FAQ  •  Registracija  •  Login

Skalice 08

<<

10

VIP član

Post 16 svi 2008, 19:01

ja san presta i reka san da se nisan nikad ni tia svadat i onda si odjednon uletia sa zajebavanjen jucer. pun mi te pišo vise.

sta se tice mije ja san bia bolji s njin nego sta ces ti ikad bit i zato nemas pravo pricat ako ja seren protiv njega jer san mu to sve ja u facu reka, a sta se tice narance nikad ga nisan gadia.

ali nema veze, vidin po zadnjin postovima da su ljudi svatiili ko je ovde kriv i fala svima na tome.
nisan izgubia od njega nego od torcide mertojak, a to sta se on druzi sa njima ne znaci da je u ekipi. to je odgovor na pitanje jesan ja od njega izgubia, svaka cast momcima, bili su bolji i ubia nas je bobo
<<

Torcida Hansa-Flex

Česti član

Post 16 svi 2008, 19:05

Leo jucer san te baš pratija imaš malo lošiji tehniku .... Odlicno kretanje po terenu , ali nemaš snage.......... Ja mislim da smo sve ovo riješili i da sad mozemo komunicirat kao normalni ljudi.....
<<

okocha

Član

Post 17 svi 2008, 05:19

Torcida Hansa-Flex napisao:Leo jucer san te baš pratija imaš malo lošiji tehniku .... Odlicno kretanje po terenu , ali nemaš snage.......... Ja mislim da smo sve ovo riješili i da sad mozemo komunicirat kao normalni ljudi.....

Evo vidiš da možeš i ti bit normalan. Spoznaješ sebe polako,ali sigurno. Nećeš ništa postić vrijeđanjem i omalovažavanjem drugih. Vidiš kako recimo za jednoga Bobu Gudelja imaju svi lijepe riječi,jer je prije svega čovjek, a nakon toga i igrač. Nažalost za neke igrače to ne vrijedi. Stoga znaš kako se ubuduće ponašat i imaj respekta prema starijem bio on lošiji ili bolji od tebe.
<<

10

VIP član

Post 17 svi 2008, 14:22

okocha jesi ti radman ili?

jos ne znan ko si
<<

Torcida Hansa-Flex

Česti član

Post 25 svi 2008, 22:54

Polufinalisti Torcida Mertojak , Skalice Orginal , Mesnica Tanger, još je igrala torcida barutana i još neko ......... Ispali dvi vrlo dobre ekipe Arcadia Nekretnine ( Kova , dukic , štaka , parcina , franic , delpont , gracanin ) i skalice ( radmilo , dvornik i ta ekipa.........l
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 26 svi 2008, 07:35

Danas polufinale u 21:00 h.
TORCIDA MERTOJAK - SKALICE ORIGINAL

MERTOJAK DO ZEMUNA!!!
<<

pizdun

Novi član

Post 26 svi 2008, 10:12

Torcida Mertojak igra vrhunski mali balun,i narugali su se svim "velikim" facama u malom balunu šta potroše po par iljada za skupit ekipu. treba vratit kvartovske ekipe na turnire!
<<

FRAFO

VIP član

Post 26 svi 2008, 15:20

pizdun napisao:Torcida Mertojak igra vrhunski mali balun,i narugali su se svim "velikim" facama u malom balunu šta potroše po par iljada za skupit ekipu. treba vratit kvartovske ekipe na turnire!

Za mene je TORCIDA MERTOJAK favorit turnira;imaju strašno dobru ekipu,vrhunske individualce(BOBO i DUBA)...bit će zanimljivo večeras!!!
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

Torcida Hansa-Flex

Česti član

Post 26 svi 2008, 16:44

Po meni u finalu vidin Mesnicu tanger i Torcida Mertojak ....... A SVE CEMO VIDIT VECERAS
<<

Torcida Hansa-Flex

Česti član

Post 26 svi 2008, 20:59

Torcida Mertojak u finalu
<<

svilaja

VIP član

Post 26 svi 2008, 21:17

MESARI KOD VODSTVA 3:2IMAJU MRTVU ŠANSU ALI SE IGRAČ SPETLJA PRID GOLMANOM I NIŠTA OD GOLA, SUČIDRANI SE NE PREDAJU I U ZADNJE 2 MINUTE DAJU DVA GOLA I PJESMA JE MOGLA POČETI.
DRUGA UTAKMICA ;,,, TORCIDA MERTOJAK nije dala nikakvu šansu ekipi DUJMOVAČE I PRIJATELJA ,ZASLUŽENO 2 :0 ZA MERTOJAK.......

