FAQ  •  Registracija  •  Login

1. liga mladi

<<

MALDINI

Česti član

Post 05 svi 2009, 12:14

Svaka čast NARANČINIM puleniuma, ove su godine a naročito u drugoj polusezoni (samo s CELENTOM 3:3, ostalo pobjede) bili odlični i zaslužili naslov.
IS, pa stvarno nemate sriće u završnicama! Prije dvi godine niste digli pehar u 2.ligi (ondašnja 1.liga) iako ste do zadnjeg kola vodili, a onda black out protiv PARNE, ove godine opet do samog kraja prvi, pa blokada. Kako kažu, srebro zlatnog sjaja...
Mi smo ni sam ne znam kako uspili izborit opstanak. Imali smo dva lica, znali bi odigrat dobro i tvrdo protiv "dobrih" protivnika i uzimat bodove, a opet od "dna tablice" smo redovito gubili (Garaža dva poraza, Pivnica X i poraz, Inero dva poraza). Najgora moguća statistika (poglavito za mene defanzivno orijentiranog) je da smo primili najviše golova u ciloj ligi! A uvik se protiv nas teško zabijalo... Očito da iskustvo (kojeg imamo na pretek) tribamo oplemenit s malo mladosti (trke i agresije).
Garaža, ne ljubi vas ova liga nikako. Vi ste ka dobar s.., ulazite i izlazite, i to traje. Valjda se vidimo za 2 godine opet u 1. ligi (ali dogodine će van bit teže - COLO-COLO, SMRDEČIJA, PARNA, DALER, ARTEM...)! A na početku sezone san bija siguran da za vas nema straha...
Tko leži - NE BJEŽI!
<<

josip_radic

Stari član

Post 05 svi 2009, 12:48

Čestitke PB Splitu na zasluženoj tituli. Bravo momci, još jednom! Čestitke i Celentu i Kidan žile, ekipama koje su zadnje kolo odigrali najkvalitetnije i najpoštenije što su mogli. I naravno ekipi IS Deutsche koje je u samoj završnici izgubila, skoro pa već osvojeno prvenstvo, ali nije gotovo dok nije gotovo, koliko smo se put samo u to svi skupa uvjerili.
I ova natjecateljska sezone je uspjela, u prvom redu zahvaljujući našim ekipama...

A naša Garaža ko' Garaža, trudili se jesmo, uspjeli nismo, ponajprije zahvaljujući našim slabostima, a ne usudio bih se kazati, kvaliteti naših suparnika, ali dobro je, idemo dalje... Prvo Liga kup pa krećemo u novu sezonu u 2.ligi. S obzirom na sastav ekipa te lige teško je očekivati ekspresan povratak u 1.ligu, ali nećemo se predati, postaviti ćemo ljestvicu naših očekivanja na visokom nivou, pa kako ispadne... Jedino će kao i o ove sezone u našoj Garaži na kraju sezone biti bitno sljedeće: sezona bez teških ozljeda nekog od naših igrača, te da se na kraju sezone svi međusobno možemo pogledati u oči, kao što se možemo i ove i svih prethodnih sezona. I zato sam ponosan bez obzira na nisku poraza u ovoj sezoni na sve svoje suigrače!

Živili!
<<

svilaja1508

VIP član

Post 05 svi 2009, 13:40

AMADEUS napisao:ČESTITAM EKIPI PB NA ZASLUŽENO OSVOJENOJ TITULI!

A mi,šta reć borili smo se cilu sezonu,želili praktički živili za titulu nismo uspili to je sport,jebiga!
Fala ciloj ekipi na jednoj lipoj sezoni.Ljudi sve vas ma ništa.(tija san reć volim al mi je glupo)!

POZDRAV!

