FAQ  •  Registracija  •  Login

2. liga veterana

<<

Duje Colo Colo

Novi član

Post 16 svi 2012, 19:46

Velike čestitke Zorziju na ostanku u ligi. Bilo je napeto do samog kraja. Mišljenja sam da imaju igrače za gornji dio tablice. Valjda će bit bolje u sljedećoj sezoni.
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 16 svi 2012, 20:19

Duje Colo Colo napisao:Velike čestitke Zorziju na ostanku u ligi. Bilo je napeto do samog kraja. Mišljenja sam da imaju igrače za gornji dio tablice. Valjda će bit bolje u sljedećoj sezoni.

Evo ja sam se opija od jedne pive :D ;)
Sezona puna pegula (predlaga sam da prominemo ime u meniskus) na kraju ipak završava sretno. Ispada da je veći gušt ovako se izvuć na kraju nego bit 6ti...
<<

dado_SB

Član

Post 16 svi 2012, 21:44

Cestitke Zorzi-u na ostanku u ligi.Kvalitetom zasigurno zasluzuju i puno vece mjesto na tablici..
<<

pater famillias

Novi član

Post 17 svi 2012, 07:22

Izgleda da je sve rjeseno , favoriti osvojili po 3 boda,sva 3 zasluzeno stim da je utakmica zewe i mm bila na rubu veceg incidenta ali srecom zavrsilo je na par manjih (ljudi skulirajte se, nije ovo arena a vi gladijatori,ovo je ipak mali balun i REKREACIJA). Ne virujem da ce mm
i sb prokockat sansu u zadnjem kolu premda im nece bit lako ali ruku na srce zasluzili su ici u prvu ligu. Sloga i Mikrofon ispadaju sta mi pari isto zasluzeno iako je mikrofon i ima neke sanse ali ipak su i kb a pogotovo zorzi kvalitetniji od njih.
P.s. Dado,falit ce tebi ovi forum,,nes se imat skim procakulat kad budes u prvoj ligi haha
<<

dado_SB

Član

Post 17 svi 2012, 07:44

Ne znam koliko je rjeseno s obzirom da imamo igrati s Issom koja je i jucer igrala odlicno protiv Cosmosa.Propustili penal na 0:0,a gol za 0:2 su primili tek na samom kraju kad je golman isao naprijed kao golman..Izgleda da je vise uzaludno pricati o sucima sto je uistinu zalosno..jucer sam dobio crveni karton za ono sto bi na svakoj veteranskoj utakmici trebalo podijeliti po 4 crvena kartona..ljudi,jos jednom apeliram, molim vas ujednacite kriterije!
<<

MALDINI

Česti član

Post 17 svi 2012, 08:34

Evo dno tablice je riješilo svoje nedoumice, K.B. u prošlom i mi u ovom kolu smo osigurali opstanak, u 3. ligu idu MIKROFON i SLOGA. Bilo je dramatično, posli naših uzastopnih poraza u drugom dijelu od SLOGE 1:2, POLIKLINIKE 1:2, K.B. 1:4 i ISSE 0:1 a znajući da nam slijede MICKEY pa BANKA i redom protivnici iz gornjeg dijela tablice, bija san uvjeren da ispadamo. Međutim, „ostarija“ je DEBA i dobija pravo igrat za veterane pa smo postali malo opasniji za protivnički gol, a i valjda nam više paše kad se igra otvorenije šta ne prakticiraju nižeplasirani oko nas, uglavnom MICKEY 2:1 (uz malo sriće), ZEWA 3:3 (uz malo nesriće), COSMOS 1:1 i jučer PUSD 5:3 i eto opstanka. Sad još FIRULE da neopterećeno provamo ostavit malo bolji dojam na kraju sezone.
Na vrhu mrtva trka. Jučer su sva tri kandidata prošli neokrznuti i odluku prebacili za 7 dana. U najboljoj poziciji su MIKIJEVCI koji imaju bod prednosti i idu na nelošeg ADINGA (u prvom dijelu je bilo 3:1 za MM), bankari imaju najteži posao protiv ISSE (u prvom dijelu poraz 2:4), a COSMOS nominalno najlakši posao protiv K.B. (u prvom dijelu tankih 1:0).
Dođe li do istih bodova, tu su u prednosti zelenaši. S COSMOSOM imaju 4:2 i 1:1, a sa MM 3:3 i 2:1, dakle oni idu naprid. COSMOS je bolji od MM, imaju 1:0 i 1:1.
Za 7 dana, COSMOS u 17:35, MICKEY u 19:20 (sve imaju u svojim nogama), a ako miši kiksaju, bankari će provat do titule dva dana posli, u petak 16:50.
Bit će napeto…
Tko leži - NE BJEŽI!
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 17 svi 2012, 10:51

Meni je banka najbolja ekipa u ligi, nadam se da će dignit naslov. S druge strane protiv Cosmosa i MM ne volim igrat tako da bi mi osobno pasalo da ove dvi ekipe odu u viši rang, a da dogodine ponovo igramo s bankarima :) :D
Bilo kako bilo vrlo neizvjesna završnica, kako i odgovara vrlo izjednačenoj ligi...
<<

MALDINI

Česti član

Post 17 svi 2012, 11:48

Prijedlog Ozrenu i ekipi u organizaciji.
Bilo bi dobro zaminit termine utakmica ZEWA-GALLO (srida 18:30) i ST BANKA-ISSA (petak 16:50) tako da se utakmice koje odlučuju za prvaka odigraju jedna za drugom da odma znamo čiji je pokal. Taman lipo, COSMOS i BANKA odrade svoj posal i ako su bili uspješni, ostanu gledat oće li MM bit uspješan...
Tko leži - NE BJEŽI!
<<

MALDINI

Česti član

Post 17 svi 2012, 11:56

A kad me krenilo, evo još jedan post.
Ni u 1. ni u 3. ligi nema drame šta se tiče ekipa koje nam dolaze dogodine.
Iz 1. lige ispadaju PAPUNDEK (OAZA koja je prominila ime, vraćaju nam se nakon izleta u 1.ligu) i PLETIONICA (do prije par godina svi su se tresli kad bi im dolazili na noge, sad očito nisu tako jaki, nisam ih pratija).
Iz 3. lige gore idu BRONX-TDM (vraćaju se i oni nakon izleta ali u 3.ligu) i CB LUNA (dobri, sa par igrača koji su igrali u višim ligama (Berkampe, jedva te čekam da dođeš)).
A i mercato priko lita će bit interesantan...
Tko leži - NE BJEŽI!
<<

forza morocco

VIP član

Post 17 svi 2012, 12:00

poala šta ste se raspisali sad kad ste osigurali opstanak, pogotovo maldini, kolo do kraja, a on post za postom :)
<<

MALDINI

Česti član

Post 17 svi 2012, 13:11

Do sad san se tresa radi opstanka, pa i ruke, tako da san faliva slova na tipkovnici i nikako napisat smisleni post. Sad je već lakše...
Tko leži - NE BJEŽI!
<<

dado_SB

Član

Post 17 svi 2012, 14:13

MALDINI napisao:Prijedlog Ozrenu i ekipi u organizaciji.
Bilo bi dobro zaminit termine utakmica ZEWA-GALLO (srida 18:30) i ST BANKA-ISSA (petak 16:50) tako da se utakmice koje odlučuju za prvaka odigraju jedna za drugom da odma znamo čiji je pokal. Taman lipo, COSMOS i BANKA odrade svoj posal i ako su bili uspješni, ostanu gledat oće li MM bit uspješan...

Hvala na prijedlogu,ali cemo mi ipak pricekati Cosmos i MM i vidjeti kako trebamo igrati...
<<

prika

Član

Post 22 svi 2012, 11:10

Ajmo malo prognoze za zadnje kolo :

SLOGA - PUSD ---------------------------------------- 2
FIRULE - ZORZI --------------------------------------- x
MIKROFON - POLIKLINIKA MATULIĆ ---------------- 1
K.B. SPLIT - COSMOS -------------------------------- 2
ZEWA - MNK GALLO ---------------------------------- 1
MICKEY MOUSE- PORSCHE SPLIT - ADING HR ---- x
SPLITSKA BANKA - ISSA - CAFFE BAR TANA ------ x
<<

pater famillias

Novi član

Post 22 svi 2012, 11:37

SLOGA - PUSD ---------------------------------------- 2
FIRULE - ZORZI --------------------------------------- 1
MIKROFON - POLIKLINIKA MATULIĆ ---------------- 2
K.B. SPLIT - COSMOS -------------------------------- 1
ZEWA - MNK GALLO ---------------------------------- 1
MICKEY MOUSE- PORSCHE SPLIT - ADING HR ---- 1
SPLITSKA BANKA - ISSA - CAFFE BAR TANA ------ 1
<<

dado_SB

Član

Post 23 svi 2012, 10:40

Uh,ne usudim se predvidjati rezultate Cosmosa i MM-a,a samim time ni nasu..Objektivno mi imamo najtezeg protivnika..Vise bih volio da igramo direktno s MM-om ili Cosmosom nego s Issom...
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2011/2012