FAQ  •  Registracija  •  Login

2. liga mladih

<<

PAGO

Član

Post 27 tra 2012, 10:49

Čestitam "Golden Boysima" na teoretski osiguranom naslovu. Svaka čast!
<<

fabiofabio

Česti član

Post 29 tra 2012, 08:41

Cestitke Marocco-u na zasluzenoj pobjedi.Dva puta ove sezone.Svaka cast ekipama koje se bore za ostanak u ligi,jer odavno nisam vidia ovakvu zelju i borbu da se ostane u rangu.Svaka cast.
Naravno cestitke i Zlatarni na osvojenom prvenstvu (kroz cilu sezonu uvjerljivo najbolji).Bravo.
Hajduk Split
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 04 svi 2012, 09:59

HOTEL ROTONDO - DUJMOVAČA = 2:4 (1:3)
Samo s jednom zamjenom, umorni i neraspoloženi. Pokušali smo kao dan ranije iz liga-kupa sa"švabama" stat nazad, ali obrana je danas primala prenaivne golove. Šta je tu je, izgurat ćemo ovu sezonu do kraja pa dogodine malo osvježit ekipu igračima koji će dolazit, jer ovako "krnji" igrat skoro cilu sezonu nema smisla...
<<

UNH Sud.Dom.Rata.

Član

Post 04 svi 2012, 10:42

AUTO SIMPET napisao:HOTEL ROTONDO - DUJMOVAČA = 2:4 (1:3)
Samo s jednom zamjenom, umorni i neraspoloženi. Pokušali smo kao dan ranije iz liga-kupa sa"švabama" stat nazad, ali obrana je danas primala prenaivne golove. Šta je tu je, izgurat ćemo ovu sezonu do kraja pa dogodine malo osvježit ekipu igračima koji će dolazit, jer ovako "krnji" igrat skoro cilu sezonu nema smisla...

Za sljedeću sezonu ću vam otet najboljeg igrača ove sezone jer vi niste prepoznali njegov potencijal ali mi ćemo od njega napravit vrhunskog golmana !!!HŽV
KUKAVICA UMIRE TISUĆU PUTA HEROJ SAMO JEDNOM !
"UZ HEROJE DO GROBA"
<<

fabiofabio

Česti član

Post 04 svi 2012, 14:25

Velika pobjeda Klinike uz strasnu partiju velikog atakantea CABALLEROSA.Naprid nasi haha
Hajduk Split
<<

FRAFO

VIP član

Post 05 svi 2012, 09:19

ANTIPIROS je pobjedom protiv Forza Marocco 99% siguran, samo luda teorija ih može izbacit iz lige.
RIBARI su zadnjom pobjedom isto napravili veliki korak prema ostanku u ligi. U zadnja 3 kola imaju protivnike po mjeri, i već sljedeće kolo protiv oslabljene Olive bi mogli do nove pobjede...
FORZA MAROCCO će se nakon ovotjednog poraza od Antipirosa teško izvući. Sljedeće kolo igraju derbi začelja protiv "grmova", ali posljednja 2 kola imaju znatno teže protivnike (Artem, LC Monty Payton) i stvarno ne vidim kako bi mogli preteći Ribare i Domus.
GRM & TUNJ ima zasigurno najlakše protivnike do kraja, ali njima ni sve 3 pobjede ne garantiraju ostanak u ligi... :(
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 10 svi 2012, 12:57

