FAQ  •  Registracija  •  Login

1. liga mladih

<<

zagor

Član

Post 13 tra 2013, 23:02

josip_radic napisao:Zanimljiva je ova slika sa piljenjem naopako, ali nisam ti ja sličan ovima kojima se brod gadno naginje... :o :?
Ja sam ti od onih koji ne skrivaju svoja mišljenja, nekad me se krivo protumači, nekad me se krivo gleda zbog toga, ali takav sam kakav sam. Ne bojim se kazati što mislim.
Što se tiče baluna i ove priče oko opstanka, ne da mi se ponavljati, kazao sam što mislim, a kako će sve na kraju završiti, vidjeti ćemo.

Čestitke Hercegovcu na obranjenoj tituli. Ovoliku superiornost nismo odavno imali i na tome im svaka čast. Jednostavno, daleko su najbolji. Pred početak sezone mislio da bi im Žile mogle dati muke i otežati put ka obrani naslova, ali pogriješio sam jer ekipa Hercegovac VP se prošetala do 1.mjesta ove sezone.

Samo naprid predsjedniče!!!
ŽIVI URU ,ALI ŽIVI POŠTENO!!!!!
<<

PAGO

Član

Post 16 tra 2013, 09:28

MNK UN HAJDUKA SDR - DUJMOVAČA = 6 : 4
Iako nam je falilo nekoliko bitnih igrača, odigrali smo solidnu utakmicu i upisali novu pobjedu... Idemo dalje opušteno odigrati još ova 3 kola za što bolji plasman, iako smo i za sada učinjenim sasvim zadovoljni.

U utakmici prije naše Strožanac je dobio Domusa (mislim 5:4), a iza nas je Colo Colo vodio protiv Parne s 2:0. Zapetljava li se to borba za ostanak?!
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 16 tra 2013, 10:08

Mi dobili 4:2, Artem protiv Celenta 2:2, Orbico izgubija protiv Švaba 4:1.
5 ekipa u 5 bodova, 3 kola do kraja. Moglo bi bit zanimljivo, ima nekoliko međusobnih obračuna.
Mi smo nakon šta smo izgubili od Dujmovače i realno gledajući izgubili šanse za ostanak, ponovo došli u situaciju da imamo nade i da sami odlučujemo o svojoj sudbini. Iduću igramo protiv Artema, nama je pobjeda imperativ, a ni njima neće bit lako ako izgube...
<<

josip_radic

Stari član

Post 16 tra 2013, 10:36

Vice ColoColo napisao:Mi dobili 4:2, Artem protiv Celenta 2:2, Orbico izgubija protiv Švaba 4:1.
5 ekipa u 5 bodova, 3 kola do kraja. Moglo bi bit zanimljivo, ima nekoliko međusobnih obračuna.
Mi smo nakon šta smo izgubili od Dujmovače i realno gledajući izgubili šanse za ostanak, ponovo došli u situaciju da imamo nade i da sami odlučujemo o svojoj sudbini. Iduću igramo protiv Artema, nama je pobjeda imperativ, a ni njima neće bit lako ako izgube...

Ajde da malo zaprijetim Colu-colu, malo da se tenzije dignu :D :D

Vice, ako izgubite sljedeću ti bi mogap zapjevati sljedeće:

Podigla me iz pepela
i malo mi srece dala
pa me opet bez milosti
u pepeo zakopala.

Sto sam Boze tako proklet
jučer bio tužan, danas opet
kad me nece i ne voli
sto me zbog plavog Artema dusa boli. :mrgreen:
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 16 tra 2013, 12:50

josip_radic napisao:Podigla me iz pepela
i malo mi srece dala
pa me opet bez milosti
u pepeo zakopala.

Sto sam Boze tako proklet
jučer bio tužan, danas opet
kad me nece i ne voli
sto me zbog plavog Artema dusa boli. :mrgreen:

Strah me pitat čiji su ovo stihovi :) :lol: ali pogađaju poantu - sad ako izgubimo biti će mi ko da smo dva puta ispali :?
<<

FRAFO

VIP član

Post 16 tra 2013, 21:15

Evo moje prognoze glede borbe za ostanak:
ARTEM (Colo Colo, Dujmovača, PB Split) 25 bodova / 15%
-s 9 uzastopnih poraza doveli su se u neugodnu situaciju, ali posljednje 2 utakmice su odigrali dobro protiv renomiranih protivnika i uzeli 4 boda, te će po svemu sudeći ostati u ligi. Već sljedeće kolo mogu pobjedom protiv Colo Cola osigurati ostanak, a i bod im ne bi bio loš...
DUJMOVAČA D.O.O. (Hercegovac, Artem, Orbico) 24 boda / 35%
-cijelu sezonu su tu negdje iznad zone ispadanja i nikako da se odvoje. Do posljednjeg kola bi mogli strahovati za prvoligaški život, ali mislim da će u posljednja 2 kola uzeti 4 boda koja bi im mogla biti dovoljna za ostanak.
DOMUS (Kidan žile, Is Deutsche, Zlatko Celent) 24 boda / 40%
-prije sezone su figurirali kao siguran putnik u 2.ligu, ali na terenu su se pokazali kao vrlo dobra momčad koja je dobrim dijelom sezone bila po sredini tablice. Na žalost, u posljednja 4 kola su upisali poraze koji ih guraju prema 2.ligi, a s obzirom da im je do kraja raspored izuzetno težak ne bi me čudilo da ispadnu iz lige...
COLO COLO (Artem, Kidan žile, Zlatarna Dvornik) 22 boda / 40%
-sezonu su otvorili s 9 poraza i mnogi su ih odmah otpisali kao sigurne putnike u 2.ligu. Ali malo-pomalo Colo Colo se diže i sada su u situaciji da sami odlučuju o svojoj sudbini, a da su dobili samo polovicu od brojnih prokockanih pobjeda sada bi bili u zlatnoj sredini...
ORBICO (Zlatko Celent, Zlatarna Dvornik, Dujmovača) 20 bodova / 70%
-s obzirom na stanje na tablici Orbico je najizgledniji kandidat za 2.ligu, ponajviše zbog toga što sami ne odlučuju o svojoj sudbini. Ostanak u ligi im u ovom trenutku bježi 4 boda, a realno je očekivati da će im trebati 2 pobjede u zadnja 3 kola iako možda ni to neće biti dovoljno...
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

MALDINI

Česti član

Post 17 tra 2013, 07:53

Evo da malo produbin FRAFINU analizu činjeničnim stanjem:

ARTEM 25 (-26) - COLO-COLO (2:7), DUJMOVAČA (6:6), PB (2:10), u međusobnim susretima lošiji od DOMUSA i ORBICA
DUJMOVAČA d.o.o. 24 (-21) - HERCEGOVAC (0:2), ARTEM (6:6), ORBICO (1:3), u međusobnim susretima bolji od COLO-COLA i egal s DOMUSOM (gol-razlika)
DOMUS 24 (-25) - ŽILE (2:4), IS (3:8), CELENT (4:8), u međusobnim susretima bolji od ARTEMA i COLO-COLA, egal s DUJMOVAČOM (gol-razlika) i lošiji od ORBICA
COLO-COLO 22 (-19) - ARTEM (7:2), ŽILE (5:4), ZLATARNA (3:4), u međusobnim susretima lošiji od DUJMOVAČE i DOMUSA, bolji od ORBICA
ORBICO 19 (-17) - CELENT (4:4), ZLATARNA (3:3), DUJMOVAČA (3:1), u međusobnim susretima bolji od ARTEMA i DOMUSA, lošiji od COLO-COLA

U prognozi se uglavnom slažem s FRAFOM.
Uglavnom, bit će drama do kraja!
Tko leži - NE BJEŽI!
<<

FRAFO

VIP član

Post 21 tra 2013, 17:34

PROGNOZA UTAKMICA 24.KOLA:

