FAQ  •  Registracija  •  Login

3. liga mladih

<<

PUMPLE

Član

Post 08 lip 2012, 13:38

Sutra nas čeka zadnje kolo, pa evo pošto forum polako umire, odlučio sam napisati po mom sudu neku idealnu momčad lige:
Pulić (UNH) - Mujan (UNH), A.Piplica (LIV), Matas (MM), Đikić (PIV)
Nonculović (SPL) - Ružić (KMA), Vukić (MM), Budimir (PIS), Jurić (SPL)

Pulić je po meni najbolji golman lige i uz Mujana glavni razlog zašto smo na 1.mjestu. Mislim da ni jedna momčad ne ovisi toliko o jednom igraču koliko Liverpool o A.Piplici. Matas je stroj za golove M & M-a, a Đikić ubojito oružje Pivnice. Za 2.vratara sam se puno mislia, pa sam ipak stavia golamana "bankara". Ružić je lider Kmana, ali zbog lošeg 2.dijela mi je ispao iz 1.momčadi. Vukić je jak adut Maxa, Budimir vođa Pisture, a Jurić golgeter banke, koja je mogla do boljeg plasmana da im je bia redovitiji.
Ima tu još dobrih igrača koji su mogli naći svoje misto tu; Vrdoljak iz Liverpoola, Ivančević iz Dalmatinca, Gugić i Božić iz Gradske, Perić i Gračanin iz banke, pa naš Kalinić, ali nema mista za sve... :( Ovi su nekako najviše doprinjeli plasmanu svojih ekipa, a eto 1.strijelac lige Mikuličić nije tu jer mislim da on ne igra za ekipu, nema ga u obrani, već samo gleda kako dati gol.
<<

torres19

VIP član

Post 08 lip 2012, 21:06

PUMPLE napisao:Sutra nas čeka zadnje kolo, pa evo pošto forum polako umire, odlučio sam napisati po mom sudu neku idealnu momčad lige:

Pulić je po meni najbolji golman lige i uz Mujana glavni razlog zašto smo na 1.mjestu. Mislim da ni jedna momčad ne ovisi toliko o jednom igraču koliko Liverpool o A.Piplici. Matas je stroj za golove M & M-a, a Đikić ubojito oružje Pivnice. Za 2.vratara sam se puno mislia, pa sam ipak stavia golamana "bankara". Ružić je lider Kmana, ali zbog lošeg 2.dijela mi je ispao iz 1.momčadi. Vukić je jak adut Maxa, Budimir vođa Pisture, a Jurić golgeter banke, koja je mogla do boljeg plasmana da im je bia redovitiji.
Ima tu još dobrih igrača koji su mogli naći svoje misto tu; Vrdoljak iz Liverpoola, Ivančević iz Dalmatinca, Gugić i Božić iz Gradske, Perić i Gračanin iz banke, pa naš Kalinić, ali nema mista za sve... :( Ovi su nekako najviše doprinjeli plasmanu svojih ekipa, a eto 1.strijelac lige Mikuličić nije tu jer mislim da on ne igra za ekipu, nema ga u obrani, već samo gleda kako dati gol.

Sve si reka.Nijednu utakmicu koju je igra Ante nismo izgubili a Max i udruga su nas dobro izmeli bez njega.Sutra ga nema ...........hehehe nema ni mene ali nema šanse da ovu izgubimo bar se nadam i virujem u svoje.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

F.F MEDENI

Novi član

Post 09 lip 2012, 03:38

torres19 napisao:
PUMPLE napisao:Sutra nas čeka zadnje kolo, pa evo pošto forum polako umire, odlučio sam napisati po mom sudu neku idealnu momčad lige:

Sve si reka.Nijednu utakmicu koju je igra Ante nismo izgubili a Max i udruga su nas dobro izmeli bez njega.Sutra ga nema ...........hehehe nema ni mene ali nema šanse da ovu izgubimo bar se nadam i virujem u svoje.

