FAQ  •  Registracija  •  Login

5A. liga mladih

<<

tonino

Novi član

Post 31 svi 2012, 11:25

Postoji li šansa da se termin utakmice subovci - tika taka odigra u nekom ranijem terminu 03.06? Ako se ekipa subovaca slaže? Ima li koja ekipa dobrovoljaca koji igraju u 11 ili 12h?
da je dobro nije, ali uvik može bolje!!!
<<

F.F MEDENI

Novi član

Post 31 svi 2012, 12:48

Mi vam možemo izać u susret ako vam i ostali pristanu,ali morate kontaktirat udrugu !
HAJDUK,koliko volim ja tvoje pobjede ma igraj muški i kad te ne ide !
HAJDUK,bez tebe moj je život nesretan jer ja živim za samo jedan san !
HAJDUK,jer mom životu smisao si ti uz tebe vječno su tvoji SPLIĆANI !!!
<<

gavra stari plac

VIP član

Post 31 svi 2012, 17:37

smisno je da se bez pitanja ekipa cilo kolo pribaci za nedilju, da smo tili igrat nediljon igrali bi 5b ligu, fala i ekipi pose koja nece da igra ni u petak ni u subotu
<<

Član

Post 31 svi 2012, 18:37

jedini put da ja mogu doc i oni pribace u nedilju??
<<

torres19

VIP član

Post 31 svi 2012, 19:35

***** napisao:jedini put da ja mogu doc i oni pribace u nedilju??

Moćeš bar gledat napad redsa na 3 misto.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

Fone

Član

Post 01 lip 2012, 07:43

11:00 KMANCESTER GEO PARS - 1 mislin da je i posrnuli kman bolji od "djedica" iz čelopeka
11:55 F.C. UNITED MOTO CITY FAST FOOD MEDENI - 2 simpatiziran united, al medeni je ipak bolji
12:55 MNK NEVERA POSTIRA ZARA 07 - 1 nema predaje do kraja
13:50 SUBOVCI TIKA TAKA - 2 subovci koliko dobro igrali ne mogu nikoga dobit :(
14:50 SIERRA LEONE D.D.K. LOKVE - 2 sierra je bolja, al lokve će na karakter i borbenost doć do pobjede
15:45 POSA STARI PLAC - ADOREA -2 plac koliko god nekad igra loše, uvik dođe do pobjede
16:45 ISPOD PELE LAVANDIN ZA UMIVANJE - x pele će izvuć bod protiv odličnog lavandina
17:40 ARISTA AEDES - x miroljubiva nula ekipa sličnih imena
SLOBODAN MAGLA 02 - samo maglu volim ja i više nikoga...
<<

F.F MEDENI

Novi član

Post 03 lip 2012, 13:03

Fast Food Medeni-F.C.United Moto City 7:1 (2:1),čestitke mojoj ekipi u možda našoj najboljoj predstavi u ovoj polusezoni ali ipak moram izdvojit našeg golmana JOZU PULJIZA koji je branio utakmicu života te skinio uz dva akumulirana još najmanje 10 zicera još prije je Jozo izborio mjesto u našoj drugoj ekipi U.N. HAJDUKA S.D.R. koja će od sljedeće sezone nastupati u 2.ligi UMN,a s današnjim obranama to je samo potvrdio.Mi smo na korak od cilja to je ulazak među osam ekipa a kad se zna da smo preuzeli ovu ekipu na predposljenjoj poziciji na polusezoni to je inzvaredan rezultat imali smo i par pehova kojih da nije bilo nalazili bi se sigurno u prvih pet jer sve ekipe iz vrha smo dobro namučili a nekima smo i bodove otkinuli dogodine uz još neka pojačanja napadamo prvo misto,danas protivnik fer i korektan,sportski pozdrav!
<<

Fone

Član

Post 03 lip 2012, 13:49

Nevera - Zara 3:0 (bez borbe). Zara, na žalost, nije došla i upisali smo prve "besplatne" bodove u sezoni. Bilo bi lipo da su uspili nekako javit da neće doć jer nan je par ljudi došlo s brača uz dosta muke, jer rade u kafićima i nije in bilo lako minjat smjene., a neki su se i posvađali sa suprugama oko čuvanja dice... Ja osobno ne zamjeran igračima zare i drago mi je šta nisu došli jer san na turniru na Visokoj popia 20 pivi u 2 dana i neigranje mi je lipo palo. Hvala dvojici momaka iz medenog i untieda koji su ostali igrat s nama da nismo dolazili za ništa.
<<

