FAQ  •  Registracija  •  Login

Članovi upravnog odbora SRAMITE SE!!!

<<

maric_pb-split

Novi član

Post 21 lip 2007, 15:17

Zašto pišem ovaj članak? Pišem ga zato što sam ogorčen postupkom Upravnog odbora UMN-Split, a najviše ponašanjem predsjednika Josipa Radića. Naime ekipa PB-Split je dana 20. lipnja 21.55 sati trebala igrati liga-kup sa ekipom MNK Neorić koja u zakazano vrijeme nije došla, odnosno nije došla do 22.20 sati te nas je delegat utakmice zamolio da napustimo teren navodeći da će utakmica biti registrirana 3:0 u našu korist ( korist PB-Splita ), a sve u skladu sa propozicijama i pravilima nogometne igre. Nakon sat vremena, dakle oko 23.20, kontaktirao nas je presjednik UMN-Split Josip Radić navodeći da će se utakmica morati odigrati, jer ekipa MNK Neorić nije znala za naprijed naveden termin. Naravno, mi smo se ovom njegovom "prijedlogu" protivili, ali nam je dao do znanja da će Upravni odbor odlučiti o novom terminu odigravanja utakmice. Upravo se to i dogodilo te je određen novi termin odigravanja utakmice za 21.06. 2007. u 23.00 sata. Na takvu odluku ekipa PB-Split je izjavila žalbu koja je bez ikakve osnove odbijena, pa se samo pitamo zašto se ne poštuju propozicije natjecanja. U obrazloženju je navedeno samo da je član ekipe MNK Neorić 5 puta tijekom srijede 20.06. 2007. zvao na privatni mobitel Presjednika UMN Josipa Radića, međutim isti nije bio u mogućnosti odgovoriti na telefonski poziv. Ova konstatacija je vrlo dvojbena i izaziva sumnju u rad same UMN, kako i Presjednika, jer smo i mi iz ekipe PB-Split također kontaktirali Presjednika tijekom srijede radi odgode termina za 20. lipnja. u 22.10 sati ( Josip Radić se uredno javio ), jer smo igrali na turniru u Dugom Ratu. Predsjednik nas je uputio na organizatora natjecanja Ozrena Bralića sa kojim se razgovaralo u tri navrata i to u 12.00, te dva razgovora oko 14.30 (sve 20. lipnja) te nam je rečeno da za promjenu termina moramo kontaktirati protivničku ekipu, a da propozicije jasno govore da se neće tolerirati zakašnjenje od 5 min i više, nakon čega smo odustali od zahtjeva za promjenu termina.
Jedini argument ekipe MNK Neorić o nedolasku u zakazani termin je neznanje za utakmicu, a vrlo jasno je istaknuto da se ekipe neće kontaktirati iz ureda Udruge o terminu igranja te da se sve aktualnosti, sve promjene rasporeda igranja mogu pratiti na internet stranici Udruge ( www.umn-split.hr ) ili kontaktiranjem organizatora natjecanja Ozrena Bralića na 091/302 5008. Nadalje, bitno je za istaknuti da je izvlačenje parova 3. kola održano netom prije početka utakmice 2. kola između MNK Neorić-MNK Zlatko Celent, dakle izvlačenje je održano 18. lipnja 2007. god. u 21.55 pa je ekipa MNK Neorić morala biti upoznata sa terminom utakmice 3. kola, stoga čudi odluka UMN-Split da se utakmica mora odigrati, odnosno ta odluka je potpuno protivna propozicijama natjecanja.
U propozicijama natjecanja i pravilima nogometne igre pod točkom 9. jasno se navodi da ako ekipa ne dođe na teren za igru niti nakon 5 (pet) minuta čekanja od vremena predviđenog za početak utakmice, protivnička ekipa dobiva utakmicu rezultatom 3:0, a također se navodi da se utakmica može naknadno odigrati samo u iznimnim slučajevima te da takvu odluku donosi Upravni odbor UMN-Split. Jasno je da se ovdje ne radi o "iznimnom slučaju", ovdje se radi o presedanu, o gruboj povredi propozicija natjecanja i pravila nogometne igre, jer se upravo ta pravila ne primjenjuju za sve ekipe jednako i pod istim uvjetima. Ekipa PB-Split sudjeluje u UMN-Split više od deset godina i ovo je prvi takav slučaj, koji ni UMN-Split pa ni Josipu Radiću ne služi ni na slavu ni na čast.
Ovaj članak sam napisao samo radi toga da se ovakve stvari ne bi ponavljale i na kraju samo još mogu ponoviti citat iz naslova : SRAMITE SE!!!

