FAQ  •  Registracija  •  Login

4. liga mladi...

<<

josip

VIP član

Post 24 tra 2009, 21:28

dalEr 1 napisao:
josip napisao:ljubomora je gadna stvarcica :) damir je strasan igrac, a i mali zrin je isto talent..

meni nisu dobri igraci koji mogu uzet balun i proc cetvoricu i dat trideset tunela, nego nositelji igre svojih ekipa, oni koji cuvaju leda suigracima i znaju u svakom trenu sta se dogada na terenu i sta i kako odigrat te u kljucnim trenucima rjesavaju sve. s tim se rodis, to se ne moze naucit ko sta mozes utrenirat sut s distance ili lazno kretanje. :)

josipe nebi se složija sa tobom u ovome....mali balun su samo treninzi i vježba (pogotovo obrambeni igrači i nositelji igre)...a ako uz to još imaš i nekog urođenog talenta tim bolje...zato više cijenim igrača koji zna napravit ovo šta si ti gori napisa (tuneli,driblanje)...

bojim se da se nismo razumili, nisam reka da ne cijenim dribling i tunel, zbog tog je sve to zanimljvije, al na nositelje igre sam mislija ljude koji su dva tri koraka ispred ''u glavi'', jednostavno citaju igru, vidis odma da je to nesto posebno. citanje igre, postavljanje u igri, inteligentno kretanje po terenu, asistiranje i cuvanje leda suigracima i znat kad treba nesto odigrat- to se ne moze naucit na nijednom treningu, to imas il nemas..

al neka driblera :)
<<

okocha

Član

Post 24 tra 2009, 23:42

Nazalost, danas ekipe koje imaju "driblere" u jakim ligama lošije prolaze puno od onih koji imaju igrače sustava. U našim ligama mogu i postojati, ali čim se namire na ekipu koja igra dobru obranu - takve ekipe gube utakmicu. Samo zato je jedan Nikola Tomičić
<<

Torcida Hansa-Flex

Česti član

Post 25 tra 2009, 01:58

okocha napisao:Nazalost, danas ekipe koje imaju "driblere" u jakim ligama lošije prolaze puno od onih koji imaju igrače sustava. U našim ligama mogu i postojati, ali čim se namire na ekipu koja igra dobru obranu - takve ekipe gube utakmicu. Samo zato je jedan Nikola Tomičić

Nike je bog malog nogometa... Al u vrunske driblere spada i Mladen Alajbeg još bi on bolji bija da trenira a ne samo da igra utakmice.... I Tihomir Novak baca malo na Niku s biciklon........
<<

garry

VIP član

Post 29 tra 2009, 18:52

tipurić napisao:Zašto postoji izbor samo najboljih petorki ?
evo moj prijedlog za najgoru momčad lige:
golman-onaj iz mg-a(iako je oni iz liverpula jos veća rupa ali eto...)
crnomarkovic(st oprema)-falija sport
pura(liverpul)-premekan
br.8 iz gs-sjekira
bulaja(jel neces)-jebe ga brzina
voditelj(VIK)-ekipa bolja od samog plasmana.ko je kriv-voditelj

Dragi Tipuriću vidi se da si ti zalutao u ovaj sport a ne Crnomarković iz ST OPREME.Ne branim ga ja šta sam njegov voditelj nego šta nisi u pravu ali ipak tvoje je pravo da tako misliš.Druga je stvar šta je sasvim nekorektno ovdje na forumu izdvajat po imenima najgoru postavu lige.Da Crnomarković ima više snage a nema moga bi igrat di oće i meni je drago šta ga imam u svojoj ekipi.Neki ga vole,neki ne ali mora se priznat da bi bez njega liga bila neinteresantnija.Vidimo se i u sljedećoj sezoni.
POZDRAV!
<<

miho

VIP član

Post 30 tra 2009, 07:04

jedan je dejo majstor sa baterija.kad on rola svi padaju
Alistair McCoist
<<

zagor

Član

Post 30 tra 2009, 09:17

okocha napisao:
kanterstrajk napisao:
zagor napisao:nije ovdi znaor u pitanju.ovo je iritirajuće jer se ili praviš glup ili si glup. evo statistika ti govori suprotno od onog što ti tvrdiš triba bi se pokrit ušima kad ste sa toliko dobrih igrača lošiji od svih u ligi.da lošiji jer je i varoš bolji od vas po bodovima omalovažavaš čitavu ligu imate sriće samo sriće šta ste ostali u ligi a to možete zahvalit prvenstveno ribarima jer da su zadnju utakmicu bili na broju zgazili bi vas jer oni su prvenstveno momčad a vi se tako nemožete zvat vi ste skup solidnih pojedinaca sumljive taktičke kvalitete.
moga bi vam nabrajat sve utakmice di ste pokazali totalnu taktičku i igračku nezrelost i zato momci prvo nešto ostvarite da bi mogli blebetat jer osim šta ste nezreli na terenu vidim po priči i i tvom imenu da si i kao čovjek nezreo.

aj ne seri to je pod broj jedan. ovaj mrzin ribare uopce nije clan nase momcadi tako da ne svrstavaj ga u kos sa nama.

