FAQ  •  Registracija  •  Login

upiti, primjedbe, kritike...

<<

ivan.sk

Član

Post 25 vel 2007, 22:11

opet sve ispočetka! nadamo se da je ovo zadnji put. šteta svih izgubljenih postova.
<<

mnk_petričevo

Česti član

Post 26 vel 2007, 23:18

evo mene opet da vas malo kritiziran...zašto se ne igra sljedeće kolo(u nedjelju), vidin da piše da je teren zauzet??? Pa koliko ja znam mi plaćamo te termine te se s razlogom pitam kako sad netko može ''uletit'' prije nas, tj. na naše mjesto? Malo neozbiljno...mislim jasno mi je kad neko kolo bude odgođeno u dvorani kao sada za blanku i futsal repku, to su ipak neke veće stvari ali ovo naše je oprostite ali smiješno...
<<

1josip1

Član

Post 28 vel 2007, 12:45

Sad kad mi je J.Radić otkria pravi identitet, ili moran minjat ili počet lipo pisat o njemu. Da me nebi nekako sankcionira, ili nešto još gore... :-)
Kad smo već kod primjedbi, stavili ste istu sliku za momčadi MG Šport i Mnk Neorić obe 4.a liga.
<<

josip_radic

Stari član

Post 28 vel 2007, 15:32

1josip1 napisao:Sad kad mi je J.Radić otkria pravi identitet, ili moran minjat ili počet lipo pisat o njemu. Da me nebi nekako sankcionira, ili nešto još gore... :-)
Kad smo već kod primjedbi, stavili ste istu sliku za momčadi MG Šport i Mnk Neorić obe 4.a liga.

1josip1, ako se bojiš da ću te sankcionirati, varaš se; vjerovao ti ili ne, meni je drago da komentirate, da pišete o svojim problemima, o svojim idejama... Bolje da sve probleme javno iznesete pa da ih pokušamo riješiti jer i sam sam svjedok kako ljudi vole pričati i komentirati, a taj glas ne dolazi do nas kojih se tiče, pa smo nemoćni jer sami, vjerujte, nikako ne možemo detektirati i odstraniti sve probleme.
Hvala za primjedbu za slike, ali zahvalan bih ti bio kada bi u linku "web upitnik" tu svoju primjedbu iznio administratoru stranice. O n će to zasigurno ispraviti kada pročita na svome mailu jer nije lako svaki dan čitati kompletan forum i pregledavati je li se koja greška potkrala.
Srdačan pozdrav
<<

admin

Site Admin

Post 01 ožu 2007, 10:47

Izbrisane su poruke kojima ovdje nije mjesto. Molimo Vas da pisite komentare u skladu s temom u koju pišete.

Hvala.
<<

1josip1

Član

Post 01 ožu 2007, 13:25

Ma nisan mislia ozbiljno to za snkcioniranje, malo san ser šalia.
A Šta se tiče primjedbi, odsad šaljen na web upitnik, jer je stvarno nezgodno sve povatat sve poruke na forumu...
<<

1josip1

Član

Post 01 ožu 2007, 13:28

Nego Josipe, za ekipu Šolta(4.a liga),vidin da već dva kola nisu došli, ako ne dođu sljedeće vjerojatno ih izbacujete. Al me zanima oćete li sve bodove protiv njih izbrisat, jer smo svi protiv njih igrali po 1 put, pa mi se čak i logičnije i poštenije čini da sve ostane?
<<

1josip1

Član

Post 02 ožu 2007, 14:03

Predsjedniče, ja mislin da ode ljudi imaju dosta ideja, ali pošto nismo upoznati u vaše mogućnosti, pri tom mislin jel moguće te stvari uopće izvest, onda je biće ljudima glupo slat kad ne znaju je li to moguće izvest.
<<

EKO UDRUGA OSOJE

Član

Post 02 ožu 2007, 14:04

Pitanje je protiv koga je Šolta ostala 2 puta nerješeno,.... pa nije pošteno da ostanu bodovi,.... bar tako mislim
<<

1josip1

Član

Post 02 ožu 2007, 14:09

Ostali su ti X protiv Atletica i ja mislin ST Opreme.
<<

josip_radic

Stari član

Post 03 ožu 2007, 10:54

1josip1 napisao:Nego Josipe, za ekipu Šolta(4.a liga),vidin da već dva kola nisu došli, ako ne dođu sljedeće vjerojatno ih izbacujete. Al me zanima oćete li sve bodove protiv njih izbrisat, jer smo svi protiv njih igrali po 1 put, pa mi se čak i logičnije i poštenije čini da sve ostane?