Marić
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 21 lip 2007, 19:04

maric_pb-split napisao:Zašto pišem ovaj članak? Pišem ga zato što sam ogorčen postupkom Upravnog odbora UMN-Split, a najviše ponašanjem predsjednika Josipa Radića. Naime ekipa PB-Split je dana 20. lipnja 21.55 sati trebala igrati liga-kup sa ekipom MNK Neorić koja u zakazano vrijeme nije došla, odnosno nije došla do 22.20 sati te nas je delegat utakmice zamolio da napustimo teren navodeći da će utakmica biti registrirana 3:0 u našu korist ( korist PB-Splita ), a sve u skladu sa propozicijama i pravilima nogometne igre. Nakon sat vremena, dakle oko 23.20, kontaktirao nas je presjednik UMN-Split Josip Radić navodeći da će se utakmica morati odigrati, jer ekipa MNK Neorić nije znala za naprijed naveden termin. Naravno, mi smo se ovom njegovom "prijedlogu" protivili, ali nam je dao do znanja da će Upravni odbor odlučiti o novom terminu odigravanja utakmice. Upravo se to i dogodilo te je određen novi termin odigravanja utakmice za 21.06. 2007. u 23.00 sata. Na takvu odluku ekipa PB-Split je izjavila žalbu koja je bez ikakve osnove odbijena, pa se samo pitamo zašto se ne poštuju propozicije natjecanja. U obrazloženju je navedeno samo da je član ekipe MNK Neorić 5 puta tijekom srijede 20.06. 2007. zvao na privatni mobitel Presjednika UMN Josipa Radića, međutim isti nije bio u mogućnosti odgovoriti na telefonski poziv. Ova konstatacija je vrlo dvojbena i izaziva sumnju u rad same UMN, kako i Presjednika, jer smo i mi iz ekipe PB-Split također kontaktirali Presjednika tijekom srijede radi odgode termina za 20. lipnja. u 22.10 sati ( Josip Radić se uredno javio ), jer smo igrali na turniru u Dugom Ratu. Predsjednik nas je uputio na organizatora natjecanja Ozrena Bralića sa kojim se razgovaralo u tri navrata i to u 12.00, te dva razgovora oko 14.30 (sve 20. lipnja) te nam je rečeno da za promjenu termina moramo kontaktirati protivničku ekipu, a da propozicije jasno govore da se neće tolerirati zakašnjenje od 5 min i više, nakon čega smo odustali od zahtjeva za promjenu termina.
Jedini argument ekipe MNK Neorić o nedolasku u zakazani termin je neznanje za utakmicu, a vrlo jasno je istaknuto da se ekipe neće kontaktirati iz ureda Udruge o terminu igranja te da se sve aktualnosti, sve promjene rasporeda igranja mogu pratiti na internet stranici Udruge ( www.umn-split.hr ) ili kontaktiranjem organizatora natjecanja Ozrena Bralića na 091/302 5008. Nadalje, bitno je za istaknuti da je izvlačenje parova 3. kola održano netom prije početka utakmice 2. kola između MNK Neorić-MNK Zlatko Celent, dakle izvlačenje je održano 18. lipnja 2007. god. u 21.55 pa je ekipa MNK Neorić morala biti upoznata sa terminom utakmice 3. kola, stoga čudi odluka UMN-Split da se utakmica mora odigrati, odnosno ta odluka je potpuno protivna propozicijama natjecanja.
U propozicijama natjecanja i pravilima nogometne igre pod točkom 9. jasno se navodi da ako ekipa ne dođe na teren za igru niti nakon 5 (pet) minuta čekanja od vremena predviđenog za početak utakmice, protivnička ekipa dobiva utakmicu rezultatom 3:0, a također se navodi da se utakmica može naknadno odigrati samo u iznimnim slučajevima te da takvu odluku donosi Upravni odbor UMN-Split. Jasno je da se ovdje ne radi o "iznimnom slučaju", ovdje se radi o presedanu, o gruboj povredi propozicija natjecanja i pravila nogometne igre, jer se upravo ta pravila ne primjenjuju za sve ekipe jednako i pod istim uvjetima. Ekipa PB-Split sudjeluje u UMN-Split više od deset godina i ovo je prvi takav slučaj, koji ni UMN-Split pa ni Josipu Radiću ne služi ni na slavu ni na čast.
Ovaj članak sam napisao samo radi toga da se ovakve stvari ne bi ponavljale i na kraju samo još mogu ponoviti citat iz naslova : SRAMITE SE!!!