drugo, nemas pojma sta pricas. sad ka nisu dosli ovo ono, popusili su pet komada, a da ih je bilo i duplo vise opet bi prosli isto. stvorila se neka fama oko tih ribara i tog znaora. mi smo njih dobili svaki put kad je to tribalo, i to glatko, za ulaz u 4. ligu i sad za ostanak. i ne spominjite ih vise, pun mi ih je pišo

mi ostali u lizi radi srice? cucemo se, bolji smo od pola ekipa samo eto dogodi se takva jedna sezona. spominjes varos nesto, pa i njih smo pomeli. dobijali smo puno jace ekipe od sebe, a i gubili od slabijih. jebiga tako je to. nas jedini problem je to sta nemamo voditelja, al nadan se da ce se i to rjesit.

a takticku, igracku i ljudsku nezrelost ces vidit dogodine, kad nan bude vecina lige gledala u leđa

Mali laprdane, znaj da pojedinacna kvaliteta ne cini ekipu. Niko nije reka da nemozes imat svoje misljenje, ali ti osporavas nesto sta svi ostali konstatiraju. Nauci se pristojnosti prije svega. To sta ti neko nije drag ne moras prikazivati blacenjem. Ni meni nije drag C. Ronaldo, pa mu ne mogu osporit kvalitetu

može se dogodit 1,2,3 utakmice da si loš ali cila sezona to još nisam doživija da je netko dobar a da ga neide 8 miseci.eto kad znaš di je problem nabavi voditelja preporučija bi ka herta trener-psiholog to je ka pogođeno za tebe.mene ribari isto nisu fascinirali ali su rezultatski nedodirljivi za vas.ajme toj ligi di će većina tebi gledat u leđa ali to šta će bit pustimo ja sad vidim da ti svima gledaš u leđa.šteta šta se poistovjećuješ sa cilom ekipom jer sigurno ima puno pametnijih momaka u mg koji bi bolje pisali na forumu i gradili imidž ekipe jer nastaviš li ovako konkurirat ćeš za nagradu SELJAK GODINE neka mi oproste svi divni seljaci šta ih uspoređujem s tobom.
ŽIVI URU ,ALI ŽIVI POŠTENO!!!!!
<<

kanterstrajk

Novi član

Post 30 tra 2009, 15:22

vrati se u dalmatinsku zagoru odakle si dosa cobane
<<

TRULJO

Član

Post 30 tra 2009, 17:21

Svaka čast momci iz MG-a. I lani ste pokazivali kako nemate poštovanja prema drugim ekipama... Najlakše je po forumu pisat gluposti kad si skriven iza nekog nadimka... No, nema veze. Na ovaj način samo blatiš svoju ekipu...,a uz Ribare ste najmlađa ekipa u ligi, pa bi moga' imat poštovanja prema starijima...
<<

kanterstrajk

Novi član

Post 30 tra 2009, 22:42

vi koji se nalazite uvrjeđenim sa svime sta se ovde pise ste jos gluplji od mene. ja mogu bit neko sa strane, mogu bit i igrac MG Sporta, a i navijac. i mogu pisat svasta, a koga to vriđa taj je debil. prica se na terenu, a ne na internetu. ovo je ruganje i ja se vamo cisto zajebavan al vidin da ima ljudi koji moraju citirat svaku moj rijec al to dovoljno govori o njima.

misevi smirite se malo
<<

Papige_ne!

Novi član

Post 01 svi 2009, 02:41

Vi ste budale...
Svaki portun, svaki zid, svaka kuća, Hajduk Split!
<<

FRAFO

VIP član

Post 01 svi 2009, 20:56

miho napisao:jedan je dejo majstor sa baterija.kad on rola svi padaju

Hahahahahaha.....
Maram priznat da mi je ova izjava skroz simpatična...usput,u drugom dijelu sezone Dejo nije baš najbolje rolao pa je njegova ekipa ST Oprema skupila tek mršavih 7 bodova,najmanje u ligi ako se ne varam...ima bit da se čuvao za liga-kup!
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

garry

VIP član

Post 04 svi 2009, 15:39

FRAFO napisao:
miho napisao:jedan je dejo majstor sa baterija.kad on rola svi padaju

Hahahahahaha.....
Maram priznat da mi je ova izjava skroz simpatična...usput,u drugom dijelu sezone Dejo nije baš najbolje rolao pa je njegova ekipa ST Oprema skupila tek mršavih 7 bodova,najmanje u ligi ako se ne varam...ima bit da se čuvao za liga-kup!

DOĐI MALO NA NAŠ TRENING DA TE DEJO PROVOZA PO BATERIJAMA.NAKON TE VOŽNJE NEĆEŠ ZNAT DI JE DVORANA ZA MALI BALUN!
<<

FRAFO

VIP član

Post 05 svi 2009, 06:24

Moš mislit...
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

garry

VIP član

Post 05 svi 2009, 07:37

FRAFO napisao:Moš mislit...

Nije :moš mislit:nego dođi.Ako si dobar nema straja,ali,čisto sumnjam.Zavrtija je on i bolje od tebe.
POZDRAV!
<<

miho

VIP član

Post 05 svi 2009, 08:03

nevjerni frafo.ne viruje dok mu se stvarno ne zamanta
Alistair McCoist
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2008/2009