FAQ  •  Registracija  •  Login

5A liga mladi

<<

Nothingman

Novi član

Post 08 kol 2011, 10:41

thorpeeeee napisao:sinko jel ti znaš kako tamo smrdi? jel ti znaš pta je karepovac? po ovome kako pišeš čini mi se da dobro znaš i da tamo često igraš pa mi nije jasno kako možeš gurat taj teren.

Ti očito nisi dugo bia tamo. Umisto navlaka u svlačionici te čeka ovo:

http://www.wolfhazmat.de/interspiro/Trekkchem_Light.jpg

:rolleyes:
<<

mime

Novi član

Post 09 kol 2011, 00:47

Dragi kolege voditelji i igraci petih liga, clanovi UO - a i Predsjednice:

Vidim da se rasprava u vezi ovog spora polako (ali sigurno) pretvara u obicno međusobno vrijeđanje pojedinih clanova nase Udruge (bez obzira na kojoj se strani nalazili), sto definitivno nece niti malo doprinjeti tome da se stvar rijesi (dapace). Iz tog razloga smatram da kao predstavnik petih liga u Skupštini, imam obvezu ponuditi prihvatljivo rjesenje ovog problema.

I g Vinnie Jones je nastupio sa dobrim argumentima te također i g Radic je iznio argumentiranu "obranu" (kako i prilici ovome). Misljenja ostalih sudionika rasprave (u svim pod-odjelima foruma gdje se ona vodi) su podijeljena (ne treba uzimati u obzir komentare ili dijelove komentara koji su pisani sa namjerom vrijeđanja bilo g Vinnie Jonesa, bilo g Radica i slicno). Mogu reci da razumijem stajalista i jedne i druge strane, te vjerujem također da obojica govore istinu, odnosno da nemaju "nekoliko tisuca razloga".

(Da elaboriram), dvije glavne cinjenice su sljedece:

1. Uvijeti koje su tereni na FESB - u stekli (i stjecu) su kontroverzni: Cinjenica jest da je vlasnik terena ulozio određenu sumu novaca u poboljsanje, no nisam siguran dali je ta razina odgovarajuca onoj razini koju su, osobe koje su glasale za taj teren, ocekivale (ne tvrdim ni jedno ni drugo jer to znaju jedino spomenute osobe). Nije potrebno ulazit u detalje (njih mozete iscitat iz komenatara ostalih clanova)

2. Proces poboljsanja nije dovršen u dogovorenom terminu (1.8.) - Slazem se da nije problem ako se radi o kracem produljenju roka (u sto me uvjerava g Radic temeljem misljenja jednog inzinjera građevine) te da nije korektno otkazati suradnju covjeku radi tako male stvari. Problem je sto je g Bucanu obecano da ce se sa njime potpisati ugovor neposredno nakon isteka tog roka(ukoliko proces nebude gotov). To potencijalno produljenje roka je trebalo uzeti u obzir prilikom davanja obecanja g Bucanu te bi se na taj nacin izbjeglo dosta neugodnosti te ovim putem to ukazujem g Radicu (u cilju izbjegavanja iste situacije u buducnosti).

Naglasavam da ne zelim da g Radic ispadne nekorektan prema vlasniku terena na FESB - u, niti zelim da se nase pete lige (gdje i ja igram) odrzavaju na terenu koji nije najbolji po misljenju vecine nas. Također smatram da je primarni zadatak UO - a je ispunjavati volju clanova (cija misljenja i predstavljaju).Stoga smatram da je najbolji izlaz i ove situacije sazivanje NOVOG PLENUMA(nakon zavrsetka godisnjih odmora, naravno) prije kojeg svi voditelji (kojima je do toga stalo) mogu obici FESB te sami donijeti misljenje o uvijetima koji nam on nudi. Na temelju njihovih misljenja, tj glasova (koja ce u ovom slucaju biti znatno objektivnija od proslog puta kada se glasovalo na temelju pretpostavki) se na sjednici UO - a treba donijeti odluka o lokaciji odrazvanja petih liga.

Na ovaj ce nacin najbolje biti ispunjene zelje clanova te g Radic, u slucaju da dođe do odluke da se igra na Karepovcu , nece ispasti nekorektan iz cistog razloga sto odluka nije na njemu, niti treba biti (bez uvrede ili ikakve negativne konotacije). Smatram da voditelji ekipa petih liga kao kupci (odnosno narucitelji) dobrih uvijeta za igru imaju pravo biti nezadovoljni ukoliko smatraju da im oni (dobri uvijeti) nisu osigurani na nacin na koji su to ocekivali (te u tom slucaju otkazati dogovor).

Nadam se da nitko nece iz moga teksta izvuci ikakve negativne misli (nebitno prema kome bile usmjerene) te da nece sve ovo shvatiti kao "demagogiju" i slicno. Ponavljam, ovo je pisano u najboljoj namjeri da se ova situacija (od koje nitko nece profitirat) rjesi!

