FAQ  •  Registracija  •  Login

1. liga mladi

<<

admin

Site Admin

Post 03 kol 2010, 11:02

1. liga mladi sezona 2010/2011
Sretno svima.
<<

Englez

Novi član

Post 09 kol 2010, 14:05

zna li se raspored utakmica?
<<

josip_radic

Stari član

Post 09 kol 2010, 19:21

plenum je 1.9. u 19sati kada će se izvući startni brojevi ekipa, a 2.9. iza 14 sati će biti objavljen raspored.
<<

Englez

Novi član

Post 02 ruj 2010, 13:05

Ajmo da vidim prognoze, ko osvaja ko ispada, ko će bit iznenađenje?
<<

BaJdA

Član

Post 02 ruj 2010, 18:50

josip_radic napisao:plenum je 1.9. u 19sati kada će se izvući startni brojevi ekipa, a 2.9. iza 14 sati će biti objavljen raspored.

Poštovani, zanimalo bi me gdje mogu pogledati objavljeni raspored.....

Unaprijed zahvaljujem
I bez sudaca i bez miliona Podstrana dobit će novog šampiona
<<

kun1gic

Česti član

Post 03 ruj 2010, 00:48

rekli su na sastanku da će raspored svak moć saznat u petak ako zove ozrena iza 1 ili pogledat na internetu u toku dana isto u petak.
svima puno sriće a vidićemo i to ćudo od programa bogami su se dobro potrudili radić i njegovi ljudi. stranica je odlićna i pregledna a vidićemo taj program koji sve sam raćuna.
Zadnja izmjena: kun1gic; 03 ruj 2010, 00:50; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

blancoo

Novi član

Post 03 ruj 2010, 09:44

ej nemoj tako oni su napravili novu stranicu.....trude se momci...unapređuju ligu....a liga pocinje za par dana a oni nemaju jos ni raspored...
<<

Pegalj

Novi član

Post 03 ruj 2010, 13:33

A valjda još nije nastupija taj tok dana, a da je liga počinjala sutra teg bi onda bilo veselo
<<

FRAFO

VIP član

Post 03 ruj 2010, 16:45

Borba za prvaka: 1.MNK STROŽANAC - lani su uzeli duplu krunu; teško će to ponoviti i ove sezone ali su definitivno glavni favoriti za naslov
2. MNK ZLATKO CELENT - po meni igraju najljepši nogomet.Lani su u oba natjecanja ostali kratki za korak...
3.PB SPLIT - Narančini puleni su uvijek opasni,a ove sezone bi im se trebao vratiti Gudelj-Velaga.Shvate li ozbiljno ligu,mogli bi biti među glavnim favoritima za naslov
4.KIDAN ŽILE - senzacionalni osvajači Torcida kupa trebali bi biti u najužem krugu kandidata za naslov,iako će im biti teško jer će svatko htjeti njihov skalp
5.IS DEUTSCHE - "švabe" posljednje dvije sezone kotiraju kao jedna od najboljih ekipa 1.lige,Mirko Jurjević je sazrio u vrhunskog igrača i bude li im redovito dolazio sigurno će biti u vrhu
--------------------------------------------------------------------------
Borba za ostanak: 1.GARAŽA PUJANKE - ušli su u 1.ligu kao trećeplasirana ekipa 2.lige zahvaljujući odustajanju Inera i samim time je normalno da ih smatram glavnim kandidatima za ispadanje.Uostalom,ne bi im bilo prvi put da uđu u 1.ligu,a odma poslije i ispadnu.Čujem da im je otišao i vratar koji im je bio ponajbolji pojedinac ekipe...
2.PARNA MASTIONA - teško bude svakoj ekipi koja uđe u 1.ligu,pa ne vidim razloga zašto bi s "parnjačom" bilo drugačije.Najbitnije je preživiti 1.sezonu...
3.DUJMOVAČA - iz godine u godinu mnogi kladioničari (pa tako i ja) svrstavaju Dujmovaču u najuži krug kandidata za ispadanje,a ovi se nekako izvuču...Ove sezone bi im moglo biti teže nego ikad
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

