FAQ  •  Registracija  •  Login

5A. liga mladih

<<

golman14

Član

Post 08 lip 2012, 17:22

Nemam sta pisat kad si ti sve napisa :D
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 08 lip 2012, 17:23

11:00 ZARA 07 GEO PARS - 1 vrlo vjerovatno
12:00 LAVANDIN ZA UMIVANJE ARISTA - 1 biće tvrda utakmica ako oba budu kompletni
12:55 AEDES MNK NEVERA POSTIRA - 2 jednostavno su bolji
13:55 STARI PLAC - ADOREA ISPOD PELE - 2 ispod pele su moji momci
14:50 D.D.K. LOKVE POSA - 1 bit će teško,zadnjih par kola smo bez po ekipe
15:50 TIKA TAKA SIERRA LEONE -1 ajmo nebesko plavi
16:45 FAST FOOD MEDENI SUBOVCI - 1 medeni su čvrsta momčad
17:45 MAGLA 02 F.C. UNITED MOTO CITY - 2 united je moj favorit(ne samo po dresovima)
Zadnja izmjena: Vinnie Jones; 08 lip 2012, 17:24; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 08 lip 2012, 17:30

DDK LOKVE - SIERA LEONE 4 : 2 (0:2)

Moj igrač uzima balun a protivnički igrač (br.69) ga povuče za dres a sudac D.Šošo ne sudi ništa i mi iz te akcije primamo gol za 1:2.
E sad možda vama ovo nije faul,zato pogledajte situaciju broj 2.
1. http://youtu.be/Kc4MR6R9veI

Je li ovo faul?Čisti duel i uzimanje baluna ali Sudac D.Šošo ga uredno sudi!!!
2. http://youtu.be/WhRqyvPvFgs

Ma neka sam u obe situacije u krivu.Dobro pogledajte kako protivnički igrač(br.69) s namjerom udara otvorenim laktom u lice mog igrača (pogledajte više puta pa ćete vidit da postoji očita namjera a balun je već iza).
A sudac D.Šošo ne da ne daje CRVENI karton za namjerno udaranje(nesportska igra) nego niti faul nije dosudio i pokazuje balun za golmana.Posli se pravda da nije vidija.Nije vidija duel s 4 metra.Di je gleda???
3. http://youtu.be/sN3zGl5FImY

Dobro pogledajte i ovo.Moj golman kliže van 6 metara i dira balun rukom.Čisti ŽUTI(slažen se).Ali sudac D.Šošo ga daje tek na sugestiju i nakon razgovora s protivničkim igračem br.69.(dizanjem ruke simulira karton).
4. http://youtu.be/KxJ-4O-_c9w

Siera je napravila 4 faula.Rezultat je 2:2,dvi minute i 40 sekundi do kraja.Rade i peti ali ga sudac D.Šošo NE SVIRA!!!
Možda nije neki žestoki faul ali se vidi da njihov igrač ne ide na balun nego zaustavit mog igrača.
5. http://youtu.be/FpFD4VOtLuU

Moj igrač radi faul nad igračem br.69 (koji je trebao biti pod tušem da je pravde) a taj igrač se baca u šesterac uz teatralan urlik.Sudac D.Šošo odmah reagira i mom igraču daje drugi žuti (CRVENI) karton.Mrtvo hladno pri rezultatu 2:2,minut i 22 sekunde prije kraja utakmice???Jer ovo je vidija,a lakat nije!!!
6. http://youtu.be/L-fObPcUqsI

Gubimo 3:2,50 sekundi do kraja.Igramo igrača golmana.Udarac.Balun pogađa igrača br.69 u otvorenu RUKU U 6 METARA.Čista,otvorena,nije u prirodnom položaju i sprječila je loptu na putu prema branci.Šta još triba???Sudci šute a mi primamo gol za 4:2,KRAJ!!!Sudac Cikojević nije ni mogao vidit ruku jer je ostao oko centra,ali pogledajte gdje je D.ŠOŠO.Dobro pogledajte od te ruke po do kraja utakmice gdje je sudac D.Šošo?Pa on se uopće ne miče.Nema ga ni u kadru!!!Dobro pogledajte ovu ruku par puta pa ćete vidit koliko je ruka od tijela(ako treba povećajte sliku)!!!
7. http://youtu.be/p27s-fu5u1c

Sudca Cikojevića nisam ni jednom spomenuo jer je sudio korektno sve šta je vidio i na njega nemam primjedbi ali samo bi volio ako je ikako moguće da se tu i tamo mojoj momčadi sudi kao što je ovu utakmicu sudac D.Šošo sudio Siera Leoneu.HVALA!!!

