FAQ  •  Registracija  •  Login

upiti, primjedbe, kritike...

<<

grga11

Član

Post 21 tra 2007, 19:14

jel ovaj prostor na stranici za kup otvoren za zimski kup ili za neki kup umn-ovih liga, i ako je za ovo drugo, kad bi se igralo i kakav bi sistem natjecanja bio?
<<

1josip1

Član

Post 22 tra 2007, 11:21

Šta na stranicama udruge znači onaj kup??

I pitanje za predsjednika iz 4.A lige, ekipa Mnk Šolte je izbačena zbog 3 nedolaska, a dobili smo obavijest da protiv njih moramo igrat i da bez obzira na ishod utakmice piše se 3-0 za nas, a ako ne dođemo oduzimaju nam se bodovi?zašto, kako???
<<

josip_radic

Stari član

Post 22 tra 2007, 16:44

1josip1 napisao:Šta na stranicama udruge znači onaj kup??

I pitanje za predsjednika iz 4.A lige, ekipa Mnk Šolte je izbačena zbog 3 nedolaska, a dobili smo obavijest da protiv njih moramo igrat i da bez obzira na ishod utakmice piše se 3-0 za nas, a ako ne dođemo oduzimaju nam se bodovi?zašto, kako???

1.) Ove sezone po završetku svih ligaških natjecanja počinje (krajem mjeseca svibnja odnosno početkom lipnja) zatvoreni kup UMN-Split. Igra se u dvije kategorije: veterani i mladi. Veteani igraju u dvorani, dok mladi igraju na igralištu R.K. Nada. Igra se sistemom eliminacije (turnirski, na jednu utakmicu). Nema nositelja, niti ekipa sa zaštićenim ststusom. kup je obvezatan, što znači da ekipa koja ne dođe na utakmicu kupa u slijedeću natjecateljsku sezonu će startati sa negativnim bodovima. Kroz tjedan-dva svi voditelji na ligama će dobiti obavijest i točne propozicije natjecanja.
2.) Ekipa MNK Šolta isključena je iz natjecanja zbog tri neoravdana dolaska. Kako je navedena ekipa dugogodišnji član naše Udruge bez iti jedne mrlje prema Udruzi, bez obzira što to nije praksa, odlučili smo ekipu "fiktivno" zadržati u natjecanju, a njihove suparnike nekako potaknuti da dolaze na utakmice budući da ekipa MNK Šolte putuje sa otoka Šolte na utakmice, pa smo na ovaj način ih nekako željeli zaštiti da im supaernici ipak stignu na utakmice. Priznajem, to nije praksa, ali eto željeli smo momcima koji vole mali nogomet omogućiti da ga i igraju. Nadam se da takvu odluku prihvaćate i shvaćate. Srdačan pozdrav!
<<

grga11

Član

Post 22 tra 2007, 17:48

samo čekam da nas izvuku s akudom igrat i da ih popeglamo :-)
<<

mnk_petričevo

Česti član

Post 22 tra 2007, 18:41

svaka čast na ovom obveznom kupu
<<

1josip1

Član

Post 22 tra 2007, 21:18

Hvala predsjedniče na odgovoru.
Oće li se trebat šta dodatno plaćat za taj kup. Meni je također drago šta se uvodi obvezno kup natjecanje, ali ipak ako se još mora dodatno plaćat onda mi je nekako glupo da se to sad usrid sezone uvelo. Moglo se odma reć za to, pa da se i plati odma.

A šta se šolte tiče, ja ću igrat protiv njih. Ali me samo zanimalo kako su izbačeni, a igra se protiv njih.
<<

josip_radic

Stari član

Post 23 tra 2007, 07:08

1josip1 napisao:Oće li se trebat šta dodatno plaćat za taj kup. Meni je također drago šta se uvodi obvezno kup natjecanje, ali ipak ako se još mora dodatno plaćat onda mi je nekako glupo da se to sad usrid sezone uvelo. Moglo se odma reć za to, pa da se i plati odma.

