FAQ  •  Registracija  •  Login

1. liga veterani

<<

admin

Site Admin

Post 03 kol 2010, 11:07

1. liga veterani sezona 2010/2011
Sretno svima.
<<

ivan.sk

Član

Post 07 kol 2010, 10:48

ove godine će bit ludo jer ako san dobro čua kod veterana 3 ekipe ispadaju iz svake lige a 1 ulazi. a ćetvrta od kraja igra sa drugom majstoricu. ja mislin da bi svake godine tribale bit majstorice ne samo ove da bude zanimljivo.
<<

dena

Česti član

Post 08 kol 2010, 19:52

nekako mi se čini da je to puno da ispada toliko ekipa. ali biće uzbudljivo gledat borbu za opstanak u ligama. valjda neće suci zasrat ko utakmicu oaze i bašić rasvjete.
<<

prika

Član

Post 16 kol 2010, 12:46

Pa evo na linku umn - splita ima točno sve opisano i zasigurno će liga biti jako zanimljiva :-)
<<

prika

Član

Post 14 ruj 2010, 13:20

Danas počinje konačno i to prvo kolo.................želim svima sreče i uspijeha a prije svega zdravlja :-)
<<

feniks 81

Novi član

Post 16 ruj 2010, 10:29

ekipi feniks 81 ak želim puno sreće u novoj sezoni, rvi put u povijesti kluba su ušli u prvu ligu i neka opravdaju očekivanja od stožera, sretno u novoj sezoni, puno sreće i sportskih uspjeha i svim ostalim ekipama
<<

40

Novi član

Post 22 ruj 2010, 18:39

Zadnji termin u idući utorak je u 22,45? Mislim da je to ipak malo previše. Još malo i s početkom ćemo uć u idući dan, a kraj utakmica u sljedećem danu, uz manje kašnjenje, moguć je već sad.
Ko će igrat u tu uru? Srida je radni dan...
<<

josip_radic

Stari član

Post 22 ruj 2010, 22:36

40 napisao:Zadnji termin u idući utorak je u 22,45? Mislim da je to ipak malo previše. Još malo i s početkom ćemo uć u idući dan, a kraj utakmica u sljedećem danu, uz manje kašnjenje, moguć je već sad.
Ko će igrat u tu uru? Srida je radni dan...

Vaši voditelji su tako izabrali. Birali su igrati tu zadnju utakmicu u taj sat ili je prebaciti u nedjelju. To dogodine neće biti slučaj jer smo u ove 4 godine sve dvoranske lige Udruge sveli na 14 ekipa osim prve veteranske koja je ostala zadnja glomazna liga sa 16 ekipa, te će od sljedeće godine sve dvoranske lige Udruge brojiti 14 ekipa kao najoptimalniji broj za organizaciju naših natjecanja!

P.S. baš zbog toga što je srijeda radni dan ponudili smo vam opciju da izaberete igrati tu jednu utakmicu utorkom u 22.45 ili u nedjelju u kasnopopodnevnim satima. Prijašnjih sezona niti jednoj ligi nismo uopće ostavili izbor jer nismo za takovo nešto imali mogućnosti. Prošle sezone jedino smo 1.ligu veterana uspjeli zaštiti da se liga ne cjepka i da bude cjelovita ta da utakmice počinju u razumni sat (16.00 sat), a završavaju također u ok vrijeme (22.35), ostale lige su počinjale mahom u 15.00, igrale do 19 pa imale pauzu do 21 pa nastavljale u 21 do 23-24 sata. 1.liga veterana zaslužuje da bude najzaštićenija jer je najvišeg ranga, i baš zato je prihvaćen prijedlog da iz svih liga veterana ispadaju po 3 ekipe, 1 ulazi, a drugoplasirana iz nižeg ranga razigrava sa četvrtom od kraja iz višeg ranga, samo da bi 1. ligu veterana doveli do 14 ekipa!

