FAQ  •  Registracija  •  Login

2. liga veterana

<<

forza morocco

VIP član

Post 23 svi 2012, 11:11

ni pok. Biće nije ima ovakvu pilu :):)
<<

pater famillias

Novi član

Post 23 svi 2012, 19:50

Dado,sve je rjeseno,navdno je kb dobija bezpovratni kredit pa je ginija protiv cosmosa i dobija 3:1
Zadnja izmjena: pater famillias; 23 svi 2012, 21:04; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

dado_SB

Član

Post 23 svi 2012, 21:18

Dobio sam informaciju odmah poslije utakmice..Idemo u prvu ligu!Falit ce mi ovaj forum jer kako vidim na forumu Prve nema pasa..
<<

dado_SB

Član

Post 23 svi 2012, 21:46

forza morocco napisao:ni pok. Biće nije ima ovakvu pilu :):)

Biti ce odlicna utakmica za pogledati pogotovo sada kada nemamo nikakav imperativ osim revansa za prvi dio sezone!
<<

prika

Član

Post 24 svi 2012, 13:05

eto završila je i ova sezona koja je bila ipak uzbudljiva sve do samog kraja......moram priznati da je MM ipak zasluženo osvojio prvo misto iako mi nisu nikako dragi zbog grintanja i kukanja u svakoj utakmici......bankari također zasluženo odlaze u prvu ligu iako su završnicu sezone pali u formi, ipak kad je tribalo dobili su neke ključne utakmice pa im želim puno uspijeha u prvoj ligi.......na dnu isto sve očekivano, Sloga se davno oprostila od opstanka a Mikrofon je ipak pokleknuo kad je najviše tribalo a objektivno i najlošija su ekipa od ostale dvije koje su se borile za opstanak.......pozdrav svima skupa i obilje zdravlja do nove sezone :-)
<<

dado_SB

Član

Post 25 svi 2012, 00:35

prika napisao:Najprije da se zahvalim Pater Familliasu na čestitkama......moram priznati da i nisam neki uspješni prognozer ali prateći ovu ligu pokušao sam pogoditi zadnje kolo i eto uspio sam :-).......vidim da se Pater Famillias potrudio razraditi prognoze što se tiće vrha i dna pa ja neću biti tako opširan kao i on. Po meni u prvu ligu ulaze sigurno MM i bankari jer su ipak kvalitetniji od Cosmosa jer se Cosmos provukao zadnja dva tri kola, a tko će biti prvak teško je prognozirati jer obje ekipe imaju težak raspored. Ipak mislim da bankari imaju za nijansu lošije protivnike pa shodno tome predviđam da će oni biti prvaci iako ni MM ako bude kompletan ne bi trebao kiksati iako ni PUSD ni Zewa a pogotovo Ading nisu laki protivnici. Što se tiće samog dna mislim da je Mikrofom najizgledniji kandidat da se pridruži Slogi jer KB Split i Zorzi ipak imaju kvaliteniju ekipu. Puno toga će već danas biti jasnije a pogotovo što se tiće Mikrofona. Stoga evo moje prognoze za danas:

ZEWA - SLOGA --------------------------------------------------------------- 1
MIKROFON - K.B. SPLIT ----------------------------------------------------- x2
MNK GALLO - ZORZI --------------------------------------------------------- 2
MICKEY MOUSE- PORSCHE SPLIT - ISSA - CAFFE BAR TANA ----------- 1
POLIKLINIKA MATULIĆ - PUSD ---------------------------------------------- x
SPLITSKA BANKA - FIRULE --------------------------------------------------- 1
ADING HR - COSMOS --------------------------------------------------------- 1x

S obzirom na prognozu za vrh i dno tablice jaci si od one hobotnice sa zadnjeg svjetskog prvenstva..:)..najbolje bi bilo na pocetku sezone dati tebi pola novca od kotizacije da ti kazes kako ce zavrsiti,a ne Udruzi placati cijeli iznos i onda jos cijelu godinu trcati,padati i zivcirati se bez veze...hahaha...
<<

prika

Član

Post 25 svi 2012, 10:37

A eto da i ja nešto pogodim......ma to je bilo moje mišljenje s obzirom na viđeno tijekom cijele sezone.....na kraju je tako i ispalo iako je moglo biti i drugačije :-)
<<

dado_SB

Član

Post 25 svi 2012, 19:01

Oprostaj od lige s zasluzenim porazom od 3:1 protiv Isse...
Prethodni

Vrati se na: Sezona 2011/2012