FAQ  •  Registracija  •  Login

1. liga veterana...

<<

bacoST

Član

Post 13 vel 2009, 08:53

Dragi moj Jako odigrali ste dobru utakmicu do zadnjih 5 minuta kad ste mogli čak i izgubit a vodili ste 4-2 dosta neozbiljnosti kod nekih igrača i da su protivnici imali malo sriče bilo bi svašta šteta da se Dejo ozlijedija s njim ste dosta jači Kuki standardan,Prale napaljen ti odličan vidi se da u obrani fali Mujsa bez njega nemate onu potrebnu agresiju.Što se tiče borbe za prvaka imam osječaj da će neke utakmice odlučivat suci i koja ekipa bude imala više živaca ta će na kraju biti prvak.Moj favorit je Udruga malih trgovaca napokon je Šamadan skupija ekipu za prvo misto.SPLITSKI MALI BALUN ŽIVI VJEČNO A POGOTOVO VETERANSKI
<<

nkelektroprijenos

Novi član

Post 16 vel 2009, 14:54

Baćo, lani smo u 2.dijelu igrali s vama 2:2, pa ste nas napali da igramo za drugoga. Slijedeće kolo ste svi bili na našoj utakmici , i bili ste uvjereni da ćemo pustiti kako vi ne bi bili prvi. Znaš i sam kako smo odigrali pa se nadamo da ćete i vi sutra protiv Udruge pošteno i borbeno odigrati, a ne kako se po gradu priča -pasti bez ispaljenog metka!
SPLITSKI MALI BALUN ŽIVI VJEČNO A POGOTOVO VETERANSKI
<<

JAKO

Novi član

Post 16 vel 2009, 19:06

Nije da branim Baću, ali znam da nikome neće puštati utakmicu pa neće ni Trgovcima. Priče po gradu su za babe a ne za ozbiljne ljude.
<<

nkelektroprijenos

Novi član

Post 17 vel 2009, 09:36

JAKO napisao:Nije da branim Baću, ali znam da nikome neće puštati utakmicu pa neće ni Trgovcima. Priče po gradu su za babe a ne za ozbiljne ljude.

Ma naravno da Baćo ne bi nikome pustio, samo kažemo da se stvaraju bespotrebne priče. Ljudi moji igramo najlipšu igru na svitu i to veteranski- svi volimo dobit a svi mrze izgubiti. Samo bi volili da Varoš odigra motivirano i borbeno kao i uvik kada igra protiv nas, a ko bude bolji neka pobijedi.
<<

bacoST

Član

Post 17 vel 2009, 13:53

Neznam odakle vitar puše ali mogu pretpostavljat neki voditelji rade pritisak na nas bez ikakve potribe i sad ako se i izgubi koja utkmica protiv vodećih oma će bit da smo im pustili što je žalosno da se uopće priča naše je uvik bilo ražmišljanje neka pobjedi bolji.neznan ko te to napa lani ja sigurno nisam na kraju smo drugome utekli 7 bodova sve konkurente za 1 misto smo razvalili uzeli smo i kup pa nerazumim tu priču volija bi znat po kojim to kriterijima Elektroprijenos ide na prvenstvo države veterana u malom nogometu a recimo neidemo mi koji smo uzeli prvenstvo i kup.Vi lipo dobijte sve do kraja pa se ne sekirajte za druge uakmice i još se siti u prvom dila kad vaš igrač protiv Toga šalje suca u pizdu materina da se čulo na vrh tribina pa niko nije kažnjen a po pravilima je moro bit a naš Miki Rapajić radi navodno krive izmjene dobiva žuti karton bez veze.Ne pušite na bilo koga nego gledajte sebe koliko znam Trgovci su vas razvalili prvi dio pa nemojte očekivat od nekoga drugog da vam donosi prvenstvo izborite se sami a ja ću svakome ko bude prvi stisnut ruku i smatrat ću da je to u potpunosti žaslužija priče o puštanju utakmica samo stvaraju nepotrebne tenzije među ekipama jer u biti svi smo mi nekakvi prijatelji uzdajte se use i u svoje kljuse. SPLITSKI MALI BALUN ŽIVI VJEČNO A POGOTOVO VETERANSKI.
<<

nkelektroprijenos

Novi član

Post 18 vel 2009, 12:06

Baćo, baš nas zanima hoćete li i protiv nas igrati u sastavu kao i protiv Udruge jučer, naročiti drugo poluvrime? Baš si jučer dobro odigrao, šteta je da i protiv nas ne igraš.......Šta su ono vikali sa tribina vaši navijači?? Šta se ono Miki naljutio?? One taktičke zamjene kod 3:3 su neponovljive, zar ne?
<<