Marić

Mariću,u potpunosti se slažem s tobom.
Naime,došao sam odgledati vašu utakmicu s Neorićem i vidio da iz protivničke ekipe nema nikoga pa mi je bilo jasno da ne znaju za termin odigravanja utakmice.Ali trebali su znati jer kako si i sam napisao uoči njihove utakmice 2.kola izvučeni su parovi 3.kola,i još sam ja govorio svom prijatelju iz MNK NEORIĆ da ste dobra ekipa i tako...Da stvar bude još sramotnija za Josipa Radića i UMN,kad se vidjelo da nije došao nitko iz protivničke ekipe,otišao sam do Josipa Radića i pitao ga šta je,a on mi je odgovorio kako očito protivnička ekipa ne zna za termin odigravanja,ali da ga to ne zanima jer nisu dužni obavještavati ekipe jer sve imaju na internetu i da P.B.SPLIT pobjeđuje 3:0(B:B)....Eto,Radić je sam sebi skočio u usta i poio govno!!!
<<

Navijaci_Sokoli

VIP član

Post 21 lip 2007, 23:57

Ja na to ne bi tako gleda jer ekipa pb splita je nama s pujanki draga i prošlu sezonu je stvarno bila čast i gušt igrat protiv njih! Očito je ono šta svi i sami znaju, josip ka i uvik želi svima sve udovoljit, i ... normalna je stvar da se i on jedan put mora opeć i učit iz svojih grijeha, i on je obićan čovik ka i svi drugi... ljudi moji nije lako vodit ligu, kup, svoju ekipu itd. sve je to zahtjevno i naravno da se neka pogreška može dogodit. Nije sad u redu odma tako paničarit i sve moguće gadit i prozivat zbog jedne takve stvari, posebno nakon ovakve dobre sezone za sve ekipe... Pa neće niko nikoga namjerno pokrast, mislin da je smišno spominjat neke urote protiv ekipa ili takvo nešto jer da se takvo šta događa onda bi s to moglo napravit na mali milijun drugih načina...
Neznam šta bi uoće napisa ali uglavnom: Ništa nije namjerno(SIGURNO!) i nemojte bit tako okrutni i odma prvi "promašaj" (udruge ili joze) tako kažnjavat. Budite svi pozdravljeni i mislite na pozitivne stvari! ;)
Blamaža Pujanke
<<

