FAQ  •  Registracija  •  Login

Članovi upravnog odbora SRAMITE SE!!!

<<

ticex

Česti član

Post 27 lip 2007, 12:36

"Odmah po izvlacenju parova pojedinoga kola na igralistu cete moci saznati raspored igranja, a isti ce biti objavljen na nasoj Internet stranici u roku 2-3 sata od održanog izvlacenja. Ekipe se nece kontaktirati iz ureda Udruge o terminima igranja. Kako smo nemocni sto se tice prognoziranja vremena, sve aktualnosti, sve promjene rasporeda igranja kao i sve promjene gore navedenoga plana možete pratiti na internet stranici nase Udruge ( www.umn-split.hr ) ili kontaktirati Organizatora natjecanja gosp. Ozrena Bralica na 091-302 5008."

MISLIM DA JE SVE JASNO!
P.B. je u pravu! Nema olakotnih okolnosti!
<<

john cleese

Novi član

Post 28 lip 2007, 15:29

a da je bar jeba neku tajnicu :)
a sada....nešto potpuno drugačije

www.hmnklcmontypayton.bloger.hr
<<

Legenda

Novi član

Post 30 lip 2007, 13:02

Naranča napisao:Ja ne mogu virovat koliko ima blesavih ljudi u splitskom malom balunu.Sami ulizice. Ja ovo jedino ovdje vidim.Marić je reagira kako je reagira.Ogorčen iz razloga koji su nekima prihvatljivi nekima ne i točka. Samo činjenica je da zbog neozbiljnosti u radu Udruge je došlo do toga da se utakmica u prvom terminu nije igrala a potom se trebala igrat.Momcima iz Neorića ja ništa ne zamjeram, ali je činjenica da jedna udruga koja prima urednu kotizaciju i nadasve visoku kotizaciju za mali nogomet sebi dopušta gaf da se ekipa mora obavijestit o terminu utakmice na način da to čita na internetu!Jel mogla past mreža itd.Ako je problem platit telefon da se nazove predstavnik ekipebn onda po meni ostavku treba dat čitava uprava.Nemam ništa protiv Radića i smatram da je uglavnom pozitivan u radu. Ali UMN nije smila dopustit gaf s liga kupom(organizacija,teren,svlačionica,itd..)A znate da vlada padne zbog jednog gafa premijer jebe tajnicu i otkriju ga i mora dat ostavku. A spasija je državu iz bijede. Mi smo lani igrali ligu u Omišu i jedan igrač je 16 i po minuta zakasnio za počet utakmicu i nas je izbacilo iz lige. Tako smatram da je udruga prebacila žrtveni teret na naše rame.Umjesto da je preuzela krivnju i ispaštala zbog svoje greške!To sad nije ni bitno ali dogodine liga kup treba organizirat na pravom nivou ili nikako!Ali molim ove jazavce što se štekaju preko foruma da preskoče ovu poruku! I ovi komentari (moji i marićevi) nisu osobno protiv J.Radića s kojim smo mi dobri) nego kritika jedne ekipe koja je jedna od konstantnijih ekipa zadnjih deset godina u UMN! I zato vi drugi molim vas bez podlizivanja!

Stvarno ne znam šta želite pokazat i dokazat i čemu ovoliko priče oko jedne utakmice koju ste ionako dobili na kraju-nemojte mi samo govorit kako je stvar principa i sl. Kakve ulizice, vlada, tajnica - šta?? o čemu vi??

Josip Radić je svojim radom i zalaganjem udrugu digao na razinu više u odnosu na svoje prethodnike i svakim svojim postupkom dokazao kako radi u interesu malog nogometa i udruge čiji smo svi članovi dugi niz godina i zato momci prekinite s glupostima i pustite momaka da radi kako najbolje zna, a zna!!
<<

guily

Česti član

Post 01 srp 2007, 22:25

maric_pb-split napisao:Na kraju te pozivam da budeš naš gost na proslavi osvajanja kupa.

dobra ti je ova Maricu!!!!!
FRIMU sve cestitke!!!!
I pape i dida bili su Torcida!!!
<<

svilaja

VIP član

Post 03 srp 2007, 14:31

guily napisao:
maric_pb-split napisao:Na kraju te pozivam da budeš naš gost na proslavi osvajanja kupa.

dobra ti je ova Maricu!!!!!
FRIMU sve cestitke!!!!

LJUDI SU IPAK DOŠLI ,ODIGRALI ,GUBILI 3:0, VRATILI SE I DOŠLI DO FINALA, ALI BALUN JE OKRUGAO................NITKO SE NE SMIJE POTCJENITI, NAROČITO MOMČAD KOJA IMA PRAVOGA STRIJELCA.
SVILAJA :ČISTI ZRAK I MIR.

