FAQ  •  Registracija  •  Login

1. liga mladi

<<

svilaja1508

VIP član

Post 07 svi 2009, 10:06

svilaja1508 napisao:
AMADEUS napisao:ČESTITAM EKIPI PB NA ZASLUŽENO OSVOJENOJ TITULI!

A mi,šta reć borili smo se cilu sezonu,želili praktički živili za titulu nismo uspili to je sport,jebiga!
Fala ciloj ekipi na jednoj lipoj sezoni.Ljudi sve vas ma ništa.(tija san reć volim al mi je glupo)!

POZDRAV!

PS.
Svaka čast ekipi Kidam žile za pošteno odigranu utakmicu!

dobra sezona, malo je falilo ,pb je napravio strašnu seriju uz vašu jednu, dvije loše utakmice ,,presudne!!!!!!
čestike pb na obrani naslova
celent dobar
žilaši solidni,mogli su i malo bolje ,,falio im je voditelj da malo posloži ekipu !!
domus svake godine dobro krene pa se izgubi

pivnica se u drugome dijelu malo digla,,garažisti nisu mogli nikoga dobiti i zasluženo ispadaju

uviiiiiiiijek tvrdo č

evo naranča moj post,, korektan , normalan
a ti šta si iskomplesiran sam sa sobom to je tvoj problem
nađi nešto pa se smiri
i naravno operi svoj šporki jezik
SVILAJA ;ČISTI ZRAK I MIR
<<

Naranča

Član

Post 07 svi 2009, 12:33

TRULJO napisao:Naranča, cijenim tvoj rad i trud, sve šta si učinia u malom nogometu, ali mislim da nisi objektivan u ocjeni svoje najbolje ekipe lige. Vidim da si naveo samo igrače s kojima si u dobru. Trebalo je tu biti mjesta i za nekog od žilaša (Mišić i Roje najviše pokazali), kao i za nekog od sjajne četvorke Celenta (Martinac, Kraljević, Bašić, Blažević). Jerčić, Buljan i Perica su jedine svijetle točke Strožanca u ovoj sezoni, ali si trebao uzeti u obzir bolji plasman "žilaša" i Celenta, pa tako dati prednost njihovim igračima.

Ej iskreno sam raymisljao i o njima...
Misic zasluzuje mjesto medu zvijezdama lige ali ovi drugi su vise imena, koja se nisu dokazala na terenu nase lige...
kako objasnit da Celent s tim "zvijezdama" ne moze dobit PB bez vratara? Vodio sam racuna ko se bas individualno istice znanjem i doprinosom za ekipu...S tim da u svakoj ekipi ima dobrih igraca koji su stupovi svoje momcadi ali nek bude da sam mrvicu pristran... Ha ha!
ma sve su to dobri igraci neki vec dokazani,neki se jos trebaju dokazat...
ali ja sam isao za tim koji su igraci najvise koristi donili svojim ekipama....
Iako sam jako dobar i s Basom, i s drugima...
Sportski pozdrav!
Zadnja izmjena: Naranča; 07 svi 2009, 12:40; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

Naranča

Član

Post 07 svi 2009, 12:38

Svilaja sto sam sporkoga reka i sto sam ja iskompleksiran???....
Zato sto te malo podsjecam na tvoje izjave?
Ako je tako onda izvini, ali nista sporkoga ne mislim prema tebi niti ti ista lose zelim...
Nego malo vrtim film da se svi skupa malo nasmijemo....
A ti odma rezis....
Pozdrav!
<<

grizery

Novi član

Post 07 svi 2009, 12:42

...ja bi se osvrnija na narancin komentar....!!! Kao prvo....rijetki su osvojili od ovih forumaša Splitsku ligu tako da nemaju pravo puno pizdekat....Naranca ne da je uspija osvojit LANI nego je i drugi put zaredom osvojia...zato dušebrižnici skinite mu kapu i zasućite rukave da se dokažete u nekoj od narednih sezona...
Slažem se i oko Naranćine momćadi prvenstva... BOBO VELAGA i DUBOVAC su prića za sebe...da igra samo 1 za bilo koju ekipu s dna ta bi ekipa bila pri vrhu...a kamoli oba dva!!! BRAĆA JURJEVIĆ...to je isto prića za sebe... MIRKO je jedan fenomenalan dribler i uvjerljiv je na terenu..mislim da je davno prirasta ove lige u kojima danas igra!!! IVAN IĆO Jurjević..dovoljno je reć da nitko nevoli igrat protiv njega..u obrani je ko osa u napadu hladan ko šprica...šta mu pružiš on to uredno stavi...on je prirasta sve isto kao i brat..želja za dokazivanjem će ga daleko dovest!!!..e i da još nezaboravim JOKU VAJIĆA...svi će reć neš ti njega...neka taj izvoli i bude najbolji strijalac ove lige u vakoj konkurenciji...
eto...FILIPE svaka ti čast i daj BOGA TI osvoji neki turnir sa KONOBOM DALMATINO narednih miseci.....SPORTSKI POZDRAV
<<

