FAQ  •  Registracija  •  Login

5A. liga mladih

<<

RaulGonzalezBlanco

Novi član

Post 07 svi 2015, 15:17

28. kolo - prognoza

09.05.2015.15:00LAVANDIN ZA UMIVANJE:GRADSKI KOTAR BAČVICE2
Ako im se posloze rezultati Bace mogu do 3. mista i mozda ulaska u 4. ligu, moraju svatit ozbiljno ovu utakmicu i doc u sta vecem broju, Lavandini ne mogu ni gori ni doli, oni igraju iz gusta, ma da su ova zadnja kola skroz luda..
09.05.2015.15:50LAŠKO CLUB:GASTRO RIBARNICE BRAČ1
Iako su sve dobro sto su napravili skoro zasrali na kraju prvenstva, jos uvik ovise sami o sebi, i ako dobiju najslabiju momcad lige, treci su pa i oni mogu u visi rang, valjda ce svatit ozbiljno zadnje kolo..
09.05.2015.16:50D.D.K. LOKVE:ZRNO SOLI2
Sa Lokvama jedino imaju nerijesen skor, nerijeseno poraz pobjeda, mislin da koliko god bili opusteni, pijani, itd., idu na pobjedu :)
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 07 svi 2015, 22:55

Nema Jure,Nakića,Dina,Petra,Igora.Nema Mrse ( voditelja).
To je ono šta ja znan, a možda je i gore. A opet ko zna možda će Ive, Frane i Luka sami dobit Zrno?
Troznak!
<<

FRAFO

VIP član

Post 08 svi 2015, 17:29

LAVANDIN ZA UMIVANJE - G.K. BAČVICE --------- X2
-po meni najneizvjesnija utakmica ovog kola. Lavandin se ne može pomaknuti sa 6.mjesta, a Bačvice će pobjedom sezonu završiti na 4.mjestu
LAŠKO CLUB - GASTRO RIBARNICE BRAČ --------- 1
-Laškom je za 3.mjesto dovoljan i bod, ali ne sumljam da će doći do sva 3
DDK LOKVE - ZRNO SOLI ----------------------------- 2
-derbi kola za kraj sezone. Zrno Soli je nedvojbeno najbolja momčad lige i htjeti će pobjedom završiti natjecanje. Posao bi im mogao biti i olakšan zbog izostanka nekih igrača Lokvi...
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

Glavni Sapun

Novi član

Post 10 svi 2015, 13:03

Čestitamo svim klubovima osim Gastru i Lokvama na igrama i na rezultatima! Čestitamo i Marasu još jednom na nagradi i Lavandinima na svemu šta su pružili..!

Vidimo se u 9. misec, velika pauza za nas Sapune i velika priprema za sljedeču sezonu, a ako neko ide na Torcidu vidimo se i tamo!

Pozdrav svima! (Osim Gastru i Lokvama)
GDJE GOD TI DA IGRAŠ TU SU TVOJI SAPUNI SAMO TEBI VJERNI SAMO TEBI ODANI
<<

riri

Član

Post 10 svi 2015, 13:23

Glavni sapune a i svi sapuni veliki vam pozdrav i hvala jer ste uveličali doživljaj dolazaka na fesb.odmorite se i obnovite zalihe pirotehnike i vidimo se za 3 ipo miseca na tribinama.nadan se da su van ljubimci odigrali dobro zadnje kolo da možete zasluženo slavit iako su oni mogli bolje.kako ste ostali i jesu li baće treće?
<<

Glavni Sapun

Novi član

Post 10 svi 2015, 18:39

Nisu, 3-3 je ostalo na kraju... tribali smo dobit al smo primili glupe golove i na kraju smo lovili izjednačenje i Sapuni su osjetili da triba prekid i on je napravljen i posli prekida pada gol isto ka i protiv Zrna prošlo kolo...

