FAQ  •  Registracija  •  Login

5.B liga mladih

<<

Ožujci

Česti član

Post 22 svi 2013, 11:40

Evo tija bi se nadovezat na ovo prozivanje od poštovanog pratitelje ove naše lige koji proziva moju ekipu da namišta utakmice itd itd . Necu dužit niti ikoga mišat ili prozivat za ovo ili ono , samo cu pitat !! Disi bija kod još nekih amo to ovako nazvat u najmanju ruku sličnih utakmica koje si moga okarakterizirat ka našu , po tebi namištenu utakmicu ?? A jazo koji amenuje tvoj tekst ti može i odgovori na dio kad Marinero nije doša na utakmicu jesmo li i to namistili je dali smo jazi 7 300 kn da more platit ligu dogodine . Ja na tvoje pretpostavke necu niti želin davat odgovore nego ti prepuštam mašti na volju. Na ovu temu šta se mene tiče stavljn točku !
P.s: MCML :D ili jesi ili nisi !!
MNK VOLE GRADELE
<<

jazavac

Novi član

Post 22 svi 2013, 13:03

Ožujci napisao:Evo tija bi se nadovezat na ovo prozivanje od poštovanog pratitelje ove naše lige koji proziva moju ekipu da namišta utakmice itd itd . Necu dužit niti ikoga mišat ili prozivat za ovo ili ono , samo cu pitat !! Disi bija kod još nekih amo to ovako nazvat u najmanju ruku sličnih utakmica koje si moga okarakterizirat ka našu , po tebi namištenu utakmicu ?? A jazo koji amenuje tvoj tekst ti može i odgovori na dio kad Marinero nije doša na utakmicu jesmo li i to namistili je dali smo jazi 7 300 kn da more platit ligu dogodine . Ja na tvoje pretpostavke necu niti želin davat odgovore nego ti prepuštam mašti na volju. Na ovu temu šta se mene tiče stavljn točku !

Ja sam dobia od Gradela 8000 kn da možemo platit ligu sljedeće godine, jer inače drugačije ne bi mogli..

Ja to javno priznajem i ne sramim se toga..

Jebiga ljudi, kriza je, sponzori nas napustili i morali smo to odradit na ovakav način..

Svaka kuna nam je bila bitna da zatvorimo financijsku konstrukciju za sljedeću godinu.. A kad su se ovi ponudili da ne dođemo na utakmicu i još kad su izvisili cijenu za to, nismo imali srca ih odbit..

A opet smo ispred njih :D
<<

MNK

Član

Post 22 svi 2013, 13:04

"Pogledajte_se-u-oci"

Da nije smješno bilo bi tragično,dragi smiri malo doživljaj!
Jeste se svi ponadali da će Gradele kiksat u nedilju,ali eto nisu na vašu veliku žalost,što vam ne daje za pravo da gadite i blatite igrače Vole Gradela koji pošteno igraju ovu ligu več 5. sezona bez ijedne mrlje ili zamjerke s bilo kojom ekipom!!
Ekipa Mirabele je več osigurala plasman u 4. ligu,što bi sad oni trebali lomit noge na predzadnjoj utakmici!U zadnje vrime se vrlo teško i mi i oni možemo skupit za termin odigrat a o nedilji da i ne govorim!(pričesti,krštenja,posao i razne obveze mimo nogometa),s toga teorije urote ostavite za neke druge teme!Ni prvi ni zadnji puta da se pojavi ekipa bez zamjene,pa niko nitko nije ništa govorija,e sad si se naša pametovat kad se odlučuje u bod dva!!
A ovo šta spominješ Mamiča i HNS,pa sine jesi ti normalan,nas stavljaš u isti koš,to govori više o samom tebe i tvojoj psihi a ne o nama!Uvati se ti baluna a politiku i urote ostavi za velike!!
LP PILE,Vole Gradele
Zadnja izmjena: MNK; 22 svi 2013, 13:08; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