svilaja

VIP član

Post 22 lip 2007, 00:00

Navijaci_Sokoli napisao:Ja na to ne bi tako gleda jer ekipa pb splita je nama s pujanki draga i prošlu sezonu je stvarno bila čast i gušt igrat protiv njih! Očito je ono šta svi i sami znaju, josip ka i uvik želi svima sve udovoljit, i ... normalna je stvar da se i on jedan put mora opeć i učit iz svojih grijeha, i on je obićan čovik ka i svi drugi... ljudi moji nije lako vodit ligu, kup, svoju ekipu itd. sve je to zahtjevno i naravno da se neka pogreška može dogodit. Nije sad u redu odma tako paničarit i sve moguće gadit i prozivat zbog jedne takve stvari, posebno nakon ovakve dobre sezone za sve ekipe... Pa neće niko nikoga namjerno pokrast, mislin da je smišno spominjat neke urote protiv ekipa ili takvo nešto jer da se takvo šta događa onda bi s to moglo napravit na mali milijun drugih načina...
Neznam šta bi uoće napisa ali uglavnom: Ništa nije namjerno(SIGURNO!) i nemojte bit tako okrutni i odma prvi "promašaj" (udruge ili joze) tako kažnjavat. Budite svi pozdravljeni i mislite na pozitivne stvari! ;)

TAKO TREBA RAZMIŠLJATI, LJUDI BUDITE SAMO LJUDI.
SVILAJA:ČISTI ZRAK I MIR, DOĐITE U OGORJE I GUŠTAJTE.
SVILAJA; ČISTI ZRAK I MIR
<<

josip_radic

Stari član

Post 22 lip 2007, 01:30

Mariću, kao prvo, ovo nije ni mjesto gdje se stvari rješavaju. Kao drugo, prozvan sam, pa ću ti i odgovoriti, možda malo emocionalnije, ali ljudski iz srca, ne glumeći velikoga Predsjednika, već ću biti samo čovjek. Pa krenimo: Uistinu, "hvala" na riječima potpore, ohrabrenja i razumijevanja. Nikada u životu se nisam sramio svojih postupaka i koliko god mogu truditi ću se da to tako i ostane. Prije nešto više od godinu dana došao sam na čelo Udruge i zatekao ne baš lijepo stanje. Mnogo truda, volje, ljubavi, entuzijazma uložio je ovaj Upravni odbor da bi se osjetila barem mala promjena na bolje. Ne znam niti sebi želim suditi jesam li uspio, ali riječi poptpore većine sudionika natjecanja, e to je ono što me je guralo naprijed. Isto tako kada sam izabran na mjesto Predsjednika kazao sam i tražio da se to citira u Zapisniku sa Skupštine: Dolazim kao čovjek koji svakome može pogledati u oči, jedno je sigurno da ću raditi i donositi odluke časno i fer, bez obzira na sve, a jednoga dana (možda na tvoje zadovoljstvo i vrlo brzo) kada budem odlazio, opet ću otići kao čovjek koji svakome može pogledati u oči, kao častan čovjek.
Moj Mariću, ja ne znam možemo li mi svi pogledati svakome u oči, ali nakon odluke da se neodigrana utakmica Neorić - PB Split MORA ponovno odigrati, ja i tebi i članovima tvoje ekipe kao i svim članovima Udruge mogu pogledati u oči i na to sam ponosan. Možda sam radio greške, možda sam je napravio i danas svojom SMIJEŠNOM odlukom (kako je ti nazivaš), možda ću raditi greške i u budućnosti, moj Mariću, ali nikada svjesno niti s namjerom protiv neke ekipe ili pojedinca.
Ne želim skretati s teme, stojim pri tome da je odluka Upravnog odbora jedina razumna i poštena odluka, a sve one koje interesira neka slobodno dođu u ured UMN i zatraže cijeli slučaj na uvid, a ne da bez činjenica iznose neistine grubo se i doslovno držeći Pravilnika odnosno da budem precizniji točaka Pravilnika koje njima odgovaraju.
Također čitajući sve ove postove, vidim da postoji želja da se tema izbriše. Što se mene tiče ni slučajno, neka se čuje svačije mišljenje, a iskreno mislim da se moj Upravni odbor i ja nemamo čega sramiti, dapače možemo biti ponosni što smo momcima iz Neorića iz 4A lige dozvolili da pokažu svoje malonogometno umijeće protiv PB Splita, trećeplasirane ekipa elitne Superlige, te što smo s obzirom da neki igrači PB Splita navodno imaju mjesto prebivališta van Splita, donijeli odluku da se istima prihvate i isplate putni nalozi za troškove prijevoza do mjesta odigravanja utakmice, a i nazad... Eto toliko od mene.

