FAQ  •  Registracija  •  Login

3. liga mladih

<<

najvjerniji

Novi član

Post 28 svi 2012, 17:50

Moraju ti doći bar jednu do kraja od ove dvi pa to ti moraju odradit zbog svega sto si cinio za njih svih ovih sezona neka ih je sram ako ove dvi neodigraju
<<

DON FABIO

VIP član

Post 28 svi 2012, 21:23

Sram ih moze bit vec sada sta su napravili, upropastili sezonu, mogli smo komodno uc u rang vise da su bili ozbiljni. Da ne spominjem nepostovanje i nezahvalnost prema meni, ne volim se isticat i velicat svoje zasluge, ali tu ekipu sam ja stvoria i vuka je 16 godina, nalazia opremu, igrace, sponzore, ali ovo zadnje sta su napravili je vrhunac. Ja sam sponzoru da svoju ric, na svoj obraz sam dobia novce za ligu i opremu, a dok sam to nasa sam potrosia 1500 kn mobitela, a evo kako su mi vratili. Prijasnje godine necu ni spominjat niti trud i energiju koju sam ulozia u sve to. Da je svaki igrac da bar 30% mog entuzijazma i volje, sad bi igrali bar drugu ako ne i prvu ligu. Ali nismo svi isti, jebi ga. Neka im je sa sricom, sve se vraca sve se placa..
F-OFF!!!
<<

10

VIP član

Post 28 svi 2012, 23:28

sad se ja moran ubacit jer ispada kako smo svi gube, a samo si ti radia. nemoj srat puno jer si mi sad diga živce, prošle godine smo jedino radi MENE ostali u ligi, tj. završili ligu, neću da ispadne da se hvalin nego me sad nervira jer ispada da smo svi jadnici, a ti da si najbolji bia. razlog zašto kažen da je jedino zbog mene jer san ja prošle godine tia pomoć ekipi sa početnih 1500 kuna šta san od svoje plaće da jer si reka nać sponzora i tako isto drugi put da bi do kraja lige da jedno 7000 kuna, šta znači da san skoro cilu ligu sam plaća, svako tiskanje koje san samo materijal plaća 500 kuna san da gratis i ove i prošle godine, koliko sna para potrošia na zvanje ljudi, slanje poruke i prošle i ove godine jer si sve pribacia na mene tako da nemoj srat kako si samo ti zaslužan, a mi đubrad parimo. eto, to je od mene, mora san napisat i reć jer me ovo sve iznervalo di ispadamo najveći mogući jadnici, a ti dinko jedini pošten, ja odgovorno tvrdin da san prvi koji je da puuuuno više nego šta je triba ekipi u svakon smislu, igračkon, zivkanja, organiziranja i tih stvari, nešto šta niti jedan igrač u normalnoj ekipi ne bi triba nego samo znat kad se igra i doć u tu uru. svaka tebi čast u nalaženju tog sponzora, ali evo sad ću isprid svih reć kakav je i to sponzor redikul. nije nan tia plaćat rate lige nego smo morali mi više para kod njega potrošit na večere i piće nego šta nan je uplatia i čak se i tad bunia jer je smrad, njegov dogovor, ono šta je želia da on nama plati ligu, a mi toliko MORAMO minimum potrošit kod njega u konobi i na pola sezone smo mu potrošili oko 5 500, 6 000 iljada kuna i on sa tin nije bia zadovoljan, naplaćiva nan je sve živo, samo da platimo više, naplatia bi kruv, salatu, čak i stvari šta mu ne bi naručivali bi sam po svojoj volji sprema i naplaćiva 150 kuna samo da račun svake od 4 ili 5 večera bude oko 1200 kuna. toliko o ton sponzoru. šta se tiče ove zadnje utakmice, nismo došli jer je 6 ljudi bilo ozlijeđeno, 2 su radila i 3 smo bili van splita, eto to je razlog, a ne zato jer nismo tili doć, ali mi nismo odgodili utakmicu jer san prekasno sazna da ljudi ne mogu. skužajte svi na dugon postu, ali san mora ovo izbacit iz sebe jer me nervira da nas se sad prikazuje ka smradove
<<

