FAQ  •  Registracija  •  Login

2. liga mladih

<<

Desni brzi

Novi član

Post 04 ožu 2013, 20:27

Ovaj Jakov je veliki čarobnjak, čas ga vidiš, čas ga ne vidiš!!!!
JAKOVU PRAVO GLASA!!!!!
<<

ČIRO

Novi član

Post 07 ožu 2013, 15:16

16:00 SPLITSKA BANKA - MLADI PIVNICA KARLO 2
16:55 ZLATAN OTOK SV. NEDILJA HVAR MAX - MORIS 2
17:55 AMBASADOR NEKRETNINE RIBARI 2
18:50 ANTIPIROS L.C. MONTY PAYTON 2
19:50 KLINIKA SUĆIDAR OXA TISAK 1
20:45 EBUR d.o.o. UNH S.D.R. OLIVA 1
21:45 GARAŽA PUJANKE LIVERPOOL 2
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 07 ožu 2013, 22:15

Pivnica Karlo - Splitska Banka --> 5:1
Iako rezultat govori da smo uvjerljivo pobijedili, zapravo je utakmica bila vrlo neizvjesna do samog kraja... i da nismo imali raspoloženog golmana, mogla je utakmica otići i na drugu stranu. Čestitke protivniku na fer i korektnoj utakmici.
Zadnja izmjena: pivnica_karlo; 07 ožu 2013, 22:15; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

UNH Sud.Dom.Rata.

Član

Post 08 ožu 2013, 00:27

ČIRO napisao:16:00 SPLITSKA BANKA - MLADI PIVNICA KARLO 2

bravo,ćiro sve si pogodija osim zadnje,Radićeve trupe dobile Liverpool
Mi dobili Olivu 8:0
KUKAVICA UMIRE TISUĆU PUTA HEROJ SAMO JEDNOM !
"UZ HEROJE DO GROBA"
<<

ČIRO

Novi član

Post 08 ožu 2013, 00:38

UNH Sud.Dom.Rata. napisao:
ČIRO napisao:16:00 SPLITSKA BANKA - MLADI PIVNICA KARLO 2

bravo,ćiro sve si pogodija osim zadnje,Radićeve trupe dobile Liverpool
Mi dobili Olivu 8:0

EH DA SAN SISTEM BAR UDRIJA ;)
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 08 ožu 2013, 13:19

Nevjerovatno koja gužva na dnu... mislili smo da ćemo se jučerašnjom pobjedom odlijepit malo od dna tablice... ali i svi ostali sa dna su dobili (osim Antipirosa koji će teško do opstanka i Ambasadora) tako da će se u idućim kolima voditi velika borba za opstanak.
Iako smo trenutno na 9. mjestu, od 13. mjesta (ispadanja) nas dijeli svega 3 boda.

Rekao bi da je samo prvih 5 ekipa sigurno, a svi ostali (ukupno 9 ekipa - od Liverpoola na 6.mjestu) mogu ispast ako loše odigraju završetak prvenstva.... Liverpool kao 6. na tablici ima 25 bodova, a Ambasador kao predzadnji ima 18 bodova... ne sjećam se da je ikad bilo toliko gusto dole...
<<

zagor

Član

Post 08 ožu 2013, 16:17

pivnica_karlo napisao:Nevjerovatno koja gužva na dnu... mislili smo da ćemo se jučerašnjom pobjedom odlijepit malo od dna tablice... ali i svi ostali sa dna su dobili (osim Antipirosa koji će teško do opstanka i Ambasadora) tako da će se u idućim kolima voditi velika borba za opstanak.
Iako smo trenutno na 9. mjestu, od 13. mjesta (ispadanja) nas dijeli svega 3 boda.

Rekao bi da je samo prvih 5 ekipa sigurno, a svi ostali (ukupno 9 ekipa - od Liverpoola na 6.mjestu) mogu ispast ako loše odigraju završetak prvenstva.... Liverpool kao 6. na tablici ima 25 bodova, a Ambasador kao predzadnji ima 18 bodova... ne sjećam se da je ikad bilo toliko gusto dole...

Liverpool može samo ispasti ako ne budu dolazili do kraja,uz Antipiros sljedećeg putnika triba tražit između Ambasadora i Maxa
ŽIVI URU ,ALI ŽIVI POŠTENO!!!!!
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 09 ožu 2013, 18:03

zagor napisao:
pivnica_karlo napisao:Nevjerovatno koja gužva na dnu... mislili smo da ćemo se jučerašnjom pobjedom odlijepit malo od dna tablice... ali i svi ostali sa dna su dobili (osim Antipirosa koji će teško do opstanka i Ambasadora) tako da će se u idućim kolima voditi velika borba za opstanak.