P.S.Ajde Torres.Pa makar reka da je sve čisto!!!
Zadnja izmjena: Vinnie Jones; 08 lip 2012, 18:41; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

degen

Član

Post 08 lip 2012, 18:51

11:00 ZARA 07 GEO PARS - 1 bit ce gusto
12:00 LAVANDIN ZA UMIVANJE ARISTA - 1 kvalitetniji je lavandin
12:55 AEDES MNK NEVERA POSTIRA - 2 nevera ne bi tribala imat vecih problema, ali ce vise mislit na utakmicu iza
13:55 STARI PLAC - ADOREA ISPOD PELE - 1 nece im bit lako bit ce ogromni pritisak na njima ali bi tribali dobit
14:50 D.D.K. LOKVE POSA - 1 lokve kiksaju di se ne ocekuje ali mislim da ce 1 bit
15:50 TIKA TAKA SIERRA LEONE - 2 sierra govorim kroz cijelu sezonu mi je 3 ekipa po jacini definitivno
16:45 FAST FOOD MEDENI SUBOVCI - 1 ff medeni da je igra od pocetka bili bi među prvih 5
17:45 MAGLA 02 F.C. UNITED MOTO CITY - 1 idemo po pobjedu
<<

PUMPLE

Član

Post 08 lip 2012, 19:03

Vinnie, gledam ova videa i evo moji zaključci;
1. prekršaj za tvoju ekipu
2. nema prekršaja
3. prekršaj za tvoju ekipu, ali bez kartona. Vidi se da protivnički igrač ide na loptu, došao je do nje prvi, a nema namjere da udara tvog igrača. Maksimalno žuti karton, a da je dao crveni, to bi bila drastična pogreška!
4. prekršaj van 6 m, žuti karton vrataru
5. nema prekršaja. Protivnički igrač u duelu dolazi prvi do lopte, te je gradi za svog suigrača
6. kazneni udarac i žuti karton tvom igraču. Vidi se da ga je tvoj igrač povlačio i iza 6 m, pa nastavio unutar kaznenog prostora
7. kazneni udarac za tvoju ekipu, bez kartona jer igrač nema namjeru igrat rukom, ali pošto mu ruka nije u prirodnom položaju, te ju je i mogao skloniti pošto udarac nije iz blizine, penal je opravdan. Čak se i po zvuku čulo da je kontakt ruke i lopte, pa mi je ovo neshvatljiva pogreška... :(
Ovo su moje objektivne pocjene. Možda čak neki suci nebi ni sudili prekršaj u situaciji br.1., ali kriterij u utakmici mora biti ujednačen, za šta se ne može reći kad se gledaju 1. i 2. video.
Pozz!
<<

torres19

VIP član

Post 08 lip 2012, 21:19

Vinnie Jones napisao:DDK LOKVE - SIERA LEONE 4 : 2 (0:2)

Moj igrač uzima balun a protivnički igrač (br.69) ga povuče za dres a sudac D.Šošo ne sudi ništa i mi iz te akcije primamo gol za 1:2.
E sad možda vama ovo nije faul,zato pogledajte situaciju broj 2.
1. http://youtu.be/Kc4MR6R9veI

Je li ovo faul?Čisti duel i uzimanje baluna ali Sudac D.Šošo ga uredno sudi!!!
2. http://youtu.be/WhRqyvPvFgs

Ma neka sam u obe situacije u krivu.Dobro pogledajte kako protivnički igrač(br.69) s namjerom udara otvorenim laktom u lice mog igrača (pogledajte više puta pa ćete vidit da postoji očita namjera a balun je već iza).
A sudac D.Šošo ne da ne daje CRVENI karton za namjerno udaranje(nesportska igra) nego niti faul nije dosudio i pokazuje balun za golmana.Posli se pravda da nije vidija.Nije vidija duel s 4 metra.Di je gleda???
3. http://youtu.be/sN3zGl5FImY

