FAQ  •  Registracija  •  Login

1. liga mladi

<<

svilaja1508

VIP član

Post 01 svi 2009, 19:15

dena napisao:najbolje vam je o utakmici topel-pivnica pitat grubišića iz topela. to šta su pustili utakmicu njihova je stvar a ne naša. svak ima pravo pustit utakmicu. ja ne kazem da je to pošteno. meni je to glupo al i ja bi pustija utakmicu ekipi sa kojom sam bolji. a ko kaže da bi garaža dobila zadnje kolo a pivnica opet izgubila?
da se razumimo i meni je garaža masu draža ali je ispala jer ko šta je josip gori napisa dobili su samo 1 utakmicu od zadnjih 15-16 i ispali zasluženo. I opet se vraćam na njihovog golmana. da imaju dobrog golmana ne bi oni uopće bili tribali mislit o opstanku.

ne slažem se da je vratar isključivo kriv za ispadanje GARAŽE, koji vratar ne popije gol
malo je bio lošiji ovu sezonu, cijela ekipa je tu bitna,neka mi se javi igrač GARAŽE KOJI JE ODIGRAO DOBRO SEZONU OSIM NEUNIŠTIVOGA GATUZA VICE........i normalno viša sila ozljeda Josipa R,
uviiiijek tvrdo č
SVILAJA ;ČISTI ZRAK I MIR
<<

ivan.sk

Član

Post 01 svi 2009, 19:18

svilaja1508 napisao:
josip_radic napisao:Ma o kojem propustu govoriš? U ovom slučaju nema govora o propustu. Od kada sam na mjestu predsjednika UMN prije početka sezone ekipe dobiju sve rasporede i termine igranja (što prije nije bio slučaj) koji su POŠTENI prema svim ekipama jer sada više ekipe ne mogu prigovarati da su u sezoni igrali npr. 7 puta 1.termin, a neka druga ekipa niti jednom... I baš zbog toga Organizator natjecanja (ozren Bralić) NEMA pravo svojevoljno mijenjati termine zadnjeg kola, nego jedino i isključivo ako se ostale ekipe slože da ustupaju svoj termin (u ovom slučaju Domus i Garaža). Što ako npr. Domus se nije mogao skupiti u 1.terminu i izgube utakmicu 3:0, a u sljedeću sezonu ulaze sa -3 boda, zašto bi u tom slučaju bilo briga Domusa, Garažu ili bilo koju drugu ekipu o tome kada će se odigrati utakmica za prvaka, ako oni u 1.terminu koji im nije rasporedom određen ne mogu dovesti dovoljan broj igrača za odigravanje utakmice? I baš zbog toga nužnio je da ekipe PRIHVATE promjenu termina!

Želim vam svima sreću, a neka pobijedi najbolja ekipa... Uh, koja završnica...

potpisujem

Točno! Godinama u našem savezu se nije znalo ko pije a ko plaća. Vjerujte, dugo dugo sam u malome balunu! Konačno imamo regularna natjecanja. zna se kako se ispada zna se kako se ulazi, zna se koliko puta igraš 1.termin a koliko drugi itd... ne dođeš igrat imaš kaznene bodove. jel vi znate šta je bilo do prije 3-4 sezone? zadnja 3-4 kola se uopće ne bi igrale ekipe kod nas veterana koje nisu mogle ić naprid ili ispast. jel vi znate da u našem savezu do prije 3-4 godine niko nije ispada iz liga! sad imamo postavljena pravila igre i to je najbitnije da nema muljanja i lova u mutnome.
A problem našeg predsjednika (kojeg podržavam i ja i ogromna većina u ligama veterana, za mlade ne znam) je što želi svima ugodit i bit prepošten. I ja mislim da se tu nema šta koga pitat nego zadnje kolo se zna da utakmice koje odlućuju o nečemu moraju bit igrane u najboljim terminima. i to nije propust, ko šta ode neko piše! to treba bit tako i predsjedniče šta te briga uživaš veliku podršku i simpatije i slobodno radi kako smatraš da moraš. a po ovome šta si napisao da sam ustupaš termine smatraš da je ok da ekipe koje o nečemu odlučuju igraju u boljim terminima, pa to dogodine uvedi, a ko neće da igra neka ne igra!
<<

svilaja1508

VIP član

Post 03 svi 2009, 05:40

TERMINI ZADNJEG KOLA JELI OSTAJU ISTI ???
uviiiiiiijek tvrdo č
<<

TRULJO

Član

Post 03 svi 2009, 08:43

svilaja1508 napisao:TERMINI ZADNJEG KOLA JELI OSTAJU ISTI ???
uviiiiiiijek tvrdo č