Srdačan pozdrav,

Josip Radić
Zadnja izmjena: josip_radic; 22 lip 2007, 01:46; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

ivan.sk

Član

Post 22 lip 2007, 12:01

Srami se ti maric_pb-split, naš Predsjednik koji je toliko puno toga napravio nema se čega sramiti vezano za posao napravljen u našem savezu. Možemo mu svi samo biti zahvalni jer koliko čujem jutros na kavi da taj mladi sposobni momak radi bez iti jedne jedine kune naknade. Nas može biti sram maric_pb-split, da ti i ja i ostali nismo pokrenuli pitanje kako se čovjeku zahvaliti koji radi kvalitetno. Puno godina sam tu oko saveza i mali nogomet čini dio moga života i vidim da savez nije nikad do sad imao ovako kvalitetnog čovjeka kao vođu i sposobne ljude oko sebe. Mladi presjedniče ne daj se sjećaš se na onom forumu koji se je bio izbrisao kada sam ti napisao ne gledaj i ne slušaj sve komentare ovo je grad zločestih ljudi koji nikada neće priznati da je netko bolji i sposobniji već će tražiti način da se takvog uspješnog čovjeka ocrni a sve zbog zavisti i zloće. Radiću vjerujem da se nećeš štufat zbog svega ovoga i da nastavljaš dalje a to želim jer sam sebičan i znam da je savez pod tvojim vodstvom u sigurnim rukama. Ko šta si napisao: budi ponosan jer imaš na što biti. Ne daj se.
<<

ivanbulicx

Novi član

Post 22 lip 2007, 12:20

Prijatelju Josipe samo ću ti reći: ah ti jadni ljudi, nešto im nije niz dlaku i odma napadi, zvonjava na sva zvona, plač itd. Ne znam kakava je situacija doli, moji mi kažu da si kralj da si pošten i fer, a drugo od tebe nisam ni očekiva. Ja znam da si uvjek bio isti, znaš ono kako ti voliš za čovika reć NEPOKVAREN. Pusti debilne debile i ne primaj sve srcu, ti si gori od njih šta im na ove jadarije odgovaraš. Ali ti ne bi bija ti, ti bi puka da ne rečeš i baš si nam zato uvik svima bija zakon. Pošten i otvoren prema svakome.
<<

svilaja

VIP član

Post 22 lip 2007, 13:23

ivan.sk napisao:Srami se ti maric_pb-split, naš Predsjednik koji je toliko puno toga napravio nema se čega sramiti vezano za posao napravljen u našem savezu. Možemo mu svi samo biti zahvalni jer koliko čujem jutros na kavi da taj mladi sposobni momak radi bez iti jedne jedine kune naknade. Nas može biti sram maric_pb-split, da ti i ja i ostali nismo pokrenuli pitanje kako se čovjeku zahvaliti koji radi kvalitetno. Puno godina sam tu oko saveza i mali nogomet čini dio moga života i vidim da savez nije nikad do sad imao ovako kvalitetnog čovjeka kao vođu i sposobne ljude oko sebe. Mladi presjedniče ne daj se sjećaš se na onom forumu koji se je bio izbrisao kada sam ti napisao ne gledaj i ne slušaj sve komentare ovo je grad zločestih ljudi koji nikada neće priznati da je netko bolji i sposobniji već će tražiti način da se takvog uspješnog čovjeka ocrni a sve zbog zavisti i zloće. Radiću vjerujem da se nećeš štufat zbog svega ovoga i da nastavljaš dalje a to želim jer sam sebičan i znam da je savez pod tvojim vodstvom u sigurnim rukama. Ko šta si napisao: budi ponosan jer imaš na što biti. Ne daj se.