PS.
Svaka čast ekipi Kidam žile za pošteno odigranu utakmicu!

dobra sezona, malo je falilo ,pb je napravio strašnu seriju uz vašu jednu, dvije loše utakmice ,,presudne!!!!!!
čestike pb na obrani naslova
celent dobar
žilaši solidni,mogli su i malo bolje ,,falio im je voditelj da malo posloži ekipu !!
domus svake godine dobro krene pa se izgubi

pivnica se u drugome dijelu malo digla,,garažisti nisu mogli nikoga dobiti i zasluženo ispadaju

uviiiiiiiijek tvrdo č
Zadnja izmjena: svilaja1508; 05 svi 2009, 14:11; ukupno mijenjano 1 put/a.
SVILAJA ;ČISTI ZRAK I MIR
<<

FRAFO

VIP član

Post 05 svi 2009, 14:59

Čestitam PB SPLITU i njihovom voditelju Filipu Naranči na obrani naslova prvaka!!!Iako su skroz opušteno i ležerno ušli u sezonu,u drugom dijelu sezone fenomenalnom serijom pobjeda i tek uz jedan remi protiv"studenata" (ps.greškom suca Mikulića) sasvim zasluženo osvajaju naslov!!!bravo
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

Pojišan

Česti član

Post 05 svi 2009, 15:41

Prijatelju, šta ti drugo mogu nego čestitat. ne sićan se da je ikad neko uspija utrpat 18 komada. Pretpostavljan da si se oporavija od ozljede. Skužajte šta nisan naša manju sliku.
Slika
Zadnja izmjena: Pojišan; 05 svi 2009, 15:43; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

FRAFO

VIP član

Post 05 svi 2009, 18:27

Evo i po mom mišljenju idealna momčad 1.lige:
vratar ISa,Dubovac(PB Split),M.Jurjević(IS Deutsche),Kraljević(Z.Celent),Mišić(Kidan Žile)
klupa:"Miš"(Kidan žile),Vajić(PB Split),Brnabić(Radunica),I.Jurjević(IS Deutsche),Roje(Kidan žile),Pavić(PB Split),Martinac(Z.Celent).
voditelj:Filip Naranča
najkorisniji igrač(MVP):Marko Dubovac(PB Split)
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

svilaja1508

VIP član

Post 05 svi 2009, 20:58

moja dvanaestorica
vratar bez premca švaba sina,MIŠ iz kidan žila drugi,,samo zato jer nije bilo neke konkurencije,,očekivao sam više od njega
DUBOVAC
M,JURJEVIČ
KRALJEVIČ
VAJIČ
ROJE
RAĐA
BLAŽEVIČ
I JURJEVIČ
PAVIČ
BAŠIČ
naravno po kvaliteti tu je mjesto BOBI, MARTINCU,,BRNI,i još nekim ali su malo odigrali utakmica,pogotovo GUDELJ I MARTINAC
uviiiiiiijek tvrdo č

IGRAČ LIGE UVJERLJIVO DUBOVAC ,PB
IZA NJEGA VRATAR ŠVABA SINA

voditelj MATE
Zadnja izmjena: svilaja1508; 05 svi 2009, 21:00; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

josip_radic

Stari član

Post 05 svi 2009, 22:46

Čini mi se da Ercegović iz PB Splita, svakako zaslužuje biti primjećen. Mislim da je većina spomenuta, ali on mi je djelovao kao jedan od najstandardnijih, možda čak i najbolji obrambeni igrač lige... Uz Ercegovića, svakako se slažem specijalno za Kraljevića (Garaža ponudila Celentu sve svoje igrače za njega... hahaha), Vajića, Dubovca, braću Jurjeviće, Brnabića... i toj ekipi bih pridodao Bobu koji je odigrao fenomenalno ove najvažnije utakmice kada je počeo dolaziti...
Voditelj naravno Naranča jer je PB napravio čudo u drugom dijelu prvenstva (mislim čudo za nas obične smrtnike jer to za njih nije čudo s obzirom koji igrački kvalitet i potencijal posjeduju)!
<<

TRULJO

Član

Post 06 svi 2009, 07:27

svilaja1508 napisao:moja dvanaestorica
vratar bez premca švaba sina,MIŠ iz kidan žila drugi,,samo zato jer nije bilo neke konkurencije,,očekivao sam više od njega
DUBOVAC
M,JURJEVIČ
KRALJEVIČ
VAJIČ
ROJE
RAĐA
BLAŽEVIČ
I JURJEVIČ
PAVIČ
BAŠIČ
naravno po kvaliteti tu je mjesto BOBI, MARTINCU,,BRNI,i još nekim ali su malo odigrali utakmica,pogotovo GUDELJ I MARTINAC
uviiiiiiijek tvrdo č

IGRAČ LIGE UVJERLJIVO DUBOVAC ,PB
IZA NJEGA VRATAR ŠVABA SINA

voditelj MATE

Svaka čast Mati na ovosezonskim rezultatima, ali mislim da je on krajem sezone napravio nekoliko grešaka u vođenju ekipe, što ih je koštalo naslova.
<<

