FAQ  •  Registracija  •  Login

4. liga mladih

<<

FRAFO

VIP član

Post 19 sij 2015, 17:05

Evo napokon je i 4.liga dogurala do polusezone. Evo mog kratkog osvrta:
1. CONTY - zasluženo prvi, od samoga početka nametnuli su se kao jedni od favorita za naslov. Još ako u zaostaloj utakmici dobiju Split 3, bit će ih jako teško uhvatiti...
2. RESTORAN TAMARIS - dobar dio sezone su se jedva krpali i provlačili, ali kad su u punom sastavu po meni su odlična ekipa. U posljednje 2 utakmice su pokvarili dojam...
3. SPLIT 3 - po meni najozbiljnija momčad lige: svaku utakmicu dođu s minimalno 8 igrača i 2 golmana. Imaju 2-3 vrhunska igrača.
4. K.O. LIBRI - s 2 poraza u posljednja 3 kola su izgubili korak s vodećima. Po meni će se teško umiješati u borbu za naslov, iako valja uzeti u obzir da su ih ozljede koštale boljeg bodovnog salda.
5. C.B. ALBATROS - ugodno iznenađenje lige. Počeli su slabo, ali iz kola u kolo su igrali sve bolje. Realno, teško je očekivati da mogu bolje od 5.mjesta...
6. MAZDA AUTOMOBILIA - počeli su s 4 pobjede i bili hit lige, pa nanizali 6 poraza. S nove 3 pobjede su se održali u sigurnoj sredini.
7. HOPS SPLIT - dugo sam napominjao kako je riječ o vrlo dobroj i neugodnoj ekipi, iako su prvih 5 kola bili bez bodova. Već 8 kola su neporaženi (6 pobjeda, 2 remija) i u nastavku će bit neugodan protivnik svakome.
8. STARI PLAC ADOREA - vrlo dobra i čvrsta ekipa, dugo su bili među prvih 5, ali posljednja 4 kola su uhvatili samo 1 bod. U nastavku će im biti još teže bez Grizelja...
9. PAPIĆ TOURS - solidna ekipa; na tablici su upravo ondje gdje sam ih i očekivao, čvrsta sredina između 6.-9.mjesta
10. F.C. UNITED - borba za ostanak njihova je realnost, a za sada zahvaljujući odličnom Sirovici nemaju velikih briga
11. ETIRI - dugo su bili na začelju i vidio sam ih kao najslabiju momčad lige. Ali doveli su nekoliko pojačanja i zaradili dovoljno bodova da isplivaju iznad zone ispadanja. Bit će borba do zadnjeg kola...
12. ISPOD PELE - svaka čast na trudu, ali mislim da bez ozbiljnih pojačanja će sigurno ispasti iz lige.
13. EL CAMINO - prije sezone su svi za njih rezervirali "fenjer", a unatoč nekim pojačanjima izgleda da bi tako moglo i završiti...
14. S.S. KOMIN - bez ikakve dvojbe najveće razočarenje sezone. Nije da ne znaju igrati balun, ima tu dobrih pojedinaca, ali očito tu nešto ne štima. Ipak, uz ozbiljniju igru (pogotovo u obrani) i nekog voditelja koji bi ih malo posložio, mislim da bi bez problema ostali u ligi.
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