bacoST

Član

Post 18 vel 2009, 13:41

Četvorica naših igrača nisu mogli bit na utakmici jer su morali radit Pero je igra virozan Mile čak i nebi smija igrat jer ima problema sa kičmom i onda smo morali igrat ja i Boban i zato su bile te izmjene zar misliš da bi Miki kome pustija a da smo im tili pustit onda nebi sigurno poveli 2-0 već bi im od starta puštali vjerovatno bi i sudac Mikulić reagira da je vidija puštanje utakmice,da smo tili pustit jednostavno nebi došli na utakmicu to bi bilo najlakše,a ne da se moram pravdat šta smo izgubili utakmicu.Opet kažem dobijte sve utakmice do kraja pa se nebojte za prvo misto nama lani niko nije pomoga i zato sam izuzetno ponosan.Isto tako znan da su neki voditelji tili pokrenit peticiju da se mi izbacimo iz lige i kad nisu naišli na podršku ostalih ekipa onda su počele kružit svakakve priče.Ima još 12 utakmica do kraja a već se sad priča o namištanju jer ako nebudete prvi vi ili Trenton uvjeren sam da će te tvrdit da je prvenstvo namišteno.
<<

JAKO

Novi član

Post 18 vel 2009, 19:16

Bačo slažem se s tobom, najlakše je govort, neka se dokažu na terenu da su najbilji, jer smatram da elektroprijenosu ne tribaju priče da bi bili prvi. Jednostavna računica je neka dobiju sve utakmice do kraja i niko im neče ukrasti prvo misto.
SPLITSKI MALI BALUN ŽIVI VJEČNO A POGOTOVO VETERANSKI.
<<

nkelektroprijenos

Novi član

Post 03 ožu 2009, 14:42

Sritno svima i danas neka pobjede bolji!
NIJE PIVO POŠTO JE BILO!
<<

nkelektroprijenos

Novi član

Post 11 ožu 2009, 08:46

Čestitamo Varošu na pobjedi!
<<

bacoST

Član

Post 11 ožu 2009, 09:18

Odigrali ste jučer izuzetno loše teško igrate bez Tomičića ne razumim zašto vam Lauš onako malo igra najbolji vam je opet bija golman u drugom poluvremenu više ste se svađali sa sucima nego što ste mislili na igru bili ste previše nervozni pogotovo voditelj.Prijateljima iz Jako sporta poručujem da se uozbilje ne može jedna ozbiljna ekipa u dvi utakmice primit 14 golova imate previše napadača u ekipi čim nema Kukija odma je rasulo u obrani.SPLITSKI MALI BALUN ŽIVI VJEČNO A POGOTOVO VETERANSKI
<<

JAKO

Novi član

Post 12 ožu 2009, 23:54

Baćo u pravu si, bez Kukija štima prvih pet minuta i onda je panika.Krivo mi je šta smo ispustili onu prednost, ali okrećemo se dalje i triba stisnit zube . Vi ste odigrali odličnu utakmicu i više nego zasluženo dobili ipak je prevladalo vaše iskustvo.
<<

bacoST

Član

Post 18 ožu 2009, 08:13

Sinoć je bilo par dobrih utakmica pogotovo Elektroprenos-Trenton 3-2 i Čigra-Vagabundo 2-2.Trgovci dobili Bašića 4-3 a mi lagano Pletionicu 2-0.Ponovo je Tomičić odigrao glavnu rolu za Elektroprenos ali im je golman kod vostva Trentona od 2-1 izvaredno obranija tri mrtve šanse i ostavija ih u utakmici i onda je došla na vidjelo Tomičićeva snaga.Stvarno dobra utakmica i ovi naši mladi bi trebali dolazit pogledat ovakve utakmice da vide kako se zapravo treba borit za svoje ekipe.Utakmica Čigre i Vagabunda bila je narazini finala kupa toliko pozitivne tenzije gušt je bilo gledat tu utakmicu.SPLITSKI MALI BALUN ŽIVI VJEČNO A POGOTOVO VETERANSKI
<<

JAKO

Novi član

Post 19 ožu 2009, 19:02

Baćo moram te pohvaliti na podršci s tribina tako da smo dobili Kaštelanku sa 4:1 ali moram reći da je utakmica bila puno teža nego što govori rezultat jer je Kaštelanka povela a mi posli puno šansi koje je njihov golman vrhunski obranija dali gol za izjednačenje tek u 19 minuti utakmice. Prale je da četiri gola a moga je još toliko i on i Jašo, ali igramo dosta oslabljeni u obrani.
Toga je dobila Čistoću 2:1 tako da se malo makla s dna , ali još ima devet kola tako da će biti žestoke borbe na dnu.
<<

bacoST

Član

Post 02 tra 2009, 08:30

Taman kad pomisliš da je sve normalno u ligi eto ludila.Trgovci izgube od Toga bez Đuzelo su dosta lošiji a Elektroprijenos dobije Bašića ali mu dva igrača dobiju crvene kartone pa sad ti budi pametan.Bit će ljuta borba između ove dvi ekipe do kraja jedva čekam njihov međusobni duel to će bit utakmica.Čudi me samo da je Nikola dobija crveni dosta je proša teških duela ovu sezonu vrlo uspješno pa me to baš začudilo nisam gleda utakmicu pa nebi želija komentirat.SPLITSKI MALI BALUN ŽIVI VJEČNO A POGOTOVO VETERANSKI
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2008/2009