FAQ  •  Registracija  •  Login

5.A liga mladih

<<

ervin bulku

Član

Post 25 svi 2013, 14:09

il vicum - ddk 4:2 (lokve vodile 0:2)

kao prvo pohvale za obe ekipe jer je utakmica bila zanimljiva i puna dogadanja. cestitke ekipi il victum na zasluzenoj pobjedi a posebna cestitka šljivi jer je citavu utakmicu bio nezaustavljiv. evo odmah da preduhitrim lolica i zalbu na sudenje, jer je opet bio prigovor na kraju utakmice. inace kod rezultata 2:2 bio je aut za ddk i sudac je par puta upitao lolica jesu li zvali time out, kako nije odgovoreno nastavili su igru i nakon 10 sekundi je il victum zaradio 5 prekrsaj, a iz akumuliranog su dali gol.
lolicu odmah ti se ispricavam ako cu te uvrijediti ali evo razloga zbog cega ste izgubili 3-ce mjesto: nedopustivo je da igrac napusti ekipu(to pokazuje manjak postovanja prema ekipi i voditelju ili manjak autoriteta voditelja) i ode u svlacionicu 10 min prije kraja, da drugi igrac 2 puta trazi faul i kad mu se ne dosudi prestaje igrat i oba puta primate gol/ove i posljedni razlog je "tanka" klupa jer realno imate 4-5 igraca koji igraju dobro i ostale koji popunjavaju zapisnike.
<<

Nothingman

Novi član

Post 25 svi 2013, 14:44

ervin bulku napisao:il vicum - ddk 4:2 (lokve vodile 0:2)

inace kod rezultata 2:2 bio je aut za ddk i sudac je par puta upitao lolica jesu li zvali time out, kako nije odgovoreno nastavili su igru i nakon 10 sekundi je il victum zaradio 5 prekrsaj, a iz akumuliranog su dali gol.

Samo da te ispravim, Lolic je trazia timeout jos kad je bia gol aut za nas, i sudac ga tad nije zva, igra se nastavila i onda je bia aut za nas i sudac opet ceka, dok nije taman islo izvodenje tog auta i onda je pita jeli timeout trazimo sta Lolic ocito nije iz prve cua i opet se igra nastavila...
<<

Nothingman

Novi član

Post 25 svi 2013, 14:46

Još da dodam da je Il Victum zasluženo dobia i na žalost svih ljubitelja urota nisu u nijednom trenu izgledali ka da puštaju utakmicu.
<<

ervin bulku

Član

Post 25 svi 2013, 15:07

nisam cuo lolica ali zbog toga isprike, ali sam cuo sudca pa mi nije bilo jasno prigovaranje
<<

SeCool

Novi član

Post 25 svi 2013, 16:17

Šteta za Lokve jer su dobra ekipa koja je imala uspona i padova,najviše mi je ža radi voditelja koji je očito veliki nogometni zaljubljenik i fanatik ...
Jedan je minus, nekad kad triba reć ... je, izgubili smo radi naše igre i grešaka, on traži rupe u suđenju ... kojih sigurno ima, al na štetu svih.. ne samo njegove ekipe ... suci u 1. HNL su katastrofa, kamoli ovi u 5.A šta nebi znali šta je nogomet da nemaju facebook, CR-a i Messija...

Triba bit fer prema svima, bez obzira koja se liga igra ... sportsko rivalstvo je najlipši osjećaj na svitu ( pogotovo kad dobiješ ) [ naša reprezentacija je to odradila protiv Engleza i zbog toga smo propustili SP 2010 jer su ovima draži Ukrajinci ], a ne da te posli utakmice grize savjest jer si prije početka zna ishod ... ka npr. rusi i talijani

Jedan incident je izbija na utakmici, al to je sve bilo u žaru borbe ...tako da nije toliko ni bitno...
Unatoč ovakvoj važnosti utakmice Lokvama , bili su fer i korektni i to je jedan od razloga zbog kojih bi volija igrat dogodine protiv njih u 4. ligi i nadan se da će još neka ekipa odustat da se to može ostvarit ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Il Victum, virujte mi !!
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 25 svi 2013, 16:32

kao prvo pohvale za obe ekipe jer je utakmica bila zanimljiva i puna dogadanja. cestitke ekipi il victum na zasluzenoj pobjedi a posebna cestitka šljivi jer je citavu utakmicu bio nezaustavljiv. evo odmah da preduhitrim lolica i zalbu na sudenje, jer je opet bio prigovor na kraju utakmice. inace kod rezultata 2:2 bio je aut za ddk i sudac je par puta upitao lolica jesu li zvali time out, kako nije odgovoreno nastavili su igru i nakon 10 sekundi je il victum zaradio 5 prekrsaj, a iz akumuliranog su dali gol.
lolicu odmah ti se ispricavam ako cu te uvrijediti ali evo razloga zbog cega ste izgubili 3-ce mjesto: nedopustivo je da igrac napusti ekipu(to pokazuje manjak postovanja prema ekipi i voditelju ili manjak autoriteta voditelja) i ode u svlacionicu 10 min prije kraja, da drugi igrac 2 puta trazi faul i kad mu se ne dosudi prestaje igrat i oba puta primate gol/ove i posljedni razlog je "tanka" klupa jer realno imate 4-5 igraca koji igraju dobro i ostale koji popunjavaju zapisnike.

Il Victum je zasluženo dobija (SVE ČESTITKE!) jer su u drugom poluvremenu dali sve od sebe (protiv moje "krnje" momčadi) da ne izgube!!!
A sta se tiče tebe,na mom selu kad neko kaže nisam čuja onda mu se doda "ža mi je šta i vidiš".Nisi ni čuja ni vidija a uredno si se uvatija komentirat???
Prije utakmice Ozren (delegat) kaže da se za tajm-aut obratim sudcu jer ne radi sirena.Ja sudcu Šimcu najavljujem tajm-aut.Imamo gol-aut,on ništa.Ja mu opet govorim tajm-aut.Imamo aut,on ništa.Izvede se aut i on me pita tražim li ja tajm-aut? Ja šutim jer vidim da me jebe u zdrav mozak.Tada dolazi do faula i mi primamo gol iz akumulacije (3:2 za protivnika).Ja ga pitam koliko puta ja moram zvat da bi mi on uvažio?Nakon utakmice mi sudac Šimac kaže da nije on zadužen za tajm-aute već zapisnički stol.Na to ja govorim Ozrenu da se drugi put dogovore a ne da delegat govori jedno a sudac radi drugo.Kako će zapisnički stol bit zadužen za tajm-aut kad sirena ne radi a zapisnički stol su povukli s terena iza žice tako da voditelj i ekipa koja je na donjoj strani niti vidi stol niti delegata.Gospodi pada kiša a nas puštaju da kisnemo???Totalno klaunsko ponašanje svih službenih osoba.Šta meni vridi šta su u savezu rekli da smo oštećeni prošlo kolo kad mi ovo kolo nema 2 igrača zbog Mujana? Svako kolo novi klaun!
I ne,ne vriđam.Samo iznosim činjenice i trudim se bit šta pristojniji mogu!
Zadnja izmjena: Vinnie Jones; 26 svi 2013, 09:41; ukupno mijenjano 2 put/a.
<<

Zlatne_Godine_1

Novi član

Post 25 svi 2013, 16:33

uzg - subovci 16 2

utakmica manje važna, ono šta je bitno, čestitke il victumu na pobjedi, borbenosti i želji da pobjede lokve..mi smo sad zasluženo u poziciji u kojoj, ako bude imalo srice, ulazimo u ligu više..ddk lokve po meni na zasluženon mistu, 4. ekipa po kvaliteti 5a lige!

Ajmo naprid u kupu!
<<

Boavista

Novi član

Post 25 svi 2013, 17:20

Boavista - Ispod pele 3-0
od fer i korektne utakmice sudci su napravili lakrdiju...
Cestitke ekipama koje idu u visi rang!!!
Vidimo se iducu sezonu.
<<

pleska

Novi član

Post 25 svi 2013, 18:08

Sad svi napadate Vinnija, a niko ne govori da je realno sa slabijim igračima od Uzg i drugova za dlaku bija drugi. U prvom dijelu je ubija najbolju momčad lige Victum, a bija je blizu i danas (hendikep za tvoju ekipu).
Nadam se da ulazite u višu ligu, zaslužile ste kvalitetom ne samo vi, već i tika taka i komin. Šteta šta kriviš Mujana za crvene, ipak si ti voditelj i triba si smirit momke na kraju prošle utakmice - a ne da popiju dva crvena bezveze. Ovako ti nisu mogla igrat 2 igrača i to dosta bitna. Na kraju se to pokazalo ka previše... na tvoju žalost. Prvih 6. ekipa su stvarno dobre i ove godine se igra dosta kvalitetan nogomet u 5.a ligi. To se vidilo i u kupu di su ekipe iz ove lige prikazale odličan nogomet.
Bravo svima od prvih Victuma do zadnjih Aedesa
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 26 svi 2013, 09:57