DON FABIO

VIP član

Post 29 svi 2012, 15:51

Ne prikazujem vas ja ka smradove, tebi svaka cast na svemu sta si napravia, ali se ne moze mirit s mojih 16 godina truda i rada. O sponzoru necu trosit rici, takav je bia dogovor jer ne bi imali nikakvog, a i opremu ste dobili na moj obraz. Ne izdizem sebe niti omalovazavam druge, ja znam koliko si se ti trudia i cijenim to, mislia sam da i ti znas pa mi nije jasno zasto mene sad indirektno pljujes jer sam ti osobno u lice puno puta zahvalia na trudu i zalaganju i ispred svih. Da su svi imali upola moje i tvoje volje, sad bi marsirali ligom, a ne ovo pisali, ali priznaj da nekima nije bilo dovoljno stalo niti ih je briga, da nisu u stanju zapamtit kad je jebena utakmica ili trening i ako ne znaju da bi oni tribali zvat, a ne da ih se moli i zove da dodju, a ni pristup igri pojedincima nije bia bas vrhunski, necemo imenovat, sam bi im ti prigovara na angazmanu i na alibi igri. Ja cijenim i postujem sta si ti napravia za ekipu, ne trazim da mi uzvratis istom mjerom, ali brate nemoj me ni pljuvat. Pitam te, je li sramotan ovaj drugi dio prvenstva, ponasanje i igra, sve u globalu? Neki nemaju volje, neki ne mogu, a neki jednostavno ne znaju, a ne zele priznat svoje limite. Dok je bilo nekakvog duha i kohezije bili smo prvi, a zar nije zalosno da ti par utakmica mora igrat Sunje i rezervni golman, a glavni igraci oni koji imaju najmanju minutazu. Zasto pitam te ja? I zasto registrirat ljude koji ne mogu nikako dolazit a la Boro, Zuli, Boga??? Cemu? Imas 20 na spisku, a ne dodju 4. I uvik jedna te ista prica, ja sam trazia samo red i disciplinu, da ljudi prate, dolaze na treninge i utakmice, a svaki put je boli me ona stvar. Toliko o postovanju prema meni kao voditelju, a i prema suigracima, jer jednostavno se ne pojavit niti rec ne mogu, ne nazvat, ne ispricat se je odraz bahatosti, prepotencije i nedostatka opce elementarne kulture.
F-OFF!!!
<<

torres19

VIP član

Post 29 svi 2012, 18:20

F.F MEDENI napisao:
torres19 napisao:
falcao napisao:ajmo torres ostali rezultati

bego dobila 5-1
pismom zvati-splitska banka1-1
mnk kman konoba nije došla
veseli-baterija 2-1

sad u miru odigrat ove tri do kraja i pokušat dohvatit treće misto ,s tri pobjede je to izvedivo.
pozdravljam sve do kraja sezone nema dona ,bege,lea,lukina forum je mrtav nema gušta i ja dajem ostavku na forum.

VIDIM RAZAPELI TE ZBOG SUĐENJA NISI NAM SUDIO CILU POLUSEZONU PA NEMOJ MOLIM TE NI OVE ZADNJE DVI A BIO SI KAŽU TAKO PERSPEKTIVAN SUDAC VALJDA JEDAN CRVENI NE ČINI PROLJEĆE???

Koji si ti rugator ,svi tvoji pajdaši sa foruma skupa s tobom će te me vodit lipo na laganu večericu u fast food i onda ti možda sve oprostim.Zaboravija si suđenje u liga kupu kad sam se izdigao iznad osobnih animoziteta i odsudio pošteno kao uvijek,budi vjeran najvjerniji pa priznaj.Ko me razapea uvijek objektivni Vinnie Jones hahaha njemu se od velike ljubavi prema svojoj ekipi uvik zacrni prid očima dok vodi utakmicu ,imate u biti sličan stil.
S prijateljem budi blizak s neprijateljem još bliži.
Drago mi je da su se Don i 10 vratili na forum pa i kad teme nisu vesele ako im šta znači iz solidarnosti prema njima me ta konoba neće vidit
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

torres19

VIP član

Post 29 svi 2012, 18:27

strucnjak ipo napisao:Daj ti ostavku na postojanje

Jedno pitanje ako mogu:oćeš li odgodit utakmicu ovaj vikend da možeš bit sa svojima na gay paradi čuja sam da niko iz ekipe neće da se tušira kad si ti u blizini ,pa nek se momci konačno otuširaju zaslužili su, a ti propagiraj različitost.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