Dobro pogledajte i ovo.Moj golman kliže van 6 metara i dira balun rukom.Čisti ŽUTI(slažen se).Ali sudac D.Šošo ga daje tek na sugestiju i nakon razgovora s protivničkim igračem br.69.(dizanjem ruke simulira karton).
4. http://youtu.be/KxJ-4O-_c9w

Siera je napravila 4 faula.Rezultat je 2:2,dvi minute i 40 sekundi do kraja.Rade i peti ali ga sudac D.Šošo NE SVIRA!!!
Možda nije neki žestoki faul ali se vidi da njihov igrač ne ide na balun nego zaustavit mog igrača.
5. http://youtu.be/FpFD4VOtLuU

Moj igrač radi faul nad igračem br.69 (koji je trebao biti pod tušem da je pravde) a taj igrač se baca u šesterac uz teatralan urlik.Sudac D.Šošo odmah reagira i mom igraču daje drugi žuti (CRVENI) karton.Mrtvo hladno pri rezultatu 2:2,minut i 22 sekunde prije kraja utakmice???Jer ovo je vidija,a lakat nije!!!
6. http://youtu.be/L-fObPcUqsI

Gubimo 3:2,50 sekundi do kraja.Igramo igrača golmana.Udarac.Balun pogađa igrača br.69 u otvorenu RUKU U 6 METARA.Čista,otvorena,nije u prirodnom položaju i sprječila je loptu na putu prema branci.Šta još triba???Sudci šute a mi primamo gol za 4:2,KRAJ!!!Sudac Cikojević nije ni mogao vidit ruku jer je ostao oko centra,ali pogledajte gdje je D.ŠOŠO.Dobro pogledajte od te ruke po do kraja utakmice gdje je sudac D.Šošo?Pa on se uopće ne miče.Nema ga ni u kadru!!!Dobro pogledajte ovu ruku par puta pa ćete vidit koliko je ruka od tijela(ako treba povećajte sliku)!!!
7. http://youtu.be/p27s-fu5u1c

Sudca Cikojevića nisam ni jednom spomenuo jer je sudio korektno sve šta je vidio i na njega nemam primjedbi ali samo bi volio ako je ikako moguće da se tu i tamo mojoj momčadi sudi kao što je ovu utakmicu sudac D.Šošo sudio Siera Leoneu.HVALA!!!

P.S.Ajde Torres.Pa makar reka da je sve čisto!!!

Tvoj ti entuzijazam nemože niko uzet.Sudac Šošo je mladi sudac ,neiskusan i mora učit.Ja za sebe mislin da ti uvik dobro sudin ,naravno sa dikod sitnim greškama pa me ti izasereš ,šta ću pokrijen se ušima i mučin ali nije mi pravo.
Pumple je jedan od najboljih i najcjenjenijih sudaca udruge ,meni je on Mujan,Miketek ima ih još dosta pomoga savjetima na početku sudačke karijere ,to je kad stariji sudac stane iza svake tvoje odluke ili kad nesudiš nešto evidentno on sudi s druge strane itd...i tako stječeš sigurnost .Kolega Šošo će bit dobar triba mu vrimena ,pitanje je jel ti imaš strpljenja?
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

degen

Član

Post 08 lip 2012, 21:20

VINNIE
moje mišljenje
1. nema faula
2. malo ga je nogom zakacia pa moze i nemora svirat
3. faul je a po meni bez kartona
4. nevidim ruku ako ti kazes onda je...dobro sugestija je tu vise manje nebitna po meni
5. mislim da je ovo faul za vas
6. ovo po meni nije za zuti!
7.cisti penal...zaustavia je gol golman je vec pada

eto to je moje viđenje..drago mi je da se i ovo nađe na forumu bilo bi lipo i golove gledat ali i ovo je za analizirat dobro i nadam se da ce nadređeni pogledat ove situacije kad vec imaju priliku
<<

degen

Član

Post 08 lip 2012, 21:22

ne dijelim misljenje bas sa pumplom :D
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 08 lip 2012, 21:55

torres19 napisao:Tvoj ti entuzijazam nemože niko uzet.Sudac Šošo je mladi sudac ,neiskusan i mora učit.Ja za sebe mislin da ti uvik dobro sudin ,naravno sa dikod sitnim greškama pa me ti izasereš ,šta ću pokrijen se ušima i mučin ali nije mi pravo.
Pumple je jedan od najboljih i najcjenjenijih sudaca udruge ,meni je on Mujan,Miketek ima ih još dosta pomoga savjetima na početku sudačke karijere ,to je kad stariji sudac stane iza svake tvoje odluke ili kad nesudiš nešto evidentno on sudi s druge strane itd...i tako stječeš sigurnost .Kolega Šošo će bit dobar triba mu vrimena ,pitanje je jel ti imaš strpljenja?