Ardaturan

Novi član

Post 22 sij 2015, 10:04

1.conty - kao ekipa definitivno broj 1,nastave li ovako mogli bi naslov osvojit,pojedinacno imaju losije igrace od ostale tri ekipe ali sa kolektivom i iskustvom su sve nadoknadili
2.tamaris - na utakmice nisu dolazili u najboljim sastavima i svejedno su nizali pobjede,ali koliko vidim od contya i hopsa su prosuli bodove iako su im svi bolji igraci bili
3.split3 - sve ce pokazat zaostala utakmica sa contyem,mislim da ce split3 osvojit ligu na kraju
4.libri- ocekivao sam vise od njih,kratku klupu imaju a uvik neko ozljeden tako da su prosuli neke bodove,vjerovatno ce 3 ili 4 bit na kraju
5.albatros - meni nisu iznenadenje,momci igraju odlicno i mislim da ce se borit sa papicem i hopsom za 5 misto
6.hops - skroz druga ekipa od pocetka sezone,doveli dva tri dobra igraca
7.papić - svi dovode pojacanja a vidim da su i oni cim se dobili gemistare proslo kolo,borit ce se za 5 misto
8.mazda - nanizali su pobjede,nisam ih gleda,vjerovatno su doveli neka pojacanja
9.stari plac - 50 posto ekipe im je bio grizelj,ako njega nema vise onda im slijedi pad
10.etiri - isto tako su doveli neke igrace tako da ce ostat
11.united - sirovica ce ih ostavit u dvorani
12.ispod pele - volio bi da momci ostanu ali tesko ako ne dovedu 2 dobra igraca
13. elcamino - unatoc pojacanjima nece ostat,jer svako drugo kolo ta pojacanja ne dodu
14.komin - najvece razocaranje,nemaju voditelja,vidit cemo sljedeca dva kola jesu li sigurni putnici na fesb
<<

FRAFO

VIP član

Post 23 sij 2015, 17:13

MAZDA AUTOMOBILIA - ETIRI ------------- 1
-Etiri se pojačao i pobjegao sa začelja i zone ispadanja, ali izostanak Rendića mogao bi im biti nenadoknadiv.
CONTY - HOPS ------------------------------ 1
-lidera očekuje teški ispit protiv zahuktalog i već 3 mjeseca neporaženog Hopsa, ali vjerujem da bi trebali doći do pobjede.
CB ALBATROS - STARI PLAC ADOREA ----- 1
-iako je Stari Plac slavio u njihovom prvom međusobnom dvoboju, mnoge stvari su se od tada promijenile. Albatrosi igraju u vrlo dobroj formi, a Stari Plac je već 4 kola bez pobjede i traže golmana...
K.O. LIBRI - ISPOD PELE -------------------- 1
-ovo bi trebao biti zicer. Očekujem uvjerljivu pobjedu "kolibrića" protiv jedne od slabijih ekipa u ligi
SS KOMIN - PAPIĆ TOURS ------------------- 2
-ovo bi mogao biti zanimljiv dvoboj. Komin je upravo protiv Papića upisao jedinu pobjedu, ali najavili su neka pojačanja pa da vidimo... Papići su isto doveli par novih igrača i igraju vrlo dobro, pa očekujem njihovu pobjedu.
RESTORAN TAMARIS - FC UNITED --------- 1
-Tamaris je posljednje 2 utakmice bez pobjede i očekujem da se vrate pobjedama.
EL CAMINO - SPLIT 3 ------------------------ 2
-zicer kola. El Camino ni u punom sastavu ne bi imao šanse protiv jakog Splita 3, a bez kartoniranog Punde mogli bi se provesti slično kao i Ispod Pele prošlo kolo...
<<

Zijo

Novi član

Post 23 sij 2015, 19:17

14. kolo - prognoza

25.01.2015. 13:00 MAZDA AUTOMOBILIA ETIRI 1
ako misle ostat u čvrstoj sredini moraju ovakve utakmice pobjeđivat
25.01.2015. 13:55 CONTY HOPS SPLIT 1
iako HOPS dugo ne zna za poraz mislim da je conty ipak prejak
25.01.2015. 14:55 C.B. ALBATROS STARI PLAC - ADOREA 1
stari plac ako nije našao golmana mislim da nema šanse jer je albatros puno jači nego u prvom susretu
25.01.2015. 15:50 KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI ISPOD PELE 1
lagana pobjeda librija
25.01.2015. 16:50 SS KOMIN PAPIĆ TOURS X
svašta je moguće. prvu utakmicu je komin pobijedio ali je papić puno jači nego tada. Komin dobra momčad ali
nešto ne štima. Koliko sam čuo doveli su golmana iz El camina i još nekoliko pojačanja
25.01.2015. 17:45 RESTORAN TAMARIS SV. NEDILJA F.C. UNITED 1
tamaris nakon posta 2 kola trebao bi upisati pobjedu
25.01.2015. 18:45 EL CAMINO SPLIT 3 2
možda i trostruki hendikep pošto el caminu ne igra punda a i golman je otišao