Hyypia

Član

Post 29 svi 2012, 18:41

10 napisao:sad se ja moran ubacit jer ispada kako smo svi gube, a samo si ti radia. nemoj srat puno jer si mi sad diga živce, prošle godine smo jedino radi MENE ostali u ligi, tj. završili ligu, neću da ispadne da se hvalin nego me sad nervira jer ispada da smo svi jadnici, a ti da si najbolji bia. razlog zašto kažen da je jedino zbog mene jer san ja prošle godine tia pomoć ekipi sa početnih 1500 kuna šta san od svoje plaće da jer si reka nać sponzora i tako isto drugi put da bi do kraja lige da jedno 7000 kuna, šta znači da san skoro cilu ligu sam plaća, svako tiskanje koje san samo materijal plaća 500 kuna san da gratis i ove i prošle godine, koliko sna para potrošia na zvanje ljudi, slanje poruke i prošle i ove godine jer si sve pribacia na mene tako da nemoj srat kako si samo ti zaslužan, a mi đubrad parimo. eto, to je od mene, mora san napisat i reć jer me ovo sve iznervalo di ispadamo najveći mogući jadnici, a ti dinko jedini pošten, ja odgovorno tvrdin da san prvi koji je da puuuuno više nego šta je triba ekipi u svakon smislu, igračkon, zivkanja, organiziranja i tih stvari, nešto šta niti jedan igrač u normalnoj ekipi ne bi triba nego samo znat kad se igra i doć u tu uru. svaka tebi čast u nalaženju tog sponzora, ali evo sad ću isprid svih reć kakav je i to sponzor redikul. nije nan tia plaćat rate lige nego smo morali mi više para kod njega potrošit na večere i piće nego šta nan je uplatia i čak se i tad bunia jer je smrad, njegov dogovor, ono šta je želia da on nama plati ligu, a mi toliko MORAMO minimum potrošit kod njega u konobi i na pola sezone smo mu potrošili oko 5 500, 6 000 iljada kuna i on sa tin nije bia zadovoljan, naplaćiva nan je sve živo, samo da platimo više, naplatia bi kruv, salatu, čak i stvari šta mu ne bi naručivali bi sam po svojoj volji sprema i naplaćiva 150 kuna samo da račun svake od 4 ili 5 večera bude oko 1200 kuna. toliko o ton sponzoru. šta se tiče ove zadnje utakmice, nismo došli jer je 6 ljudi bilo ozlijeđeno, 2 su radila i 3 smo bili van splita, eto to je razlog, a ne zato jer nismo tili doć, ali mi nismo odgodili utakmicu jer san prekasno sazna da ljudi ne mogu. skužajte svi na dugon postu, ali san mora ovo izbacit iz sebe jer me nervira da nas se sad prikazuje ka smradove

za imat pravu ekipu godinama na okupu se triba puno stvari poklopit ali najbitnije je da je ljudima gušt ,da oni jedva čekaju igrat i družit se bez toga nema nikakvog smisla.
This city of Liverpool has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.
Bill Shankly
<<

najvjerniji

Novi član

Post 30 svi 2012, 08:58

ovaj vikend će puno toga reći a to je da ćemo u subotu sigurno dobit jednog putnika u viši a jednog u niži rang a u nedilju možda dobijemo i prvaka i drugog putnika u niži rang biće teška borba za ostanak jer svaki bod je bitan a i nezna se koliko ekipa ispada jer možda ispadne samo jedna ako pistura i kman odustanu ili ih umn izbaci zbog nedolazaka na utakmice,done ti si u pravu kad kažeš da nikog netriba moliti da igra ima sve na stranici udruge neka pogleda svak i vidi kad se igra nego neki misle da su zvjezdice i da im triba titrat J A J A da se oni udostoje doći takve triba odstranit iz ekipe i dat šansu onima koji žive za ekipu a ne kao neki da dođu u dvoranu kad neznaju di će od dosade pa da malo izgube vrime,znam ja dignit ćeš se ti opet,pozzz
<<

najvjerniji

Novi član

Post 30 svi 2012, 09:01

torres19 napisao:
F.F MEDENI napisao:
torres19 napisao:bego dobila 5-1
pismom zvati-splitska banka1-1
mnk kman konoba nije došla
veseli-baterija 2-1

sad u miru odigrat ove tri do kraja i pokušat dohvatit treće misto ,s tri pobjede je to izvedivo.
pozdravljam sve do kraja sezone nema dona ,bege,lea,lukina forum je mrtav nema gušta i ja dajem ostavku na forum.