10

VIP član

Post 03 ruj 2010, 18:18

Frafo mislin da si triba stavit i Dalera u krug favorita jer su ipak bili daleko isprid svih u svin ligama sta su igrali

na stranu njihiva bahatost,ali su dobra klapa i dobro igraju i mogu rec da ce svima u ligi zapaprit dobro i ne bi me cudilo da budu medu prva 3
<<

kun1gic

Česti član

Post 04 ruj 2010, 00:20

judi moji nekog boga se razumin u kompjutere i raćunarstvo pa ćestitan svima koji su sudjelovali u izradi ovog programa. ovako nešto nema u niti jednom sportskom savezu u Hrvatskoj a da ne govorin o amaterskim udrugama. bravo ekipa uz sve šta ste dosad napravili da bi se igralo normalno ovo je ipak dosad za mene vaš najbolji potez.

a sad prognoze: prvak opet sve neizvjesno između strožanca celenta pb splita dalera kidan žila hercegovca.
strožanac ako se nije zasitija prošlogodišnjim uspjehom može opet osvojit ligu.
celent ako bude kompletan konstantno prvi favorit. tribali bi nać golmana.
pb split ako bude ozbiljan i napaljen odma uz bok celentu i strožancu.
kidan žile senzacionalno osvojili torcidu puni samopouzdanja ali ako se nisu pojaćali gornje 3 ekipe su jaće od njih a da ne govorin koliko će svi bit napaljeni.
daler ako osvoji ligu napravit će nešto šta možda više niko nikad neće od 5. lige do prve sa svim osvojenin prvenstvima uzastopno. dobri su i ako ne budu glumili mogu se ugurat u borbu za prvaka.
pojaćani hercegovac možda ne može bit prvi ali niko ga neće lako dobit.

borba za opstanak:
garaža prvi favorit i zicer da ispada pogotovo šta opet imaju onog starog golmana. radić je kaza neki dan na onom sastanku da šteta odustajanja inera jer da bi liga bila steašno jaka s njima a ovako opet će se lako predvidit ko ispada. za mene i većinu svih oni nemaju tu šta tražit ko ni bilo koja ekipa koja je sad u 2.ligi.
dujmovaća svake godine ostaje a ove ne bi bili opstali ovako imaju šanse jer su jaći od garaže
parnjača isto mislim šta i za dujmovaću, a još bi tu doda zlatan otok koji bi isto moga gadno visit.

ćini se da je odustajanjen inera liga puno izgubila ali oni koji su ušli umisto njih to su plasmanom zaslužili. svima puno sriće i uspjeha najgori nek ispadnu a najbolji nek bude prvak.
<<

lisandro

Česti član

Post 04 ruj 2010, 10:28

istina je odustajanjem inera najvise je izgubila cijela prva liga jer garazisti najavljuju sezonu bez poraza uvjerljivo su prvi favoriti

borba za prvaka-tu iskljucivo vidim samo garazu podsjeca me na chelsi eventualno bi joj se moga priblizit daler ili hercegovac na kojih desetak bodova ali samo to

borba za opstanak ili ti ispadanje u ligu za bedaka- kidan žile nakon torcide ce se totalno opustit, zlatko celent pre mladi su nemaju nikakve sanse ostat u ligi i mozda ali samo mozda strozanac oni jednostavno nemaju igraca koji odskace kvalitetom za po meni najjacu ligu grada
<<

DON FABIO

VIP član

Post 04 ruj 2010, 10:41

Forzza Domus-Croatia Kman 83!!!!!
F-OFF!!!
<<

cile

Česti član

Post 04 ruj 2010, 11:55

garaža osvaja...
jer jozo je marković i mamić u jednoj osobi...
ostali nemaju šanse, mogu se odma ić žalit švabama i uefi...
:D
<<

FRAFO

VIP član

Post 05 ruj 2010, 08:29

10 napisao:Frafo mislin da si triba stavit i Dalera u krug favorita jer su ipak bili daleko isprid svih u svin ligama sta su igrali

na stranu njihiva bahatost,ali su dobra klapa i dobro igraju i mogu rec da ce svima u ligi zapaprit dobro i ne bi me cudilo da budu medu prva 3

Svaka čast Daleru,ovo što su već sada napravili je veliki uspjeh,ali ipak je prevelika razlika u kvaliteti između 1. i 2.lige i smatram kako bi Daler ovu sezonu mogao završiti oko 6-7 mjesta...
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
Sljedeće

Vrati se na: Sezona 2010/2011