FAQ  •  Registracija  •  Login

5B liga mladi...

<<

ivan.sk

Član

Post 30 svi 2009, 10:37

FRAFO napisao:Prije početka sezone svaka je ekipa dobila troškovnik i tu jako dobro možeš vidit di završi tih tvojih 6000kn...
Priznajem da ima tu još dosta stvari koje se daju popravit,ali smatram da Radić i njegovi ljudi jako dobro vode udrugu...a ti isto tako imaš pravo na svoje mišljenje.Ako nećete sljedeće sezone igrati ligu,ne virujem da će puno ljudi plakati za vama...

i to još jako dobro radi i to za 0kn. još ste vi mladi da bi shvatili što to znaći.
<<

mnk_petričevo

Česti član

Post 30 svi 2009, 13:43

ja mislin i da je gospodinu radiću neugodno od ovog ivan.sk...od svoja 163 komentara čovik je u 160 spomenija radića i njegova velika djela
<<

mnk_petričevo

Česti član

Post 30 svi 2009, 13:46

a šjor bego nebi ovako slavija da je nama cb corner doša bar jedanput...tu je naš neven bija zakinut:)
<<

josip_radic

Stari član

Post 30 svi 2009, 14:08

Čovjeka ne poznajem. Stoga nema razloga za neugodnosti. Isto kao i kad netko vrijeđa, također. Često znam kazati, svatko prema svojoj savjesti, a ne pada mi napamet stalno zahvaljivati ljudima koji me podržavaju kao ni prepucavati se sa ljuima koji moj rad ne podržavaju. Ovo je forum, svatko pod različitim imenima piše što želi, ali bitno je da nema težih i neugodnih vrijeđanja, za sve drugo ćemo lako!
Živili!
<<

BEGO- STAKLO MAAS

Česti član

Post 30 svi 2009, 14:15

mnk_petričevo napisao:a šjor bego nebi ovako slavija da je nama cb corner doša bar jedanput...tu je naš neven bija zakinut:)

neven je vrhunski golgeter :) ali ipak mislim da 10 golova nebi uspija ni korneru dat....:) :) mene su moji BASCANCI izdali I lobirali u udruzi da se moji golovi njima nepriznaju tako da sam osta bez 2 najdraza gola svoje karijere :):):):) :)

marko i ostali iako ste to ucinili nezamjeran vam vec dobivate predpoziv za veliku festu u iducu subotu koju organizira STAKLO MAAS :)
<<

bašća

Novi član

Post 30 svi 2009, 19:39

FRAFO napisao:Prije početka sezone svaka je ekipa dobila troškovnik i tu jako dobro možeš vidit di završi tih tvojih 6000kn...
Priznajem da ima tu još dosta stvari koje se daju popravit,ali smatram da Radić i njegovi ljudi jako dobro vode udrugu...a ti isto tako imaš pravo na svoje mišljenje.Ako nećete sljedeće sezone igrati ligu,ne virujem da će puno ljudi plakati za vama...

ko je spominja plakanje, fala bogu da nece nitko nece plakat za nama, ne radi se o tome ovdi. jesmo ovdi tek prvu sezonu, i nevezano za sve sta se desilo, ono su samo moja zapazanja koja bi se mogla dogodine popravit igrali mi ili neigrali. onaj zidic se moze izbit za pola sata posla, a zadnja tri kola se sigurno mogu igrati pod reflektorima, mislim da to ne bi poskupilo ligu nijednoj momcadi nesto znacajno. svaka cast momcima ako to vode za nula kuna, skidam kapu, jbga ne znam ih koliko ih je, ali eto virujen ti na rijec ;)

zivili i Vi meni isto
<<

TRULJO

Član

Post 31 svi 2009, 11:44

Prijatelju, ovi iz udruge nemaju veze s tim zidićem. Savez, odnosno Udruga je potpisala ugovor sa vlasnikom terena (Zlatko Vujović) za ovu sezonu..., a ja bi (da se mene pita) za sljedeću sezonu drugačije. Po meni je najveći problem to šta se ova sezona i nije igrala na travi, već na gumi. Neka gosp. Vujović izvoli postaviti novu podlogu, jer je ova odslužila svoje... Veliki zid i nije tek tako razbiti. Pa zar misliš da taj zid nije armiran!? ...al mali zidić kraj klupa bi bilo dobro ukloniti.
<<

