FAQ  •  Registracija  •  Login

4. liga mladih

<<

Zijo

Novi član

Post 27 sij 2015, 13:18

15. kolo - prognoza

01.02.2015. 13:00 STARI PLAC - ADOREA SS KOMIN 2
prvu utakmicu je Grizelj rješio sa 3 gola i ostalo je 5:2 za Stari plac. S obzirom da njega više nema a komin se pojačao, ovo bi mogla bit tvrda utakmica al lagana prednost kominu zbog puno bolje igre nego na početku sezone.
01.02.2015. 13:55 PAPIĆ TOURS EL CAMINO 1
Papić je dokazao protiv Librija da može konkurirat momačadima sa vrha i da znaju biti jako neugodan protivnik. El camino igra na istoj razini kao i na početku, još su ostali i bez golmana, a Papić puno bolji i jači. Mislim da u ovoj utakmici Papići ne bi trebali imati većih problema.
01.02.2015. 14:55 ETIRI KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI 2
Libri ne smije dozvoliti sebi prosipanje bodova na ovakvim utakmicama ako žele ostat u igri za treću ligu.
01.02.2015. 15:50 HOPS SPLIT C.B. ALBATROS x2
Ovdje dajem prednost laganu Albatrosu zbog očiglednog napretka u njihovoj igri sa početka sezone, al mislim da su šanse 50-50. HOPS jako neugodan protivnik što je dokazao protiv Tamarisa
01.02.2015. 16:50 F.C. UNITED MAZDA AUTOMOBILIA 2
prvu utakmicu mazda dobila. Mislim da bi trebali to ponovit
01.02.2015. 17:45 SPLIT 3 RESTORAN TAMARIS SV. NEDILJA 1
Split 3 kakav je pristup imao protiv el Camina nema šanse ali ipak mislim da će drukčije pristupit ovoj utakmici :) dajem im prednost i očekujem pobjedu ali svašta je moguće i ovdje
01.02.2015. 18:45 CONTY ISPOD PELE 1
sve osim pobjede od min 5-6 razlike bi bilo iznenađenje
<<

selektor

Novi član

Post 27 sij 2015, 23:40

Aj kad svi pisu neke analize ekipa, da i ja napisem koju pametnu.
Tablica jasno pokazuje kvalitetu pojedinih ekipa. Izdvojile su se prve 3 koje vode borbu za prvaka, zatim imamo nekoliko ekipa koje su u par bodova na sredini tablice, a bit ce zanimljiva borba za opstanak, gdje vidim zadnjih 5 ekipa od kojih ce 3 napustiti ovo drustvo.
1.Conty - pokazali najvise. Imaju glavu i rep: voditelj kojeg slusaju, iskusne igrace koji sjajnim kolektivom i pametnom igrom nadoknaduju svoju tromost. Favoriti za naslov.
2.Tamaris - na papiru mozda i najjaci, ali triba to pokazat na terenu. Duvnjak, Klapez, Ramadza, Zaja, Teklic, Cubrilo i drustvo imaju sve da bi bili prvi osim pravog voditelja. Najveca prjetnja Contyju.
3.Split3 - Juretic i Banic jamstvo su za biti medu prve 3 ekipe. Sljedece kolo ili oni ili Tamaris (ko dobije) ostaje u utrci s Contyjem.
4.Libri- ocekivao sam ih u borbi za vrh, ali s obzirom da nemaju sirinu i ovo je za njih dobro. Cota i Jankovic su sad dobili Dilbera, al ni to im nije dovoljno za sam vrh. Mislim da je realnost 3.-4.mjesto
5.Albatros - vjerovatno ce ostat na 5.mjestu, sto je za njih vrlo dobar rezultat, jer su -6 bodova od 4.mjesta. Uglavnom dobra ekipica, kojoj samo fali iskustva za nesto vise.
6.Mazda - prosjecna ekipa za ovu ligu. Isto od 6. do 9.mjesta
7.Hops - imaju Alebica, Cagalja i Caletu, a ostali su statisti. Predvidam im plasman izmedu 6.i 9.mjesta
8.Stari plac - bili su vrlo dobri i vidio sam ih sa Albatrosom u borbi za 5.mjesto, ali odlaskom Grizelja su ispod prosjeka. Ipak nisu ugroženi i mislim da je 9.mjesto njihovo.
9.Papic - ekipa koja svoju igru gradi na cvrstoj obrani. Kad bi im igrao Mestrovic, vjerovatno bi bili jos bolji, a ovako su u krugu od 6.do 9.mjesta
10.United - iako su im na pocetku mnogi prognozirali ispadanje iz lige, na najboljem su putu da ostanu ponajvise zahvaljujuci Sirovici. Je da ne igra bas obranu, ali lik trpa golove.
11.Etiri - sukladno ocekivanjima, bore se za opstanak. Bit ce to borba do zadnjeg kola sa ovima ispod.
12.Ispod pele - ekipa sa uvjerljivo najmanje postignutih golova. Osim Krceka ne vidim tu nekog ko moze nesto put naprid i to je najveci problem ove ekipe. Ako se ne pojacaju, tesko da se mogu spasiti.
13. Elcamino - tu su di su ih mnogi vidili od pocetka. Pitanje je samo s kojeg mjesta ce put 5.lige.
14.Komin - apsolutno najvece razocaranje! Uoci pocetka lige svi su ih vidili na sigurnoj sredini. Nema tu ni voditelja ni discipline. Znaju momci igrat, ali triba to malo poslozit, jer igracki mislim da su bolji od konkurenata na dnu. Tribat ce ih pobjediti u medusobnim susretima, jer za ostat u ligi će tribat priko 20 bodova
<<