al u ovom kolu je svašta moguće jer treba vidjeti tko je doveo pojačanja na polusezoni :D
<<

hortomagico

Novi član

Post 24 sij 2015, 00:20

mislim da el camino ni sa cetri igraca kao sto su punda nemoze preskociti st 3 :D
<<

analitičar

Novi član

Post 24 sij 2015, 23:31

Ne znan sta da kazen.. Conty - Split 3.. Odlicna utakmica, svaka cast ekipama. Mozda san krivo procjenia Contyja al svakako mislin da sutra HOPS krade bodove.
Kontra Contyja!!
<<

torca

Novi član

Post 25 sij 2015, 09:58

MAZDA AUTOMOBILIA- ETIRI 1 (prednost mazdi)
CONTY -HOPS 1 (iako je hops u dobroj formi conty ovo dobiva sigurno i u hendikep)
C.B. ALBATROS-STARI PLAC ADOREA 1 (stari plac vise nije momčad iz prvog dijela ovo je 1)
K. O. LIBRI- ISPOD PELE 1 (netriba komentirat )
S.S. KOMIN- PAPIĆ TOURS 2 (jedina pobjeda komina u 1.kolu početak sezone sada ce bit 2 )
RESTORAN TAMARIS SV. NEDILJA-F.C. UNITED 1 (bit ce i 1 i više golova)
EL CAMINO-SPLIT 3 2 (lagana pobjeda splita 3)
<<

Librić

Novi član

Post 25 sij 2015, 21:14

K.O. Libri - Ispod Pele 7:1

S.S. Komin - Papić Tours 0:0. Papići falili akumulirani 10 sekundi prije kraja.
GMŠT !
<<

Zijo

Novi član

Post 25 sij 2015, 22:23

7 sekundu prije :D golman obranija. Tvrda utakmica ajme
<<

forzafiume

Novi član

Post 25 sij 2015, 22:38

steta sta komin nema voditelja,kad bi nasli voditelja bili bi dosta bolji
<<

Notiano

Novi član

Post 25 sij 2015, 23:35

CONTY - ekipa s vrha ljestvice, ocigledno i najbolja ekipa lige bar sta se bodova tice ali postatak srece kojim raspolazu s ekipama s vrha ljestvice je ravan Medjugorskom cudu. Sve u svemu momci su iskusni i znaju igrat

TAMARIS - po mom sudu najbolja momcad lige iako gledaju u ledja Contyu, nadigrali su ih u medjusobnoj utakmici ali vec spomenuti postotak srece kod Contya je definitivno presudio iako rezultat nije bas realan jer ono sto su promasivali igraci Tamarisa mozete pogledati samo u izvedbi Ilije Sivonjica. Po mom misljenju na kraju prvenstva zavrsavaju na prvom mjestu ako im se ne dogode blamaze kao protiv HOPSA (4-4)

SPLIT 3 - na prvi pogled ragbijaska ekipa, s 2-3 igraca koji ih drze u kakvoj takvoj neizvjesnosti da bi se mogli nadmetat s ekipama gornjeg doma ljestvice. Imaju kontinuitet pobjeda s jako dobro igrom put naprijed. Uz par promjena u sastavu, s naglaskom da dovedu malonogometne igrace mogli bi ostvarit dobar plasman i u ligama viseg ranga

KO LIBRI - neznam sto bih rekao o ovoj ekipi. Forma varirajuca, po onome sto sam vidio protiv jacih ili jednakih ekipa bezidejni. U jednakim utakmicama 3 boda im se uzmu kao malom dijeteu zvecka. Mjesto na tablici osigurali u pocetnom naletu, po mom ocekivanju slijedi pad na 5-6 mjesto.

