FAQ  •  Registracija  •  Login

4. liga mladih

<<

st kmica

VIP član

Post 07 svi 2012, 22:17

pavegolgeter napisao:
st kmica napisao:
pavegolgeter napisao:jebem ruzne za pare pa se javi fatalna crvenokoso

po stoti put ti govorin da to nije niko od nas a pogotovo crvenokosa zato nemoj bit grez jer ce na kraju neko od nas tebe jebat u dupe

ne budi smisan...ja mislin da ovo pise neko s kacunara

od pete lige rezite na nas s nijednom ekipom nema toliko prepucavanja koliko s vama i to s vase strane jer meni osobno uopce niste zanimljivi...prosli ste dalje i to je u redu cestitam vam na tome i zelim uspjeh u 3 ligi al brate malo smirite i svatite da je ovo 4 liga i da vecina igra s gustom i da ovakve provokacije tipa autocesta nisu primjerene

a bog ti pomoga ti opet isto sine a ja jos gluplji sa nekin ka objasnjavanjem.jel ti ja licin na nekoga ko bi ti objasnjava ili se skoro ispricava iz mazohizma radi neke glupe sheme pa neman ja 20 god bog te j i nebi da si ti meni zanimljiv ili neki k ali lipo san ti reka nemoj mislit da neko od nas uopce razbija glavu sa vama i pazi sta pricas jer ces morat stat iza toga.a sta se tice 3. lige volia bi da uđete i to san vec reka jer ovo je jedno prekrasno rivalstvo.poljubac
<<

st kmica

VIP član

Post 07 svi 2012, 22:32

nemos brate pisat to i takve sheme na temelju nekih svojih zakljucaka u tome je problem
<<

pavegolgeter

VIP član

Post 08 svi 2012, 00:42

st kmica napisao:

nemos brate pisat to i takve sheme na temelju nekih svojih zakljucaka u tome je problem

nema veze sve u redu...al moras i ti priznat da je neko od vas autocesta...pogledaj i sam pise u topicu turnir na spinutu...

zavrsena prica s ovim
Zadnja izmjena: pavegolgeter; 08 svi 2012, 00:42; ukupno mijenjano 1 put/a.
Puni sve...
<<

IRA

Česti član

Post 08 svi 2012, 03:13

ma iman rjesenke tribamo se nac na livadi i rijesit to na sake, kako san lucidan, kad cemo to onda prije ili posli utakmice, samo nesmiju doc masasi sa bicepsima ka noga mi u predjelu povise kolina. Koji san genijalac to je gadljivo
Zadnja izmjena: IRA; 08 svi 2012, 04:41; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

IRA

Česti član

Post 08 svi 2012, 03:22

hendikep na kacunar
<<

IRA

Česti član

Post 08 svi 2012, 04:39

ma dupli hendikep. Tores os nam koji penal sudit ti si nas čouk, a mi cemo ti pustit 3 boda dogodine kad budemo u istoj ligi
<<

Nesta14

Član

Post 08 svi 2012, 05:29

Forlopp napisao:Kraj utakmice Mertojak - GT Trade 6-5 je na blogu. Totalna ludnica na kraju.
Penal, pa gol u zadnje 2s, osporavan od sudaca, ali ne i od kamere...

Ericsson - Šolta
preokret na preokret
prvo 2-0 za Ericsson, pa 5 min prije kraja 2-3 za Šoltu. Na kraju ipak pobjeda
Ericsson 4-3 i nada da se može ostat u lizi

Hvala na videu.. jel se može kako doc do cile utakmice?
<<

IRA

Česti član

Post 08 svi 2012, 11:46

BILI AS napisao:
st kmica napisao:[url]http://s16.postimage.org/vj9ym499t/Slika021.jpg[/url]

veliko slavlje na maloj slici

:D Iako su dva voditelja i još veća gospodina na slici, smatramo ovo (vrhunski i uspješnom) provokacijom iz redova Spinuta, kao i pokušajem da se unese nemir među ekipom Bilog Asa. Odgovor ćemo dat za dan-dva. :)
Čestitke momcima iz Kacunara na 3. mistu ;)

Danke na čestitkama...Čestitke i vama na vrlo vjerojatnom osvajanju naslova, zasluženo ste prvi, najbolja ste ekipa u ligi kako tehnički tako i spremom i bit će te jako ozbiljni u 3.ligi možda i za naslov, pogotovo ako Ino riješi ozljedu, a nama ostaje zadovoljstvo da smo vas jedino mi uspili dobit u ligi šta znači da smo bolji od vas :)
Zadnja izmjena: IRA; 08 svi 2012, 11:47; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

torres19

VIP član

Post 08 svi 2012, 13:45

IRA napisao:ma dupli hendikep. Tores os nam koji penal sudit ti si nas čouk, a mi cemo ti pustit 3 boda dogodine kad budemo u istoj ligi

Ako padneš na nos u 6 metara i parket ti izbije zub i natekne ti desni zglob tako da nemožeš nastavit utakmicu onda ću ga sudit a dat ću i žutka.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