bravo ivane.
SVILAJAČISTI ZRAK I MIR,DOĐITE U OGORJE I UŽIVAJTE.
SVILAJA; ČISTI ZRAK I MIR
<<

maric_pb-split

Novi član

Post 25 lip 2007, 22:48

josip_radic napisao:Mariću, kao prvo, ovo nije ni mjesto gdje se stvari rješavaju. Kao drugo, prozvan sam, pa ću ti i odgovoriti, možda malo emocionalnije, ali ljudski iz srca, ne glumeći velikoga Predsjednika, već ću biti samo čovjek. Pa krenimo: Uistinu, "hvala" na riječima potpore, ohrabrenja i razumijevanja. Nikada u životu se nisam sramio svojih postupaka i koliko god mogu truditi ću se da to tako i ostane. Prije nešto više od godinu dana došao sam na čelo Udruge i zatekao ne baš lijepo stanje. Mnogo truda, volje, ljubavi, entuzijazma uložio je ovaj Upravni odbor da bi se osjetila barem mala promjena na bolje. Ne znam niti sebi želim suditi jesam li uspio, ali riječi poptpore većine sudionika natjecanja, e to je ono što me je guralo naprijed. Isto tako kada sam izabran na mjesto Predsjednika kazao sam i tražio da se to citira u Zapisniku sa Skupštine: Dolazim kao čovjek koji svakome može pogledati u oči, jedno je sigurno da ću raditi i donositi odluke časno i fer, bez obzira na sve, a jednoga dana (možda na tvoje zadovoljstvo i vrlo brzo) kada budem odlazio, opet ću otići kao čovjek koji svakome može pogledati u oči, kao častan čovjek.
Moj Mariću, ja ne znam možemo li mi svi pogledati svakome u oči, ali nakon odluke da se neodigrana utakmica Neorić - PB Split MORA ponovno odigrati, ja i tebi i članovima tvoje ekipe kao i svim članovima Udruge mogu pogledati u oči i na to sam ponosan. Možda sam radio greške, možda sam je napravio i danas svojom SMIJEŠNOM odlukom (kako je ti nazivaš), možda ću raditi greške i u budućnosti, moj Mariću, ali nikada svjesno niti s namjerom protiv neke ekipe ili pojedinca.
Ne želim skretati s teme, stojim pri tome da je odluka Upravnog odbora jedina razumna i poštena odluka, a sve one koje interesira neka slobodno dođu u ured UMN i zatraže cijeli slučaj na uvid, a ne da bez činjenica iznose neistine grubo se i doslovno držeći Pravilnika odnosno da budem precizniji točaka Pravilnika koje njima odgovaraju.
Također čitajući sve ove postove, vidim da postoji želja da se tema izbriše. Što se mene tiče ni slučajno, neka se čuje svačije mišljenje, a iskreno mislim da se moj Upravni odbor i ja nemamo čega sramiti, dapače možemo biti ponosni što smo momcima iz Neorića iz 4A lige dozvolili da pokažu svoje malonogometno umijeće protiv PB Splita, trećeplasirane ekipa elitne Superlige, te što smo s obzirom da neki igrači PB Splita navodno imaju mjesto prebivališta van Splita, donijeli odluku da se istima prihvate i isplate putni nalozi za troškove prijevoza do mjesta odigravanja utakmice, a i nazad... Eto toliko od mene.