CB ALBATROS - jako cudna forma, nisu se snalazili u pocetku. Primali su golove na jako lose postavljenu obranu, te gubili od ekipa koje izgledaju kao da su se skupili pola sata prije. Na veliko iznenadjenje moje a vjerujem i drugih izdigli su se, nisu imali srece protiv Contya i ST3 gdje su im 3 boda iskliznila u zadnjim minutama, zbog pomalo smjesnih reakcija pojednih clanova ekipe, ali nakon toga potpuno druga ekipa koja je nadigrala sve ostale protivnike u sljedecih 4 kola (LIBRI, PELE, CAMINO, ADOREA) te uzela punih 12 bodova. Poboljsani u svim segmetima, zasigurno ekipa koje bi se svak trebao paziti. Ako ovako nastave sigurno vise od 5. mjesta

HOPS - varirajuca ekipa, al kad neko zna odigrat vise od 3 pasa u jednom napadu raspadnu se kao Kamerun na svjetskom u Brazilu. Igraju toplo hladno, slabi u duelu te u igri 1 na 1. Vjerojatno ni sami nisu svjesni svog rezultata te dosada ne loseg 6. mjesta za ekipu koju imaju.

O ostalim ekipama s donjeg dijela ljestvice vise iduci tjedan, sportski pozdrav
<<

Zijo

Novi član

Post 26 sij 2015, 12:01

14. kolo - komentar

uspješno pogodio sve :D
25.01.2015. 13:00 MAZDA AUTOMOBILIA 7 : 3 ETIRI
kao što je bilo i očekivano - potpuno identičan rezultat sa početka sezone
25.01.2015. 13:55 CONTY 7 : 1 HOPS SPLIT
Conty je priča za sebe. Ovakve utakmice njima nepredstavljaju problem
25.01.2015. 14:55 C.B. ALBATROS 5 : 0 STARI PLAC - ADOREA
albatros puno bolji i jači nego na početku sezone a stari plac puno slabiji otkad je grizelj otišao. očekivan rezultat
25.01.2015. 15:50 KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI 7 : 1 ISPOD PELE
velika razlika u kvaliteti. gemištari odradili rutnski
25.01.2015. 16:50 SS KOMIN 0 : 0 PAPIĆ TOURS
tvrda utakmica. iako je komin 1. kolo dobija, papić sad puno bolji nego na početku. komin isto tako se vraća ozbiljnoj igri i mislim da će do kraja doć do sredine tablice sa ovakvom igrom. nepotrebni 5. prekršaj komina 7 sekundi prije kraja ali loš udarac i dobra reakcija golmana
25.01.2015. 17:45 RESTORAN TAMARIS SV. NEDILJA 5 : 1 F.C. UNITED
tamaris očitao lekciju unitedu
25.01.2015. 18:45 EL CAMINO 4 : 6 SPLIT 3
zanimljiva utakmica jer je el camino dvaput vodio al to je zahvaljujući tome što je Split 3 ušao u utakmicu sa 20%. kad su diglli na nekih 50% odmah je bilo 5:2. Do kraja utakmice su imali trening golman-igrač uz dozu zafrkancije pa je došlo do rezultata 5:4. Zatim je Juretić ubacio na 80% i solo napadom rješio sve.
<<