forzafiume

Novi član

Post 27 sij 2015, 23:50

OSVRT POLUSEZONE

U ovome tjednu osvrnit cu se na ekipe iz donjeg doma prvenstvene ljestive dok ce ova analiza svoj epilog dobiti iduceg tjedna kada nas ceka analiza gornjega doma tablice,pa krenimo :

7. HOPS SPLIT - Momčad sastavljena od pravih rutinera splitskog malonogometnog asfalta,toliko su iskusni da svojom igrom i pokretljivoscu na terenu gledateljima uvijek omoguce da uzivaju u veteranskom nogometu tako da starija populacija redovito posjecuje ovu ligu mladih misleci da je liga veterana.Uz jos jedno,do dva iskusnija imena u svojim redovima koja bi ih mogla pojacati u nastavku sezone zatrazili su hitan sastanak udruge i prebacivanje u 2-ligu veterana.

8. STARI PLAC - ADOREA kako su krenuli u sezonu mislio sam da ce s lakocom uzeti kantu,ali kako sezona odmice,a njih godine stežu,razumljivo je da njihova igra pada.Odlaskom Grizelja biti ce to grcevita borba za opstanak i prezivljavanje do zadnjega kola.

9.PAPIĆ TOURS mjesto pokazuje njihove realne domete,mislim da prije mogu doli nego gori,s obzirom na kvalitetu ekipe i nedostatka iskusnog voditelja,trebali bi se po mom misljenju pojacati jos na poziciji golmana,sidruna i bekovskog para da budu mozda 8.

10. f.c. UNITED - Messi nemože sam,jedan strasan igrac i 8 uzasa dovoljno je za opstanak u lizi

11. ETIRI dolaskom 2,3 kapitalca sezonu nece zavrsiti 11. nego 12.

12. ISPOD PELE nije mi jasno kako su ovi momci tu gdje jesu,njih je uvijek krasila borbenost i odlican vratar koje su nadomjestile rupe u njihovoj taktickoj igri,ali ove sezone ni b od borbenosti,ako podignu dozu agresivnosti i broj crvenih kartona po utakmici vidim ih na 8. mjestu

13. EL CAMINO odlaskom golmana njihove male sanse za opstanak odjednom postaju velike jer iduci golman koji sleti u jato biti ce sigurno bolji od prethodnog

14. S.S. KOMIN dolaskom golmana iz el camina jos su vecu jamu sebi iskopali,a uz to krasi ih i nedostatak iskusnog voditelja

Sportski pozdrav!

13.
<<

Notiano

Novi član

Post 28 sij 2015, 00:01

Sto se događa s tim voditeljem KOMINA, moze li me neko uputit molim vas
<<

promatrac

Novi član

Post 28 sij 2015, 00:33

Forza fiume ne mogu da te ne komentiram.Pratim UMN od pretprosle godine i sjecam te se.Veliki si provokator i nikad od tebe nisam vidio rijeci hvale za nekoga.Podsjecas me na jednog lika koji je prosle godine komentira 5.A ligu i ponekad vrijeđao igrace tvrdivsi da nemaju organe očiju i da su invalidi od rođenja.Nick mu je bio Mile car neki ce ga se sjetiti a neki neće. Možda si to opet ti Mile i vrijedas malonogometne ikone grada Splita.