Kup je obvezan za sve ekipe baš zato što se ne plaća, budući da smo željeli osigurati još jednu vrstu natjecanja uz lige.
<<

ticex

Česti član

Post 23 tra 2007, 07:09

1josip1 napisao:A šta se šolte tiče, ja ću igrat protiv njih. Ali me samo zanimalo kako su izbačeni, a igra se protiv njih.

Ja dosta njih znan šta igraju za Šoltu. Momci su prva liga, al su ipak svi na Šolti i imaju dosta i svojih obaveza, pa je razumljivo da imaju problema skupit se. Njima je otic na utakmicu, izgubit cili dan, a nama je to tek ura i po-dvi. Ka sta je i sam Radić reka, momci su korektni i uredno plaćaju sve rate. A s druge strane, ti i tvoja ekipa ste platitli već taj termin, pa zasto ne odigrat i tu utakmicu i shvatit ga ka trening. Nema gore stvari nego plaćat ligu i ne igrat, jel tako? ;)
BTW, Kup je prva liga stvar. Vidi se da osluškujute "bilo nacije" ilitiga "glas naroda". Sićan se da je bilo rasprave na starom forumu o tome, te si reka tad da ćete učinit sve šta je u vašoj moći. Stvarno, SVAKA ČAST! Samo tako naprid ;)
<<

1josip1

Član

Post 23 tra 2007, 13:31

nama već jednom nije jedna ekipa došla pa smo odigrali taj termin mi između sebe. Pa će mo i taj sa Šolton.

Meni je isto drago za kup, al bi mi bilo nelogično da je obvezan i da se plaća, pa san samo pita.
Pogotovo šta smo mi mlađa ekipa i svaka utakmica nam je dobro došla, a i digli smo se zadnjih par utakmica i volia bi vidit kakve su razlike između liga. Ja san mislia da se velpro računa kao kup lige, i baš san nedavno razmišlja da bi bilo dobro imat kup natjecanja samo za ligaše.
Predsjedniče ako triba izvlačit parove, ja san slobodan ali samo ako je teledirigirani ždrijeb ako je obični onda možete i bez mene.
<<

1josip1

Član

Post 23 tra 2007, 14:03

Predsjedniče, koje je to igralište rk nade jeli to ono na gripama kraj košarkaške dvorane? I kad će otprilike počet taj kup?
Moglo se igrat na umjetnoj travi, da mi četvrtoligaši imamo malu prednost.
<<

1josip1

Član

Post 23 tra 2007, 14:05

I šta je s biranjem najboljih golmana i igrača po ligama?
Ništa ove godine ili?! Je li možemo to očekivati bar sljedeće sezone?!
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 23 tra 2007, 14:18

Pozdravljam odluku predsjednika i uprave da se odigra obavezni kup.
Također, svaka čast šta su uspili nać načina da zbog toga dodatno financijski ne opterete ekipe. Puno toga smo dobili ovu godinu za puno manje novaca nego što smo inače plaćali. Čestitam!!!
<<

zewa

Česti član

Post 23 tra 2007, 16:05

pivnica_karlo napisao:Pozdravljam odluku predsjednika i uprave da se odigra obavezni kup.
Također, svaka čast šta su uspili nać načina da zbog toga dodatno financijski ne opterete ekipe. Puno toga smo dobili ovu godinu za puno manje novaca nego što smo inače plaćali. Čestitam!!!

ZEWA........
<<

blackfaraon

Novi član

Post 25 tra 2007, 21:57

A di su žene?
JEDNA JE FRIM PROIZVODNJA
<<

svilaja

VIP član

Post 25 tra 2007, 22:16

blackfaraon napisao:A di su žene?

GOSPODINE AKO SI UGROŽEN PROVODI MANJE VREMENA NA PC.. A VIŠE U POTRAZI ZA DJEVOJKAMA....
SVILAJA;ČISTI ZRAK I MIR.
SVILAJA; ČISTI ZRAK I MIR
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito