FAQ  •  Registracija  •  Login

3. liga mladih

<<

Ian Rush

Česti član

Post 04 lip 2012, 13:01

UNH Sud.Dom.Rata. napisao:
Ian Rush napisao:Torres boysi - DSR Kman 10-2
Nakon nas pismom zvati - veseli mornari 2-1
Forza Dino Šimić!!!!!

Čestitke i našim prijateljima iz Liverpoola na pobjedi evo da i mi njima pomognemo u utrci za treću poziciju s kojom će vjerojatno i dogodine igrati s nama ali u 2.ligi što je neprocjenjivo za obje ekipe!RIVALSTVO SE NASTAVLJA !

Ne znam koje konkretno imate prijatelje iz naše ekipe ???

Jesu li to oni šta ste ih ( ne osobno Vi, nego Vaši određeni suigrači ) na stranicama foruma 38,39, itd. onako krasno ispljucali sa morem izrečenih uvreda ?!?!?!

Ili su to oni šta ste ih ( ne osobno Vi, nego Vaši određeni suigrači) na stranicama foruma 43,44 itd. osobno napali , vezano za pamet, suđenje, brzinu osobne manjkavosti ?!?!?!

Ili su to oni šta ste ih oprali na zadnjih par stranica pod "nickovima" "Zero, stručnjakipo,najvjerniji " ( ne osobno Vi, a ni ne znam ko bi to moga i bit od Vaših , a i ne briga me baš) ?!?!?

Taj Vaš prijatelj iz Liverpoola mora bit da ili je neki poremećeni ( za kojeg trenutno Uprava naša ne zna ), ili je neki šta mu je sado-mazo ušla u krv, i ne da se isprat......a sve se bojim da je taj vAŠ friend plod mašte....Nikakvo rivalstvo nakon onakvih uvreda Vaših pojedinaca niti ne postoji....niti će postojat....

Usput rečeno, čestitke svim korektnim momcima iz Vaše ekipe i naravno kolegi voditelju Šimcu na plasmanu u višu ligu.
Također čestitke i Maxu na njihovom uspjehu.....
YNWA
<<

UNH Sud.Dom.Rata.

Član

Post 04 lip 2012, 13:23

Ne želim stobom polemizirati ali reću ti da ovo što si napisa o mom prijatelju i bivšem suborcu koji igra u vašoj ekipi nije u redu a ti znaš na koga mislim ako nisi zna za ovu informaciju onda u redu!
KUKAVICA UMIRE TISUĆU PUTA HEROJ SAMO JEDNOM !
"UZ HEROJE DO GROBA"
<<

Ian Rush

Česti član

Post 04 lip 2012, 14:43

UNH Sud.Dom.Rata. napisao:Ne želim stobom polemizirati ali reću ti da ovo što si napisa o mom prijatelju i bivšem suborcu koji igra u vašoj ekipi nije u redu a ti znaš na koga mislim ako nisi zna za ovu informaciju onda u redu!

Ja sam korektno Vama čestita na ulasku u visi rang. Zaista mislim da ste ove godine bili najbolji.
Ja nisam posvadjan ni s tobom niti sa Simcom niti sa ogromnim brojem momaka ( koje relativno malo i znam)...niti ima razloga za svađe...
Ali da ću se ja ili neko od mojih, nakon onakvih uvreda (pojedinaca naravno) sad "grlit" sa tima ,šta su vridjali , pa jasno da mi ne pada na pamet. To se i vidi iz mog posta, da se to na njih (pojedince naravno) samo i odnosi...

Moram priznat da je za mene osobno Max iznenađenje , mislia san da će Pivnica ili Don nakon prvog dijela polusezone gledano , na kraju bit ispred njih, ali su me bas ugodno iznenadili. Nas su razbili u drugom dijelu dezone , a bas su taj drugi dio masu utakmica šta san ih gleda briljirali. Svaka im čast.
YNWA
<<

bubi0502

Član

Post 04 lip 2012, 15:37

prodaju se jos 3 karte za hrvatska španjolska
dikod uđe dikod neuđe i opet dobro je
<<

torres19

VIP član

Post 04 lip 2012, 17:12

UNH Sud.Dom.Rata. napisao:
Ian Rush napisao:Torres boysi - DSR Kman 10-2
Nakon nas pismom zvati - veseli mornari 2-1
Forza Dino Šimić!!!!!

Čestitke i našim prijateljima iz Liverpoola na pobjedi evo da i mi njima pomognemo u utrci za treću poziciju s kojom će vjerojatno i dogodine igrati s nama ali u 2.ligi što je neprocjenjivo za obje ekipe!RIVALSTVO SE NASTAVLJA !