pleska napisao:Sad svi napadate Vinnija, a niko ne govori da je realno sa slabijim igračima od Uzg i drugova za dlaku bija drugi. U prvom dijelu je ubija najbolju momčad lige Victum, a bija je blizu i danas (hendikep za tvoju ekipu).
Nadam se da ulazite u višu ligu, zaslužile ste kvalitetom ne samo vi, već i tika taka i komin. Šteta šta kriviš Mujana za crvene, ipak si ti voditelj i triba si smirit momke na kraju prošle utakmice - a ne da popiju dva crvena bezveze. Ovako ti nisu mogla igrat 2 igrača i to dosta bitna. Na kraju se to pokazalo ka previše... na tvoju žalost. Prvih 6. ekipa su stvarno dobre i ove godine se igra dosta kvalitetan nogomet u 5.a ligi. To se vidilo i u kupu di su ekipe iz ove lige prikazale odličan nogomet.

Fala.Nije upitna kvaliteta mojih igrača nego nedolasci i neuigranost.Od 28 kola samo četvorica od 20 registriranih igrača imaju više od 20 odigranih utakmica a većina ima 15 i manje.A na trening neke ne možeš dovuć ni lancem tako da smo sami krivi za trenutno stanje na tablici jer prvenstvo se dobiva na "malim" utakmicama.Šta je tu je,idemo dalje.Biće nekih rekonstrukcija ali uglavnom kostur ekipe ostaje isti!
<<

DrugCkalja

Član

Post 26 svi 2013, 17:17

Nothingman napisao:

inace kod rezultata 2:2 bio je aut za ddk i sudac je par puta upitao lolica jesu li zvali time out, kako nije odgovoreno nastavili su igru i nakon 10 sekundi je il victum zaradio 5 prekrsaj, a iz akumuliranog su dali gol.

Samo da te ispravim, Lolic je trazia timeout jos kad je bia gol aut za nas, i sudac ga tad nije zva, igra se nastavila i onda je bia aut za nas i sudac opet ceka, dok nije taman islo izvodenje tog auta i onda je pita jeli timeout trazimo sta Lolic ocito nije iz prve cua i opet se igra nastavila...

opet umn lakrdija, di su nestali kartoni sa timeoutom i zašto sirena na semaforu ne radi? dao si delegatu ili mjeritelju karton i sirena označi, a ne da sudac pita je li timeout ili ne. presmiješno i tragično :oops:
<<

Spodoba

Novi član

Post 26 svi 2013, 17:24

Vinnie Jones napisao:
pleska napisao:Sad svi napadate Vinnija, a niko ne govori da je realno sa slabijim igračima od Uzg i drugova za dlaku bija drugi. U prvom dijelu je ubija najbolju momčad lige Victum, a bija je blizu i danas (hendikep za tvoju ekipu).

Fala.Nije upitna kvaliteta mojih igrača nego nedolasci i neuigranost.Od 28 kola samo četvorica od 20 registriranih igrača imaju više od 20 odigranih utakmica a većina ima 15 i manje.A na trening neke ne možeš dovuć ni lancem tako da smo sami krivi za trenutno stanje na tablici jer prvenstvo se dobiva na "malim" utakmicama.Šta je tu je,idemo dalje.Biće nekih rekonstrukcija ali uglavnom kostur ekipe ostaje isti!

dok sve ostale ekipe nikad nemaju izostanaka i imaju bar 3 treninga tjedno :P
<<

tonino

Novi član

Post 27 svi 2013, 22:08

oće li bit kakva nagrada za fer play?!
da je dobro nije, ali uvik može bolje!!!
<<

vestra turpe

Novi član

Post 02 lip 2013, 14:53

Spodoba napisao:
Vinnie Jones napisao:

dok sve ostale ekipe nikad nemaju izostanaka i imaju bar 3 treninga tjedno :P

spodobo turčine napuši se k...... :lol:
<<

Spodoba

Novi član

Post 03 lip 2013, 15:58

spodobo turčine napuši se k...... :lol:[/quote] :roll: :lol:
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2012/2013