Bilo kako bilo evo i mog osvrta na donji dom pocevsi od 5.te ekipe jer su prva 4 nedostižna:

Albatros-ljudi pricaju da su se digli slazem se ali realno nemaju sta trazit jer njihov voditelj cak nije ni dostojan doc na utakmicu koliko vidim.

Mazda-dobri momci losi igraci. Brojevi 9 i 19 nemaju sta trazit u ovom rangu natjecanja neka probaju u kvartu na skolskom igralištu.

Hops-osim u 4.ligi seniora nastupaju u 2.solinskoj ligi veterana pa je za ocekivat da ce padati iz kola u kolo.

Adorea-otisa in je grizelj ako neki nisu znali ali po meni su cak bolji bez njega.

United-moraju poradit na timskoj igri jer sve lopte idu Messiu. Od njohovih 40 golova Messi je da 50. Bezobrazno od njega jer sam čak jednom vidio da je igracu koji je sam isa na prazan gol uzeo loptu iz nogu i on poentirao umjesto njega.
Etiri-evo sad neko govore da je onaj rendic potpisa za Juventus. Koliko ima istine u tome ne znam ali glasine kazu da umisto njega Juve salje Giovinca na posudbu u etiri.Trebali bi ispast.

Ispod pele-svaka ima cast ove godine su srusili svoj rekord u crvenim kartonima.

El camino-momci imaju talenta za rugby i još im je otišao vratar Dostojevski tako da bi trebali ispast nažalost.

Komin-pojacali su se. Doveli golmana koji je iz srednjeg dna otisa u rang nize. Možda ako nadu voditelja i ostanu u ligi ali tesko to mogu nadoknadit.

Sportski pozdrav
<<

Zijo

Novi član

Post 28 sij 2015, 00:40

Forza fiume nije mi jasno koga želiš isprovocirat sa tim vrijeđanjem. Lipo komentiraj normalnim nacinom i u čemu je problem. Ne tribas glumit debila skrivajući se iza nadimka
<<

Notiano

Novi član

Post 28 sij 2015, 00:53

Zijo je ocito neki redar, ima nagon na uvođenje reda. Mozete ga vidjeti na vratima Kalete jednog od najekscesnijih pizzeria grada
<<

forzafiume

Novi član

Post 28 sij 2015, 01:04

hahahaha notiano ti si bog svemira
<<

Notiano

Novi član

Post 28 sij 2015, 01:13

samo san realan. svako ima pravo na svoje misljenje. Zijo se mozda nalazi i u kombinacijama za cuvenog voditelja KOMINA pa se mozda nasao uvrijeđen
<<

Zijo

Novi član

Post 28 sij 2015, 01:53

Nisam ja ni v od voditelja (niti znam to niti me zanima), samo me zivcira kad netko se ruga ovako ljudima bzvz ka i mile car lani-to je meni debilno. Mogli bi tako igrači iz prve lige doc ovdje i rugat se svima kako su traljavi počevši od prvog do zadnjeg.
<<

landy

Novi član

Post 28 sij 2015, 17:01

Za prvaka:
CONTY - trenutno su prvi i ako ovako nastave tu će i ostat. Igraju zrelo i pametno, spoj mladosti i iskustva, dobar voditelj, dobar raspored, dobra bodovna prednost.
TAMARIS - igrački možda i najbolji u ligi, al 2 poraza od izravnih konkurenata i neočekivani remi sa Hopsom su ih koštali bolje pozicije. Ako budu redoviti vidim ih ka najveće konkurente Contyu, al pričekajmo prvo nediljni derbi sa HDZom.
SPLIT 3 - odlična ekipa s nekoliko vrhunskih igrača (Juretić, Banić, Barišić, Troskot...) uvik široka klupa i voditelj koji studiozno sve prati. Imaju sve kvalitete za bit prvi, ali i konkurencija je nikad jača.
GEMIŠTARI - za nijansu su slabiji od ostalih, imaju i kraću klupu al se dobro drže, sad su doveli i Dilbera koji se odma pokaza ka dobro pojačanje. Do naslova će teško, ali ako Tamaris i Split 3 odigraju X, rastu im izgledi za 2.misto
Zlatna sredina:
ALBATROS - momci su pravo osvježenje lige, nisan ih očekiva ovako visoko. Mogu dobit svakog, al i od svakog izgubit. Sa dobrim voditeljem i iskusnijim zadnjim igračem puno bi dobili, ostat će na 5.mistu.
MAZDA - prosječna ekipa, uredno pobjeđuju slabije a gube od jačih. Već neko vrime im ne dolazi golman Rendić, pa bi se to moglo i rezultatski osjetiti, 7.-9.misto
HOPS - preiskusna ekipa koja kad je kompletna (Alebić, Čagalj, Čaleta) može svakome zapaprit, 6.-8.misto
STARI PLAC - dobra ekipa, uvik borbeni, dobar golman Pezelj koji je navodno otišao u Sierra Leone. Tražili su golmana i vidim doveli iskusnog Jurića, al odlazak Grizelja će teško nadoknadit, 7.-9.misto
PAPIĆ TOURS - solidna ekipa, doveli nekoliko pojačanja i dobrog golmana, tribali bi bit bolji nego u prvom dijelu, 6.-9.misto
Za ostanak:
FC UNITED - slabašna ekipa, al imaju odličnog Sirovicu i dobru zalihu bodova i to bi tribalo bit dovoljno
ETIRI - doveli su neka pojačanja, al navodno im Rendić neće moć dolazit, pa će im bit teže, borba do zadnjeg kola
ISPOD PELE - olako primaju golove, a jako teško zabijaju. Ako ne dovedu nekoliko pojačanja mislin da nemaju šanse
EL CAMINO - otiša im je golman Pisac, al se vratia puno bolji Čikeš. Po meni ipak nedovoljno za ostanak.
SS KOMIN - doveli golmana Camina koji po meni nije ništa bolji od ovog šta im je brania. Otišao Dilber, a doveli Čukelja koji bi trebao biti pravo pojačanje. Imaju igrače za ostat u ligi, al triba neki voditelj sve to posložit.
<<