Ne znam ostale rezultate od jučer kako je prošlo nema još na stranici!?!
<<

Glavni Sapun

Novi član

Post 11 svi 2015, 19:49

Evo jedna analiza svih klubova u ovoj sezoni, očekujem i od vas da je napišete

ZRNO SOLI - taktički i timski najjača ekipa i to je presudilo. individualno ništa posebno ali imaju svoje akcije i tako dobijali utakmice svaka im čast

DDK LOKVE - niđe veze s mozgom da oni završe 2. po meni nezasluženo i Kman i Laško su bolje ekipe od Lokvi. Užasno se lako isprovociraju kad ih Sapuni 'vriđaju' umisto da ih boli pišo ka i ostale. Ali OK sve u svemu imali su odličnih rezultata bili su konstantno dobri za razliku od nekih.

DŠR KMAN - jedno veliko razočaranje vrlo lako su mogli osvojit ligu samo da su to tili baš ih ne shvaćam igrali su vrhunski bolje od Zrna pet puta al uvatila ih je velika kriza na početku 2. polusezone.

LAŠKO CLUB - slično kao Kman po meni isti klubovi totalno. Još imaju iste dresove pa su još 'istiji'.

GRADSKI KOTAR BAČVICE - Njih san najmanje gleda, al šta san ih gleda zaključia san da u toj ekipi nema nikakve harmonije da jedan lik koji glumi nekog šefa uvik sere i tako to i zato nema rezultata inače su dosta bolji nego šta tablica govori. Za 4. misto su krivi i sami jer nisu bili baš u redovitom sastavu.

LAVANDIN ZA UMIVANJE - činjenica je da su Lavandini počei igrat odma ovako dobro odma na početku da bi se borili s Lokvama za 2. misto možda čak i više. Šteta je velika da imaju samo 6. misto i mislin da će se svi složit da su bolji od toga.

GASTRO RIBARNICE BRAČ - na početku se činilo da će i bit nešto, al totalni raspad sistema 2. polusezonu. Da je Chivas osta mislin da bi ih pristiga. Imaju neke individualce al svi ostali su sikire i motike i lopate i Nikice Jelavići.

CHIVAS - skupina izrazito mladih prosječnih igrača, biće su na lito prije početka lige igrali malo balun pa se uživii i pomislili i da znaju nešto igrat kad su igrali međusobno pa ih je u ligi naguzilo pa su odustali. Po meni nisu tribali odustat bili bi 7. 100%.

Eto od mene da čujem vas :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
<<

SLOVENAC

Novi član

Post 12 svi 2015, 22:26

ZRNO SOLI - Zasluženo prvo mjesto. Pokazali najviše.
DDK LOKVE - Zasluženo drugi. Mogli su i ranije rješit neizvjesnost.
DŠR KMAN - Iznenadili u zadnju i samo pokazali da mogu i bolje.
LAŠKO CLUB - Taman mjesto za njih. Više od ovog bi bilo previše.
G.K.BAČVICE - Iskreno, očekivao sam više.
LAVANDIN ZA UMIVANJE - Tamo di im je i mjesto. Ni manje, ni više.
GASTRO RIBARNICE BRAČ - Prevario sam se u njima. Nakraju razočarali.
CHIVAS - Zalutali u ligu.
<<

internista

Novi član

Post 13 svi 2015, 19:37

Meni je najvažnije da će Lavandin najvjerojatnije ostat još jednu sezonu na terenima fesb-a.Tako ću moć na miru gledat Sapune i valjat se od smija.Jer u dvoranu Sapune nebi pustilo a i igra se nediljom predvečer pa ih polovicu nebi ni roditelji pustili.A onda to nije to! :-D
<<

Glavni Sapun

Novi član

Post 23 svi 2015, 17:21

ako se igra u nedilju NAVEČER to bi nam itekako odgovaralo jer nam je pun pišo igranja u 3, al uglavnom drago mi je šta cemo ostat na fesbu jer fesb nam je tu u kvartu a onako bi morali do gripa nebi nas dolazilo dosta i nebi mogli bas pretjerivat sa pirotehnikom ka sta mi to volimo
Prethodni

Vrati se na: Sezona 2014/2015