Ovo na P.S. je bilo bockanje da sta prije cujen tvoju reakciju ali ti moran priznat da si me razočara sa ovako suvim odgovorom.
Bez obzira sta me ti uvik izkartoniras ja te ipak cijenim ka dobrog sudca.Ne odličnog ali to je na tebi,ima vrimena.
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 08 lip 2012, 22:09

PUMPLE napisao:Vinnie, gledam ova videa i evo moji zaključci;
2. nema prekršaja
3. prekršaj za tvoju ekipu, ali bez kartona. Vidi se da protivnički igrač ide na loptu, došao je do nje prvi, a nema namjere da udara tvog igrača. Maksimalno žuti karton, a da je dao crveni, to bi bila drastična pogreška!
5. nema prekršaja. Protivnički igrač u duelu dolazi prvi do lopte, te je gradi za svog suigrača
6. kazneni udarac i žuti karton tvom igraču. Vidi se da ga je tvoj igrač povlačio i iza 6 m, pa nastavio unutar kaznenog prostora
7. kazneni udarac za tvoju ekipu, bez kartona jer igrač nema namjeru igrat rukom, ali pošto mu ruka nije u prirodnom položaju, te ju je i mogao skloniti pošto udarac nije iz blizine, penal je opravdan. Čak se i po zvuku čulo da je kontakt ruke i lopte, pa mi je ovo neshvatljiva pogreška... :(
Ovo su moje objektivne pocjene. Možda čak neki suci nebi ni sudili prekršaj u situaciji br.1., ali kriterij u utakmici mora biti ujednačen, za šta se ne može reći kad se gledaju 1. i 2. video.
Pozz!

Vidin da te Mikulić hvali pa mi nisu jasne dvi stvari???
3."nema namjere udrit mog igrača"???Pa kad je već skočija sa ispruženom livom rukom i odnija balun,zašto nije desnu ruku ostavija uz tilo nego je zamahnija prema glavi mog igrača i udrija ga po nosu bez potribe a nije mu pritila nikakva opasnost od mog igrača???

6."kazneni udarac","nastavija unutar kaznenog prostora"???Svakome je jasno da je prekršaj počeja i završija van kaznenog prostora.U trenutku pada taj igrač je sa obe noge van šesterca!!!

Oprosti ali ne djelim Torresovo mišljenje o tebi!
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 08 lip 2012, 22:23

degen napisao:VINNIE
moje mišljenje
1. nema faula
2. malo ga je nogom zakacia pa moze i nemora svirat
3. faul je a po meni bez kartona
4. nevidim ruku ako ti kazes onda je...dobro sugestija je tu vise manje nebitna po meni
5. mislim da je ovo faul za vas
6. ovo po meni nije za zuti!
7.cisti penal...zaustavia je gol golman je vec pada

eto to je moje viđenje..drago mi je da se i ovo nađe na forumu bilo bi lipo i golove gledat ali i ovo je za analizirat dobro i nadam se da ce nadređeni pogledat ove situacije kad vec imaju priliku

Znaš zašto je bitna sugestija?Zato jer ja sam sebi još ne mogu objasnit da li je ovaj sudac stvarno ovoliko loš i neiskusan ili je namjerno sudija protiv nas.I smeta me u svim ovim komentarima šta niko nije glasno reka da je D.Šošo direktno upropastija(izrežira) utakmicu.Jer njegove greške su direktno utjecale na rezultat.A tu nije kraj jer ima još takvih Šoša koji isto ovo rade drugim ekipama a delegati ništa.Koliko je u ovoj sezoni bilo katastrofalnih sudačkih grešaka a ni jedan delegat nije prijavija ni jednog sudca a kamoli da je u utakmici prominija neku sudčevu odluku.Pa oni su tu radi nas!!!
<<

F.F MEDENI

Novi član

Post 09 lip 2012, 00:09

Fone napisao:Zadnja prognoza u ovoj predugoj sezoni, ka i uvik više pokretana simpatijama i zajebancijon, nego realnim stanjem snaga. Nadan se da se niko tokon sezone nije naša uvrijeđen ili podcijenjen u prognozama, jer je velika većina ekipa u ovoj ligi korektna. Poziv i mojin redovitin kolegama na forumu (degen, grgo, golman 14, vinnie jones, d-ex15, antuntus..) da bace jednu prognozu za kraj.