Zaista, nadam se Vašem razumijevanju jer uvijek ponavljam i ponavljati ću stalno, pokušavamo činiti sve samo u interesu naših ekipa i tako evo već skoro punih 5 godina funkcionira ovaj UO na čelu sa mnom kao predsjednikom i tako će biti dok god sam tu. Imamo grešaka, to je sigurno, ali sve se čini u najboljoj namjeri za cjelokupnu Udrugu.
Zadnja izmjena: josip_radic; 22 ruj 2010, 22:45; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

40

Novi član

Post 23 ruj 2010, 07:27

Kao prvo, nije mi bila namjera da kritiziram ili napadam nego sam samo prenio razmišljanje o noćnom terminu, što će možda potaknit i na razmišljanje one koji nisu pristali na zamjenu s normalnijim terminom u nedilju. Isto tako, neka komentar bude nakakav prilog u odlučivanju o promjeni dvorane (kad za to bude mogućnosti) di bi Udruga imala neki bolji status.
Konkretno, mi u ekipi smo se složili sa zamjenom termina, iako nam nedilja puno manje odgovara od utorka, ali presudila je ura. To nam ništa ne znači ako nas taj zadnji termin dopadne s nekom ekipom koja nije pristala na zamjenu.
U gotovo 25 godina igranja malog baluna s terminima san proša skoro sve, od ponediljka do nedilje, od 08 sati ujutro do neke normalne ure uvečer, ali nikad nisam dolazija na balun u 11 uri uvečer, ima bit da je došlo i to vrime, jer ko voli balun, doć će uvik na balun. Isto tako, ko voli balun žaj mu je da se liga smanjuje sa 16 na 14 ekipa jer je to manje utakmica po sezoni. Rijetki su veterani koji se liti provode po turnirima i kad završi liga u IV., V. misec ko će dočekat jesen za novu sezonu.
Sto ljudi, sto ćudi. Nema šanse da Udruga udovolji svima. Komentar po komentar, razgovor po razgovor, pa će se valjda nać optimalno rješenje, a nezadovoljnih će uvik bit.
Zadnja izmjena: 40; 23 ruj 2010, 07:29; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

ivan.sk

Član

Post 24 ruj 2010, 01:07

i ja bi se malo nadoveza. ja kad san vidio do kojih se crta igra sam popi.... i j... im sve po spisku i predsjedniku kojeg podržavan i upravi koju podržavan i nije mi bilo jasno šta ke sad ovo, ali kad san proćitao onaj papir na kojen jasno piše da to nije njihova odluka nego odluka onih nekih glavana i birokrata iz olimpijskog odbora i hns-a i da ne daju da se igra nikako nego samo kako su oni zamislili a šta možemo. ništa osin igrat. j... ih pas a ovi iz dvorane gluhi i slipi i ne vide da niko nije ugrožen šta se tiće sigurnosti ali biće i njih stislo pa su brže bolje poskidali one bile crte a štaš polako se navikavamo.
šta se tiće termina odlićni su za sve osin prve lige veterana koja je sa najviše i dobro je da će se skratit. ovu sezonu nas ćeka u svin ligama borba za opstat nismo mi navikli da ispadaju 3 i još jedan igra onu za opstanak. dobro je i to biće zanimljivo do kraja i biće manje puštanja nego prošlih godina.
za kraj moran pofalit sve koji su radili na webu jer sad imamo i zapisnike i sve šta nas zanima. ovo je veliki korak naprid. i slažen se triba nać novu dvoranu jer znan da je nemoguće gradit zbog love i papira koje je nemoguće izboksat. koliko god van mi prigovarali kad se oladimo većina nas je svjesna da ste napravili veliki posal ovih zadnjih godina za cilu udrugu. to i slipac more vidit i ustrajte i dalje ako imate volje i force jer ono šta radite dobro radite.
<<

josip_radic

Stari član

Post 24 ruj 2010, 06:41

40 napisao:Kao prvo, nije mi bila namjera da kritiziram ili napadam nego sam samo prenio razmišljanje o noćnom terminu, što će možda potaknit i na razmišljanje one koji nisu pristali na zamjenu s normalnijim terminom u nedilju. Isto tako, neka komentar bude nakakav prilog u odlučivanju o promjeni dvorane (kad za to bude mogućnosti) di bi Udruga imala neki bolji status.
Sto ljudi, sto ćudi. Nema šanse da Udruga udovolji svima. Komentar po komentar, razgovor po razgovor, pa će se valjda nać optimalno rješenje, a nezadovoljnih će uvik bit.