promatrac

Novi član

Post 29 sij 2015, 00:50

Sve mi je super u ligi jedino sta komin mora nac novog voditelja ako žele bit 13.
<<

promatrac

Novi član

Post 29 sij 2015, 01:15

Evo i prognoze za ovo kolo:

1.Komin-Stari plac 2 - i to ce bit zadnja utakmica aktualnom voditelju od kojeg se očekuje ostavka.
2.Papic-El camino 1 - realno bolji su i jos je Elc osta bez Pisca tako da 1 k'o kuća.
3.Etiri-K.o. Libri 2 - po meni bolja momcad i ovo je zicer kola.
4.Hops-Albatros 1 - realno iskusnija momcad imaju žulu alebica i dobrog vratara i niz albatrosa bi trebao prestati u ovom kolu.
5.United-Mazda 1 - dajte messiu loptu i on ce rjesit ali mazda ce mu stati na kraj jer imaju dobru obranu i vratara.
6.Split 3-Tamaris 1 - tijesna utakmica ali mislim da imaju kvalitetniju momcad i jedini igraju futsal u ciloj ligi i svaka im cast na tome.
7.Conty-Ispod pele x - mislim da ce u ovu utakmicu pela uci napaljeno i ako budu dovoljno borbeni i imali po 10 prekrsaja po poluvremenu uz 2 crvena kartona vjerujem da bi mogli do iznenađenja.
<<

analitičar

Novi član

Post 30 sij 2015, 09:45

promatrac napisao:Evo i prognoze za ovo kolo:

7.Conty-Ispod pele x - mislim da ce u ovu utakmicu pela uci napaljeno i ako budu dovoljno borbeni i imali po 10 prekrsaja po poluvremenu uz 2 crvena kartona vjerujem da bi mogli do iznenađenja.

SIGURNO!! :twisted:
<<

Ardaturan

Novi član

Post 30 sij 2015, 10:01

15. kolo - prognoza

01.02.2015. 13:00 STARI PLAC - ADOREA SS KOMIN..................................2 (krenit ce ih od ovog kola)
01.02.2015. 13:55 PAPIĆ TOURS EL CAMINO ..........................................1 (nece dobit s puno razlike)
01.02.2015. 14:55 ETIRI KNJIGOVODSTVENI OBRT LIBRI ............................2 (sigurna pobjeda)
01.02.2015. 15:50 HOPS SPLIT C.B. ALBATROS .......................................1x (dodu li hopsu ona tri dobra igraca nece izgubit)
01.02.2015. 16:50 F.C. UNITED MAZDA AUTOMOBILIA................................x2
01.02.2015. 17:45 SPLIT 3 RESTORAN TAMARIS SV. NEDILJA.........................x2 (sva tri znaka moguca,dao bi prednost split3 ali momci su vazne utakmice gubili od gemistara i contya,dobili su oslabljenog tamarisa u drugom kolu)
01.02.2015. 18:45 CONTY ISPOD PELE..................................................1 (zicer kola)
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2014/2015