MALDINI

Česti član

Post 06 svi 2009, 08:05

E moj ti, ova je ekipa sve sposobna učinit, ka šta vidiš. Nije bitna ozljeda i sastav na terenu, mi smo uvik mi. Drago mi je da pratiš svoj nedosanjani san, 1.ligu. Isto bi ti bilo bolje da malo više pažnje posvetiš stranici www.split.hr i prijavi za POS stanove...
Tko leži - NE BJEŽI!
<<

Pojišan

Česti član

Post 06 svi 2009, 11:51

prijavit ću se u kraju da mi stalno ne žugaš koliko iman bodova. sad skupljan dicu po gradu da dobijen koji bod. jesi pita Josipa može li se dobrovoljno odustat od te lige jer to šta tebi rade nije ljudski.
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 06 svi 2009, 18:37

Čestitke ekipi P.B.SPLIT i njihovom voditelju Filipu Naranči na osvojenom (obranjenom) naslovu. Svaka čast momci!!!
Mogu najaviti da ćete uskoro moći na stranici www.crofutsal.com pročitati članak o UMN-Split i ekipi P.B.SPLIT kao prvaku najvišeg stupnja natjecanja unutar udruge.
<<

Naranča

Član

Post 07 svi 2009, 01:21

svilaja1508 napisao:
MALDINI napisao:Rezultati:
GARAŽA PUJANKE - IS DEUTSCHE 0:4
DOMUS - PB SPLIT 2:3
TOPEL MOBITELI - ZLATAN OTOK 5:2
RADUNICA - MNK ZLATKO CELENT 1:4
KIDAN ŽILE - DUJMOVAČA d.o.o. 2:2
INERO - PIVNICA KARLO 1:3
STROŽANAC slobodan

Tablica:
1. IS DEUTSCHE 17 12 2 3 63:30 38
2. MNK ZLATKO CELENT 17 11 1 5 60:49 34
3. KIDAN ŽILE 17 10 3 4 69:42 33
4. TOPEL MOBITELI 17 9 3 5 45:38 30
5. DOMUS 16 9 2 5 63:43 29
6. PB SPLIT 16 9 2 5 86:67 29
7. RADUNICA 17 6 3 8 53:62 20 (-1)
8. STROŽANAC 16 5 4 7 53:55 19
9. ZLATAN OTOK 16 6 0 10 60:68 18
10.DUJMOVAČA d.o.o. 16 5 3 8 38:46 18
11.PIVNICA KARLO 17 5 2 10 28:56 17
12.GARAŽA PUJANKE 17 3 3 11 37:65 12
13.INERO 17 4 0 13 36:70 11 (-1)
14.MNK SKALICE

iz kola u kolo,,

ŠVABE SVE GAZE ,, 50 POSTO ŠANSE ZA TITULU,, bravo MATE , naravno i cijela ekipa je jedinstvena,, kako sam u zadnje vrime govorio to se i ostvarilo,,celentovi na drugom mjestu 25 posto,,žilaši loši i nece ih gol 10posto,, pb
10posto, topel ,i domus po 2,5 posto
uvijek tvrdo č.

