FAQ  •  Registracija  •  Login

Zadvarje

<<

okocha

Član

Post 13 kol 2007, 16:53

Pozdrav svima na forumu!

Premda nije baš prigodno za prvi post na forumu nadolijevati ulje na vatru,ono što mi se sinoć dogodilo na turniru u gore navedenom mjestašcu rijetko se viđa. Igrali smo (Histrioni Zagvozd) protiv ekipe Trnbusi utakmicu osmine finala. Na početku same utakmice prilazi mi sudac i govori:"Nema drugog suca,pa Vas molim za razumijevanje ukoliko bude pogrešaka,budući da nemogu vidjeti drugu aut liniju." Čovjeka smo naravno razumjeli.
Utakmica je počela i ubrzo smo poveli sa 2-0,a potom i 3-1. No, tada počinje sve naopako-sudac ne svira 2 čista faula za nas i protivnik zabija 2 gola,te se na poluvrijeme odlazi sa 3-3.
Počinje drugo poluvrijeme i na jedan hrvački zahvat našeg igrača sudac bez dvojbe mu pokazuje crveni karton,te ostajemo sa samo jednom zamjenom. Odma smo pohitali na suca-kako,zašto,no on je ostao dosljedan pri svom naumu govoreći kako je ovaj bio zadnji igrač!!!!!!!!!???????? Koliko ja poznajem pravila malog nogometa,zadnji igrač je golman,ali nije to toliko bitno.
Idemo dalje-otišli su protivnici ubrzo na 6-3. U jednom trenutku viče voditelj ekipe Trnbusi da naprave već jednom faul,budući da u 30 ak minuta utakmice su igrali ''bez faula''.Na tom jedan igrač u polju kaže-pa napravio sam 2,3, ali ovaj ništa ne sudi i kompletna se momčad smije. No nekako smo smogli snage i 4 min prije kraja dolazimo na 6-5. I tada iznenadno kraj 2 min prije regularnog kraja utakmice. Sudac je bio naravno propisno izvrijeđan,ali ni to nam ne smiruje strasti.

Naposljetku sjedamo u kafić i dolazi nam organizator i vraća novce od uplate. Gazda kafića za kojeg smo nastupali naravno odbija njegovu ideju i kaže mu da se drugi put pobrine za suce,da dođe neki koji bar zna nešto. Organizator mu tada kaže-ovo je bila sramota,ne samo zbog suđenja,nego zbog toga što je za ekipu Trnbusi nastupao drugi sudac, kojeg nije bilo na utakmici!!!!!!!!!!

Ne znam imena gospode koja su sudila odnosno igrala,ali zznam da su iz Omiša i da je ovaj SUDAC visok,plav, sa nekakvom čudnom(neispavanom) frizurom,pa Vas molim da ako ga ko poznaje zahvali zdušno u ime moje ekipe, a dao nam je ideju da dogodine se organizira turnir u Zagvozdu,pa ćemo ga postavit za suca,ipak je odradio besprijekoran posao
<<

kokoš sa igrališta

Član

Post 13 kol 2007, 17:25

a ko ti je kriv! .... sta ti nisi pita drugog suca da igra za tebe! .... i reci mi jeste onda najavili organizatoru pojacanja za dogodine - sipka u stucnu, lanac za vrat, bokser u dzep, a vatreno oruzje u rukama!
nije vam garaža prčija!
<<

1josip1

Član

Post 13 kol 2007, 17:41

Okocha ja igran isto u zadvarju pa ću pozdravit suca u tvoje ime ako bude nama sudia. Mi smo igrali u subotu pretkolo gore....
<<

svilaja

VIP član

Post 13 kol 2007, 21:39

okocha napisao:Pozdrav svima na forumu!

Premda nije baš prigodno za prvi post na forumu nadolijevati ulje na vatru,ono što mi se sinoć dogodilo na turniru u gore navedenom mjestašcu rijetko se viđa. Igrali smo (Histrioni Zagvozd) protiv ekipe Trnbusi utakmicu osmine finala. Na početku same utakmice prilazi mi sudac i govori:"Nema drugog suca,pa Vas molim za razumijevanje ukoliko bude pogrešaka,budući da nemogu vidjeti drugu aut liniju." Čovjeka smo naravno razumjeli.
Utakmica je počela i ubrzo smo poveli sa 2-0,a potom i 3-1. No, tada počinje sve naopako-sudac ne svira 2 čista faula za nas i protivnik zabija 2 gola,te se na poluvrijeme odlazi sa 3-3.
Počinje drugo poluvrijeme i na jedan hrvački zahvat našeg igrača sudac bez dvojbe mu pokazuje crveni karton,te ostajemo sa samo jednom zamjenom. Odma smo pohitali na suca-kako,zašto,no on je ostao dosljedan pri svom naumu govoreći kako je ovaj bio zadnji igrač!!!!!!!!!???????? Koliko ja poznajem pravila malog nogometa,zadnji igrač je golman,ali nije to toliko bitno.
Idemo dalje-otišli su protivnici ubrzo na 6-3. U jednom trenutku viče voditelj ekipe Trnbusi da naprave već jednom faul,budući da u 30 ak minuta utakmice su igrali ''bez faula''.Na tom jedan igrač u polju kaže-pa napravio sam 2,3, ali ovaj ništa ne sudi i kompletna se momčad smije. No nekako smo smogli snage i 4 min prije kraja dolazimo na 6-5. I tada iznenadno kraj 2 min prije regularnog kraja utakmice. Sudac je bio naravno propisno izvrijeđan,ali ni to nam ne smiruje strasti.