MNK

Član

Post 22 svi 2013, 13:07

jazavac napisao:
Ožujci napisao:Evo tija bi se nadovezat na ovo prozivanje od poštovanog pratitelje ove naše lige koji proziva moju ekipu da namišta utakmice itd itd . Necu dužit niti ikoga mišat ili prozivat za ovo ili ono , samo cu pitat !! Disi bija kod još nekih amo to ovako nazvat u najmanju ruku sličnih utakmica koje si moga okarakterizirat ka našu , po tebi namištenu utakmicu ?? A jazo koji amenuje tvoj tekst ti može i odgovori na dio kad Marinero nije doša na utakmicu jesmo li i to namistili je dali smo jazi 7 300 kn da more platit ligu dogodine . Ja na tvoje pretpostavke necu niti želin davat odgovore nego ti prepuštam mašti na volju. Na ovu temu šta se mene tiče stavljn točku !

Ja sam dobia od Gradela 8000 kn da možemo platit ligu sljedeće godine, jer inače drugačije ne bi mogli..

Ja to javno priznajem i ne sramim se toga..

Jebiga ljudi, kriza je, sponzori nas napustili i morali smo to odradit na ovakav način..

Svaka kuna nam je bila bitna da zatvorimo financijsku konstrukciju za sljedeću godinu.. A kad su se ovi ponudili da ne dođemo na utakmicu i još kad su izvisili cijenu za to, nismo imali srca ih odbit..

A opet smo ispred njih :D
E to me najviše kopka,pare su uplaćene a vi ste opet isprid nas! Znaš šta vam je činit sljdeče kolo!! :lol:
<<

Šlapa

Novi član

Post 22 svi 2013, 13:11

Evo nismo ni mi iz Mirabele nikad ništa pisali po forumu jer smo se skupili da igramo balun, a ne da filozofiramo po forumu ka šta njih puno radi.
Ovo pišemo zato šta nas se proziva za puštanje utakmice protiv ekipe Vole Gradele pa da mi kažemo šta imamo u vezi toga.
Prvo jedva smo se skupili jer nam je golman bia na pričesti,ostali igrači su radili i nisu mogli doc, a ako si bia na utakmici cekali smo jednog igrača(10 min duže od dopuštenog) da bi uopce poceli igrat ,a mogli smo komdno otic ca i ne igrat.
Znači igrali smo BEZ zamjene i BEZ golmana i po zvizdanu. Gradele su došle u punom sastavu i zasluženo pobjedili iako smo došli na 6:5 i imali nekoliko šansi za izjednačenje.
I ka šta kažeš mi jesmo svaku utakmicu shvačali ozbiljno i zato jesmo tu di jesmo i mi smo svoje odradili u ostalih 28 utakmica i zasluzeno bili drugi i ako nas je sad volja možemo primit i 15 golova u zadnja dva kola...
<<

Emir_Obuca

Novi član

Post 22 svi 2013, 14:46

degen napisao:Emir obuca. Šta ima veze da faul nije sviran? Možda je i bio ka sta ti govoris da nije bia penal. Svima smo odgodili ove godine utakmice kome je tribalo( cak i kad nismo tribali i dobili bi 3 boda bez borbe kao protiv Kameleona). Nismo plačipizde, niti skričimo ka šta ti navodiš. Niti tražin samilost od bilo koga, niti bi ti zna kako bi mi postupili (jel odgađamo utakmice a ne trebamo ).
Mislim da se u cijeloj sezoni pucalo 2 -3 akumulirana protiv nas i to ti govori o našoj šporkoj igri.
Lupetaš gluposti o nama a ja govorim činjenicu o vama koja te je dirnula a nije trebala. a mene ovo dira kad lažeš o momcadi koja nikad nije bila šporka . protiv nijedne momcadi nisan govoria cijelu sezonu kao sto vidis po forumu i neman nista protiv vas nego samo komentram da ja nebi to dopustia. eto iskreno izivcira si me , sad sam se smiria i nadam se da ces ako budes sta pisa ubuduce pisat u pomirljivom tonu(najbolje da ne pises nista o ovome vise da ne zavlacimo dalje oko gluposti). zasluzena vasa pobjeda cestitke jos jednom i zelim vam ostanak u lizi :D

