FAQ  •  Registracija  •  Login

4. liga veterani

<<

admin

Site Admin

Post 03 kol 2010, 11:08

4. liga veterani sezona 2010/2011
Sretno svima.
<<

Graditelj

Novi član

Post 10 kol 2010, 11:38

Hvala admine...
<<

Vedran

Novi član

Post 06 ruj 2010, 14:50

Sve Vas pozdravljam i pozivam Vas na fair borbu, bez podmetanja, lažiranja, nervoznih ispada i sličnoga. Kakav je sustav lige, neke od protivnika ću vidjeti češće nego svoju ženu, zato...

Od GEOSONDA i D PROJEKTA vam obećavam čvrstu, mušku igru, veliku volju... ...i malo trke. Ako postoji bilo kakav problem a tiče se GEOSONDE D PROJEKTA, pozivam vas da ovdje na Forumu, ispred zainteresiranih, iznesete argumente (i/ili protuargumante). Kasnije možemo na janjetinu...

Imajte na umu da se subotama nalazimo zabave radi.

Čagalj
Nikad se ne raspravljam s glupanima. Kad god se spustim na njihov nivo, uvijek me pobijede iskustvom!!!
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 06 ruj 2010, 15:03

Vedran napisao:Sve Vas pozdravljam i pozivam Vas na fair borbu, bez podmetanja, lažiranja, nervoznih ispada i sličnoga. Kakav je sustav lige, neke od protivnika ću vidjeti češće nego svoju ženu, zato...

Od GEOSONDA i D PROJEKTA vam obećavam čvrstu, mušku igru, veliku volju... ...i malo trke. Ako postoji bilo kakav problem a tiče se GEOSONDE D PROJEKTA, pozivam vas da ovdje na Forumu, ispred zainteresiranih, iznesete argumente (i/ili protuargumante). Kasnije možemo na janjetinu...

Čagalj

Aha, pa evo i tebe na forumu !!!!!
Pretpostavljam da znaš ko se krije iza mog "nicka" ... pozdrav i vidimo se valjda u sridu!!!!
<<

Graditelj

Novi član

Post 07 ruj 2010, 11:58

Vedran napisao:Sve Vas pozdravljam i pozivam Vas na fair borbu, bez podmetanja, lažiranja, nervoznih ispada i sličnoga. Kakav je sustav lige, neke od protivnika ću vidjeti češće nego svoju ženu, zato...

Čagalj

napokon jedan pametan u toj geosondi... prošle ste se godine stvarno, pogotovo na kraju, prosrali do boli. nije vam to trebalo...
<<

VIK

Član

Post 10 ruj 2010, 13:09

jel se igra ovu subotu?
bp
<<

Vedran

Novi član

Post 13 ruj 2010, 10:13

Pohvaljujem organizatore lige za brzo izvještavanje o rezultatima.

Nekako ostali forumaši niste komentirali moj poziv na fair borbu, bez nervoze i podmetanja... Prva utakmica protiv MIŠE LANČIĆA, držanje rukama, udaranje bez baluna... Možemo igrati muški, nije problem, ali igramo pet puta, svaka prljavština će vam se vratiti... Nismo niti mi cvijeće, zato vas pozivam da komentirate, da pišete, dajete primjedbe... Učinimo ove subote više zabavnima, manje nervoznima.

Čagalj
Nikad se ne raspravljam s glupanima. Kad god se spustim na njihov nivo, uvijek me pobijede iskustvom!!!
<<

hajduk

Novi član

Post 18 ruj 2010, 10:12

sretno svima
<<

GT Trade

Česti član

Post 19 ruj 2010, 13:35

rezultati???
Mišo izgubija 3:2 od Croatia osiguranja .....
<<

Vedran

Novi član

Post 20 ruj 2010, 07:43

Baš sam bio pohvalio organizatore za brzo izvješćivanje, kad tamo... Više ništa...

GEOSONDA - PROMET 1:1

Sve ono što nam je Bog dao protiv MIŠE u prvom kolu, sad nam je uzeo. PROMET nam je utrpao gol na minutu prije kraja iz otpatka, kojeg mu je servirao naš igrač. Pozdravljam ekipu PROMETA, igraju čisto, zbilja fair, nema deranja na suce i protivnike... Dobro je igrati protiv njih, iako nismo pobijedili... Nema veze, drugi ćemo put. Ili će oni nas...

I kako je ostala treća utakmica?
<<

josip_radic

Stari član

Post 20 ruj 2010, 10:10

Vedran napisao:Baš sam bio pohvalio organizatore za brzo izvješćivanje, kad tamo... Više ništa...

Kako mislite više ništa? Ne razumijem što hoćete reći. Molim Vas pojasnite da pokušamo otkloniti greške.
<<

Vedran

Novi član

Post 20 ruj 2010, 11:32

Opet pohvala za brzu reakciju na primjedbu... Primjedba se odnosi na neprikazivanje rezultata kola. Za prvo kolo, rezultati su bili odmah, a danas nema rezultata od subote. Razveselila me mogućnost da ne moram u ponedjeljak žicati rezultate na forumu...

Još veći napredak bi bio da je moguće imati zapisnik. Ne mora odmah, ali ubrzo nakon kola...

Još jedna pohvala za dva suca na utakmici, to je dobro.

Pozdrav i samo nastavite tako, radite dobar posao.

Čagalj
<<

VIK

Član

Post 20 ruj 2010, 12:11

vodovod pobijedi nekoga čini mi se 2:1
bp
<<

josip_radic

Stari član

Post 21 ruj 2010, 01:10

Vedran napisao:Opet pohvala za brzu reakciju na primjedbu... Primjedba se odnosi na neprikazivanje rezultata kola. Za prvo kolo, rezultati su bili odmah, a danas nema rezultata od subote. Razveselila me mogućnost da ne moram u ponedjeljak žicati rezultate na forumu...

Još veći napredak bi bio da je moguće imati zapisnik. Ne mora odmah, ali ubrzo nakon kola...

Čagalj

Čudi me. Ovom informatizacijom Udruge postigli smo da ne ovisimo od niti jednog vanjskog čimbenika za objavljivanje svih izvještaja na webu. Ozren sve objavljuje, bez administriranja podataka iz zapisnika jer sada taj kompletni posao obavlja računalni program. Zapisnik možete odmah pogledati, samo kliknite na rezultata pojedine utakmice i sve vidite.

Pozdrav.
<<

Vedran

Novi član

Post 21 ruj 2010, 09:30

Josipe, pokrivam se ušima...

josip_radic napisao:
Vedran napisao:Opet pohvala za brzu reakciju na primjedbu... Primjedba se odnosi na neprikazivanje rezultata kola. Za prvo kolo, rezultati su bili odmah, a danas nema rezultata od subote. Razveselila me mogućnost da ne moram u ponedjeljak žicati rezultate na forumu...

Čagalj

Čudi me. Ovom informatizacijom Udruge postigli smo da ne ovisimo od niti jednog vanjskog čimbenika za objavljivanje svih izvještaja na webu. Ozren sve objavljuje, bez administriranja podataka iz zapisnika jer sada taj kompletni posao obavlja računalni program. Zapisnik možete odmah pogledati, samo kliknite na rezultata pojedine utakmice i sve vidite.

Pozdrav.
Sljedeće

Vrati se na: Sezona 2010/2011