TRULJO

Član

Post 31 svi 2009, 11:53

Evo da napišem i moju idealnu momčad lige:
Jukić (Marinero) - Depeder (M. Payton), Radan (M. Payton), Mujan (S. Maas), Karić (Kamen D.)
Goreta (S. Maas), Sočo (S. Maas), Ružić (Petričevo), Strunje (Petričevo), Bralić (M. Payton), Budimir (Marinero)
<<

bašća

Novi član

Post 31 svi 2009, 13:25

TRULJO napisao:Prijatelju, ovi iz udruge nemaju veze s tim zidićem. Savez, odnosno Udruga je potpisala ugovor sa vlasnikom terena (Zlatko Vujović) za ovu sezonu..., a ja bi (da se mene pita) za sljedeću sezonu drugačije. Po meni je najveći problem to šta se ova sezona i nije igrala na travi, već na gumi. Neka gosp. Vujović izvoli postaviti novu podlogu, jer je ova odslužila svoje... Veliki zid i nije tek tako razbiti. Pa zar misliš da taj zid nije armiran!? ...al mali zidić kraj klupa bi bilo dobro ukloniti.

pa za mali zidic i govorim, za veliki je ocito previse trazit da se neka spuzva stavi ili nesto slicno, ali da vise i ja ne pizdin ovdi bezveze.. :D

cestitke monty-u na tituli, i naravno begi kao najboljem strijelcu lige, cekamo to pecenje :D
<<

TRULJO

Član

Post 31 svi 2009, 17:59

Ej PETRIČEVO! Jel znaš možda kad će turnir u Podstrani???
<<

josip

VIP član

Post 01 lip 2009, 20:58

Evo na kraju slična priča u obje ove naše pete lige - mrtve trke između mladih i poletnih momčadi naspram iskusnih. Ovaj put su iskusni iznijeli pobjedu, a mladi izgorili od prevelike želje. Tko zna šta nosi iduća godina! Pozdrav susjedima i čestitke Pajtonovcima, a našim prijateljima iz Los Staklaktikosa više sreće dogodine, biće to epski dvoboji :)
Zadnja izmjena: josip; 01 lip 2009, 20:59; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

BEGO- STAKLO MAAS

Česti član

Post 02 lip 2009, 01:17

CESTITKE MONTYJU NA OSVOJENOM NASLOVU!!!!!

a sta se tice ovogo zidica betona trave i svega................... mozemo samo zahvalit BOGU sta jos niko nije nastrada....evo na terenu DALMATINCA se igra vec dugi niz godina i do sada je sve bilo u najboljem redu ali postoji opasnost i to VELIKA da ce kad tad neko nastradat a cini se da niko neradi nista da bi to sprijecio jer I ONAJ ZIDIC MALI S ZAPADNE strane i onaj VELIKI betonski s ISTOCNE su velika opasnost za igrace!!!!!!

NEZELIM IZAZIVAT NESRICU ALI BOJIM SE JER IPAK TU IGRAJU 28 EKIPA SVAKA PO 25 UTAKMICA I VELIKA JE MOGUCNOST DA SE DOGODI ONO STA NIKO NEZELI .........

MOZEMO SAMO ZAHVALIT BOGU STA SE DO SADA NIJE NISTA DESILO IAKO SAM JA BIJA SVJEDOK 2 SLUCAJA DI SU DOSLOVNO CENTIMETRI DJELILI OD UDARCA GLAVOM U NALETU OD ZID!!

,,,,, svi su svjesni koje bi posljedice to nosilo ........

ZAR SE MORA DJELOVAT ILI NESTO NAPRAVIT TEK KAD SE DOGODI NEKA TRAGEDIJA ZASTO TO NESPRIJECIT AKO SE DA SPRIJECIT !!

...nije valjda da se razmislja AKO DO SADA NIJE NECE NI SAD........ PA SITIMO SE SAMO ZADRA I KOLIKO SE TU SEZONA ODIGRALO PRIJE NEGOLI SE DESILA ONA TRAGEDIJA!!!

ipak mislim da udruga masno placa onaj teren VUJEVICU i da bi mu morali dat neki ultimatum da se situacija popravi .......
o travi necu govorit!...tj ono nije trava nego obicna guma ...ali to je sve vise manje nebitno ...

