FAQ  •  Registracija  •  Login

Kaltenberg kup

<<

STROZANAC 9

Novi član

Post 08 lip 2008, 13:19

Mislim da smo zasluzeno pobjedili, ko dobro pozna ekipu STROZANCA zna da novci nisu prioritet, imali smo veliki motiv u finalu a to je pokazalo i veliko slavlje nakon pobjede (slika u SLOBODNOJ ).Tri dana zaredom se slavi osvajanje 1. mjesta kaltemberg 2. mj.podstrana 3.mj.podstrana. STROZANAC JE VELIK !
<<

STROZANAC 9

Novi član

Post 08 lip 2008, 13:33

I jos nesto ,po novinama se cilo vrime spominju neki igraci koji su gubili od nas pa zato evo pobjednika . PERICA,JURICIC,PAVELA,BARAC,ZAJA,VULETA,JERCIC,RAIC,SIMUNOVIC,SISKO H.,SISKO M,MALENICA
<<

Anelka

Novi član

Post 10 lip 2008, 01:00

Strožanac zasluženo osvojio kaltenberg kup mada je igra u finalu bila rastrgana i preborbena. Organizatori su zakazali jer nisu dodjeljivali nagrade za naj igrača,golmana i strijelca. Bez sumnje Perica Perica golman turnira. Ne znam 100 % ko je bio strijelac turnira,a igrač ili iz Strožanca Žaja ili studentskog doma Serdarušić,ali pošto su pobijedili strožančani onda mali Žaja. Imao sa vremena da pratim turnir jer je moja ekipa ispala u prvom kolu :( Ovo je moje mišljenje. Isto tako balun PETICA više pogoduje igračima s velikog baluna nego nama koji igramo mali. To se dalo vidjet na turniru.
<<

kun1gic

Česti član

Post 10 lip 2008, 19:16

a najača stavr je šta su u novini napisali da je turnir bija odlično organiziran. to je bilo sramotno loše organizirano. njima je bitno stavit lovicu u džep i jebe se njih i za balun i za sport. svi funkcioneri ka nešto govore da su tu radi sporta radi omladine a svi su tu radi svoje koristi. i onda će neko onakon ovoga šta napišen opet nešto srat da se ulizujen a zasad jedini (dok ga na pokvare ali zasad uspjeva ostat dobar) od svih tih koji su na viskim funkcijama, je tu samo u interesu nas šta igramo i ne svom interesu je presjednik naše udruge. ne znan kako mu se sve to da ali ćovik je totalna faca.
<<

svilaja1508

VIP član

Post 10 lip 2008, 19:25

Anelka napisao:Strožanac zasluženo osvojio kaltenberg kup mada je igra u finalu bila rastrgana i preborbena. Organizatori su zakazali jer nisu dodjeljivali nagrade za naj igrača,golmana i strijelca. Bez sumnje Perica Perica golman turnira. Ne znam 100 % ko je bio strijelac turnira,a igrač ili iz Strožanca Žaja ili studentskog doma Serdarušić,ali pošto su pobijedili strožančani onda mali Žaja. Imao sa vremena da pratim turnir jer je moja ekipa ispala u prvom kolu :( Ovo je moje mišljenje. Isto tako balun PETICA više pogoduje igračima s velikog baluna nego nama koji igramo mali. To se dalo vidjet na turniru.

teško je bilo izdvojiti 200 kuna !!!!!!!!! nabili su osiguranja kao da se igrala liga šampiona,,,naplačivali karte a reklamirali ulaz slobodan ,,,itd.. svoj sok nisam smio uniti ,,,,,,,,,,

uviiiiiiijek tvrdo č.
SVILAJA ;ČISTI ZRAK I MIR
<<

Torcida Hansa-Flex

Česti član

Post 10 lip 2008, 20:53

bolje da su prvo misto stavili 30000 kn pa da kupe semafor .... ono je sramota da nema niceg za vidit . A ljudi moji di je gušt gledat mali nogomet sa balunom 5. Nemojte mislit da seren po turniru samo san da svoje mišljenje.
<<

ivan.sk

Član

Post 10 lip 2008, 21:01

kup naše udruge je 10 puta bio bolje organiziran a ni slova u novinama o njemu. sve se mora platit, novac je moć. e da je ovu lovu bilo dat trenutnim vođama Udruge sigurno bi napravili dobar posao. tribalo bi predsjedniku pomoć oko sponzora i love i dat mu je da upravlja. s ovom crkavicom ćini dobar posao a sa većom lovom ja mislim da bi udrugu preporodio
ja gledan svi smo se namazili na ovaj internet, čim nešto fali odma vićemo a do prije 2 godine nismo ni s od ove stranice imali.
Prethodni

Vrati se na: Turniri 2008