Pozdrav
Lovel, voditelj Sub Sporta i clan Skupštine UMN-a
Zadnja izmjena: mime; 09 kol 2011, 15:38; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

degen

Član

Post 09 kol 2011, 10:41

mislim da san ja najduze u ligi zadnjoj od svih vas....jos od nadinog igrališta 2002 godine pa vukovarske pa dalmatinca....mislim da je FESB bolje rješenje od dalmatinca i da je svako rješenje bolje od dalmatinca.
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 09 kol 2011, 23:11

degen napisao:mislim da san ja najduze u ligi zadnjoj od svih vas....jos od nadinog igrališta 2002 godine pa vukovarske pa dalmatinca....mislim da je FESB bolje rješenje od dalmatinca i da je svako rješenje bolje od dalmatinca.

A ja san počeo igrat lige još u vrime Jugoslavije(kad si mora napravit liječnički da bi moga igrat) ali znači li to da neka nova ekipa koja se skupi i pošteno plati nema pravo reć svoje mišljenje.Imaju li ekipe pravo na račun kad plate ligu?Ali da taj račun bude u obliku troškovnika pa da znaju zašto plaćaju tolike novce?Imaju li pravo išta osim igrat i šutit i pritom pazit da slučajno se ne očešu o naše "idole i bogove"!
A šta se tiče Dalmatinca slažen se da je sve drugo pomak na bolje ali ima puno boljih terena od ovakvog FESB-a!
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 09 kol 2011, 23:32

thorpeeeee napisao:
Vinnie Jones napisao:
thorpeeeee napisao:po meni je svaka ponuda bolja od karepovca. iako imam visoko mišljenje o radiću malo me je radić razočara šta je da mogučnost da se igra na karepovcu. ono nije u splitu i šta je još gore ono tamo je ekološka bomba. čini se da su neki šta pišu za karepovac zapravo imaju nekoliko tisuća razloga da se liga igra u onom smradu i zarazi. ko zna šta je toj ekipi bućan obeća ako mu dovedu ligu pa sad pizde. ja nisan ni za fesb ali bolje fesb bilo kakav nego ono na karepovcu.

Kao prvo gospodine ONO tj. Karepovac je ipak u gradu(mora bit da si ti s Matejuške).Kao drugo ja spominjem Karepovac jer je to bila dogovorena alternativa FESB-u a isto tako je moga bit i Solin,Vranjic...itd!Nije bit lokacije nego UVJETA!Kao treće da smo u nekoj pravnoj državi onda bi te neko moga tužit za ove tvoje riči(eko bomba,zaraza...itd!),jer pričaš bez argumenata i nanosiš direktnu štetu vlasniku Karepovca.A kao četvrto to šta ti imaš visoko mišljenje o g.Radiću to samo govori o tebi samome!
S štovanjem,Vinnie Jones!

najbolje da tebe proglasimo predsjednikom i to doživotnim. sinko jel ti znaš kako tamo smrdi? jel ti znaš pta je karepovac? po ovome kako pišeš čini mi se da dobro znaš i da tamo često igraš pa mi nije jasno kako možeš gurat taj teren.

Ja igran na Karepovcu svaku sedmicu a nekad i dvaput sedmično.Mali milijun ekipa igra na Karepovcu.Poštari igraju svoju ligu na Karepovcu.Policajci igraju na Karepovcu.Djelatnici Zagrebačke banke igraju na Karepovcu.HNS je Karepovcu dodijelio Ožujsko kup ove godine jer je inspekcija HNS-a iz Zagreba odlučila da jedini u Splitu zadovoljava uvjete a dogodine će se finale Ožujsko kupa za cilu Hrvatsku igrat na Karepovcu.Dica igraju lige velikog baluna na Karepovcu a dosad se niko nije naša osin tebe izać sa takvim činjenicama.Ajde ti lipo dođi u nedilju u 21h na Karepovac,zaigraj sa ekipom DDK Lokve pa posli popij s nama pivo pa ako i dalje budeš ima isto mišljenje neću ti više proturječit!
<<

no_name

Član

Post 15 kol 2011, 17:53

Igrao san na Karepovcu za vikend i mogu Vam reci da je opasno smrdilo!
Sinoc san igrao na FESB-u i vidim da su ulozili jako puno truda i rada, sredili su 4 nove svlacione.
Ne znan, ne mogu bit pametan...
Na karepovcu se ima di poist, i popit sto i je car "naseg" baluna... A ne FESB-u toga nema... Kada bude kisa ili nesto, nadrapat ce igraci...
Zadnja izmjena: no_name; 15 kol 2011, 17:54; ukupno mijenjano 1 put/a.
Nisan ovca da me čoban vodi!
<<

MNK OLIVA

Novi član

Post 16 kol 2011, 12:43

Prodajemo jedan komplet dresova od 10 komada.
Dresovi su DIADORINI i odlicne su kvalitete.
Majice i hlace su bijele boje sa srebrnim detaljima, a stucne su modre.
Velicina svih dresova je XL.
Cijena je 1300 kn.
Svi zainteresirani mogu vidjeti i probati dres.
NA POKLON DAJEMO I BALUN CETVORKU - ADIDAS
Kontakt broj: 091/5654655
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 17 kol 2011, 17:01

Ima bi ja još toga,negdi bi se i ponavlja ali neću!!!