11:00 ZARA 07 GEO PARS - 1 mlađa zara će lošu sezonu zaključit pobjedom
12:00 LAVANDIN ZA UMIVANJE ARISTA - 1 zicer kola, lavandin dobiva velikom razlikom
12:55 AEDES MNK NEVERA POSTIRA - 2 mi ćemo svoje odradit, i glasno navijat za Ispod pele u utakmici iza
13:55 STARI PLAC - ADOREA ISPOD PELE - 2 sportski se nadat, pele su jednom već pokazale da mogu
14:50 D.D.K. LOKVE POSA - 1 lokve dobovaju, iako su najnepredvidivija ekipa u ligi
15:50 TIKA TAKA SIERRA LEONE - x miroljubivo za kraj
16:45 FAST FOOD MEDENI SUBOVCI - x medeni su poletili na krilima sjajnog joze, al ne može on vječno onako branit
17:45 MAGLA 02 F.C. UNITED MOTO CITY - 1 ako Magla 02 ne uđe u ligu za prvaka, bodrit će je hrpa luđaka...

Imaš skroz iskrivljenu sliku o nama uz prve dvi ekipe imamo najviše pobjeda zaredom i treća smo ekipa lige po broju zabijenih golova naš cilj je bio ući među osam na kraju sezone a bili smo petnesti i svi su to dočekali s podsmjehom ali mi smo tu među osam.
HAJDUK,koliko volim ja tvoje pobjede ma igraj muški i kad te ne ide !
HAJDUK,bez tebe moj je život nesretan jer ja živim za samo jedan san !
HAJDUK,jer mom životu smisao si ti uz tebe vječno su tvoji SPLIĆANI !!!
<<

PUMPLE

Član

Post 09 lip 2012, 07:10

Vinnie Jones napisao:
2. nema prekršaja
Pozz!

3."nema namjere udrit mog igrača"???Pa kad je već skočija sa ispruženom livom rukom i odnija balun,zašto nije desnu ruku ostavija uz tilo nego je zamahnija prema glavi mog igrača i udrija ga po nosu bez potribe a nije mu pritila nikakva opasnost od mog igrača???

6."kazneni udarac","nastavija unutar kaznenog prostora"???Svakome je jasno da je prekršaj počeja i završija van kaznenog prostora.U trenutku pada taj igrač je sa obe noge van šesterca!!!

Vinnie, kad gledam snimku vidim da je taj igrač skočio s nekim poluokretom u zraku, pa mu je možda zbog takvog pokreta tijela poletila i ruka, ali o namjernom udaranju ovdje nema ni govora.
Ako je prekršaj počeo van kaznenog prostora i nastavio se unutra, onda je to penal. Ovdje ne mogu 100% reć da je penal, ali je to sigurno prekršaj za žuti karton. E, još da napomenem kako je crta dio kaznenog prostora, pa ako je bio na crti, onda je penal.
Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ja znam kakvo mišljenje o meni ima struka i kolege suci. Cijenim svačije mišljenje, a njihovo mi je ipak važnije od tvog. :)
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 09 lip 2012, 09:26

PUMPLE napisao:
Vinnie Jones napisao:
2. nema prekršaja
Pozz!

Vinnie, kad gledam snimku vidim da je taj igrač skočio s nekim poluokretom u zraku, pa mu je možda zbog takvog pokreta tijela poletila i ruka, ali o namjernom udaranju ovdje nema ni govora.
Ako je prekršaj počeo van kaznenog prostora i nastavio se unutra, onda je to penal. Ovdje ne mogu 100% reć da je penal, ali je to sigurno prekršaj za žuti karton. E, još da napomenem kako je crta dio kaznenog prostora, pa ako je bio na crti, onda je penal.
Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ja znam kakvo mišljenje o meni ima struka i kolege suci. Cijenim svačije mišljenje, a njihovo mi je ipak važnije od tvog. :)