Naposljetku sjedamo u kafić i dolazi nam organizator i vraća novce od uplate. Gazda kafića za kojeg smo nastupali naravno odbija njegovu ideju i kaže mu da se drugi put pobrine za suce,da dođe neki koji bar zna nešto. Organizator mu tada kaže-ovo je bila sramota,ne samo zbog suđenja,nego zbog toga što je za ekipu Trnbusi nastupao drugi sudac, kojeg nije bilo na utakmici!!!!!!!!!!

Ne znam imena gospode koja su sudila odnosno igrala,ali zznam da su iz Omiša i da je ovaj SUDAC visok,plav, sa nekakvom čudnom(neispavanom) frizurom,pa Vas molim da ako ga ko poznaje zahvali zdušno u ime moje ekipe, a dao nam je ideju da dogodine se organizira turnir u Zagvozdu,pa ćemo ga postavit za suca,ipak je odradio besprijekoran posao

davno je sudio jedan sudac, drugi put ne igrajte, vjerojatno ste došli iz Splita , volite balun i to je to, pokrijte se ušima i naprijed u nove pobjede po LIJEPOM NAŠOM ZAGOROM. Dođite u OGORJE 2008, BITI ČE DVA SUCA.
BUDIMO SAMO LJUDI.
SVILAJA; ČISTI ZRAK I MIR
<<

okocha

Član

Post 14 kol 2007, 01:13

oćemo ne brini Svilaja. Mogu ti reć da su mi najbolja iskustva iz Zagore. U Imotskom svaki put nas pokradu kad ispadnemo,sad slučajno ili namjerno...Ali osvojili smo 2 treća mjesta, pa se donekle isplati
<<

svilaja

VIP član

Post 14 kol 2007, 09:13

okocha napisao:oćemo ne brini Svilaja. Mogu ti reć da su mi najbolja iskustva iz Zagore. U Imotskom svaki put nas pokradu kad ispadnemo,sad slučajno ili namjerno...Ali osvojili smo 2 treća mjesta, pa se donekle isplati

ma ne isplati se, nego volimo igrati balun.
budimo samo ljudi.
<<

mnk_petričevo

Česti član

Post 15 kol 2007, 23:42

okocha napisao:Pozdrav svima na forumu!

nije to ništa, igrajte u srinjinama pa ćeš vidit turnira, protivnički igrač(isti) dobije 2 žuta kartona, ja pitam lipo suca ''šta je ovo, jel crveni'' on meni '' aj začepi, još jedna rič i ideš vanka''??! a šta reć na to, plus još dva smišna penala nan sudilo(mislin protiv nas), ali srećom toliko smo bolji bili da smo dobili...

budimo samo ljudi :)
<<

jmijac-4

VIP član

Post 16 kol 2007, 12:32

Ante Rukavina-Heroj a ne zločinac!!:-D
Ajmo bijeli ale!!!!
Živija profesionalni amaterizam!:cool:
<<

svilaja

VIP član

Post 16 kol 2007, 23:29

jmijac-4 napisao:Ante Rukavina-Heroj a ne zločinac!!:-D
Ajmo bijeli ale!!!!

polako prijatelju.
<<

1josip1

Član

Post 21 kol 2007, 11:24

Petričevo jel ti igraš na ovom turniru za Zadvarje?
Šta ti se čini od turnira i ima li koja dobra ekipa?
<<

mnk_petričevo

Česti član

Post 21 kol 2007, 13:51

igran ja i još jedan, sljedeći put ću dovest još neke iz petričeva...turnir mi je super, prvo odličan teren,brz, zatim se igra po malonog pravilima(4+1, akumulirani), ima publike(i benglaki kad igra zadvarje=zbog toga i igran za njih :) )...a uvik ima dobrih ekipa, prošle god su tu igrali delpont i bajrušović i ostali samo mi se čini da ne igraju ove god, al igra ona konoba dalmatino sa torcide(samo ne znam jel se tako zovu)
<<

okocha

Član

Post 21 kol 2007, 14:43

To Naranča vodi momke koji su igrali za konobu Dalmatino na Torcidi. Puno uspjeha im želim.
<<

svilaja

VIP član

Post 21 kol 2007, 23:40

mnk_petričevo napisao:igran ja i još jedan, sljedeći put ću dovest još neke iz petričeva...turnir mi je super, prvo odličan teren,brz, zatim se igra po malonog pravilima(4+1, akumulirani), ima publike(i benglaki kad igra zadvarje=zbog toga i igran za njih :) )...a uvik ima dobrih ekipa, prošle god su tu igrali delpont i bajrušović i ostali samo mi se čini da ne igraju ove god, al igra ona konoba dalmatino sa torcide(samo ne znam jel se tako zovu)

puno uspjeha petričevo.
<<

Naranča

Član

Post 25 kol 2007, 11:46

Zahvaljujem Okochi na potpori! U Zadvarju jedino Šitum igra s Torcide, ali u Solinu je ekipa s Torcide + par igrača iz mog PB Splita + Božo Gabrić!
<<

Papa_Strumph

Član

Post 25 kol 2007, 17:22

Naranča napisao:Zahvaljujem Okochi na potpori! U Zadvarju jedino Šitum igra s Torcide, ali u Solinu je ekipa s Torcide + par igrača iz mog PB Splita + Božo Gabrić!

opet nes dleko!!!!!

....I PAPE I DIDA BILI SU TORCIDA.....!!!!
Sljedeće

Vrati se na: Turniri 2007