Ljudi moji samo pišite, komentirajte, kudite, hvalite, kažite što valja, što ne valja, što je dobro, što nije itd. Samo tako možemo znati s čim smo pogodili, a s čim pogriješili. Teško je grupi volontera biti svaki dan stalno u dvorani (iako sam tamo često) pa neka i ovaj forum odnosno ova tema bude prilog poboljšanju rada Udruge. Logično je da se ne može udovoljiti svima, ali uvijek treba pokušati pronaći i donijeti optimalno riješenje, iako protiv nekih stvari se ne može.
Srdačan pozdrav.
<<

feniks 81

Novi član

Post 29 ruj 2010, 15:17

sezona je startala ali sa dosta promjena, od terena do sveg ostalog, evo i treće kolo završeno ali suci sude po starim navikama, nema pomaka nabolje, kradu li ga kradu samo tako a savez ih ne mjenja, biće da su u kompi, neću više sada nastavak slijedi
<<

ivan.sk

Član

Post 29 ruj 2010, 22:48

suci kradu? suci sude kako znaju ali oni ne znaju. nisu oni krivi. evo ćitan da je tećaj za suce pa se prijavimo svi. kako se ništa ne minja šta se tiče suđenja? ja vidin dosta novih mladih lica. neka ih guraju pa makar ti novi i falivali bolje i to nego uvik gledat taraša paju koji fala bogu više ne sudi vukovića šegvića i ove ostale stogodišnjake koji sude miljun godina i dole se vrte. nek idu u penziju i dadu novim ljudima da to rade. ovi iz saveza su na dobrom putu jer ja vidin dosta novih lica i bolje tako. dobro su ovi program napravili dobro je ono i sa stolom lipo je za vidit ono da se zna di igramo lipo onako ušminkano. jedino nije dobro ovo sa crtama ali štaš kad je birokracija j.... stvar i idioti iz hnsova i olimpijskih odbora donose odluke pune gluposti. navikavamo se polako i na ove crte.
<<

feniks 81

Novi član

Post 30 ruj 2010, 13:18

je sve je to ok ali ona kutija pored stola je sramota, valjda čekaju da tko razbije glavu pa da je zaštite, a o sucima nema se šta reći, sve stare maknuti i dovesti nove, pa neka se uče
<<

40

Novi član

Post 20 lis 2010, 00:58

Priključujem se pohvalama na račun stranice po pitanju statističkih podataka, a evo i jedan koji nije prezentiran, a nekima je jako zanimljiv i bode oči. Naime, opet ono staro pitanje prebacivanja termina u nedilju. Statistika je, ma šta neki mislilio njoj, neumoljiva.
Uključujući i iduće 7. kolo, čiji je raspored termina na stranici, po pitanju prebacivanja termina u nedilju stanje je sljedeće:

broj utakmica
prebačenih/odigranih
Ekipa u nedilju

ELEKTROPRIJENOS------------------------ 3
ČISTOĆA----------------------------------- 2 ----- (1 ned., 1 pon.)
RAMLJANE---------------------------------- 2 ----- (1 ned., 1 pon.)
PLETIONICA-------------------------------- 1
BAŠIĆ-------------------------------------- 1
JADRANSKO------------------------------- 1
JAKO---------------------------------------- 1
FENIX--------------------------------------- 1
TRENTON----------------------------------- 1
EXPRES LINE------------------------------- 1
DISKONT----------------------------------- 1
SPLITSKA BANKA-------------------------- 1
MICKEY MOUSE---------------------------- 0
GRAD--------------------------------------- 0
VAGABUNDO------------------------------- 0
SV JAKOV---------------------------------- 0

Nastavit ćemo pratit i dalje. Pozdrav!
Zadnja izmjena: 40; 20 lis 2010, 04:11; ukupno mijenjano 1 put/a.
Sljedeće

Vrati se na: Sezona 2010/2011