Vidoviti Milan

Novi član

Post 26 sij 2015, 14:14

CONTY - zasluženo prvi, nema to nikakve veze sa srićon ka šta Notiano kaže (gleda san utakmicu sa Tamarison, Tamaris bolji prvih par minuta i onda se raspa). Najviše zabili, najmanje primili, sve pobjede i samo jedan X. Još ako Split 3 i Tamaris odigraju X, već mogu počet feštat.
TAMARIS - možda najbolja ekipa kad su kompletni, uz bolje vođenje imali bi par bodova više. Ako budu redoviti možda mogu dobit sve do kraja i bit prvi, al Conty ne posustaje.
SPLIT 3 - uvik ih ima pun zapisnik, ozbiljnost do bola al svejedno nedovoljno za bolje od ovog. Puno ovise o Baniću i Juretiću, pa kad bude igrala Torcida moglo bi bit problema. Vidit ćemo šta mogu protiv Tamarisa.
GEMIŠTARI - sve dobri i dragi momci, teško da mogu bolje od 4.mista al oni su tu blizu, sad pojačani i sa Dilberom čekaju svoju šansu.
ALBATROS - dobra ekipica, možda fali koji iskusniji igrač zada, uvik neugodni i nepredvidivi, mogu bit zadovoljni 5.mistom
MAZDA - oni il pobjeđuju il gube u serijama, u čvrstoj su sredini.
HOPS - dugo nisu bili izgubili i na tome im svaka čast. Realno su tu ka i Mazda.
STARI PLAC - dobra ekipa kad su kompletni, dugo su bili među vodećima, al nešto ih je malo zadnjih par kola i sad su tu di jesu. Bez Grizelja i Pezelja bi to moglo bit još gore.
PAPIĆ TOURS - nisu loši, ali teško da će bit bolji ako u dvi utakmice ne mogu dat gol Kominu
FC UNITED - slaba ekipa, al bolje igraju obranu od ostalih sa dna, a u napadu će Sirovica već nešto učinit. Dovoljno za ostat u ligi.
ETIRI - isplivali sa dna, ima tu iskusnih igrača i volia bi da ostanu u ligi jer postoje više od 10 godina.
ISPOD PELE - simpatična kvartovska ekipica, vratit će se oni u 5.ligu.
EL CAMINO - to je čudo kako su ovi ušli u 4.ligu
S.S. KOMIN - nešto su se ka pojačali pa bi se i mogli spasit, al mislin da im najviše fali voditelj.
<<

FRAFO

VIP član

Post 26 sij 2015, 14:32

Svaka čast Zijo.
Treba bit stručnjak za pogodit onaj X.
<<

promatrac

Novi član

Post 26 sij 2015, 22:14

Dosadasnji dio prvenstva:
Conty-odlicna, iskusna ekipa koji su svi bezobrazno podcjenili nakon uvodnih 7 8 pobjeda u nizu. Utakmica protiv Splita 3 bila praktički odlučujuća, ali smatram da imaju još 3 4 utakmice di mogu gubit bodove.
Tamaris-sve super, sve pet i onda kiksevi zbog kojih gube nadu za najvišom pozicijom. Imaju super pojedince, ali ne i uvjerljivu igru.Teklić ce dat jos 70 golova.
Split 3-unatoč porazu od contya smatram da ce osvojit ligu jer su najbolji u istoj. Necastivi se vratio i mislim da ce to bit presudno jer ima malonogometno znanje koje savrseno prenosi na igrače velikog nogometa.
Libri-ne vjerujem da mogu bolje od ovog jer ce im se kad tad dogodit kiks poput albatrosa. Unatoc svemu dobra ekipa ali u najjacoj 4.ligi ikad.
Albatros-momci su se posložili i poceli igrat, 4 pobjede u nizu i ne vjerujem da ce stat na tome i izgleda da im dolaze pojacanja kako sam nacuo.Smatram da mogu bolje od 5.mjesta, procjena 3.-6. na kraju.
Mazda-sad će upisat jos 3 pobjede pa onda opet porazi u dvobojima sa momcadima iz vrha. Na kraju 6.7.
Hops-golman je pocea branit za razliku od početka prvenstva i imaju žulu Boga. Na kraju od 5.-7.
Adorea-otisa grizelj otisle i pobjede s njim ali dobra ekipa s odlicnim voditeljem Jurjevicem. Na kraju 6.-8.
Papic-kad im svi igrači dodu mogu dobit svakoga osim Splita 3.
United-imaju Messia koji je da 50 golova dosad.
Etiri-s rendicem dobili dozu kvalitete i za opstanak se ne trebaju bojat ali za nešto vise tek sljedeće godine.
Ispod pele-nisam ih nesto gleda ali svaki put vidim borbenost i šačicu navijaca sta mi se svida i sta bi svako volia imat na utakmicama. Borba za opstanak.
El camino-govorili da su se pojačali a zapravo im je otiša golman Pjesnik koji je spasia komina od poraza ovog vikenda.
Komin-golman dosa ali otiša dilber.Borba za opstanak ali PODHITNO NAC VODITELJA.
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2014/2015