Švabe s Celentom u 20 h
PB i Žilaši u 21 h
<<

svilaja1508

VIP član

Post 03 svi 2009, 10:27

TRULJO napisao:
svilaja1508 napisao:TERMINI ZADNJEG KOLA JELI OSTAJU ISTI ???
uviiiiiiijek tvrdo č

Švabe s Celentom u 20 h
PB i Žilaši u 21 h

hvala,,tako i treba
švabe pobjedom čekaju bar remi pb,žilaši čekaju bar remi švaba ,ako pobjede pb prvaci,
pb pobjedom prvaci ili ako švabe ne dobiju ,dovoljan remi,,,
svakako zadnja utakmica je ključna,, stvarno zanimljivo,,pb stašnom serijom od deset pobjeda i samo protiv celenta remi došli korak do titule
uviiiiijek tvrdo č
Zadnja izmjena: svilaja1508; 03 svi 2009, 10:29; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

Gruba

Novi član

Post 03 svi 2009, 11:43

dena napisao:najbolje vam je o utakmici topel-pivnica pitat grubišića iz topela. to šta su pustili utakmicu njihova je stvar a ne naša. svak ima pravo pustit utakmicu. ja ne kazem da je to pošteno. meni je to glupo al i ja bi pustija utakmicu ekipi sa kojom sam bolji. a ko kaže da bi garaža dobila zadnje kolo a pivnica opet izgubila?
da se razumimo i meni je garaža masu draža ali je ispala jer ko šta je josip gori napisa dobili su samo 1 utakmicu od zadnjih 15-16 i ispali zasluženo. I opet se vraćam na njihovog golmana. da imaju dobrog golmana ne bi oni uopće bili tribali mislit o opstanku.

Ko si ti??? Da ti mene spominjes??? Najbolje da mene pitaju za utakmicu Topel-Pivnica???
Ja san Dino Grubišić i ja nisan ni igra tu utakmicu!!!! Ja san radija,,,,
Zato s kojim pravom uopce ti to kazes??? Aj objasni....
<<

josip_radic

Stari član

Post 03 svi 2009, 13:10

Ajmo ljudi, ostavimo se puštanja i nepuštanja. Mislim da toga po našim ligama nema ili barem ne bi trebalo biti. 4 ekipe sutra igraju međusobno, a svaka od njih ima šanse postati prvak naše najelitnije lige. To je nevjerojatno da se u zadnjem kolu donosi odluka o prvaku i tako već zadnje 3 sezone. Uh kad se sjetim pretprošlosezoneske, a tek prošlosezonske završnice...
<<

Gruba

Novi član

Post 03 svi 2009, 14:34

josip_radic napisao:Ajmo ljudi, ostavimo se puštanja i nepuštanja. Mislim da toga po našim ligama nema ili barem ne bi trebalo biti. 4 ekipe sutra igraju međusobno, a svaka od njih ima šanse postati prvak naše najelitnije lige. To je nevjerojatno da se u zadnjem kolu donosi odluka o prvaku i tako već zadnje 3 sezone. Uh kad se sjetim pretprošlosezoneske, a tek prošlosezonske završnice...

Ma nervira me odakle mu pravo mene spominjat!!!!
Sta se toga tice ja san bolji Josipe s tobon i Vicom Smoljon,nego s Pivnicon od kojih znan samo Mladu!!!!
<<

josip

VIP član

Post 04 svi 2009, 23:26

pb prvak, 8:4 protiv kidan zile... is dobija stroz.. atmosfera odlicna zajebancija na visini u dvorani...

navija sam da is bude prvak jer mi se cini da njihovi igracinemaju toliko trofeja ko neki igrači pb-a, ali ovi su, uz malu dozu sportske sreće, zasluženo prvaci... preubojiti su u napadu.. cestitke
Zadnja izmjena: josip; 04 svi 2009, 23:30; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

TRULJO

Član

Post 05 svi 2009, 07:48

PB SPLIT - KIDAN ŽILE 8:4
PB Split je pobjedom nad ljutim rivalima obranio naslov. "Žilaši" su bolje ušli u utakmicu, poveli u ranoj fazi, ali nakon toga se bude protivnici koji su do kraja utakmice ipak bili bolji i zasluženo pobjedili...
Teško je parirati PB Splitu kad imaš tek 2-3 raspoložena igrača (Miš, Roje i Tadija). Lovrić, dr. Jure i Mišić su bili pomalo izgubljeni, a Rađa solidan. U PB-u je tek vratar bio slab.
Za dobru atmosferu pobrinula se ekipa iz Is Deutsche, koja je glasno bodrila "žilaše" da ih dovedu do naslova. Na kraju sigurna pobjeda PB-a, koji su dokazali da su u ovom trenutku ipak najkvalitetnija momčad lige.