Danas se kroji dosta toga u našoj ligi. Nekoliko je derbija:
ARTEM - DUJMOVAČA
- ovdi je borba za 2.misto; Artem pobjedom dolazi na bod zaostatka, a i jedni i drugi do kraja imaju igrat sa "zlatarima". Ako Artem izgubi, ostaje im borba sa Klinikom za 3.misto
GRM & TUNJ - FORZA MAROCCO
- bitna utakmica za opstanak, remi je i jednima i drugima poput poraza. Grmovi do kraja još igraju s konkurentima za opstanak (Ribari, Domus) i tu im je nada da sa 3 pobjede ostanu u ligi. Onaj ko danas izgubi teško će opstat...
Mi danas igramo s Domusom, a sutra liga-kup s Montyjem. Kao i prošli tjedan, 2 utakmice u 2 dana... Normalno je da ne mogu ljudi svaki dan dolazit na balun, imaju i druge obveze. Tako ćemo danas bit nešto oslabljeni, ali nastojat ćemo odigrat pošteno i dobit, pa nek Domus sa "Grmovima" i Antipirosom traži bodove spasa.
<<

PUMPLE

Član

Post 11 svi 2012, 00:01

HOTEL ROTONDO - DOMUS 3:9 (ja mislim)

Ušli smo solidno u utakmicu, gubili 0:1, pa okrenuli na 2:1, ali kad je protivnik otišao na 2:5 sve se raspalo. Nismo izdržali, samo sa 1 zamjenom kako nam je padala snaga tako su i živci kod nekih igrača bili sve tanji. 2.poluvrijeme igramo sa golman-igračem, ali bez uspjeha... Žao mi je zbog ostalih ekipa u borbi za opstanak, ali očito su moral i želja za pobjedom u protivnika bili puno veći...
<<

josip

VIP član

Post 11 svi 2012, 15:58

''Menadžment'' forza marocco je zakazao u drugom dijelu sezone, nakon 4 pobjede u nizu u 1 dijelu sezone u drugom smo se samo na par utakmica skupili s golmanom i 3-4 zamjene i tu smo i uhvatili bodove i odigrali kako i spada drugoligašu, ovo ostalo je bilo preneozbiljno i loše, 20 i nešto reg igrača a ti svaku drugu utakmicu nemaš golmana, nemaš zamjena, dolaze ti veterani igrat, projekt s bračkom kolonijom nije uspio jer po svemu Brač je izgleda udaljen kao Grenland, spojilo se par nesretnih ozljeda(Botica, Mikulić) pa sad naš pouzdani vratar Smajo u zadnju, neki su otišli na višemjesečnu vijađu(Daćo), a neki love ribu po bračkom kanalu :)

Ključnim smatram poraz od Domusa, imali smo dobivenu utakmicu min prije kraja naravno opet bez golmana, tad bi im pobjegli na +6 ko zna kako bi se to sve skupa odvijalo.

Žao mi je, jel se ostanak nudio na pladnju, konkurenti su igrali loše i kiksali, imali smo puno prilika, za opstat ove sezone nije trebalo puno nekih 23 boda, al istini za volju i ovo šta smo pobjeđivali je na ''divljaka'' bez treninga od 11 miseca i nekog plana...

Ipak dok je matem šanse borićemo se, i istrčavat nazad u obranu za razliku od nekih velikih ''zvijezda'' splitskog malog baluna..
Zadnja izmjena: josip; 11 svi 2012, 15:59; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

georgebest

Član

Post 14 svi 2012, 15:34

amo grm,nije jos gotovo...!!!!!!
<<

FRAFO

VIP član

Post 18 svi 2012, 11:40

georgebest napisao:amo grm,nije jos gotovo...!!!!!!

Ipak je gotovo, kolo prije kraja...
Čestitam Ribarima na izborenom ostanku u ligi, a "grmovima" i "marokancima" puno sreće u 3.ligi
VIDIMO SE NA TRIBINAMA!!!
<<

georgebest

Član

Post 22 svi 2012, 15:39

amo grm jos nije gotovo..
<<

PAGO

Član

Post 25 svi 2012, 20:03

A mrtvila na forumu...
Prošle sezone smo kao novi u ligi bili hit, a sada smo debelo podbacili... Nikad u nijednoj ligi nismo bili slabije plasirani od 4. mista, a ove sezone kako je liga odmicala tonuli smo sve dublje i dublje. Lošije od 9. mista gotovo da i nismo mogli... Ostaje nam liga-kup kao mogućnost da koliko-toliko spasimo sezonu. Pobjedama nad Petričevim, Is Deutsche, Monty Paytonom i Parnom Mastionom ušli smo među osam, a za prolaz u polufinale tribali bi dobit Dalmatinca što je skroz realno. A onda šta bude... :)
<<