Ja i ne znam ko si ti!Možda i jesi najbolji sudac u udruzi!
Moje mišljenje o tebi je isključivo radi tvog viđenja ove dvije situacije,jer uporno braniš nesportski potez protivničkog igrača.
Kontroverzan si.Kažeš, možda mu je ruka poletila a kategoričan si da o namjeri nema govora.A ako mu ruka nije sama poletila(a nije) i nije namjera,šta je onda???Polunamjera,ha,ha,ha!!!
Uostalom kad u igri nekoga udreš slučajno zdrav razum ( i kućni odgoj) ti nalaže da pogledaš šta je sa protivnikom i da se odma ispričaš.Pogledaj malo reakciju protivničkog igrača nakon udarca.Pokupija se ka kurva i pravi se blesav,jer zna šta je napravija!!!
A i ovaj drugi prekršaj ti je nekako stalo ugurat u šesterac!
Prvo si bija kategoričan da je penal pa sad nisi 100% siguran.Pa si siguran da je žuti(onda bi takvih žutih bilo po 20 na utakmici).
E sad ako je na crti onda je penal???Je li gol ako je balun na crti?Je li aut?Je li korner???NIJE!!!Pa tako nije ni penal!Pogotovo šta ovi nije bija ni na crti nego s obe noge van!
Tako da ti moran priznat da nisam sklon vjerovanju u tvoje kvalitete!
Ako je ovo ipak pokušaj da se na neki način ublaži napad na kolegu onda svaka čast jer volim ljude koji ne daju na svoje!
Sportski pozdrav!!!
Zadnja izmjena: Vinnie Jones; 09 lip 2012, 09:35; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

Fone

Član

Post 09 lip 2012, 09:51

F.F MEDENI napisao:
Fone napisao:Zadnja prognoza u ovoj predugoj sezoni, ka i uvik više pokretana simpatijama i zajebancijon, nego realnim stanjem snaga. Nadan se da se niko tokon sezone nije naša uvrijeđen ili podcijenjen u prognozama, jer je velika većina ekipa u ovoj ligi korektna. Poziv i mojin redovitin kolegama na forumu (degen, grgo, golman 14, vinnie jones, d-ex15, antuntus..) da bace jednu prognozu za kraj.

11:00 ZARA 07 GEO PARS - 1 mlađa zara će lošu sezonu zaključit pobjedom
12:00 LAVANDIN ZA UMIVANJE ARISTA - 1 zicer kola, lavandin dobiva velikom razlikom
12:55 AEDES MNK NEVERA POSTIRA - 2 mi ćemo svoje odradit, i glasno navijat za Ispod pele u utakmici iza
13:55 STARI PLAC - ADOREA ISPOD PELE - 2 sportski se nadat, pele su jednom već pokazale da mogu
14:50 D.D.K. LOKVE POSA - 1 lokve dobovaju, iako su najnepredvidivija ekipa u ligi
15:50 TIKA TAKA SIERRA LEONE - x miroljubivo za kraj
16:45 FAST FOOD MEDENI SUBOVCI - x medeni su poletili na krilima sjajnog joze, al ne može on vječno onako branit
17:45 MAGLA 02 F.C. UNITED MOTO CITY - 1 ako Magla 02 ne uđe u ligu za prvaka, bodrit će je hrpa luđaka...

Imaš skroz iskrivljenu sliku o nama uz prve dvi ekipe imamo najviše pobjeda zaredom i treća smo ekipa lige po broju zabijenih golova naš cilj je bio ući među osam na kraju sezone a bili smo petnesti i svi su to dočekali s podsmjehom ali mi smo tu među osam.

Prika, znan da ste dobra ekipa, uostalom i nama ste okinuli bod u drugom dijelu. Da si pročita cili moj post, vidia bi dio di san napisa da su moje prognoze motivirane i simpatijama prema ekipama, a subovci su mi među dražim ekipama u ligi. Dava san i vama često prednost, pogotovo radi Joze čiji entuzijazam iznimno cijenin, a u zadnje vrime brani fenomenalno. Dakle, nemoj se tu žestit radi glupe prognoze na forumu, nego samo nastavite dalje ovako dobro igrat. A danas ćeš vidit da protiv subovaca nije lako doć do 3 boda.
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2011/2012