FAQ  •  Registracija  •  Login

4. liga mladih

<<

Zijo

Novi član

Post 10 svi 2015, 13:34

Svaka vam čast za ovo danas jer ste igrali 110 %. Iako sa druge strane nije bilo toliko žestine. Ne treba odmah napuštat brod koji tone. A utakmica sa Contyem ce bit dernek samo zbog njihove borbe za naslov
<<

grgo

Član

Post 10 svi 2015, 23:09

Čestitke Split 3-u na fanatičnoj borbi, sreća pa im to nije bilo dovoljno da nam otkinu bod i zakompliciraju borbu za ostanak.
Ostali smo u ligi, odlučili prvaka,
za prvu sezonu na parketu pametnom dosta.
Evo jedan mali podsjetnik za one koji ne znaju da nam to nije strano:
http://www.umn-split.hr/Sadrzaj/Zapisni ... &period=15

Sportski pozdrav i vidimo se dogodine
<<

landy

Novi član

Post 11 svi 2015, 15:10

Hahahahh, pa ovo je vrh. Čovik bi reka da ste vi neki bitni faktor u ovoj ligi, a ne ekipa koja se kroz ušicu igle provukla i izborila ostanak. Nisan očekiva da ćete uspit šta zbog limitiranosti šta zbog teškog rasporeda, ali uspili ste i svaka vam čast. Šta se tiče borbe za prvaka, Conty je od prvog do zadnjeg kola bia prvi i apsolutno je zaslužia naslov, ne vidin kako ste to vi odlučili prvaka.
<<

Librić

Novi član

Post 11 svi 2015, 17:25

K.O. Libri - Papić Tours 5:5

Čestitamo svima kraj ove uzbudljive sezone. Na kraju smo završili na četvrtom mistu, koje bi kako čujemo ipak tribalo vodit u 3. ligu, ali službeno ćemo to saznat tek krajem lita.

Također čestitke Contyu na osvojenom naslovu, potpuno zasluženo !
GMŠT !
<<

FRAFO

VIP član

Post 11 svi 2015, 18:36

Čestitke CONTYU na zasluženom naslovu. Iako su mnogi sumljali u njih, doslovno od prvog do posljednjeg kola su bili prvi i svaki drugačiji scenarij bi bio nelogičan... Čestitam i ostalim ekipama iz vrha (RESTORAN TAMARIS, SPLIT 3, K.O. LIBRI, CB ALBATROS) koji su prikazali vrlo dobar futsal i možda se svi oni nađu sljedeće sezone u 3.ligi...
EL CAMINO je već davno zapisan kao posljednjeplasirana momčad lige, a u 5.ligu se vraćaju SS KOMIN i ETIRI. Po meni obje ekipe imaju kvalitetu za igrati ovu ligu, ali zbog nekih drugih faktora su tu gdje jesu...
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

Dosadno123

Novi član

Post 11 svi 2015, 23:14

Nema se sta raspravljat kako je ispod pele osta u ligi ta ekipa je smisna nemofu nikoga dobit ali na njihovu srici doveli su maloga velemirovica momka koji in mi je sam donia ostanak u ligi jer bez njega oni nebi boda uvatili u posljednih 5kola momak je sve sam odradia i svaka mu cast najbolji je
<<

Norman87

Novi član

Post 12 svi 2015, 09:59

Čitam ovaj forum već mjesecima i volio bih reći da smatram da je svaka ekipa u ligi gdje i zaslužuje biti. Liga se igra kroz 9 mjeseci 26 utakmica i osim "kvalitete" igrača na ishod same utakmice utječu i drugi faktori: broj prisutnih u ekipi (što ovisi i koheziji ekipe i suspenzijama), motivacija, dobar ili loš dan najboljeg igrača ekipe te ponekad i suđenje. Imajući ovo na umu moram naglasiti kako je ovo 4 splitska liga i samim time teži amaterizam (unatoč određenom broju igrača koji su u svojoj dimenziji ali radi se o malom broju igrača) a momentum koji je prisutan kad jedna ekipa zabije izjednačujući gol ponekad igra više nego objektivna "kvaliteta" igrača obje momčadi. Kako drugačije objasniti kikseve momčadi sa kvalitetnim pojedincima kao što je Tamaris? Osobno ne vjerujem da nisu htjeli biti prvaci i samim time ekipa Ispod Pele ih je pošteno pobijedila. I zašto osuđivati slabije momčadi koje su zasluženo pobijedile nekoga boljeg jer su bile više motivirane? I uostalom ako neki "kvalitetni" igrači nastupe samo 10 utakmica u sezoni za svoju ekipu da li je to razlog da jedna ekipa bude kategorizirana boljom od druge?
<<

grgo

Član

Post 12 svi 2015, 15:53

Sretno sljedeće sezone svim sudionicima 3.,4. i 5. lige.
Ja se malo šalim u vezi Conty-a.
Momci su odlični i suvereno su osvojili ovu ligu. Igrali su koliko in je trebalo i na tome in svaka čast.
Nama je ovo prva sezona u dvorani i prvi put se susrećemo sa borbon za ostanak koja je bila posve dramatična.
S obziron na želju koju su moji suigrači pokazali za opstankom treba reći da se pritisak ne može mjeriti sa borbon za prvaka jer je ulog puno veći.
Trebalo je to izdržat i na tome in skidan kapu
<<

landy

Novi član

Post 16 svi 2015, 19:06

Malo mi je žao šta su se tek sad kad je završila liga aktivirali neki forumaši. Cilu sezonu aktivno je bilo tek nekoliko njih (Frafo, Zijo, Arda Turan, Librić, Baresi...). Sljedeće sezone s 5 ili više novih ekipa virujen da ćemo imat življi forum, ali liga bi mogla bit puno slabija.
Prethodni

Vrati se na: Sezona 2014/2015