Najvažnija mi je sigurnost mojih igrača a za to su potribne dvi stvari:

1. Obavezno oblaganje zida ispod tribina(nije važno na koji način ali bez toga liga neće bit regularna jer će sigurnost igrača bit ugrožena).

2.I drugo ali ne manje važno.Svaki od tih kontejnera(svlačiona) bi MORAO imati odgovarajući atest.Morao bi bit pregledan i odobren od strane stručne osobe(firme) koja taj atest izdaje.Taj atest mora bit pravovaljan i važeći jer svaki objekt(u ovom slučaju kontejner) u kojemu je provedena struja i voda i koji služi za boravak ljudi MORA po zakonu RH imati ATEST!Inače vlasnik tog prostora radi krivično djelo dovodeći svjesno u opasnost osobe koje te prostorije koriste.Ovo sve će vam podrobnije objasnit g.Vicko Dorić(član UO-a) jer mu je to struka i direktno je upućen u sve po pitanju ATESTA.

Nadam se da će UO i Stručna komisija imati ovo u vidu i tražiti da Organizator ispuni navedene uvjete jer sigurnost igrača je najvažnija.Ne daj bože da dođe do kakvih ozljeda ili da netko strada od struje,groma.
Ne vjerujem da će se UO i Str.komisija kockati sa našim zdravljem ili ne daj bože životima.Nadam se da će nam Organizator prije početka lige ipak osigurati osnovne sigurnosne uvjete i predočiti valjani atest na uvid svim voditeljima(na plenumu) da bi ipak mogli biti mirni i spokojni dok se tuširamo.
Unaprijed zahvalni!!!
<<

dena

Česti član

Post 17 kol 2011, 18:09

aj ti na karepovac igrat i napravi ligu kako oš. sad kadsu nešto na fesbu ućinili sad opet nešto izmišljaš i pizdiš protiv. jedino štase od tebe na ovom forumu more proćitat je dati ništa ne valja nego karepovac. lipo aj ti tamo ako ti ne odgovara. niko te nesili igrat odi. ja na karepovac ne bi igra ni da mije mukte. more bilo di i na spinut i na vujovića i na fesb ali na karepovac nikako. meni je najbolje u baljkasa ali neman ništa protiv di god se igra samo ne na karepovac.
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 18 kol 2011, 17:59

dena napisao:aj ti na karepovac igrat i napravi ligu kako oš. sad kadsu nešto na fesbu ućinili sad opet nešto izmišljaš i pizdiš protiv. jedino štase od tebe na ovom forumu more proćitat je dati ništa ne valja nego karepovac. lipo aj ti tamo ako ti ne odgovara. niko te nesili igrat odi. ja na karepovac ne bi igra ni da mije mukte. more bilo di i na spinut i na vujovića i na fesb ali na karepovac nikako. meni je najbolje u baljkasa ali neman ništa protiv di god se igra samo ne na karepovac.

Ma sve se mislin oću-neću odgovorit ali moran!!!
Ne smeta meni šta ti nisi ništa razumija.Jer da jesi onda bi vidija da ja više ne spominjem ni Karepovac ni bilo koji drugi teren nego me zanimaju sigurnosno uvjeti na FESB-u(terenu na kojen će se igrat 5-e lige).To zanima mene i moje suigrače a trebalo bi zanimat i sve ostale koji plaćaju 5-u ligu 9000kn!!!
Meni smeta šta TI i ovi ispod tebe ("lopta je okrugla") koji niste igrači 5-ih liga nalazite za shodno komentirat i izražavat svoje stavove o tome di bi mi ostali tribali igrat i u kakvim uvjetima!Jer ako igrate u 5-im ligama(a znan da niste) onda se vaši suigrači stvarno moraju zamislit ko im je u ekipi.Ja samo želin ljudima ukazat na to da ipak izdvajamo značajna sredstva za sudjelovanje i da imamo pravo za to tražit i odgovarajuće uvjete(pa makar i minimum uvjeta koji garantiraju da se neko od nas s FESB-a neće kući vratit u zavojima).To nije puno i ako organizator to nije u stanju ispunit onda o kakvim to "značajno uloženim sredstvima" govori predsjednik Radić!Ti brani i podržavaj koga god oćeš a mene pusti da se brinem za sebe i svoje suigrače jer sama riječ voditelj to i podrazumijeva.Ti na moj tekst o sigurnosnim uvjetima na FESB-u odgovaraš da ja izmišljan i pizdin??
Čuješ li ti sebe i svoje riči???
I ti kao i "lopta je okrugla" pročitaj svoj komentar na glas i to više puta,pa onda moj i tako ponavljaj dok god ti neke stvari ne postanu jasne....

S štovanjem.
Voditelj DDK Lokve.
Prethodni

Vrati se na: Sezona 2010/2011