F.F MEDENI

Novi član

Post 08 svi 2012, 14:24

EKSTRA KVALITETEN SUDAC KOJI MOŽE BEZ PROBLEMA SUDIT VIŠE LIGE VJEROVATNO ĆE SADA I KUP SUDIT KAD MU JE EKIPA NEZASLUŽENO ISPALA ALI ŠTA JE TU JE,JOŠ IMAMO ČETRI UTAKMICE DO KRAJA LIGE I APELIRAM OVIM PUTEM NA UPRAVU DA NAM DOTIČNI BAR JEDNOM SUDI JER MENE ĆE ISKLJUČIT SIGURNO ALI NEZASLUŽENO!
HAJDUK,koliko volim ja tvoje pobjede ma igraj muški i kad te ne ide !
HAJDUK,bez tebe moj je život nesretan jer ja živim za samo jedan san !
HAJDUK,jer mom životu smisao si ti uz tebe vječno su tvoji SPLIĆANI !!!
<<

IRA

Česti član

Post 08 svi 2012, 14:31

torres19 napisao:
IRA napisao:ma dupli hendikep. Tores os nam koji penal sudit ti si nas čouk, a mi cemo ti pustit 3 boda dogodine kad budemo u istoj ligi

Ako padneš na nos u 6 metara i parket ti izbije zub i natekne ti desni zglob tako da nemožeš nastavit utakmicu onda ću ga sudit a dat ću i žutka.

Dogovoreno, držin te za rič.
<<

torres19

VIP član

Post 08 svi 2012, 16:22

F.F MEDENI napisao:EKSTRA KVALITETEN SUDAC KOJI MOŽE BEZ PROBLEMA SUDIT VIŠE LIGE VJEROVATNO ĆE SADA I KUP SUDIT KAD MU JE EKIPA NEZASLUŽENO ISPALA ALI ŠTA JE TU JE,JOŠ IMAMO ČETRI UTAKMICE DO KRAJA LIGE I APELIRAM OVIM PUTEM NA UPRAVU DA NAM DOTIČNI BAR JEDNOM SUDI JER MENE ĆE ISKLJUČIT SIGURNO ALI NEZASLUŽENO!

Da ja nisam Torres mislija bi da falin sam sebe pod drugim nickom.Koja te ekstra kvaliteta spopala ,sumnjiv si mi puno se rugaš s menom ,morat ćemo se upoznat bolje.Pusti suđenje ,apeliraj na upravu da maknu onog mladog voditelja predobar je za 5 ligu kako mu je ono prezime,jeli Mujan?
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

F.F MEDENI

Novi član

Post 08 svi 2012, 17:16

torres19 napisao:
F.F MEDENI napisao:EKSTRA KVALITETEN SUDAC KOJI MOŽE BEZ PROBLEMA SUDIT VIŠE LIGE VJEROVATNO ĆE SADA I KUP SUDIT KAD MU JE EKIPA NEZASLUŽENO ISPALA ALI ŠTA JE TU JE,JOŠ IMAMO ČETRI UTAKMICE DO KRAJA LIGE I APELIRAM OVIM PUTEM NA UPRAVU DA NAM DOTIČNI BAR JEDNOM SUDI JER MENE ĆE ISKLJUČIT SIGURNO ALI NEZASLUŽENO!

Da ja nisam Torres mislija bi da falin sam sebe pod drugim nickom.Koja te ekstra kvaliteta spopala ,sumnjiv si mi puno se rugaš s menom ,morat ćemo se upoznat bolje.Pusti suđenje ,apeliraj na upravu da maknu onog mladog voditelja predobar je za 5 ligu kako mu je ono prezime,jeli Mujan?

ISTINA JE DA NAM NIKAD NISI SUDIO,ISTINA JE DA SMO TE BILI NAPALI JER SMO TE ZAMINILI,ISTINA JE DA SMO SE I ISPRIČALI,ISTINA JE DA SI DOBAR SUDAC,ISTINA JE I DA NE VOLIŠ NAŠU DRUGU EKIPU,ISTINA JE DA NE VOLIŠ NI NAŠEG MLADOG VODITELJA !!!IMA TOGA JOŠ VALJDA ĆEŠ NAM SUDIT KOJU PA ĆEMO SE ISPRIČATI,POZZZ
HAJDUK,koliko volim ja tvoje pobjede ma igraj muški i kad te ne ide !
HAJDUK,bez tebe moj je život nesretan jer ja živim za samo jedan san !
HAJDUK,jer mom životu smisao si ti uz tebe vječno su tvoji SPLIĆANI !!!
<<

Forlopp

Član

Post 08 svi 2012, 17:35

Nesta14 napisao:
Forlopp napisao:Kraj utakmice Mertojak - GT Trade 6-5 je na blogu. Totalna ludnica na kraju.

Ericsson - Šolta
preokret na preokret

Nažalost ovo je sve šta sam ja snimio, GT je mislim snima sve.
I noga u guzicu je korak naprid.

www.mnk-ericsson.bloger.hr
<<

GT Trade

Česti član

Post 08 svi 2012, 18:36

Nesta14 napisao:

Ericsson - Šolta
preokret na preokret

Imamo mi cilu snimku, fali jedno 5 minuta drugog poluvremena (falilo mista na CD-u)
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2011/2012