VIDIM RAZAPELI TE ZBOG SUĐENJA NISI NAM SUDIO CILU POLUSEZONU PA NEMOJ MOLIM TE NI OVE ZADNJE DVI A BIO SI KAŽU TAKO PERSPEKTIVAN SUDAC VALJDA JEDAN CRVENI NE ČINI PROLJEĆE???

Koji si ti rugator ,svi tvoji pajdaši sa foruma skupa s tobom će te me vodit lipo na laganu večericu u fast food i onda ti možda sve oprostim.Zaboravija si suđenje u liga kupu kad sam se izdigao iznad osobnih animoziteta i odsudio pošteno kao uvijek,budi vjeran najvjerniji pa priznaj.Ko me razapea uvijek objektivni Vinnie Jones hahaha njemu se od velike ljubavi prema svojoj ekipi uvik zacrni prid očima dok vodi utakmicu ,imate u biti sličan stil.
S prijateljem budi blizak s neprijateljem još bliži.
Drago mi je da su se Don i 10 vratili na forum pa i kad teme nisu vesele ako im šta znači iz solidarnosti prema njima me ta konoba neće vidit

ko mikulu dirne mene je dirnia a to nije dobro virujte mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zadnja izmjena: najvjerniji; 30 svi 2012, 09:01; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

strucnjak ipo

Novi član

Post 30 svi 2012, 19:24

Nista kontra mikule, priznatog suca i ljudine xaxaxa
Zadnja izmjena: strucnjak ipo; 30 svi 2012, 19:25; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

najvjerniji

Novi član

Post 01 lip 2012, 00:05

Sutra vodeci idu na megdan utopljenicima sigurno ce biti koje iznenađenje,da vidim prognoze od velikih stručnjaka ???
<<

falcao

Novi član

Post 02 lip 2012, 10:08

evo da ja iznesem danasnju prognozu
13:00 BATERIJA MNK KMAN - KONOBA NEVERA 1 kman jedva ceka kraj sezone
13:55 PIVNICA KARLO - MIKA PUTZ VIK 1 iako viku tribaju bodovi spasa mislim da pivnica nosi pobjedu
14:55 PISMON ZVATI MNK DALMATINAC x2 mala prednost dalmatincima
15:50 VESELI MORNARI MAX & MORIS x 2 jedni grizu za ostat drugi za ligu vise ipak mala prednost maxu
16:50 SPLITSKA BANKA - MLADI GRADSKA 1 ja mislim da ce bankari rijesit ovo u svoju korist
17:45 U.N. HAJDUKA S.D.R. MNK NESLANOVAC - C.B. PISTURA 1 da je pistura u punom sastavu imali bi neke sanse ovako nista
18:45 LIVERPOOL BILI 9 1liverpool jos nije odusta od drugog mista
<<

r14

Novi član

Post 02 lip 2012, 10:28

Evo da se i ja uklucim
BATERJA- MNK KMAN KONOBA NEVERA -1 ako kman dode i odigra utakmicu bit ce uspjeh. 70-10-20
PIVNICA -VIK 1 pivnica puno kvalitetnija 80-10-10
PISMOM ZVATI - DALMATINAC 2 ako dalmatinac bude imao motiva.30-20-50
VESELI - MAX - x2 max favorit ali sve moguce 30-20-50
SPLITSKA-GRADSKA 1 splitska bolja momcad i ne vjerujem u iznenađenje 80-10-10
U.N.H.S.D.R.- PISTURA 1 sigurna pobjeda bego boysa ako se uopce odigra utakmoca 95-2-3
LIVERPOOL- BILI 9 X2 liverpool po meni nema kvalitetu za bit među prve dvi ekipe.
<<

F.F MEDENI

Novi član

Post 02 lip 2012, 11:19

Danas dolazimo podržat našu prvu ekipu u borbi za titulu prvaka !!!
HAJDUK,koliko volim ja tvoje pobjede ma igraj muški i kad te ne ide !
HAJDUK,bez tebe moj je život nesretan jer ja živim za samo jedan san !
HAJDUK,jer mom životu smisao si ti uz tebe vječno su tvoji SPLIĆANI !!!
<<

KRIVO OKO

Novi član

Post 02 lip 2012, 18:27

Max&Moris,Pivnica i Liverpool dobili-Splitska banka i Udruga izgubili.Sutra če bit vruče na Gripama !!!
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2011/2012