Ma nije moguće da mi i danas sudiš ??? KATASTROFA !!!
HAJDUK,koliko volim ja tvoje pobjede ma igraj muški i kad te ne ide !
HAJDUK,bez tebe moj je život nesretan jer ja živim za samo jedan san !
HAJDUK,jer mom životu smisao si ti uz tebe vječno su tvoji SPLIĆANI !!!
<<

F.F MEDENI

Novi član

Post 09 lip 2012, 10:44

Ajmo naši u boj u boj !!!
<<

10

VIP član

Post 09 lip 2012, 12:51

aj f.f. malo si pretjera, šta je je, sprdancija je jedno, ali ruganje čoviku je sasvin nešto drugo i mislin da ste odavno ti i ovi falši nickovi pretjerali
<<

DON FABIO

VIP član

Post 09 lip 2012, 14:12

Mijo Peric iz Banke, Mario Moraca iz Pivnice i jos bi se naslo tu mista za neke. Sta se tice golmana, steta sta je malo dolazia, ali Sikavica iz MNK KMAN sigurno je medju 2-3 najbolja vratara, a o kvaliteti Frane Baraca ne triba puno pricat, ali eto, nisu puno dolazili, a da jesu i da nije bilo saljivog drugog dijela prvenstva sigurno bi i MNK KMAN bia puno bolje plasiran, a i ima svoje adute u prvoj postavi lige, ali blamaza Kman u drugom dijelu je sve to sjebala. Mislim da se za Lea ipak moglo nac mista u prvoj postavi, vis a vis jesenjskog naslova prvaka i dobrih igara u prvom dijelu. On je odigra vise manje konstantno dobro.
F-OFF!!!
<<

Zero

Novi član

Post 09 lip 2012, 15:01

torres19 napisao:
UNH Sud.Dom.Rata. napisao:
Ian Rush napisao:Torres boysi - DSR Kman 10-2
Nakon nas pismom zvati - veseli mornari 2-1
Forza Dino Šimić!!!!!

Čestitke i našim prijateljima iz Liverpoola na pobjedi evo da i mi njima pomognemo u utrci za treću poziciju s kojom će vjerojatno i dogodine igrati s nama ali u 2.ligi što je neprocjenjivo za obje ekipe!RIVALSTVO SE NASTAVLJA !

Niste sigurno mislili na nas kad ste dobili Pivnicu.Ako nam oćete pomoć onda nemojte nisko udarat po forumu sa nepoznatim nickovima nego ako već imate nešto za napisat onda pišite sa nickova za koje se zna tko stoji iza njih.Ja iza svake svoje riči stojim bila ona dobra ili loša a ti i tvoji takozvani prijatelji udarate nisko i sakrivate se žao mi je šta je tako.Ti znaš i ja znam čime se pojedinci bave nema smisla to negirati.Jeli potrebno da nabrajam nickove s kojima se samo jedna osoba koristi iz vaše ekipe i manipulira svih.Jeli to prijateljski?Ja sam prvi za zdravu zajebanciju i za šalu na svoj račun ali prešli ste sve granice dobrog ukusa.Nastavite li tako niti smo vaši a niti nas ima u množini koje možeš zvat prijateljima a iskreno žaj mi je šta ovo pišem o ekipi s kojom sam prolazija i dobro i loše i bio njihov vjerni navijač sad sam ravnodušan jer su neke nove struje došle.

torres, torres, torres...kome ti govoris da udara nisko?? kako je sve ovo pocelo?? jese sicas, pa naravno da se ne sicas... jer si izbrisa komentare...ti si se prvi pocea rugat ''svome prijatelju'' A.S. iz udruge...pocea si ga vridat i rugat mu se na svoj nacin i mislija si ispast pametan, a on ti se popisa u usta i sad udruga ispada da udara nisko, nicin izazvana, samo zato jer si ti izbrisa komentare i sad se ides pravit prepametan...
a nemoj ni pomisljat govorit ko ima vise nickova na forumu, jer si ti tu najjaci...
<<

KRIVO OKO

Novi član

Post 09 lip 2012, 15:07

Čestitke novom prvaku od ekipe Max&Moris.Sljedeća sezona če bit treča da se družimo u istoj ligi samo šta to više neče bit subotom nego četvrtkom !!!
<<

Ian Rush

Česti član

Post 09 lip 2012, 18:40

Liverpool - S. Banka 8-3 (1-1)
Dobili ljutog protivnika, gubili 1-0 , gol Perića ..nakon toga priko kontre , 1-1 Vrdoljaka...
U prvom dijelu njima posjed baluna, a mi uglavnom polukontrama od kojih je jedna upala ..po par šansi sa svake strane, remi na poluvremenu realan...
U drugom poveli ( nakon kornera) pa primili (peric sut) i to sve u 1,5 minuti ...
Nakon toga kontra 1 na 1 Vrdoljaka koja okreće utakmicu jer je nakon nje Miro utrpa 2 gola ...
Na njihovu igru sa golmanom/igračem odgovaramo dobrom obranom i sa još par golova...

