FAQ  •  Registracija  •  Login

3. liga mladi...

<<

josip

VIP član

Post 27 svi 2009, 22:53

pridruzujem se cestitkama daleru, stvarno nije lako bit bez poraza u malom balunu pogotovo, gleda sam par utakmica i vecina ekipa iz vrha je bila blizu pobjede il remija al daler uvik malo digne kad zagusti..
artem mi se cini blizu njih, a oxa sigurno moze svakog dobit al nemaju njihov kontinuitet pobjeda.. zewa je jako zajebana momcad ne bi njih u liga kupu npr. :)

forza je najveci napredak ostvarila s obzirom na kapacitet igraca, ko zna mozda uz jedno dva pravo pojacanja budete iduce godine u borbi za sami vrh,a vidim da je odma kriza u vas cim ne trenirate s nama :) :) :)
<<

forza morocco

VIP član

Post 28 svi 2009, 07:57

Evo da se i ja pridružin čestitkama ekipama koje apsolutno zasluženo idu u 2. ligu. Svima svaka čast! Mi smo tu di jesmo, neko je dobro napisa da nismo uvatili boda protiv prve tri ekipe pa prema tome nismo bolje ni mogli...sveukupno sam zadovoljan skoro cilom sezonom jer smo stvarno dali truda da bi napredovali, šteta samo završnice kad smo zaredali s porazima uvjetovanim ozljedama, raspoloženim protivnicima, ali i padom morala nakon šta smo vidili da Oxu ne možemo stić... Moran čestitat i najboljem strijelcu lige, našem Tvrtku Karoglanu koji je u naših rekordnih 111 ugradia svoja 43 gola (brojka bi bila i veća, ali je roditeljstvo i nespavanje ipak uzelo danak :))

Čini mi se daje ovo najbolja sezona do sada za FM...

Još jednom čestitke pobjednicima, a svima ostalima više sreće dogodine...

pozdrav Zewi - nedostajat će nam stari grintavci i svađalice :):)

pozdrav 'Etiriju - i vi ćete nam falit...i sigurna barem tri boda :):):) ... pozdrav najboljoj malonogometnoj klapi, sritno u 4. ligi i vratite nam se brzo

Na kraju čestitam svim mojim suigračima na ovakvoj sezoni, bravo svima...

Dalje nam slijedi rekuperacija od težih i lakših ozljeda, umora... nisan siguran kako ćemo odigrat kup, jer je pola ekipe van stroja...
Zadnja izmjena: forza morocco; 28 svi 2009, 07:59; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 28 svi 2009, 08:34

zewa napisao:a što reć o nama, vrime je za neku drugu dimenziju....onu veteransku ipak je 5+1 nešto lakše za stare kosti... žao nam je šta se neizvjesnost oko trećeg mista nije produžila onako radi gušta al šta je tu je na kraju mladost dolazi do izražaja a tako i triba , pozdrav svima, mi smo guštali sa vama a nadamo se da ste i vi sa nama nekad manje a nekad više "grintavima" ;) , čuvaj te se ozljeda i guštajte u malom balunu....

Pozdrav ekipi ZEWE i puno srice u veteranskom balunu. S vama nikad nije bilo dosadno :)
<<

goldenko

Novi član

Post 28 svi 2009, 13:05

Evo da i mi čestitamo Artemu i Oxi te napose Daleru na ulasku u viši rang te im ujedno želimo šta bolji uspjeh dogodine. Ipak najviše sportskih pozdrava i želja odašiljemo Zewi jer liga bez njih će svakako biti siromašnija.
<<

Foxy

Novi član

Post 29 svi 2009, 09:37

Pozdrav svima!

Evo završila je i ova sezona, čestitke ekipama koje su izborile ulazak u viši rang, a mi ('Etiri) i Šlape idemo korak unazad.

Povod za javljanje je što nam treba ekipa koja bi trenirala s nama na pomoćnom terenu Spaladium Arene četvrtkom u 18 sati. Do sada su s nama trenirali Artemovci, ali kako oni ulaze u viši rang i utakmice im se odigravaju četvrtkom, više neće biti u mogućnosti trenirati s nama. Sami ne možemo isfinancirati trening, 300 kn je termin, plaća se mjesečno od 1200 do 1500 kn, ovisi koliko ima četvrtaka i bila bi šteta propustiti trening u dvorani. Nije bitno iz koje je lige ekipa, samo da ima volje za trening i da bude redovita.

