FAQ  •  Registracija  •  Login

UNEŠIĆ 2007

<<

Papa_Strumph

Član

Post 27 srp 2007, 01:22

još jedan u nizu!!!
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 27 srp 2007, 07:28

Ima jakih ekipa....ne znam ekipe po imenima, ali igraju i Bajrušević, Žarković.....danas utakmice 1/8 finala. Frim proizvodnja također igrala i ispala od Žarkovićeve ekipe (nešto slično Skeli). Mi danas u 8 protiv Smrdečije!!!
<<

Colak

Novi član

Post 28 srp 2007, 18:00

kako ste prosli protiv smrdecije? ko bosi po trnju!!!! reka san ja da su to nezgodni momci na terenu kao i van njega. popila se sva piva sta je bila, a cak je i organizator zavrtija turu sta je ja mislin rijetkost!!! Forza SMRDECIJA!!!!
<<

10

VIP član

Post 29 srp 2007, 10:24

jel simunic igra za smrdeciju?
<<

Smrdecija 29

Novi član

Post 29 srp 2007, 11:28

Smrdecija-Pivnica karlo 2:1
Tvrda utakmica, mi smo imali malo vise srice, pa smo dobili, mada je moglo otic i na drugu stranu.
Cestitke Pivnici na fer igri.
Simunic je bija bolestan pa nije igra, a jas sam se razbolija jucer pa necu igrat veceras u 22h, steta jer igramo protiv odlicne ekipe, neznam im ime, ali sam cua da igraju bajrusevic, brnabic ...
Stvrano nije u redu od organizatora, da tusevi nemaju tople vode, a i u unesicu je -10 stupnjeva razlike nego u Splitu, tako da me to vjerovatno i sjebalo.
<<

svilaja

VIP član

Post 29 srp 2007, 11:41

Smrdecija 29 napisao:Smrdecija-Pivnica karlo 2:1
Tvrda utakmica, mi smo imali malo vise srice, pa smo dobili, mada je moglo otic i na drugu stranu.
Simunic je bija bolestan pa nije igra, a jas sam se razbolija jucer pa necu igrat veceras u 22h, steta jer igramo protiv odlicne ekipe, neznam im ime, ali sam cua da igraju bajrusevic, brnabic ...
Stvrano nije u redu od organizatora, da tusevi nemaju tople vode, a i u unesicu je -10 stupnjeva razlike nego u Splitu, tako da me to vjerovatno i sjebalo.

TVRDA JE PIVNICA ALI FALI IM KONKRETNOSTI U ZAVRŠNICI.
SVILAJA;ČISTI ZRAK I MIR.
SVILAJA; ČISTI ZRAK I MIR
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 30 srp 2007, 07:41

Smrdecija 29 napisao:Smrdecija-Pivnica karlo 2:1

Čestitam Smrdečiji na zasluženoj pobjedi...bila je neizvjesna utakmica, ali bolji je na kraju pobjedia. I ja bi istaknuo fer igru sa obe strane....nebrojeno autova i kornera su igrači i jedne i druge ekipe pošteno vratili protivničkoj ekipi priznajući da su dirali balun.
Tusevi oba puta kada smo tamo igrali bez tople vode !!! Stvarno loše !!!

Ka šta je reka i Svilaja, ne znamo odigrat u završnici.....ne znam zašto uopće i igramo sve ove turnire kada se na niti jednom ne možemo skupit, a kada se i skupimo nikako da se naviknemo na igru 5+1. U takvoj igri stvarno dosta teško dolazimo do gol šansi. Čudno jer u igri 4+1 bez problema stvaramo šanse i u prosjeku dajemo puno golova po utakmici. A ništa, nisu turniri za nas i gotovo.

Smrdečija kako ste prošli?
<<

Smrdecija 29

Novi član

Post 30 srp 2007, 08:09

pivnica_karlo napisao:Čestitam Smrdečiji na zasluženoj pobjedi...bila je neizvjesna utakmica, ali bolji je na kraju pobjedia. I ja bi istaknuo fer igru sa obe strane....nebrojeno autova i kornera su igrači i jedne i druge ekipe pošteno vratili protivničkoj ekipi priznajući da su dirali balun.
Tusevi oba puta kada smo tamo igrali bez tople vode !!! Stvarno loše !!!

Ka šta je reka i Svilaja, ne znamo odigrat u završnici.....ne znam zašto uopće i igramo sve ove turnire kada se na niti jednom ne možemo skupit, a kada se i skupimo nikako da se naviknemo na igru 5+1. U takvoj igri stvarno dosta teško dolazimo do gol šansi. Čudno jer u igri 4+1 bez problema stvaramo šanse i u prosjeku dajemo puno golova po utakmici. A ništa, nisu turniri za nas i gotovo.

Smrdečija kako ste prošli?

Ja nisam igra, fibra 37.6.
Ali sam se cua sa matijom, koji je isto bolestan, da je igra skoro cilu utakmicu.
Izgubili 5:1, za protivnike su igrali: bajrušević, brnabič, laura, despotović, bogdanović....
Prvo poluvrime smo gubili 1:0. Drugo Keza izjednacija na 1:1, ali su onda pukli.
Protivnici su svi vrhunski igraci, tako da su rutinski odigrali do kraja.

Vrati se na: Turniri 2007