Prvo hvala svima na čestitkama....
Ja mislim da je Svilaji najteze pao ovakav rasplet dogadjaja...
Srica nismo u ponudi na kladionicama,jer bi Svilaja gace izgubio...
Moram priznati da smo mi zbilja najkompletnija ekipa u ligi...
Gledam kako svi nabrajate imena igraca koji su najbolji itd...
Evo u mojoj ekipi pored pustih imena zadnje kolo mi odluce dva covika od 34 godine...
Boljat i Gudelj Sina... Iako se neki trude to osporiti mi imamo najbolji karakter kao momcad i to nam se konstantno vraca....
To govori da smo jako kompletna momcad uz par ponajboljih individualaca u gradu...
Raspravljate o top momcadi u ligi????
Nabrajate sve kombinacije, ali mislim da imam pravo ipak rec da je najbolja cetvorka lige kojoj uopce ne treba golman:
Jurjevici,Dubovac,i Bobo Gudelj...(Ego mi je jako velik jer ili potjecu iz moje ekipe ili igraju za mene dosta dugo... A posebno sam ponosan zbog Jurjevica jer su mi jedni od najboljih prijatelja,i njihov nogometni napredak je velikim dijelom vezan uz mene...zvucim li umisljeno?Bobo i Dubovac su jesen malog nogometa a oni dva su proljece... I mogli bi ponovit fenomen brace Mavrovic u malom nogometu...) I da ne zaboravim Antu Pavica koji je uz M.Jurjevica mozda najtalentiraniji igrac lige samo oba imaju oscilacije koje ce se uskoro izgubiti...Kad bi svi ovi igraci imali 10 posto inteligencije u igri od Bobe Gudelja bili bi svemirci(Dubovac,Jurjevici i Pavic)ali to treba dobit od Boga...
Druga cetvorka: Pavic,Jercic,Vajic i Buljan!
A najbolji golman lige je Perica iz Strozanca....Daleko najbolji...
Da zavrsimo raspravu o najkorisnijem igracu lige:
Jedan jedini igrac koji je odigrao skoro svaku utakmicu za svoju momcad, i koji je skoro 75 posto svoje momcadi i njihovih rezultata ovu godinu to je Ivan Jurjevic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bude li ozbiljno poceo trenirat futsal i slusao sto posto doci ce uskoro u reprezentaciju!Jedan od najmodernijih igraca u Splitu i uz to prava osoba!Zapamtite sto govorim.....
Ja garantiram da on dode u PB da bi bili prvi iducih pet godina bez premca.........Uz njega Dubovac....
Zahvaljujem svim mojim igracima na koje sam jako ponosan!!!!
Zahvaljujem svima sto me napadaju po forumu i okolo jer mi daju motiv!
Nadam se da cemo obranit naslov i dogodine!!!!
Mislim da ove price o pustanju utakmica nemaju nikakve veze sa zivotom...Ne znam sto se cudite Pivnici Karlo???
ja mislim da ce i dogodine ostat u ligi..Protiv njih i protiv Garaze su nam bile jako teske utakmice...
Pogotovo s Pivnicom...Golman im je branio vrhunski i jako tvrda ekipa...Iako i njih i Garazu yebe to sto nemaju igraca extra klase kao sto sve ostale ekipe imaju minimalno po jednog...
Ja osobno odnosno PB nikad nece utakmicu pustit a ni trazit da nam se pusti...
A stimulirat cemo uvik ako nam bude trebalo...
Zadnja izmjena: Naranča; 07 svi 2009, 01:24; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

svilaja1508

VIP član

Post 07 svi 2009, 04:40

Naranča napisao:
svilaja1508 napisao:
MALDINI napisao:Rezultati:
GARAŽA PUJANKE - IS DEUTSCHE 0:4
DOMUS - PB SPLIT 2:3
TOPEL MOBITELI - ZLATAN OTOK 5:2
RADUNICA - MNK ZLATKO CELENT 1:4
KIDAN ŽILE - DUJMOVAČA d.o.o. 2:2
INERO - PIVNICA KARLO 1:3
STROŽANAC slobodan

Tablica:
1. IS DEUTSCHE 17 12 2 3 63:30 38
2. MNK ZLATKO CELENT 17 11 1 5 60:49 34
3. KIDAN ŽILE 17 10 3 4 69:42 33
4. TOPEL MOBITELI 17 9 3 5 45:38 30
5. DOMUS 16 9 2 5 63:43 29
6. PB SPLIT 16 9 2 5 86:67 29
7. RADUNICA 17 6 3 8 53:62 20 (-1)
8. STROŽANAC 16 5 4 7 53:55 19
9. ZLATAN OTOK 16 6 0 10 60:68 18
10.DUJMOVAČA d.o.o. 16 5 3 8 38:46 18
11.PIVNICA KARLO 17 5 2 10 28:56 17
12.GARAŽA PUJANKE 17 3 3 11 37:65 12
13.INERO 17 4 0 13 36:70 11 (-1)
14.MNK SKALICE

iz kola u kolo,,

ŠVABE SVE GAZE ,, 50 POSTO ŠANSE ZA TITULU,, bravo MATE , naravno i cijela ekipa je jedinstvena,, kako sam u zadnje vrime govorio to se i ostvarilo,,celentovi na drugom mjestu 25 posto,,žilaši loši i nece ih gol 10posto,, pb
10posto, topel ,i domus po 2,5 posto
uvijek tvrdo č.

