FAQ  •  Registracija  •  Login

veterani 45

<<

feniks 81

Novi član

Post 16 ruj 2010, 10:32

pozdrav svim ekipama u novoj sezoni, čestitka novom selektoru ekipe gardist na startu sezone i prvoj pobjedi, samo neka tako nastavi i više računa neka vodi o ekipi a manje o pojedincima
<<

feniks 81

Novi član

Post 29 ruj 2010, 15:29

Evo da se opet javim nakon trećeg kola sve ide po ustaljenom planu, ekipe su dosta dobre samo ja ću se malo osvrnuti na ekipu GARDIST koja mi je nakako u srcu poslije moje ekipe ali mi smo uvijek tu da se zabavljamo i da ponekom pomrsimo račune, startali su odlično ali kad u ekipi ima puno znalaca a malo onih drugih nešto baš ne štima kako treba, puno se misli a malo rade druge korisne stvari za ekipu.Voditelj ekipe bi više trebao koristiti klupu jer i ona nekad dobro odradi posao, samo da imaju pravog vratara bili bi bez straha možda i prvi a ovako napad nemože dati golova onoliko koliko on može primiti.Malo ih muče i ozljede ključnih igrača a neki su malo premoreni od drugih sportova (tenis,vaterpolo,šah i sl.) pa nisu u "igri" kad treba.Nadam se da je voditelj sve to snimio pa će ubuduće biti puno bolje, toliko za sada nastavak slijedi.
<<

40

Novi član

Post 12 lis 2010, 11:54

1. liga mladih igrana je jučer i rezultati su već na stranici. Svaka čast! Veterani 45 su igrali prije pet dana i ništa od rezultata. I jedni i drugi plaćaju svoje sudjelovanje u ligama.
<<

josip_radic

Stari član

Post 12 lis 2010, 16:56

40 napisao:1. liga mladih igrana je jučer i rezultati su već na stranici. Svaka čast! Veterani 45 su igrali prije pet dana i ništa od rezultata. I jedni i drugi plaćaju svoje sudjelovanje u ligama.

Točno je. I jedni i drugi (i svi ostali) plaćamo isti iznos za materijalne troškove Udruge, te su sve lige jednako prioritetne našem uredu što se tiče ažuriranja. Zašto tome nije tako, provjeriti ću sa uredom i nadam se riješiti da se takovo što više ne događa.
Hvala na razumijavanju.
<<

josip_radic

Stari član

Post 13 lis 2010, 10:07

Poštovani,
citiram Vam odgovor ureda na moj upit vezano za Vašu primjedbu:
"Što se tiče "lige 45" nastao je problem kad je Ozren prebacivao bazu sa
laptopa. Danas će biti sve na internetu."

Vjerujem da je problem otklonjen i da će to biti tako, te se nadam da ćemo s vremenom imati sve manje problema. Uglavnom od danas, sam zamolio gospođu Ankicu da ubuduće u slučaju eventualnih problem a sa redovitim ažuriranjem stranice svakako objavi na stranici obavijest o kašnjenju ažuriranja zbog određenog problema, kako bi svi naši članovi mogli biti upućeni.

Srdačan pozdrav.
<<

40

Novi član

Post 13 lis 2010, 16:51

Hvala na pročitanom pitanju i trudu za odgovor
<<

trenton

Novi član

Post 17 lis 2010, 11:27

Radiću, još to nije ažurirano. Osim toga zaostale utakmnice bi se trebale odigrati najkasnije u roku 15 dana.
<<

Manu Chao

Novi član

Post 19 lis 2010, 14:27

Šta je to bilo u nediju? Čujem da je bilo pljuvanja i udaranja suca. Primitivizam.
<<

garry

VIP član

Post 19 lis 2010, 15:08

Manu Chao napisao:Šta je to bilo u nediju? Čujem da je bilo pljuvanja i udaranja suca. Primitivizam.

Šuška se po gradu.Ako je to istina doživotni izgon za dotičnog iz svih natjecanja pri UMN.Svaka druga odluka bila bi kompromisna.Žalosno.
<<

leeice

Novi član

Post 27 lis 2010, 04:51

Anh nhớ lúc mới biết yêu lần đầu
Tình ta trong xanh như trang giấy trắng
うろこの家
Anh vẽ bức tranh yêu đương thật đẹp
Trong đó có hai trái tim kề bên
山手八番館
Nguyền thề đi chung trên con đường yêu
Dẫu thế nào ta vẫn ở bên nhau
神戸異人館
Trang giấy trắng đó đến nay hao gầy ( em vội xa , em vội xa )
Vì em xa anh ra đi chốn ấy ( em lãng quên , em lãng quên )
ガロンボトル充填機
anh ở nơi đây cô đơn bao ngày ( nhớ em , nhớ em )
Năm tháng trái tim vẫn luôn còn đây ( bao ngày qua , bao ngày qua )
飲料水充填プラント
Mà người xa anh xa luôn tầm tay
Hứa quay về sao anh chờ hoài chẳng thấy ( ô hố )
ミネラルウォーター
Mãi mong người trở về
Tìm lại phút giây đôi ta hẹn thề
<<

josip_radic

Stari član

Post 27 lis 2010, 16:00

garry napisao:
Manu Chao napisao:Šta je to bilo u nediju? Čujem da je bilo pljuvanja i udaranja suca. Primitivizam.