Srdačan pozdrav,

Josip Radić
<<

maric_pb-split

Novi član

Post 25 lip 2007, 23:29

Ljudi nije me bilo cili vikend, bija sam van Splita, pa sam tek sad pročitao ovaj kupus. Kao prvo, Jozo ovaj forum je baš mjesto gdje se iznose ovakvi problemi, problemi koji se nadem se nikad više neće ponovit. Ne znam zašto si se našao ovako uvrijeđen, zahvaljuješ se ljudima na potpori, neki čak pričaju i pizdarije o zlim i ljubomornim ljudima. Svakako aludiraš na to da te kao ja rušim i tjeram iz saveza, također i da se više nećemo moći pogledati u oči. Stvarno hrpa gluposti i budalaština. Smatram i dalje da je upravni odbor UMN-Split napravi veliku nepravdu za PB-Split. Pišeš također da sam napisao niz neistina bez činjenica, što je apsolutno netočno. Žalba koja je poslana UMN bila je puna činjenica koje su detaljno obrazložene, odbijena je sa tri rečenice, i dalje smatram bez ikakvog razloga.
Uzeo sam si za pravo da napišem ovakav tekst, da ti kažem da se sramiš, jer te poznajem već dugi niz godina. Poznajemo se više od 10 godina, zajedno smo išli u srednju školu, trenirali, čak si i igrao za PB-Split. SA tvojom ekipa Garaža, nekad Tegle senfa, smo uvik imali korektne odnose, pa i više od toga. Ja osobno poznajem većinu momaka iz Garaže već dugi niz godina i sve najbolje mislim o njima. Također i o tebi mislim sve najbolje, al isto tako mislim da si napravio veliku nepravdu. Nitko tebe ne tjera iz saveza, osobito ne ja. Znam da si donio velike promjene, da se udruga pokrenila, da si zapostavio privatni život ( mislim na faxs ) jer ti je mali balun na prvom mistu, ali moram reagirat, moram te kritizirat kad dopustiš nepravdu. Znam koliko ti znači mali balun i što se mene tiče ostani na mjestu Presjednika još bar sto godina, jer udruga je koliko znam uvik poslovala u minusu, a ti si to prominija, ma i u razgovoru sa ljudima sam zaključio da su svi zadovoljni sa tvojim radom, pa me strašno začudila onakva odluka. Žao mi je što nisi došao pogledat tu "famoznu" utakmicu, jer je stvarno bila dobra. Na kraju te pozivam da budeš naš gost na proslavi osvajanja kupa.
<<

ivanbulicx

Novi član

Post 26 lip 2007, 01:10

maric_pb-split napisao:L
Uzeo sam si za pravo da napišem ovakav tekst, da ti kažem da se sramiš, jer te poznajem već dugi niz godina. Poznajemo se više od 10 godina, zajedno smo išli u srednju školu, trenirali, čak si i igrao za PB-Split.
Znam koliko ti znači mali balun i što se mene tiče ostani na mjestu Presjednika još bar sto godina, jer udruga je koliko znam uvik poslovala u minusu, a ti si to prominija, ma i u razgovoru sa ljudima sam zaključio da su svi zadovoljni sa tvojim radom, pa me strašno začudila onakva odluka. Žao mi je što nisi došao pogledat tu "famoznu" utakmicu, jer je stvarno bila dobra. Na kraju te pozivam da budeš naš gost na proslavi osvajanja kupa.

Znam da Josipu ne tribaju odvjetnici jer uvik je svojim stavom i inteligencijom odskakao od svih nas ali kazat ću ovo: maric_pb-split ne poznaješ ti dobro Josipa koliko misliš. Dugo dugo ga znam i jedno ti je sigurno da ti isti taj čovjek (kojeg si ode pokušao ogadit i osramotit zbog jedne jedine utakmice pišući onakav za tebe sramotan naslov da se srami) neće doć na tu tvoju proslavu osvajanja kupa pogotovo jer je u pravu i mora bit u pravu jer ako je sve napravija kako Bog zapovida tokom cle sezone ti pišeš naslov velikim slovima da se srami. Čoviče srami se ti jer radiš probleme zbog jedne jedine utakmice koja se morala ponovit i sereš po ovom forumu po čoviku koji to nije zaslužija. Neš ti velike stvari nakon tolikog napravljenog posla u ciloj sezoni. Poklopi se ušima i ako si kulturan onda se ispričaj čoviku i to javno.
a ti moj prijatelju Josipe lipo sve to odj..., vidiš da je svit pokvaren. Uvik želiš nešto dobro napravit i opet se nađe debil koji to ne priznaje.
<<