MARIĆU UŽIVAJ U BALUNU.
SVILAJA; ČISTI ZRAK I MIR
<<

svilaja

VIP član

Post 05 srp 2007, 14:12

Naranča napisao:Ja ne mogu virovat koliko ima blesavih ljudi u splitskom malom balunu.Sami ulizice. Ja ovo jedino ovdje vidim.Marić je reagira kako je reagira.Ogorčen iz razloga koji su nekima prihvatljivi nekima ne i točka. Samo činjenica je da zbog neozbiljnosti u radu Udruge je došlo do toga da se utakmica u prvom terminu nije igrala a potom se trebala igrat.Momcima iz Neorića ja ništa ne zamjeram, ali je činjenica da jedna udruga koja prima urednu kotizaciju i nadasve visoku kotizaciju za mali nogomet sebi dopušta gaf da se ekipa mora obavijestit o terminu utakmice na način da to čita na internetu!Jel mogla past mreža itd.Ako je problem platit telefon da se nazove predstavnik ekipebn onda po meni ostavku treba dat čitava uprava.Nemam ništa protiv Radića i smatram da je uglavnom pozitivan u radu. Ali UMN nije smila dopustit gaf s liga kupom(organizacija,teren,svlačionica,itd..)A znate da vlada padne zbog jednog gafa premijer jebe tajnicu i otkriju ga i mora dat ostavku. A spasija je državu iz bijede. Mi smo lani igrali ligu u Omišu i jedan igrač je 16 i po minuta zakasnio za počet utakmicu i nas je izbacilo iz lige. Tako smatram da je udruga prebacila žrtveni teret na naše rame.Umjesto da je preuzela krivnju i ispaštala zbog svoje greške!To sad nije ni bitno ali dogodine liga kup treba organizirat na pravom nivou ili nikako!Ali molim ove jazavce što se štekaju preko foruma da preskoče ovu poruku! I ovi komentari (moji i marićevi) nisu osobno protiv J.Radića s kojim smo mi dobri) nego kritika jedne ekipe koja je jedna od konstantnijih ekipa zadnjih deset godina u UMN! I zato vi drugi molim vas bez podlizivanja!

naranča, prava si naranča,,kup je organiziran izvanredno.
SVILAJA.ČISTI ZRAK I MIR.
<<

penz

Novi član

Post 05 srp 2007, 22:42

svilaja daj molin te dva dana nemoj ic na forum...pa tvoje ime je svukuda...na svakom forumu...i svugdi falis jozu...STANI NA BALUN !!!
<<

svilaja

VIP član

Post 05 srp 2007, 23:26

penz napisao:svilaja daj molin te dva dana nemoj ic na forum...pa tvoje ime je svukuda...na svakom forumu...i svugdi falis jozu...STANI NA BALUN !!!

ISPRIČAVAM SE PENZ A TKO SI TI DA MI DAJEŠ SAVJETE?
SVILAJA;ČISTI ZRAK I MIR.

DRAGO MI JE DA MLADI LJUDI IMAJU PAMETNE MISLI, IDEJE, I DA TO SPROVEDU U DJELO.
TOLIKO O JOSIPU PENZIJIĆU............
<<

ivan.sk

Član

Post 06 srp 2007, 00:15

penzijiću pitam se zašto ne bih pohvalio mladog pametnog momka, i uz to i poštenog' ne znam zašto ste vi mladi toliko zavidni na nekoga tko je sposoban. Moj savjet je da ne budte zavidni nego da učite od tih pametnih ljudi.
<<

ticex

Česti član

Post 06 srp 2007, 00:22

Necu vise nista rec! Mislim da je to dovoljno!
<<

Fabio 5

Član

Post 06 srp 2007, 01:06

ivan.sk napisao:penzijiću pitam se zašto ne bih pohvalio mladog pametnog momka, i uz to i poštenog' ne znam zašto ste vi mladi toliko zavidni na nekoga tko je sposoban. Moj savjet je da ne budte zavidni nego da učite od tih pametnih ljudi.

Štekeru!
TOTALNI NOGOMET!!!

DalEr
<<

svilaja

VIP član

Post 06 srp 2007, 09:36

Fabio 5 napisao:
ivan.sk napisao:penzijiću pitam se zašto ne bih pohvalio mladog pametnog momka, i uz to i poštenog' ne znam zašto ste vi mladi toliko zavidni na nekoga tko je sposoban. Moj savjet je da ne budte zavidni nego da učite od tih pametnih ljudi.

Štekeru!

FABIO 5 ODRASTI, AJMO SE SKUPITI I NAPASTI CRIVAC.
<<

jmijac-4

VIP član

Post 06 srp 2007, 22:04

Šta si se tako nažestija na crivac!!?:-)
Živija profesionalni amaterizam!:cool:
<<

jmijac-4

VIP član

Post 06 srp 2007, 22:08

Mislim da je svilaja siva eminencija.Hvali prave,kudi nevaljale,a sve da bi nakraju bio Zli Lord splitskog malog nogometa.Iz njegove inicijative za osvajanjem Crivaca se daju naslutit njegove Zle namjere,heheheheh:-D
Jebiga,kasno mi je,pa pričam pizdarije...bez ljutnje;-)
Živija profesionalni amaterizam!:cool:
<<

svilaja

VIP član

Post 06 srp 2007, 23:48

jmijac-4 napisao:Šta si se tako nažestija na crivac!!?:-)

MOJ DIDA JE IŠAO NA SILO U CRIVAC, MOJ OTAC, JA BIH IŠAO BAR NA TURNIR U BALUNU, TO SU MOJI SUSJEDI.
DA JE POSLOŽITI PAR IGRAĆA DALERA, PERISKE I GARAŽE, PA PROVATI NAPRAVITI NEŠTO VIŠE, PORED PROFESIONALACA KOJI IDU UZETI LOVU.
VALJDA SI ME RAZUMIO ........
SVILAJA;ČISTI ZRAK I MIR,JA MOGU I DODAVATI VODU.
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Turniri 2007