Za sve ostale informacije obratiti se na mob. 095/90 27 955
Foxy 44- MNK 'Etiri
<<

ZLATARIJA DVORNIK

Česti član

Post 29 svi 2009, 22:02

goldenko napisao:Evo da i mi čestitamo Artemu i Oxi te napose Daleru na ulasku u viši rang te im ujedno želimo šta bolji uspjeh dogodine. Ipak najviše sportskih pozdrava i želja odašiljemo Zewi jer liga bez njih će svakako biti siromašnija.
<<

grga11

Član

Post 30 svi 2009, 08:16

hvala svima na cestitkama..
<<

artem2

Česti član

Post 30 svi 2009, 20:32

Hvala na čestitkama u ime moje ekipe!!!!
<<

fenomeno

Novi član

Post 31 svi 2009, 13:32

Cestitam svim igracima i voditeljima na ovoj sezoni.Skalice nisu imale trening od 15.11.08. a zavrsile su na sredini tablice sto nam daje za pravo da sljedece sezone uz ozbiljniji pristup mozemo u gornji dio.Posebne cestitke daleru na sezoni bez poraza al mozemo ih gledat i ka nabrijane mulce koji nisu usplili u velikom balunu pa se sad kurce s nama amaterima, sve u svemu svaka cast na igri koja je odlicna i korektna.Artem i Oxa zasluzuju svoja mista a mi ostali vidimo se dogodine.POZDRAV!!!
<<

grga11

Član

Post 31 svi 2009, 14:24

fenomeno napisao:Cestitam svim igracima i voditeljima na ovoj sezoni.Skalice nisu imale trening od 15.11.08. a zavrsile su na sredini tablice sto nam daje za pravo da sljedece sezone uz ozbiljniji pristup mozemo u gornji dio.Posebne cestitke daleru na sezoni bez poraza al mozemo ih gledat i ka nabrijane mulce koji nisu usplili u velikom balunu pa se sad kurce s nama amaterima, sve u svemu svaka cast na igri koja je odlicna i korektna.Artem i Oxa zasluzuju svoja mista a mi ostali vidimo se dogodine.POZDRAV!!!

zamalo si pogodija.. hehe :P
<<

Artem

Novi član

Post 31 svi 2009, 22:49

Hvala svim ekipama na čestitkama i na fer i korektnoj borbi tijekom cijele sezone. U sljedećoj sezoni Vam želim puno pobjeda i šta manje ozljeda. Također čestitke dalEr-u i OXA-i na plasmanu u viši rang !
<<

frfo

Novi član

Post 01 lip 2009, 12:01

FRAFO I TRULJO , vjerovatno ista osoba , možda ste i braća.u svakom slućaju niste izabrali najbolju postavu ove lige,al ne pratite samo ovu ligu?
<<

jery

Novi član

Post 01 lip 2009, 15:44

Evo po meni najbolja postava lige:
PRVA ČETVORKA: RANKO SMAJO (Forza Morocco), JOŠKO BUČEVIĆ (OXA Tisak), MARIN PREDOVAN (Artem), TVRTKO KAROGLAN (Forza Morocco), RENATO BUZOV (Pekara Babić)
KLUPA: L. IVIŠIĆ, H. KARDUM, J. ŠARIĆ (Daler), J. ZEC (Zewa), J. MIJAČ (Etiri), L. TUDOR (Artem), J. VEŽA (Bili 9), M. PARLOV (OXA Tisak)
Zadnja izmjena: jery; 01 lip 2009, 15:45; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

D_ino

Česti član

Post 01 lip 2009, 19:47

jery napisao:Evo po meni najbolja postava lige:
PRVA ČETVORKA: RANKO SMAJO (Forza Morocco), JOŠKO BUČEVIĆ (OXA Tisak), MARIN PREDOVAN (Artem), TVRTKO KAROGLAN (Forza Morocco), RENATO BUZOV (Pekara Babić)
KLUPA: L. IVIŠIĆ, H. KARDUM, J. ŠARIĆ (Daler), J. ZEC (Zewa), J. MIJAČ (Etiri), L. TUDOR (Artem), J. VEŽA (Bili 9), M. PARLOV (OXA Tisak)

Al ipak onaj momak Joško Bučević (oxa tisak) je daleko ispred svih...
Mislin moje mišljenje...
<<

forza morocco

VIP član

Post 01 lip 2009, 20:17

jery napisao:Evo po meni najbolja postava lige:

Fala jery...

moje mišljenje je da ipak u prvoj petorki lige triba bit i netko iz Dalera... ne znan ih, ali mi se čini da je prezime Vranjić...a di su Jurač i golman Lukšić iz Artema...golman Oxe....pa Muše iz zlatarije...drogba iz skalica....a mirko iz zewe....ima igrača... da ne nabrajan dalje:

PRVA ekipa: Teo Lukšić (Artem), Dino Đogaš (Oxa), M. Jurač (Artem), Tvrtko Karoglan (FM), J. Vranjić (Daler)

Klupa: golman Oxe (Gojsalić?), I. Muše (zlatarija), D. Bartulović (Skalice), L. Tudor (Artem), M. Jajčević (Zewa), D. Perković (FM), M. Kalpić (VM) i oni mali rico iz dalera...
Zadnja izmjena: forza morocco; 01 lip 2009, 20:19; ukupno mijenjano 1 put/a.
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2008/2009