Kažeš dva tri akumulirana protiv vas cilu sezonu.
Evo ti link sa naše utakmice u prvom djelu sezone pa pogledaj da smo mi samo u toj utakmici pucali dva akumulirana kontra vas
Samo sa tin argumenton si pokaza svoju objektivnost. A ko god je gleda utakmicu u nedilju potvrdit će da ste skričali od prve minute na svaki kontakt, bili ste teatralni za svaku pohvalu.

http://www.umn-split.hr/Sadrzaj/Zapisni ... &period=15
<<

degen

Član

Post 22 svi 2013, 15:13

haha e pa to su ta dva , uz jedan protiv mirabele...imas lijepo zapisnike pa gledaj.. e vidis ko je sad ispa objektivan a ko nepametan da se kurci opet glupim izjavama ! pogledaj zapisnike, pokrij se usima , ne lupetaj gluposti i pusti me na miru !
<<

Emir_Obuca

Novi član

Post 22 svi 2013, 16:17

degen napisao:haha e pa to su ta dva , uz jedan protiv mirabele...imas lijepo zapisnike pa gledaj.. e vidis ko je sad ispa objektivan a ko nepametan da se kurci opet glupim izjavama ! pogledaj zapisnike, pokrij se usima , ne lupetaj gluposti i pusti me na miru !

Glasnogovornice ekipe u kojoj vecina igraca ima imena sa "krive" strane drine, niti se ko kurci niti pravi pametan, a niti tebe iko drzi.
Referira san se na nase utakmice i vase ponasanje prema nama za vrime istih (dva akumulirana protiv nas i jedan cilu sezonu protiv svih ostalih), a da cu ulazit u vase zapisnike i pregledavt ih, bas i necu. Kultura komunikacije ti nije bas na nivou ali to je vise stvar kucnog odgoja. Niti cu se u tebe dirat niti me zanimas. Povlacis za jezik, kmecis i bezobrazan si, kako na utakmici tako i na forumu.
Utakmica nije imala nikakvog znacaja rezultatski, niti smo mi napravili ista kontra pravila, niti iko iz ekipe ima ista protiv vas.
Ostat cu pristojan i samo ti ukazat da sramotis sebe i svoju ekipu ovdi na veliko, pa bi te molija da te svoje savjete o pokrivanju usima primjenis prvo na sebi.
Pozdrav
<<

degen

Član

Post 22 svi 2013, 16:46

Igrate prije nas utakmicu u nedilju pa onda lipo mozes to sve ponovit i uzivo da imamo srpska imena da san bezobrazan i da kmecim. moga bi i ti onda zakmecat.
<<

strucnjak ipo

Novi član

Post 22 svi 2013, 17:33

Zao mi je ako su Gradelasi pribjegli nesportskom nacinu da ostanu pri vrhu tablice i eventualnoj sansi za 4 ligu a stvarno je malo cudno kako su se odigrale stvari u njihovim utakmicama sa marinerom i mirabelom koliko znam mirabeli je to prva utakmica u ciloj sezoni da se jedva skupe a marineru prvi put da nisu dosli....
<<

vestra turpe

Novi član

Post 22 svi 2013, 18:24

Zanimljivo kako svi komentiraju utakmice a niko ne komentira izjavu onog neukog Emira (kakvo lipo ime...) koji prebrojava krvna zrnca igračima Magle i vriđa Degena nazivajući ga curicom,...itd.Kao prvo sinko neukusan si a kao drugo ne postoji kriva i prava strana Drine jer obe su krive.Ni jedna nije Hrvatska!Vjerojatno si mislija na Dunav ali si spava na zemljopisu pa ti opraštamo.U biti ispričavan se,meni ni jedna strana Drine nije prava.Emiru možda je!
<<