CANTONA KING

Novi član

Post 04 lip 2012, 08:03

F.F MEDENI napisao:Fast Food Medeni-F.C.United Moto City 7:1 (2:1),čestitke mojoj ekipi u možda našoj najboljoj predstavi u ovoj polusezoni ali ipak moram izdvojit našeg golmana JOZU PULJIZA koji je branio utakmicu života te skinio uz dva akumulirana još najmanje 10 zicera još prije je Jozo izborio mjesto u našoj drugoj ekipi U.N. HAJDUKA S.D.R. koja će od sljedeće sezone nastupati u 2.ligi UMN,a s današnjim obranama to je samo potvrdio.Mi smo na korak od cilja to je ulazak među osam ekipa a kad se zna da smo preuzeli ovu ekipu na predposljenjoj poziciji na polusezoni to je inzvaredan rezultat imali smo i par pehova kojih da nije bilo nalazili bi se sigurno u prvih pet jer sve ekipe iz vrha smo dobro namučili a nekima smo i bodove otkinuli dogodine uz još neka pojačanja napadamo prvo misto,danas protivnik fer i korektan,sportski pozdrav!

Ne mogu vjerovati sta nam je taj Covjek uspija sve skinuti, :(
Keane: "Cantona se ušeta na prepuni Old Trafford kao da posjeduje to jebeno mjesto." :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
<<

bubi0502

Član

Post 04 lip 2012, 15:38

prodaju se 3 karte za hrvatska španjolska
dikod uđe dikod neuđe i opet dobro je
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 04 lip 2012, 15:38

DDK LOKVE - SIERA LEONE 2 : 4 (2:0).
Čestitke igračima S.Leonea na pobjedi.
P.S.Nikad neću shvatit način suđenja u 5-im ligama!!!
<<

tonino

Novi član

Post 04 lip 2012, 18:12

Vinnie Jones napisao:DDK LOKVE - SIERA LEONE 2 : 4 (2:0).
Čestitke igračima S.Leonea na pobjedi.
P.S.Nikad neću shvatit način suđenja u 5-im ligama!!!

Gleda sam i slazem se
da je dobro nije, ali uvik može bolje!!!
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 06 lip 2012, 21:31

Zaostala utakmica:
DDK LOKVE - ZARA 5 : 5 (3:1).
Mi vodili 5:1 a Zara nam uvalila 3 gola u zadnjih 5 minuta.
Svaka čast i sve čestitke na karakteru i borbenosti momčadi Zare.
Srića za nas šta utakmica nije trajala još dvi minute!!!
<<

F.F MEDENI

Novi član

Post 07 lip 2012, 23:45

Zadnje kolo a čeka nas neizvjesna borba za vrh i prvih osam mjesta mi sa pobjedom smo najmanje osmi i ovisimo samo o sebi ako se poklopi još jedan rezultat u našu korist možemo i do sedme pozicije sve u svemu odličan rezultat u drugom djelu sezone zabili smo najviše poslje placa i nevere dva ipo miseca bez poraza što se isto može pohvalit samo prve dvi ekipe eto vidimo se u subotu tribine bi tribale biti dobro popunjene!
Zadnja izmjena: F.F MEDENI; 07 lip 2012, 23:46; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

Fone

Član

Post 08 lip 2012, 16:54

Zadnja prognoza u ovoj predugoj sezoni, ka i uvik više pokretana simpatijama i zajebancijon, nego realnim stanjem snaga. Nadan se da se niko tokon sezone nije naša uvrijeđen ili podcijenjen u prognozama, jer je velika većina ekipa u ovoj ligi korektna. Poziv i mojin redovitin kolegama na forumu (degen, grgo, golman 14, vinnie jones, d-ex15, antuntus..) da bace jednu prognozu za kraj.

11:00 ZARA 07 GEO PARS - 1 mlađa zara će lošu sezonu zaključit pobjedom
12:00 LAVANDIN ZA UMIVANJE ARISTA - 1 zicer kola, lavandin dobiva velikom razlikom
12:55 AEDES MNK NEVERA POSTIRA - 2 mi ćemo svoje odradit, i glasno navijat za Ispod pele u utakmici iza
13:55 STARI PLAC - ADOREA ISPOD PELE - 2 sportski se nadat, pele su jednom već pokazale da mogu
14:50 D.D.K. LOKVE POSA - 1 lokve dobovaju, iako su najnepredvidivija ekipa u ligi
15:50 TIKA TAKA SIERRA LEONE - x miroljubivo za kraj
16:45 FAST FOOD MEDENI SUBOVCI - x medeni su poletili na krilima sjajnog joze, al ne može on vječno onako branit
17:45 MAGLA 02 F.C. UNITED MOTO CITY - 1 ako Magla 02 ne uđe u ligu za prvaka, bodrit će je hrpa luđaka...
Zadnja izmjena: Fone; 08 lip 2012, 17:02; ukupno mijenjano 1 put/a.
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2011/2012