1josip1, nema tu poštenije ili logičnije. Da bi Udruga kvalitetno egzistirala, radi se po pravilnicima, a pravilo kaže: Ukoliko ekipa odustane u prvom dijelu prvenstva sve dotad odigrane utakmice te ekipe vode se kao da nisu odigrane (znači sve se briše). Ukoliko ekipa odustane u prvom dijelu drugog dijela prvenstva, priznaju se odigrane utakmice prvog dijela prvenstva, a sve utakmice drugog dijela te ekipe se vode kao da nisu odigrane. Ukoliko ekipa odustane u drugom dijelu drugog dijela prvenstav, sve utakmice te ekipe se priznaju, a sve neodigrane utakmice biti će registrirane rezultatom 3:0 u korist protivničke ekipe.
U ovom slučaju radi se o odustajanju ekipe u prvom dijelu drugog dijela prvenstva, znači svi rezultati "jesenske" sezone ostaju, a sve u proljetnom dijelu se briše ako nije odigrano 50% kola "proljetnog" dijela prvenstva.
<<

josip_radic

Stari član

Post 03 ožu 2007, 10:57

1josip1 napisao:Predsjedniče, ja mislin da ode ljudi imaju dosta ideja, ali pošto nismo upoznati u vaše mogućnosti, pri tom mislin jel moguće te stvari uopće izvest, onda je biće ljudima glupo slat kad ne znaju je li to moguće izvest.

Momčino, samo šaljite i šaljite... Nemaš pojma koliku želju imam da svi zainteresirani pomognu, a sve kako bi ostvarili bolji i ikvalitetniji rad Udruge. Stoga, zovi, piši, savjetuj, jer ne možemo mi sve probleme sami prepoznat. Puno je liga, utakmica, natjecatelja...
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 03 ožu 2007, 11:16

Bilo se spominjalo snimanje utakmica. Znam da je to vjerovatno dosta komplicirano i teško za organizirat, ali eto čisto me zanima da li je to još uvik u igri? To bi definitivno bia najveći napredak u organizaciji liga UMN-a. Još recimo da svaku ekipu čeka na zapisničkom stolu dvd sa snimkom prethodne utakmice.....ludilo !!!!
Ako bi kotizacija zbog toga i bila nešto viša, mislim da se nitko ne bi previše bunia.
Zadnja izmjena: pivnica_karlo; 03 ožu 2007, 11:16; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

Navijaci_Sokoli

VIP član

Post 03 ožu 2007, 12:02

i meni bi bilo drago da se to može organizirat, ali ja mislin da ti je to sminaje i prebacivanje na dvd-ove dosta skupo...
ali stvarno bi bija to vrlo veliki napredak!!!
Blamaža Pujanke
<<

josip_radic

Stari član

Post 03 ožu 2007, 15:15

pivnica_karlo napisao:Bilo se spominjalo snimanje utakmica. Znam da je to vjerovatno dosta komplicirano i teško za organizirat, ali eto čisto me zanima da li je to još uvik u igri? To bi definitivno bia najveći napredak u organizaciji liga UMN-a. Još recimo da svaku ekipu čeka na zapisničkom stolu dvd sa snimkom prethodne utakmice.....ludilo !!!!
Ako bi kotizacija zbog toga i bila nešto viša, mislim da se nitko ne bi previše bunia.

A što da kažem, nego da budete strpljivi jer kako sada stvari stoje, to je pred samim završnim činom realizacije! Ipak uvijek postoji mogućnost da se takva ideja izjalovi jer to je dosta kopleksna stvar. Nadam se da ćemo ipak u svome naumu uspjeti.
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito