FAQ  •  Registracija  •  Login

1. liga mladih

<<

Ryan Giggs

Član

Post 05 tra 2013, 21:58

FRAFO napisao:a u 5.ligama IL VICTUM i KAMELEON CLUB imaju veliku prednost koju će teško ispustiti...

ali idu dvi ekipe iz 5.a i 5.b u viši rang ,a kako stvari stoje u 5.a moze svašta bit u borbi za drugo misto, a iz 5.b to je vjerovatno C.B.Mirabela.
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 08 tra 2013, 21:54

Vice ColoColo napisao:
forza morocco napisao:Vice

29:59 4:5 ???

vi stvarno ka da ste se nekome zamirili debelo ove sezone...

:roll: više mi je glupo opisivat naše "preokrete"... čak je i protivnicima bilo pomalo žaj
vratit će se jednom - kad zaslužimo

Danas dobili 7:6 - dali dva gola u zadnjih 10 sek, zadnji sa sirenom. Ipak se vraća :)
<<

Vidoviti Milan

Novi član

Post 09 tra 2013, 08:14

Cestitam Vice tebi i tvojima na izborenoj pobjedi, isto tako i Orbicu na bodu kontra novog-starog prvaka...
Ali posli vase utakmice igrala se jos jedna jako bitna za ostanak, a po onom sta sam vidia bolje da se nije ni igrala jer je ponasanje momaka iz Is Deutsche SRAMOTA!!!! Onako se setuckat po terenu i igrat priko kurca, a znas da gori na tribini ljudi gledaju i nisu glupi. Normalno da je Artem upisa bodove spasa, a vidit cemo oce li se zvijezde iz Is Deutsche setat po terenu i iduce kolo kontra Orbica.
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 09 tra 2013, 08:54

Vidoviti Milan napisao:Cestitam Vice tebi i tvojima na izborenoj pobjedi, isto tako i Orbicu na bodu kontra novog-starog prvaka...
Ali posli vase utakmice igrala se jos jedna jako bitna za ostanak, a po onom sta sam vidia bolje da se nije ni igrala jer je ponasanje momaka iz Is Deutsche SRAMOTA!!!! Onako se setuckat po terenu i igrat priko kurca, a znas da gori na tribini ljudi gledaju i nisu glupi. Normalno da je Artem upisa bodove spasa, a vidit cemo oce li se zvijezde iz Is Deutsche setat po terenu i iduce kolo kontra Orbica.

Sprdali su se i protiv nas pa ih nismo uspili dobit. To je Matkov problem, kako mu se igrači odnose prema ekipi i koliko poštuju protivnike. Kod nas toga nema, zato zvijezde ni ne igraju u Colu Colu (i uz malu otegotnu okolnost da mi sami plaćamo ligu :lol: ). (usput Artem je igra prije nas)

Šta se "puštanja" u zadnjim kolima tiče: to nek svakom ide na dušu. Ja osobno nebi nikad pustija utakmicu. To mi je totalno bezveze. To je kao da trčeš amatersku utrku pa te onda prijatelj dio staze pribaci motorom. Šta će ti takva pobjeda?
<<

nemampojma

Novi član

Post 09 tra 2013, 14:54

Vidoviti Milan napisao:Cestitam Vice tebi i tvojima na izborenoj pobjedi, isto tako i Orbicu na bodu kontra novog-starog prvaka...

Ne znam baš šta si ti gleda, nije da branim ovdi Is, ali nije se baš ni Celent satra da dodje do bodova, 2 gola primit u 8 sekundi, malo smišno, zar ne misliš?!
Ali mogu reć da je iznimno glupo šta ekipe tako odigravaju, ne vidim koji je smisao, na kraju ovi od zada svi dobiju i raspored je opet isti. Dodješ igrat da bi izgubija, ne znam, obe utakmice su po meni, šta bi se reklo, namištene...
<<

josip_radic

Stari član

Post 09 tra 2013, 15:55

Vice ColoColo napisao:
Vice ColoColo napisao:
forza morocco napisao:Vice

29:59 4:5 ???

vi stvarno ka da ste se nekome zamirili debelo ove sezone...

:roll: više mi je glupo opisivat naše "preokrete"... čak je i protivnicima bilo pomalo žaj
vratit će se jednom - kad zaslužimo

Danas dobili 7:6 - dali dva gola u zadnjih 10 sek, zadnji sa sirenom. Ipak se vraća :)

Biti ću iskren, ,alo mi je sumnjivo ovo sa Colo colom. Onako utakmicu dobiti??? Hmhm, nismo slijepi sve vidimo :):):):)

Naravno, šalim se. Nakon toliko pehova (što se tiče rezultata i preokreta na utakmicama) koje nikad više vjerojatno neće imati niti jedna ekipa, Colo-colo je dobio uz dva gola u posljednjih mislim, manje od 15 sekundi. Iskreno, zaslužili ste konačno malo sreće iako to Artemu ne paše, ali to je to, zabava i sport. To je naša Udruga. Bit će živo do kraja. Mi imamo vas, celenta, dujmovaču i pb do kraja.

Čuo sam i ja priče o namještanju utakmice koja se treba odigrati sljedeće kolo, ali ja uistinu ne vjerujem u to jer ovih 6-7 godina možemo se svi zajedno ponositi na lige mladih što se tiče tih stvari.

Naša jučerašnja utakmica, ajme majko, ali ne želim komentirati pristup na utakmicama i utakmicama bilo koga osim svoje (svojih) ekipa. Dobili smo poklon, iskoristili ga, prekinuli seriju od 10 poraza u nizu, iako to nismo očekivali na ovoj utakmici, ali bodovi se pišu i sve je daleko od gotovog jer je još 12 bodova u igri!

Ako mogu prognozirati iako je možda luđački i nerealno, mislim da će Colo-colo ostati, a i Orbico koji je izrazito jak ovako pojačan. Bit će tu svega. Naravno da se nadam i da Artema nećemo dogodine gledati u 2.ligi!

Svima sretno, neka bude pošteno (u to vjerujem), fer i korektno, a dva najnesretnija ili ako ćemo gledati tablicu, dva najlošija neka ispadnu!

Živili!
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 09 tra 2013, 20:20

nemampojma napisao:Ne znam baš šta si ti gleda, nije da branim ovdi Is, ali nije se baš ni Celent satra da dodje do bodova, 2 gola primit u 8 sekundi, malo smišno, zar ne misliš?!
Ali mogu reć da je iznimno glupo šta ekipe tako odigravaju, ne vidim koji je smisao, na kraju ovi od zada svi dobiju i raspored je opet isti. Dodješ igrat da bi izgubija, ne znam, obe utakmice su po meni, šta bi se reklo, namištene...

Nije Celent nama pustija ni milimetra. Uostalom, da su nam tili pustit puno jednostavnije je tankirat na 5:3 za nas, nego "izrežirat" dva gola u 7 sekundi. Mada, nemamo se mi kome opravdavat...
<<

nemampojma

Novi član

Post 09 tra 2013, 20:47

nisu pustili, ali nije da ih je bas bilo briga oce li dobit ili izgubit utakmicu, ili ostat nerjeseno, kao i utakmicu ranije is deutsche. samo kazem da ja ne bi nikad tako moga odigrat, jer cemu igrat ligu, ali dobro, uglavnom sritno svima, bit ce zanimljivo do kraja, kad je vec rjeseno pitanje prvaka, onda neka bude zanimljivo doli di je od Parne pa na doli sve neizvjesno, puno je novih lica u ekipama sa dna, tako da je tesko ista prognozirat, pogotovo sta celent i njima slicni mogu odigrat ka zadnji put :shock:
<<

Pojišan

Česti član

Post 10 tra 2013, 07:47

Meni je jedino sumnjiva Dujmovača, ali razumin da se ljudi teško motiviraju kad igraju kontra Velikog maldinija.
<<

FRAFO

VIP član

Post 10 tra 2013, 08:30

Jozo Radić: "mislim da će Colo-colo ostati, a i Orbico koji je izrazito jak ovako pojačan. Bit će tu svega. Naravno da se nadam i da Artema nećemo dogodine gledati u 2.ligi!"

Hahahah...na kraju bi moga Hercegovac ispast iz lige :D
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

josip_radic

Stari član

Post 10 tra 2013, 10:05

FRAFO napisao:Jozo Radić: "mislim da će Colo-colo ostati, a i Orbico koji je izrazito jak ovako pojačan. Bit će tu svega. Naravno da se nadam i da Artema nećemo dogodine gledati u 2.ligi!"

Hahahah...na kraju bi moga Hercegovac ispast iz lige :D

Da, pa kazao sam da to izgleda gotovo nemoguće i nerealno, ali sačekajmo kraj prvenstva. Ako ne obje, od te dvije ekipe jedna će opstat. To je neki moj osjećaj, a vidjeti ćemo na kraju. Koliko god mi ne odgovara reezultat utakmice Coo-colo - Celent, toliko mi je drago jer bolje da je zanimljivo.
<<

Pojišan

Česti član

Post 10 tra 2013, 12:19

Nadam se da ćemo zadnje kolo bit 3 boda iza Dujmovače. To bi bila utakmica posli koje bi sigurno završilo nekoliko "velikih" futsal karijera. Jozo, davno san stavija jednu sliku na forum. Bila je namijenjena Stefiju, al sad ću je provat pronać samo za tebe.
<<

Pojišan

Česti član

Post 10 tra 2013, 12:23

Slika
<<

Pojišan

Česti član

Post 10 tra 2013, 12:43

Slika
<<

josip_radic

Stari član

Post 10 tra 2013, 16:14

Zanimljiva je ova slika sa piljenjem naopako, ali nisam ti ja sličan ovima kojima se brod gadno naginje... :o :?
Ja sam ti od onih koji ne skrivaju svoja mišljenja, nekad me se krivo protumači, nekad me se krivo gleda zbog toga, ali takav sam kakav sam. Ne bojim se kazati što mislim.
Što se tiče baluna i ove priče oko opstanka, ne da mi se ponavljati, kazao sam što mislim, a kako će sve na kraju završiti, vidjeti ćemo.

Čestitke Hercegovcu na obranjenoj tituli. Ovoliku superiornost nismo odavno imali i na tome im svaka čast. Jednostavno, daleko su najbolji. Pred početak sezone mislio da bi im Žile mogle dati muke i otežati put ka obrani naslova, ali pogriješio sam jer ekipa Hercegovac VP se prošetala do 1.mjesta ove sezone.
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2012/2013