FINALE , MALU PREDNOST TORCIDI..MERTOJAK.

uviiiiijek tvrdo č.
Zadnja izmjena: svilaja; 27 svi 2008, 16:57; ukupno mijenjano 1 put/a.
SVILAJA; ČISTI ZRAK I MIR
<<

FRAFO

VIP član

Post 27 svi 2008, 15:05

STAKLAR - MESNICE TANGAR = 4 : 3
-dobra i dinamična utakmica na obje strane,ali i poprilično loši i nesigurni vratari;mislim da su "mesari" bili nešto bolji i nisu zaslužili poraz,da su zabili samo jednu od nekoliko šansi kod rezultata 3:2 sve bi bilo drugačije...ekipa sa Sućidra je ovako nošena podrškom publike došla do preokreta u zadnjim minutama!!!
TORCIDA MERTOJAK - SKALICE ORIGINAL = 2 : 0
-već u najavi polufinala sam "bandu s Mertojaka" proglasio mojim favoritom,imaju jako dobru ekipu,jedino bi im klupa tribala bit malo duža,nema ko odmorit Dubu i Bobu...
Torcida Mertojak je povela golom Gudelja-Velage već na početku susreta,a u nastavku je Dubovac maestralnim slobodnjakom odlučio drugog finalistu!!!
U finalu dajem prednost Mertojaku 60% - 40%
Zadnja izmjena: FRAFO; 09 svi 2009, 15:31; ukupno mijenjano 1 put/a.
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

svilaja

VIP član

Post 27 svi 2008, 22:31

jalova nadmoč TORCIDE MERTOJAK, NA KRAJU ZASLUŽENA POBJEDA Šoltinih momaka, igrač utakmice ALEBIČ koji se razigrao kad je bilo najvažnije, kako kaže FRAFO tanka klupa i umor dva glavna igrača BOBE I DUBE odlučilo je pobjednika ,,,navijači JEDNE I DRUGE EKIPE FENOMENALNI.

uviiiiiiiijek tvrdo č.
SVILAJA; ČISTI ZRAK I MIR
<<

okocha

Član

Post 28 svi 2008, 02:44

SUĆIDRANI SLAVE

Što reći nakon onakve predstave? Je da su 'moji' pobjedili, ali i Torcida Mertojak je bila odlična i korektna. Utakmica je počela dosta tvrdo sa jedne i druge strane, vidjelo se da je ulog prevelik. Mertojak je svoju igru temeljio na dalekometnim pokušajima Dubavca i lucidnim Gudelj-Velage, ali je na vratima Staklara odlično to krotio Tojčić. Iz prvog udarca na gol Mertojaka pao je i gol - Subotić. Sve se dogodilo potkraj poluvremena, pa je Mertojak krenuo žustro u drugo poluvrijeme, te u 3 minute preokrenuo rezultat-dvaput Vajić. No, Sućidrani ni ne pomišlaju na predaju, dapače kreću na sve ili ništa i u roku od 7,8 minuta trpaju 4 komada u mrežu Mertojaka i okreću na 5-2. Tridesetak sekundi prije kraja Mertojak smanjuje na 5-3 sa golmanom-igračem, no na tome i ostaje, budući da su navijači Mertojaka stali na svoja vrata, a suci prekinuli utakmicu.

Utakmica je bila izuzetno zanimljiva, ali događaji oko same utakmice još zanimljiviji. Tako se nakon svakog postignutog gola grupa navijača selila u teren grleći svoje pulene i paleći bengalke, pa čak i bacajući topovske udare. 2 najbučnije grupe navijača sa Mertojaka i Sućidra su rijetko viđenim navijanjem pridonijele pravom spektaklu kojeg je pratilo preko 1000 ljudi. Utakmici je prethodio susret za 3. mjesto između Mesnice Tangar i ekipe Skalice original koja je završila pobjedom 'mesara'. Potom je uslijedila revijalna utakmica legendi Hajduka sa Vulićem, Mornarom, Pralijom, Španjićem, Butorovićem i pijanim Balićem, kontra skaličkih legendi pojačanih Radmilom.

Nakon utakmice dodijeljene su i nagrade i to:
-najbolji igrač: Slobodan Gudelj-Velaga (Torcida Mertojak)
-najperspektivniji igrač: Stipe Đirlić (Staklar)
-najbolji golman: Tomislav Tojčić (Staklar)
-najbolji strijelac: Ante Đuzel (Staklar)

Sve u svemu, nagradu od 15.000 kuna zasluženo odnose Staklari koji su nastupali u sastavu:
Tojčić, Đuzel, Bakota, Subotić, Nikolić, Đirlić, Božinović, ŽULE Alebić i Kardum. Vodio ih je nenadjebivi meštar od malog baluna Tonći Mihovilović ŠOLTA, jer samo on može voditi toliko količinu sućidarske ludosti i ostat normalan.

Pozdrav svima

P.S. šolta se žalija da nisam ništa napisa, pa sam malo otega. Snimka na tv Dalmaciji
Zadnja izmjena: okocha; 28 svi 2008, 02:49; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

Kukumar

Novi član

Post 28 svi 2008, 11:25

Okocha zaboravija si reć da je Marin Bakota bija uvjerljivo najbolji igrac turnira.Uništija je Mijatovića i Bobu.
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Turniri 2008