U svlačionici potom šampanjac i pisma, veeeeeliki uspjeh starih Zagadura , i naše mladosti...., bronca ka Zlato vridna....
YNWA
<<

Ian Rush

Česti član

Post 09 lip 2012, 18:41

Prije nas Pivnica dobila Maxa,i tako došla do 4 mista, Pismom zvati dobili Pisturu, mislim da je i gradska Sig. dobila Bili 9....
YNWA
<<

torres19

VIP član

Post 09 lip 2012, 19:30

Čestitke U.N.H.S.D.R. na zasluženom prvom mistu,čestitam i maxu na drugom mistu i čestitam pivnici na četvrtom mistu.
Najviše čestitam mojoj ekipi i to:
Jošku Bebiću jer kad je on pravi mi ne gubimo
Zokiju Bradiću jer je on naše tajno oružje
Marku Ćapeti jer dođe samo kad je gusto i uvik bude odličan
Ivanu Deliću jer da nije njega nebi bilo Liverpoola
Miroslavu Deliću igra pet liga i izgara za svaki balun i redovito je među boljima,i danas je rastura a davno je proša 40 legenda malog baluna
Ivanu Nikšiću jer niko nema takvog igrača fantazista
Željku Rađi jer on je Liverpool naš Maldini
Stipi Piplici jer jedan naš slučajan susret u našoj omiljenoj slastičarni "Hajduk" je promijenio i moj i njegov život i od toga dana je počeja uzlet ovog novog Liverpoola
Jer su nakon njega došli Ante Piplica i Stipe Vrdoljak i njih trojica su nas pojačali 400 posto igrački i ljudski
I napravili smo fantastičan rezultat jer igramo i ponašamo se ka ekipa i puno sam ponosan na ekipu i šta sam ja dio toga i sad imamo problem ja nebi igra četvrtkom a ima ih još šta im ne paše hehehehe.
Zadnja izmjena: torres19; 09 lip 2012, 19:33; ukupno mijenjano 1 put/a.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
<<

F.F MEDENI

Novi član

Post 10 lip 2012, 01:44

10 napisao:aj f.f. malo si pretjera, šta je je, sprdancija je jedno, ali ruganje čoviku je sasvin nešto drugo i mislin da ste odavno ti i ovi falši nickovi pretjerali

Aj lovi rakove i drži se svoje ekipe koja postoji samo na papiru otjerali ste dona kralja i sad se ka pametni......
<<

torres19

VIP član

Post 10 lip 2012, 08:11

F.F MEDENI napisao:
10 napisao:aj f.f. malo si pretjera, šta je je, sprdancija je jedno, ali ruganje čoviku je sasvin nešto drugo i mislin da ste odavno ti i ovi falši nickovi pretjerali

Aj lovi rakove i drži se svoje ekipe koja postoji samo na papiru otjerali ste dona kralja i sad se ka pametni......

Čevapi u Loze 10 kn mega popust.hr bojkotiramo fast food medeni ,svi u Loze.
<<

R.CARLOS

Novi član

Post 10 lip 2012, 12:56

MNK NESLANOVAC - C.B. PISTURA - PISMON ZVATI 2 : 4

Pobjeda za kraj sezone, drugi dio sezone smo odigrali odlicno izborili smo ostanak i dokazali svima koji su prognozirali da ispadamo iz lige da ipak nije tako, cestitan ciloj ekipi i dogodine se nadan boljen plasmanu, cetitke U.N. HAJDUKA S.D.R na ovojenom naslovom !!
<<

PUMPLE

Član

Post 10 lip 2012, 19:03

Zahvaljujem svima na čestitkama za osvojen naslov. Pokazali smo se nekako najkonstantniji; Max je 1.dio bio slabiji, Liverpool prvih nekoliko kola užasan, Pivnica je igrala toplo-hladno, Banka previše remija, Kman 2.dio grozan. Sve u svemu mislim da smo najviše pokazali i da smo zasluženo uzeli titulu. Čestitam Maxu na ulasku u 2.ligu, te se nadam da će tu biti mista i za Liverpool, možda i za Pivnicu. Uz ozbiljan pristup i odigravanjem termina, kojih ove godine nismo imali, mislim da možemo ući u borbu za vrh 2.lige.
Pozdrav svima!
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2011/2012