ČESTITAM EKIPI PB SPLIT NA NASLOVU PRVAKA!!!
Zadnja izmjena: TRULJO; 05 svi 2009, 07:48; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

TRULJO

Član

Post 05 svi 2009, 08:11

Moj izbor idealne momčadi sezone:
Miš (K.Žile) - Dubovac (PB Split), Martinac (Z.Celent), Brnabić (Radunica), I.Jurjević (IS Deutsche)
klupa: golman Celenta (Zl.Celent)- I.Jurjević (IS Deutsche), Roje (K.Žile), Vajić (PB Split), Mišić (K.Žile)

Ima tu još igrača šta su dosta pokazali ove sezone (Pavić, Rađa, Blažević, Kraljević, Bašić, Šitum, Jerčić, Perica...). Ipak, čini mi se da su ovi navedeni najviše dali za svoje ekipe...
<<

AMADEUS

Novi član

Post 05 svi 2009, 08:54

ČESTITAM EKIPI PB NA ZASLUŽENO OSVOJENOJ TITULI!

A mi,šta reć borili smo se cilu sezonu,želili praktički živili za titulu nismo uspili to je sport,jebiga!
Fala ciloj ekipi na jednoj lipoj sezoni.Ljudi sve vas ma ništa.(tija san reć volim al mi je glupo)!

POZDRAV!

PS.
Svaka čast ekipi Kidam žile za pošteno odigranu utakmicu!
PUNIH 19 GODINA
MISTRAL-BILIŠKOV-BOB MARLEY-GI GOTU-C.B CLEOPATRA-AMADEUS JEANS-IS DEUTSCHE
<<

jmijac-4

VIP član

Post 05 svi 2009, 10:19

čestitke prvacima i njihovom talentiranom treneru.
Živija profesionalni amaterizam!:cool:
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 05 svi 2009, 10:57

PB je zaslužio naslov ... govorio sam to već pred nekoliko tjedana ... poprilično su bolji od ostalih, što su i dokazali u završnici prvenstva - onda kada je bilo najpotrebnije ... ČESTITAM!!!

Garaža ispada ... stvarno mi je krivo; godinama smo igrali zajedno (u istoj lizi) i gotovo uvijek se međusobno borili za mjesta koja vode u viši rang ... koji put su oni bili uspješniji, a katkad mi, ali uvijek je bilo u gusto ... evo sad je bila borba za opstanak i samo su 2 boda odlučivala o putniku u niži rang. Pozdrav Garažistima i vjerujem da ćemo uskoro ponovo igrati istu ligu (pritom ne mislim na drugu ligu)
<<

MALDINI

Česti član

Post 05 svi 2009, 11:51

Rezultati 26.kola:
MNK ZLATKO CELENT - IS DEUTSCHE 2:5
KIDAN ŽILE - PB SPLIT 5:8
RADUNICA - PIVNICA KARLO 3:1
DUJMOVAČA d.o.o. - STROŽANAC 1:18
GARAŽA PUJANKE - DOMUS 4:3
INERO - ZLATAN OTOK 9:1
TOPEL MOBITELI slobodan

Tablica:
1. PB SPLIT 24 17 2 5 145:95 53
2. IS DEUTSCHE 24 16 4 4 89:45 52
3. KIDAN ŽILE 24 15 4 5 108:60 49
4. MNK ZLATKO CELENT 24 15 3 6 89:66 48
5. DOMUS 24 11 3 10 91:83 36
6. TOPEL MOBITELI 24 9 5 10 69:82 32
7. STROŽANAC 24 8 7 9 103:83 31
8. RADUNICA 24 9 4 11 73:92 30 (-1)
9. INERO 24 9 1 14 74:94 27 (-1)
10.ZLATAN OTOK 24 9 0 15 80:97 27
11.DUJMOVAČA d.o.o. 24 6 4 14 55:105 22
12.PIVNICA KARLO 24 6 2 16 45:82 20
13.GARAŽA PUJANKE 24 5 3 16 59:96 18
14.MNK SKALICE

PB čestitam!
Garaža, bit će bolje, stvarno mi je žaj...
Tko leži - NE BJEŽI!
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2008/2009