MOJA EKIPA NECE IGRAT DOGODINE NA UMJETNOJ I MOZDA MI NEBI TRIBALO BIT TOLIKO BITNO ...

znam da predsjednik cita forum i ove topice o 5 b ligi pa bi ga zamolija da kaze ima li ikakve sanse da se nesto napravi s ti terenom tj razmislja li se o preseljenju jer ima dosta dobrih umjetnih terena u splitu...
<<

dalEr 1

Česti član

Post 02 lip 2009, 03:00

BEGO- STAKLO MAAS napisao:CESTITKE MONTYJU NA OSVOJENOM NASLOVU!!!!!

a sta se tice ovogo zidica betona trave i svega................... mozemo samo zahvalit BOGU sta jos niko nije nastrada....evo na terenu DALMATINCA se igra vec dugi niz godina i do sada je sve bilo u najboljem redu ali postoji opasnost i to VELIKA da ce kad tad neko nastradat a cini se da niko neradi nista da bi to sprijecio jer I ONAJ ZIDIC MALI S ZAPADNE strane i onaj VELIKI betonski s ISTOCNE su velika opasnost za igrace!!!!!!

NEZELIM IZAZIVAT NESRICU ALI BOJIM SE JER IPAK TU IGRAJU 28 EKIPA SVAKA PO 25 UTAKMICA I VELIKA JE MOGUCNOST DA SE DOGODI ONO STA NIKO NEZELI .........

MOZEMO SAMO ZAHVALIT BOGU STA SE DO SADA NIJE NISTA DESILO IAKO SAM JA BIJA SVJEDOK 2 SLUCAJA DI SU DOSLOVNO CENTIMETRI DJELILI OD UDARCA GLAVOM U NALETU OD ZID!!

,,,,, svi su svjesni koje bi posljedice to nosilo ........

ZAR SE MORA DJELOVAT ILI NESTO NAPRAVIT TEK KAD SE DOGODI NEKA TRAGEDIJA ZASTO TO NESPRIJECIT AKO SE DA SPRIJECIT !!

...nije valjda da se razmislja AKO DO SADA NIJE NECE NI SAD........ PA SITIMO SE SAMO ZADRA I KOLIKO SE TU SEZONA ODIGRALO PRIJE NEGOLI SE DESILA ONA TRAGEDIJA!!!

ipak mislim da udruga masno placa onaj teren VUJEVICU i da bi mu morali dat neki ultimatum da se situacija popravi .......
o travi necu govorit!...tj ono nije trava nego obicna guma ...ali to je sve vise manje nebitno ...

MOJA EKIPA NECE IGRAT DOGODINE NA UMJETNOJ I MOZDA MI NEBI TRIBALO BIT TOLIKO BITNO ...

znam da predsjednik cita forum i ove topice o 5 b ligi pa bi ga zamolija da kaze ima li ikakve sanse da se nesto napravi s ti terenom tj razmislja li se o preseljenju jer ima dosta dobrih umjetnih terena u splitu...

begu za pecjednika...hehehehhehe...:) :) :)
<<

ORENIRAM

Član

Post 02 lip 2009, 15:10

Javni poziv za Begu?
Bego jesi zainteresiran da igraš za moju ekipu na turniru ovaj petak i subotu?
U iščekivanju odgovora...
<<

BEGO- STAKLO MAAS

Česti član

Post 03 lip 2009, 00:12

ORENIRAM napisao:Javni poziv za Begu?
Bego jesi zainteresiran da igraš za moju ekipu na turniru ovaj petak i subotu?
U iščekivanju odgovora...

IMAN NEKIH OBAVEZA U PETAK ALI AKO BUDEM SLOBODAN RADO BI SE ODAZVA POZIVU :) :)

TO BI MI BILA CAST I DOKAZ DA SE S RADOM I SAMO RADOM MOZE USPIT :) :)

OVO SAM CEKA CJELI ZIVOT I PONOSAN SAM STO SAM DOBIJA POZIV :) :)

NADAM SE DA CU MOC OBUCI SVETI DRES MARINERA I DOKAZAT SE KAO POJACANJE...

KOLIKO SE PLACA???? hahahhahah
Zadnja izmjena: BEGO- STAKLO MAAS; 03 lip 2009, 00:13; ukupno mijenjano 1 put/a.
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2008/2009