Navijaci_Sokoli

VIP član

Post 26 lip 2007, 01:17

bravo bulicu, pozdrav od poeta i ekipe s pujanki...
Blamaža Pujanke
<<

ivanbulicx

Novi član

Post 26 lip 2007, 01:32

Ljut sam jer Josipa znam još od osnovne škole i znam ko je i šta je da je sve u životu postiga svojim trudom, sposobnošću i pameću, a ne ulizivanjima i podvalama, da je uvuk bija faca sa svojim stavom i šta mi je najdraže ne bahati i prepametni kretenn nego poštenjačina. Znam da mu nije tata kupio ovo i ono niti ima moćnog tatu koji će ga gurat i baš zato mi ide na živce da neki debil proziva čovika kojeg svi živi hvale zbog jedne jedine pišljive utakmice. J... mi se je li se morala ponovit ili ne, ali ovako srat zbog sitnog detalja po čoviku kojeg znaš 10godina to može samo debil. Josipe sad kad budeš dolazija u metropolu obavezno mi se javi.
<<

kun1gic

Česti član

Post 27 lip 2007, 00:20

ivanbulicx slažem se. samo se ne slažem da sve dobro šta je napravija napusti zbog jedne osobe koja svojim zadnjim komentarom se pokušava praviti prijatelj a to nije. Takvi su najgori. Joke, čuvaj se imaš potporu puno ljudi, a to ti ne dokazuje ovaj forum nego tribine na kojima ljudi imaju samo riči hvale na račun tebe.
<<

Naranča

Član

Post 27 lip 2007, 12:33

Ja ne mogu virovat koliko ima blesavih ljudi u splitskom malom balunu.Sami ulizice. Ja ovo jedino ovdje vidim.Marić je reagira kako je reagira.Ogorčen iz razloga koji su nekima prihvatljivi nekima ne i točka. Samo činjenica je da zbog neozbiljnosti u radu Udruge je došlo do toga da se utakmica u prvom terminu nije igrala a potom se trebala igrat.Momcima iz Neorića ja ništa ne zamjeram, ali je činjenica da jedna udruga koja prima urednu kotizaciju i nadasve visoku kotizaciju za mali nogomet sebi dopušta gaf da se ekipa mora obavijestit o terminu utakmice na način da to čita na internetu!Jel mogla past mreža itd.Ako je problem platit telefon da se nazove predstavnik ekipebn onda po meni ostavku treba dat čitava uprava.Nemam ništa protiv Radića i smatram da je uglavnom pozitivan u radu. Ali UMN nije smila dopustit gaf s liga kupom(organizacija,teren,svlačionica,itd..)A znate da vlada padne zbog jednog gafa premijer jebe tajnicu i otkriju ga i mora dat ostavku. A spasija je državu iz bijede. Mi smo lani igrali ligu u Omišu i jedan igrač je 16 i po minuta zakasnio za počet utakmicu i nas je izbacilo iz lige. Tako smatram da je udruga prebacila žrtveni teret na naše rame.Umjesto da je preuzela krivnju i ispaštala zbog svoje greške!To sad nije ni bitno ali dogodine liga kup treba organizirat na pravom nivou ili nikako!Ali molim ove jazavce što se štekaju preko foruma da preskoče ovu poruku! I ovi komentari (moji i marićevi) nisu osobno protiv J.Radića s kojim smo mi dobri) nego kritika jedne ekipe koja je jedna od konstantnijih ekipa zadnjih deset godina u UMN! I zato vi drugi molim vas bez podlizivanja!
Sljedeće

Vrati se na: Turniri 2007