Liverpool može samo ispasti ako ne budu dolazili do kraja,uz Antipiros sljedećeg putnika triba tražit između Ambasadora i Maxa

Teoretski je moguće, ali ipak smatram da Liverpool i Splitska banka imaju dovoljno dobru bodovnu razliku i kvalitetu te da neće bit među onim ekipama koje će se borit za opstanak u zadnjim kolima.

Ali zato sve ostale ekipe (od Oxe pa dalje) mogu imat probleme... Oxa i Zlatan otok imaju po utakmicu manje, ali i očigledan pad u igri... pogotovo Zlatan otok koji bi lako mogao ispast ako se ne trgnu malo. Mislim da Max neće ispast... po meni bi to trebali bit Antipiros i Ambasador/Zlatan otok... ali još ima puno kola... svašta tu još može bit.
<<

zagor

Član

Post 09 ožu 2013, 23:32

pivnica_karlo napisao:
zagor napisao:

Teoretski je moguće, ali ipak smatram da Liverpool i Splitska banka imaju dovoljno dobru bodovnu razliku i kvalitetu te da neće bit među onim ekipama koje će se borit za opstanak u zadnjim kolima.

Ali zato sve ostale ekipe (od Oxe pa dalje) mogu imat probleme... Oxa i Zlatan otok imaju po utakmicu manje, ali i očigledan pad u igri... pogotovo Zlatan otok koji bi lako mogao ispast ako se ne trgnu malo. Mislim da Max neće ispast... po meni bi to trebali bit Antipiros i Ambasador/Zlatan otok... ali još ima puno kola... svašta tu još može bit.

U pravu si bit će gadno do samog kraja evo sam dobio info da je Klinika u zaostaloj utakmici dobila L.C M P 4:3
ŽIVI URU ,ALI ŽIVI POŠTENO!!!!!
<<

torres19

VIP član

Post 14 ožu 2013, 20:22

Oxi smo dali gol 17 sek prije kraja za 5-4.Max Morisu 20 sek. prije kraja za 5-4,danas montyiju 10 sek prije kraja za 5-4.Naravno Ante Piplica.Znači ako je rezultat 4-4 i bliži se kraj statistički je dokazano da Liverpool daje gol u zadnjim sekundama.Iduća utakmica sa fenjerašem Antipirosom koji nažalost ima male izglede za ostat u ugodnom društvu 2.lige.Ako tu dobijemo opsatanak je osiguran pa do kraja mogu igrat juniori.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

UNH Sud.Dom.Rata.

Član

Post 14 ožu 2013, 23:59

EBUR Split UNHSDR - ANTIPIROS 9:2 (2:1),čestitke našim prijateljima iz ekipe Liverpool na pobjedi!
KUKAVICA UMIRE TISUĆU PUTA HEROJ SAMO JEDNOM !
"UZ HEROJE DO GROBA"
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 15 ožu 2013, 00:29

Pivnica Karlo - Max Moris 2:2

Svašta se večeras događalo... Maksići nam u zadnjim sekundama utakmice zabijaju za izjednačenje... a pola minute prije toga naš golman brani akumulirani... a minutu-dvi prije toga sudac ne pušta prednost i poništava nam 100% regularan gol (pri našem vodstvu 2:1)... da je pustio prednost, mislim da bi uspili odnit sva tri boda večeras. Nije uopće dvojbeno jeli trebao pustit prednost ili ne jer se i sudac odma uvatia za glavu čim je vidia šta je napravia.
Na kraju možda po bod svakome najrealnije....
Zadnja izmjena: pivnica_karlo; 15 ožu 2013, 09:47; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

fabiofabio

Česti član

Post 15 ožu 2013, 08:00

Klinika-Zlatan Otok 2-1,jedva na misice ali opet slatko.Otoku fali pola ekipe,morat ce se stisnit jer se nalaze u nezavidnoj poziciji.Steta,prvi dio su mi igrali najlipsi balun (po mojoj procjeni) sritno.
Caballero kapetanski odraduje utakmicu i vodi ekipu u nove pobjede,bravo KAPETANE.
Hajduk Split
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 21 ožu 2013, 23:19

Pivnica Karlo - Oxa tisak 2:5
Dobra i korektna utakmica... šteta, imali smo dobru igru i šansu da dobijemo ovu utakmicu, ali nije išlo... Oxa je ono malo naših grešaka znala kazniti i zasluženo pobjeđuje.
<<

torres19

VIP član

Post 27 ožu 2013, 16:30

fabiofabio napisao:Klinika-Zlatan Otok 2-1,jedva na misice ali opet slatko.Otoku fali pola ekipe,morat ce se stisnit jer se nalaze u nezavidnoj poziciji.Steta,prvi dio su mi igrali najlipsi balun (po mojoj procjeni) sritno.
Caballero kapetanski odraduje utakmicu i vodi ekipu u nove pobjede,bravo KAPETANE.

neće vam ni Caballero pomoć iduće kolo.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2012/2013