Niste sigurno mislili na nas kad ste dobili Pivnicu.Ako nam oćete pomoć onda nemojte nisko udarat po forumu sa nepoznatim nickovima nego ako već imate nešto za napisat onda pišite sa nickova za koje se zna tko stoji iza njih.Ja iza svake svoje riči stojim bila ona dobra ili loša a ti i tvoji takozvani prijatelji udarate nisko i sakrivate se žao mi je šta je tako.Ti znaš i ja znam čime se pojedinci bave nema smisla to negirati.Jeli potrebno da nabrajam nickove s kojima se samo jedna osoba koristi iz vaše ekipe i manipulira svih.Jeli to prijateljski?Ja sam prvi za zdravu zajebanciju i za šalu na svoj račun ali prešli ste sve granice dobrog ukusa.Nastavite li tako niti smo vaši a niti nas ima u množini koje možeš zvat prijateljima a iskreno žaj mi je šta ovo pišem o ekipi s kojom sam prolazija i dobro i loše i bio njihov vjerni navijač sad sam ravnodušan jer su neke nove struje došle.
Zadnja izmjena: torres19; 04 lip 2012, 17:14; ukupno mijenjano 1 put/a.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

Ian Rush

Česti član

Post 04 lip 2012, 19:54

@ DON i LEO (10)

Ej vas dva iz kmana, igramo veliki balun 16.6. , 11 na 11, ka proslavu ...
nakon toga večera , harmonika pisma ....
Ekipi i meni bi bilo drago da dodjete, bit će fešta , još neki iz lige dolaze, sve poznati...
Rezultat 100% zajebancija, nije daleko 20 minuti od St....prošle godine nas je igralo sa zamjenama ukupno 25, ove godine nas je vise....torres inzistira , fali mu voditelj i igrač !!!!
Moto je : Ili jesi, ili nisi-1950!
YNWA
<<

torres19

VIP član

Post 04 lip 2012, 20:54

Ian Rush napisao:@ DON i LEO (10)

Ej vas dva iz kmana, igramo veliki balun 16.6. , 11 na 11, ka proslavu ...
nakon toga večera , harmonika pisma ....
Ekipi i meni bi bilo drago da dodjete, bit će fešta , još neki iz lige dolaze, sve poznati...
Rezultat 100% zajebancija, nije daleko 20 minuti od St....prošle godine nas je igralo sa zamjenama ukupno 25, ove godine nas je vise....torres inzistira , fali mu voditelj i igrač !!!!
Moto je : Ili jesi, ili nisi-1950!

Pozivnice su dobili pojedini članovi Cola-cola,Pivnice karlo,Biloga asa,Pismom zvati,Kameleon kluba,Elektroprijenosa,Elektroprijenosa +45,Dolce ive,HEP proizvodnje,prijatelji iz Neorića,Poliklinike Matulić i fale nam predstavnici Mnk Kmana konobe nevera još jedni u nizu naših sportskih prijatelja ,bez njih fešta nebi bila potpuna.
MOTO ZAJEDNO SMO SKUPA.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

DON FABIO

VIP član

Post 04 lip 2012, 22:06

Ako budemo tu, dolazimo i puno hvala na pozivu.
F-OFF!!!
<<

10

VIP član

Post 05 lip 2012, 14:53

fala na pozivu i rado bi doša, baš mi se igra veliki balun, samo šta baš taj vikend nisan u Splitu, da je vikend prije ili iza, moga bi, taj san baš na Hvaru. šteta, a baš bi ga opet bacia sa gušton. iduće godine ako ponuda bude stala, dolazin :)
<<

Stari bek

Novi član

Post 07 lip 2012, 14:31

prodaju se jos 2 karte za Pivnica Karlo : Max Moris :D
VAR :D
<<

zagor

Član

Post 07 lip 2012, 15:09

Stari bek napisao:prodaju se jos 2 karte za Pivnica Karlo : Max Moris :D

Pravi derbi zadnjeg kola Max je osigurao ligu više a Pivnica ima šansu biti četvrta jer bi čak dvi ekipe mogle odustati iz viših liga tako da nije isto biti četvrti ili peti.
ŽIVI URU ,ALI ŽIVI POŠTENO!!!!!
<<

falcao

Novi član

Post 07 lip 2012, 16:43

zna li se kakva je situacija u 3. lizi za sljedecu sezonu
koliko ekipa ide u visi rang a koliko ispada
<<

zagor

Član

Post 07 lip 2012, 17:07

falcao napisao:zna li se kakva je situacija u 3. lizi za sljedecu sezonu
koliko ekipa ide u visi rang a koliko ispada

Zato ovo i je derbi je možda uđu četri ekipe u 2.ligu UNH i MAX su osigurale ulazak još se bore LIVERPOOL.SPLITSKA BANKA i PIVNICA KARLO a derbi je i par SPLITSKA BANKA-LIVERPOOL ko dobije sigurno ulazi i tu Pivnica vidi šansu ako oni dobiju Maxa a Liverpol Splitsku banku Pivničari su četvrti i gaje nadu da uđu ako ne peti su i nema nade za njih a ispadaju ti tri ekipe jer se želi napravit liga 14 kao u svakoj zato u subotu na tribine već od 13 sati .................
ŽIVI URU ,ALI ŽIVI POŠTENO!!!!!
<<

VIK

Član

Post 07 lip 2012, 17:21

Pajdo Bajdo,aj dobijte gradsku.dvi gajbe se lade
bp
<<

falcao

Novi član

Post 07 lip 2012, 19:27

znaci bit ce zanimljivo i ovu subotu