Emir_Obuca

Novi član

Post 22 svi 2013, 18:26

Zivi bili pa i to vidili.
<<

Pogledajte_se-u-oci

Novi član

Post 22 svi 2013, 19:06

Kolege iz Vole Gradele i CB Mirabella, nemorate vi uvjeravati mene, niti je toliko važno što ja mislim, te nitko drugi iti malo pametan ne očekuje da vi javno priznate, naravno da će te se braniti i tražiti izgovore. Vi morate uvjeriti same sebe, jer će te vi SEBE svako jutro morat pogledat u oči...

Al ako ćemo stvarno ući u analizu, da li je malo pre velika slučajnost da jedino kolo kad se Mirabella ''ne pojavi'', jedini bodovi koje prospu u citavoj dugoj sezoni, budu bas točno 3 boda koja su ekipi Vole gradele potrebna u točnome trenutku kada su im potrebna. Ekpa Mirabella ima 13 prijavljenih igrača i ocito se svi krizmaju u isto vrijeme. A sa druge strane ispada da su igrači Vole Gradele muslimani, židovi ili neke slične vjere pa nitko ali bas nitko od njih nije imao ići na krizmu, krštenje ili vjencanje?

Kradite ako morate, al bar se ne rugajte onda sa inteligencijom ljudi ove lige, jer ipak ima malo i starijih i pametnijih od vas.

A što se tiče Marinera, ta ekipa zaslužuje treće mjesto i ndadam se da će iz inata pomrsiti planove Gradelama i sve nas usrećiti.

KONTRA MRAKU, KONTRA SILI!!!
<<

CANTONA KING

Novi član

Post 22 svi 2013, 19:11

Pogledajte_se-u-oci napisao:Kolege iz Vole Gradele i CB Mirabella, nemorate vi uvjeravati mene, niti je toliko važno što ja mislim, te nitko drugi iti malo pametan ne očekuje da vi javno priznate, naravno da će te se braniti i tražiti izgovore. Vi morate uvjeriti same sebe, jer će te vi SEBE svako jutro morat pogledat u oči...

Al ako ćemo stvarno ući u analizu, da li je malo pre velika slučajnost da jedino kolo kad se Mirabella ''ne pojavi'', jedini bodovi koje prospu u citavoj dugoj sezoni, budu bas točno 3 boda koja su ekipi Vole gradele potrebna u točnome trenutku kada su im potrebna. Ekpa Mirabella ima 13 prijavljenih igrača i ocito se svi krizmaju u isto vrijeme. A sa druge strane ispada da su igrači Vole Gradele muslimani, židovi ili neke slične vjere pa nitko ali bas nitko od njih nije imao ići na krizmu, krštenje ili vjencanje?

Kradite ako morate, al bar se ne rugajte onda sa inteligencijom ljudi ove lige, jer ipak ima malo i starijih i pametnijih od vas.

A što se tiče Marinera, ta ekipa zaslužuje treće mjesto i ndadam se da će iz inata pomrsiti planove Gradelama i sve nas usrećiti.

KONTRA MRAKU, KONTRA SILI!!!

Hahahahaha LEGENDO :D :D :D :D :D :D

Mozda bi ekipa Vole Gradele mogla prominit ime u '' Vole MIRABELLU'' ili još bolje '' Mole Mirabellu'' :P :P :P :P
Keane: "Cantona se ušeta na prepuni Old Trafford kao da posjeduje to jebeno mjesto." :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
<<

jmijac-4

VIP član

Post 22 svi 2013, 22:00

Niste normalni. Je da se liga plaća oko 9000kn al braćo od muhe tražite slona. Nađite se na pivi pa onda vadite krvna zrnca, zapisnike i osobne iskaznice i OIB-e. Ovo je prošlo zdravu zajebanciju.
Živija profesionalni amaterizam!:cool:
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2012/2013