Prvo hvala svima na čestitkama....
Ja mislim da je Svilaji najteze pao ovakav rasplet dogadjaja...
Srica nismo u ponudi na kladionicama,jer bi Svilaja gace izgubio...
Moram priznati da smo mi zbilja najkompletnija ekipa u ligi...
Gledam kako svi nabrajate imena igraca koji su najbolji itd...
Evo u mojoj ekipi pored pustih imena zadnje kolo mi odluce dva covika od 34 godine...
Boljat i Gudelj Sina... Iako se neki trude to osporiti mi imamo najbolji karakter kao momcad i to nam se konstantno vraca....
To govori da smo jako kompletna momcad uz par ponajboljih individualaca u gradu...
Raspravljate o top momcadi u ligi????
Nabrajate sve kombinacije, ali mislim da imam pravo ipak rec da je najbolja cetvorka lige kojoj uopce ne treba golman:
Jurjevici,Dubovac,i Bobo Gudelj...(Ego mi je jako velik jer ili potjecu iz moje ekipe ili igraju za mene dosta dugo... A posebno sam ponosan zbog Jurjevica jer su mi jedni od najboljih prijatelja,i njihov nogometni napredak je velikim dijelom vezan uz mene...zvucim li umisljeno?Bobo i Dubovac su jesen malog nogometa a oni dva su proljece... I mogli bi ponovit fenomen brace Mavrovic u malom nogometu...) I da ne zaboravim Antu Pavica koji je uz M.Jurjevica mozda najtalentiraniji igrac lige samo oba imaju oscilacije koje ce se uskoro izgubiti...Kad bi svi ovi igraci imali 10 posto inteligencije u igri od Bobe Gudelja bili bi svemirci(Dubovac,Jurjevici i Pavic)ali to treba dobit od Boga...
Druga cetvorka: Pavic,Jercic,Vajic i Buljan!
A najbolji golman lige je Perica iz Strozanca....Daleko najbolji...
Da zavrsimo raspravu o najkorisnijem igracu lige:
Jedan jedini igrac koji je odigrao skoro svaku utakmicu za svoju momcad, i koji je skoro 75 posto svoje momcadi i njihovih rezultata ovu godinu to je Ivan Jurjevic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bude li ozbiljno poceo trenirat futsal i slusao sto posto doci ce uskoro u reprezentaciju!Jedan od najmodernijih igraca u Splitu i uz to prava osoba!Zapamtite sto govorim.....
Ja garantiram da on dode u PB da bi bili prvi iducih pet godina bez premca.........Uz njega Dubovac....
Zahvaljujem svim mojim igracima na koje sam jako ponosan!!!!
Zahvaljujem svima sto me napadaju po forumu i okolo jer mi daju motiv!
Nadam se da cemo obranit naslov i dogodine!!!!
Mislim da ove price o pustanju utakmica nemaju nikakve veze sa zivotom...Ne znam sto se cudite Pivnici Karlo???
ja mislim da ce i dogodine ostat u ligi..Protiv njih i protiv Garaze su nam bile jako teske utakmice...
Pogotovo s Pivnicom...Golman im je branio vrhunski i jako tvrda ekipa...Iako i njih i Garazu yebe to sto nemaju igraca extra klase kao sto sve ostale ekipe imaju minimalno po jednog...
Ja osobno odnosno PB nikad nece utakmicu pustit a ni trazit da nam se pusti...
A stimulirat cemo uvik ako nam bude trebalo...

!!!!!!!
Zadnja izmjena: svilaja1508; 07 svi 2009, 04:43; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

TRULJO

Član

Post 07 svi 2009, 07:33

Naranča, cijenim tvoj rad i trud, sve šta si učinia u malom nogometu, ali mislim da nisi objektivan u ocjeni svoje najbolje ekipe lige. Vidim da si naveo samo igrače s kojima si u dobru. Trebalo je tu biti mjesta i za nekog od žilaša (Mišić i Roje najviše pokazali), kao i za nekog od sjajne četvorke Celenta (Martinac, Kraljević, Bašić, Blažević). Jerčić, Buljan i Perica su jedine svijetle točke Strožanca u ovoj sezoni, ali si trebao uzeti u obzir bolji plasman "žilaša" i Celenta, pa tako dati prednost njihovim igračima.
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2008/2009