Naranča

Član

Post 07 svi 2009, 12:47

Ha hahahaha!Jure to ce ovisit i o tebi!
<<

MALDINI

Česti član

Post 07 svi 2009, 14:47

Evo izgleda da je forum živnija sad kad je liga završila...
Nego, zašto uvik ovi pri vrhu povuku svu medijsku pažnju, amo izglasat zadnju petorku lige! Ja san siguran da bi mi popunili bar pola te momčadi!
Pojišan, čeka se tvoj komentar...
Tko leži - NE BJEŽI!
<<

bratic is

Novi član

Post 07 svi 2009, 21:00

svi ste izbrojali najbolje igrace,voditelje, talentirane i one koji to nisu..... Svi hvalite bracu Jurjevic da su najbolji i ostale gluposti, a pitajte njih i ostale bolje poznavatelje malog baluna ko je najbolji igrac lige i svi ce vam rec isto- Bratic!!!!!!!!!!!
<<

bratic is

Novi član

Post 07 svi 2009, 21:14

hahaha, valjda znate da se zaje.ajen!!Sve sta je naranca reka je istina i upravu je sve!Kako samo uspije dignit ovoliku buru cim se pojavi na forumu!? steta sta se nije prije javija pa bi i forum bija zanimljiviji!!
Najbolji igrac lige je definitivno Ivan Jurjevic, a sljede ga Mirko i Duba!!
Sreca moja pa iman tu privilegiju i cast igrat sa bracon......Najbolji igraci i jos bolji ljudi!!!
Nari cestitke na obrani titule!!!!
Pozdrav svima
<<

Pojišan

Česti član

Post 07 svi 2009, 22:26

Najgora petorka lige svih vremena (izuzevši Inaša):
golman iz Dujmovače (primili najviše golova)
obrana: Goran Stefanovski (definitivno kapetan najgore ekipe, ujedno i najšporkiji igrač lige) i Ivan Efendić (najsporiji branič na Balkanu)
napad: Dalibor Vujević (njega bi se moglo računat ka obrambenog, ali je u Mejašima među glavnim golgeterima) i Ivan Petrušić (bez Matije nema ni golova)
<<

bebeto

Novi član

Post 07 svi 2009, 22:53

bratic is napisao:svi ste izbrojali najbolje igrace,voditelje, talentirane i one koji to nisu..... Svi hvalite bracu Jurjevic da su najbolji i ostale gluposti, a pitajte njih i ostale bolje poznavatelje malog baluna ko je najbolji igrac lige i svi ce vam rec isto- Bratic!!!!!!!!!!!

Istina,dobro govori!!!
<<

svilaja1508

VIP član

Post 08 svi 2009, 10:37

grizery napisao:...ja bi se osvrnija na narancin komentar....!!! Kao prvo....rijetki su osvojili od ovih forumaša Splitsku ligu tako da nemaju pravo puno pizdekat....Naranca ne da je uspija osvojit LANI nego je i drugi put zaredom osvojia...zato dušebrižnici skinite mu kapu i zasućite rukave da se dokažete u nekoj od narednih sezona...
Slažem se i oko Naranćine momćadi prvenstva... BOBO VELAGA i DUBOVAC su prića za sebe...da igra samo 1 za bilo koju ekipu s dna ta bi ekipa bila pri vrhu...a kamoli oba dva!!! BRAĆA JURJEVIĆ...to je isto prića za sebe... MIRKO je jedan fenomenalan dribler i uvjerljiv je na terenu..mislim da je davno prirasta ove lige u kojima danas igra!!! IVAN IĆO Jurjević..dovoljno je reć da nitko nevoli igrat protiv njega..u obrani je ko osa u napadu hladan ko šprica...šta mu pružiš on to uredno stavi...on je prirasta sve isto kao i brat..želja za dokazivanjem će ga daleko dovest!!!..e i da još nezaboravim JOKU VAJIĆA...svi će reć neš ti njega...neka taj izvoli i bude najbolji strijalac ove lige u vakoj konkurenciji...
eto...FILIPE svaka ti čast i daj BOGA TI osvoji neki turnir sa KONOBOM DALMATINO narednih miseci.....SPORTSKI POZDRAV

pizdeka jurek samo naranča ,,pa šta da je osvojio splitsku ligu,nitko mu to ne osporava,,normalno ima pojedince koji vole i znaju igrati balun,,izvanzemaljci nisu,,, naravno lani i ove godine ga je u datim momentima poljubila i malo sriča ali opet to je sastavni dio sporta, bez toga se ne može !!!
lijepo mu se čestita a onda on uleti sa svojim podrugljivim komentarima
ne bi širia,,športski pozdrav svima
ako si ti onaj za kojeg mislim želim ti malo uspona u karijeri
uviiiiiiijek tvrdo č
<<

grizery

Novi član

Post 08 svi 2009, 15:02

u karijeri??? u toj šta vozim kamion za Studenac??pa da pređem na šleper uskoro...Hvala puno,ali mislim ste pobrkali gradivo... sportski pozdrav
<<

svilaja1508

VIP član

Post 08 svi 2009, 19:49

grizery napisao:u karijeri??? u toj šta vozim kamion za Studenac??pa da pređem na šleper uskoro...Hvala puno,ali mislim ste pobrkali gradivo... sportski pozdrav

šef transporta
sportski pozdrav
uviiiijek tvrdo č
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 09 svi 2009, 18:15

Na stranici www.crofutsal.com pročitajte tekst o UMN-Split i još jedan posvećen prvacima 1.splitske lige,P.B.SPLIT-u.
Prethodni

Vrati se na: Sezona 2008/2009