PAGO

Član

Post 25 svi 2012, 20:13

Evo po meni najbolja momčad lige:
KALINIĆ (Oliva), VUJEVIĆ (Dujmovača), PAVIĆ (Z.Dvornik), BUZOV (Artem), GRUBIŠIĆ (Z.Dvornik)
KRIVOŠIJA (Klinika), ČAGALJ (Dujmovača), SMOLJO (Dujmovača), JELIĆ (Dujmovača), FRADELIĆ (Klinika), ASANOVIĆ (Klinika), ŠKALIC (Artem).
<<

fabiofabio

Česti član

Post 26 svi 2012, 09:39

Da forum ne umre skroz malo osvrta na sezonu

1 ZLATARNA DVORNIK - Uvjerljivo najbolji kroz cilu sezonu

2 DUJMOVAČA D.O.O. - Po meni najkompletnija ekipa lige (po mom gustu)

3 ARTEM - Zamalo (ovo vec postaje tradicija) nikako da udu u prvu ligu a kucaju vec neko vrime na vratima haha.Da su se prije pojacali vjerovatno bi bili drugi

4 KLINIKA SUĆIDAR - Od dolaska velikog atakantea Caballera nizemo uspjehe kako u ligi tako i u kupu.4. misto iznad ocekivanja BRAVO za nas.

5 OXA TISAK - Dobra su ekipa i mislim da im je peto misto nekakva trenutna realnost

6 L.C. MONTY PAYTON - Ocekiva sam vise od njih,steta sta nisu svi na okupu virujem da bi bili bolje plasirani

7 OLIVA - Puno velikih igraca ali i puno godina

8 AMBASADOR NEKRETNINE - Zlatna sredina,puno oscilacija nikako da uvate seriju pobjeda

9 HOTEL ROTONDO - EGBERT - Najvece razocarenje sezone.Po imenima strasna ekipa (za prvu ligu) ali po zalaganju pojedinaca tokom sezone i nedolasku na utakmice dobro su i prosli.Steta za ligu ocekiva sam ih u borbi za prva dva mista.

10 DOMUS - Croatia Kman - Micun radi strasan posao (nesto kao Jose Mourinho u Realu) pomladia je ekipu,osta je u ligi i kako je odmicalo prvenstvo igrali su sve bolje i bolje.To ce biti rapsodija sljedece sezone kada produ pripreme haha

11 RIBARI - Lose 11. misto mislim da vride vise

12 ANTIPIROS - Godinama u istom sastavu,ne minjaju ekipu a godina sve vise i vise.

13 GRM & TUNJ - Nazalost profesor je preuzeo kasno momcad,cili prvi dio bez pobjede.Steta za ligu jer su igrali lipi nogomet (puno mladih igraca sa skromnim iskustvom) i imaju puno potencijala.Ako ostanu svi na okupu i uz dva prava igraca eto ih opet nazad.Sjebali su i mene vise ih necu moc gledat cetvrtkom nego cu morat dolazit vikendom sta u prijevodu znaci jos jedan pijani dan u tjednu hahaha

14 FORZA MAROCCO - Puno igraca je nosilo dres Marokanaca ove sezone a nisu imali istu ekipu dva puta u sezoni.Nazalost neko mora ispast a jebat ga...

Moje skromno misljenje ( moze bit i skroz pogresno ali onako iskreno ),nadam se da nisam nikoga uvridija.Ljudi gustajte u litu pa se opet vidimo u devetom misecu.
Zadnja izmjena: fabiofabio; 27 svi 2012, 11:31; ukupno mijenjano 1 put/a.
Hajduk Split
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2011/2012