ZLATARNA DVORNIK - IS DEUTSCHE 2
-ova utakmica je po meni derbi kola. "Švabe" su se poslije razočaravajućeg 1.dijela digli i zauzimaju solidno 3.mjesto, ali s obzirom na veliku gužvu u gornjem dijelu tablice trebat će im barem još 2 pobjede da sezonu završe među prve 3 ekipe. "Zlatari" su isto tako u solidnoj formi, imaju 4 utakmice u nizu bez poraza, među njima i pobjeda nad aktualnim prvakom...
MNK ZLATKO CELENT - ORBICO 1
-iako su Orbicu bodovi neusporedno potrebniji, kvaliteta je na strani Celenta koji bi eventualnom pobjedom praktički poslali Orbico u 2.ligu. Za ligu bi sigurno bilo idealno da Orbico dobije i nastavi se ludnica na začelju...
DUJMOVAČA D.O.O - HERCEGOVAC V.P. 2
-ovdje po meni ne bi trebalo biti nikakve dvojbe: "hercegovci" su puno bolji i brži, pa bi s ozbiljnim pristupom trebali uzeti sva 3 boda, iako se nikad ne zna budući da su naslov već odavno osigurali...
DOMUS - KIDAN ŽILE 2
-kvaliteta je nedvojbeno na strani "žilaša", ali ako im ne dođe vratar Nonković (što je bio slučaj više puta ove sezone) Domus bio mogao prirediti iznenađenje.
PARNA MASTIONA - STROŽANAC 2
-po meni je Strožanac ovdje veliki favorit. U prvom dijelu su bili najveće razočaranje lige i čak bili među ekipama koje su se borile za ostanak. Sada su u velikom naletu, nanizali su 8 pobjeda i imaju realne izglede da završe sezonu među prve 3-4 ekipe."Parnjača" je sigurna iznad ugroženog peterca i s obzirom na preostale protivnike teško da može poboljšati plasman.
PB SPLIT - MNK U.N. HAJDUKA S.D.R. X2
-ovo bi mogla biti najizjednačenija utakmica kola, s obzirom da se sastaju susjedi na tablici. PB je u blagom padu, dok je UNHSDR posljednjih 8 kola neporažen pa im dajem blagu prednost.
ARTEM - COLO COLO 2
-Artem se očito oporavio od velike krize, ali daleko od toga da su riješili pitanje ostanka. Nedostaju im kartonirani Dlaka i Predovan, Buzov se tek vratio nakon ozljede, a problem s nedolaskom vratara im je konstanta. S obzirom na sve navedene probleme, ja se onako iskreno nadam pobjedi Cola Cola i onda... imamo show na dnu tablice posljednja 2 kola!!!
<<

FRAFO

VIP član

Post 29 tra 2013, 15:58

HERCEGOVAC - PARNA MASTIONA 1
-prvaci bi ovo trebali rutinski dobit...
KIDAN ŽILE - COLO COLO X2
-Colo Colu su bodovi potrebniji i nadam se da će ovdje ostat neporaženi, iako im je bod nedovoljan za ostanak...
IS DEUTSCHE - DOMUS 1
-Domus je u grčevitoj borbi za ostanak, ali razlika u kvaliteti između ove dvije momčadi je prevelika...
ARTEM - DUJMOVAČA 1
-Artem je bolji i danas bi matematički trebao osigurati ostanak, dok će se Dujmovača tresti posljednje kolo...
ORBICO - ZLATARNA DVORNIK X2
-"zlatari" ni krivi ni dužni odlučuju o krojenju dna ljestvice, jer se u posljednja 2 kola susreću s dvije zadnjeplasirane ekipe. Uz korektan pristup utakmici trebali bi ostati neporaženi, iako nikad se ne zna...
MNK U.N HAJDUKA SDR - STROŽANAC X
-ovo bi mogla biti najizjednačenija utakmica ovog kola...
PB SPLIT - MNK ZLATKO CELENT 1
-dojma sam da PB ipak nešto ozbiljnije odrađuje završnicu sezone...
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 29 tra 2013, 20:25

Artem 28
Dujmovača 27
Colo Colo 25
Domus 24
Orbico 23

Artem se izvuka unatoč porazu, ostali se tresu do kraja.

Zadnje kolo:
Orbico - Dujmovača
Domus - Celent
Colo Colo - Zlatarna

Dujmovači je bod dovoljan, Domus i Orbico ne ovise o sebi.
Mi igramo zadnji, s pobjedom smo sigurni, a ako Domus ne pobijedi, mislim da nam je dovoljan i bod.
<<

FRAFO

VIP član

Post 30 tra 2013, 12:05

Borba za ostanak se polako razrješava: ako se ne varam DUJMOVAČA je sigurna, a od trojca ORBICO, DOMUS i COLO COLO spasit će se jedna ekipa...
DUJMOVAČA - 27 bodova (75:100)
-gotovo su osigurali ostanak u ligi! Orbico ih ne može uhvatiti zahvaljujući 1 negativnom bodu, a Domus se može bodovno izjednačit sa njima ali izjednačeni su u međusobnim susretima, dok Dujmovača ima puno bolju gol-razliku...
COLO COLO - 25 bodova (94:112)
-iako su do nedavno bili na pragu 2.lige, danas su korak do ostanka. Sve imaju u svojim nogama i pobjedom u zadnjem kolu protiv "zlatara" sigurno ostaju. U slučaju da Domus ne pobijedi, bit će im dovoljan i bod...
DOMUS - 24 boda (92:129)
-najavljivani su kao totalni autsajderi, dobar dio sezone su bili oko polovine tablice, a sada su na pragu povratka u 2.ligu. Sa 6 uzastopnih poraza srozali su se pri samom dnu i više ne ovise samo o sebi. Možda i uspiju upisati 3 boda u zadnjem kolu protiv Celenta, ali bi im to mogla biti "pirova pobjeda"...
ORBICO - 23 boda (71:96)
-od ekipa koje su se borile za ostanak (zadnjih 5) imaju najmanje poraza i najmanje primljenih golova, ali su ipak na posljednjem mjestu i malu su šanse da će se spasiti. Jučer su prokockali 3:0, čak im i bod ne bi bio loš... Ovako ispada da bi im mogao biti presudan onaj 1 negativan bod... Šteta!
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 06 svi 2013, 12:09

Nitko ne daje izjave?
Zatišje pred buru...
<<

Pojišan

Česti član

Post 07 svi 2013, 07:55

Slika

Zbogom, dragi prijatelju!
<<

Pojišan

Česti član

Post 07 svi 2013, 08:15

Evo, sezona je gotova, bar šta se tiče ligaškog dijela.
Ispali smo (Orbico), iako smo uspili dobit Dujmovaču u zadnjem kolu. Međutim, Colo Colo je dobija Zlatarnu i poslao nas u drugu ligu. Mogli smo i bolje, ali za ekipu naše kvalitete treba igrati svaku utakmicu kompletan, šta ovaj put nije bija slučaj.
Čestitke Hercegovcu, ali i Colu šta je uspija izborit opstanak.
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 07 svi 2013, 09:49

Evo sad kad je gotovo mogu kazat da sam priželjkiva da od nas pet ekipa koje smo bili na dnu ispadnu Artem i Dujmovača isključivo iz razloga šta su pokazali najmanje srčanosti (čast iznimkama poput Stefija i Čagija) i želje.
Nažalost, zahvaljujući našem porazu od Artema, Artem se škapula 2 kola prije kraja i onda se predzadnje kolo Dujmovača škapulala protiv njih.
Orbico je unatoč objektivnim problemima (prvenstveno ozljeda Matije) griza do kraja i na kraju ispada da su ispali zbog negativnog boda kojeg su dobili kad se nisu skupili u utakmici protiv nas.
Domus se iz objektivno komotne situacije sa 7 uzastopnih poraza strmoglavija u drugu ligu.
Mi smo nakon 0 0 9 na startu uspili skupit 28 bodova u preostalih 17 kola (9 1 7) bez da smo dovodili pojačanja.

Čestitam Hercegovcu na osvojenoj tituli - odigrali su besprijekorni prvi dio i poslije je bila samo stvar tehnike održat razliku. Celent bez dva najbolja igrača objektivno nije moga više ove sezone, a Strožanac mi se pari da je osta bez motiva. IS Deutche po meni ima najjači igrački kadar i za njih je ovo popriličan neuspjeh.

Dogodine se nadam neizvjesnijoj utrci za prvaka i toplo priželjkujem puno manje stresnu sezonu za nas.

p.s. sinoć su prije nas igrali udruga i žile. Utakmica koja o ničemu ne odlučuje sa strane je izgledala ko da je jednima i drugima finale Lige prvaka. Svaka čast!
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2012/2013