Šuška se po gradu.Ako je to istina doživotni izgon za dotičnog iz svih natjecanja pri UMN.Svaka druga odluka bila bi kompromisna.Žalosno.

Kompromisnih odluka nema. Kolika je donešena kazna uistinu ne znam, jer to je posao Disciplinskog suca koji odluke ne može, ne smije (a i ne donosi) po simpatijama, željama ili razmišljanjima drugih već jedino i isključivo temeljem Disciplinskog pravilnika koji je izuzetno rigorozan, premda po ovome što piše da se je dogodilo, nema govora o nikakvom doživotnom isključenju ili tome slično. Ovdje se po mojoj pretpostavci (a vodeći se Disciplinskim pravilnikom) radi o vremenskoj kazni zabrane igranja i vođenja ekipe odnosno obnašanja bilo kakve funkcije pri UMN-Split, jer koliko sam upoznat nije se radilo o udaranju suca već grubljem (jačem odgurivanju) odgurivanju, a priznati ćete razlika je udaranje ili odgurivanje.
Ipak Disciplinskom sucu, nikada pa tako i sada, ne želim nametati svoja mišljenja jer svatko treba biti autonoman i samostalan u zaduženim poslovima.
Pozdrav.
Zadnja izmjena: josip_radic; 27 lis 2010, 16:14; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

josip_radic

Stari član

Post 27 lis 2010, 16:12

trenton napisao:Radiću, još to nije ažurirano. Osim toga zaostale utakmnice bi se trebale odigrati najkasnije u roku 15 dana.

Mislim da smo to konačno riješili, a tiče se ažuriranja. Ostaje za vidjeti kako će to dalje funkcionirati.
Zaostale utakmice bi se trebale odigravati u roku od 15 dana ukoliko postoji slobodni termin, ukoliko ne, zasigurno nećemo odgađati cijelo kolo da bi se eventualno odigrala 1-2 zaostale utakmice pogotovo zato što se ovdje radi o početku prvenstva, te regularnost na niti jedan način time nije niti može biti ugrožena. Koliko sam sad vidio ipak su sve zaostale utakmice odigrane, tako da možda nema smisla sada se raspisivati, ali neka ljudima koje zanima i koji aktivno sudjeluju (i hvala na tome) bude jasno kako, kad, što. Zaostale utakkmice prvog dijela prvenstva MORAJU biti odigrane do početka drugog dijela prvenstva, a zaostale utakmice 2.dijela prvenstva MORAJU biti odigrane do posljednja 4 kola prvenstva. Ako su ti uvjeti ispoštovani, sve je regularno s time naravno da Ozren MORA voditi računa da zaostale utakmice ugradi u raspored čim je prije moguće.
Kao i uvijek slobodno pitajte, interesirajte se, jer vjerujte, lakše je što nas je više aktivnijih.
<<

ivan.sk

Član

Post 27 lis 2010, 22:11

nekad mi se ćini da smo mi veterani malo zakinuti na internetu ka ono oni ionako ne gledaju internet pa nije ni bitno kad će se te lige objavit. ali i to se popravilo u zadnje vrime.
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 26 stu 2010, 16:19

S osobitim zadovoljstvom mogu objaviti da je ideja s tv emisijom Udruge za mali nogomet - Split realizirana zahvaljujuci entuzijazmu dvojice mladih ljudi: Damira Drazica i Ante Radje. Prva, probna emisija postavljena je na YouTube:

UMN- Split TV

Link na emisiju nalazi se i na stranicama udruge u gornjem desnom kutu, iznad rasporeda danasnjih utakmica.

Iz prve emisije osim pregleda svih liga izdvajamo izvjestaj s derbija prve lige veterana Diskonti Toni : Pletionica Ivkovic , te razgovor s predsjednikom udruge g. Josipom Radicem.
Nadam se da ce emisija zazivjeti te da ce iz tjedna u tjedan imati sve vise gledatelja.
<<

40

Novi član

Post 08 pro 2010, 10:28

Može li se urgirat u dvorani da se riješi rasvjeta iznad onog gola koji je u mraku od kada je počela liga?
Sljedeće

Vrati se na: Sezona 2010/2011