FAQ  •  Registracija  •  Login

3. liga mladi

<<

Dirk Kuyt

Novi član

Post 18 svi 2011, 19:18

fools and horses napisao:
Dirk Kuyt napisao:
fools and horses napisao:Evo iza nas je najgora sezona u ove 3 god sta smo u ligi. Mislim da smo ove godine platili danak neiskustvu koje su ozbiljne ekipe znale kaznit. Kad se sitim utakmice protiv Baterije pri rezultatu 2:2 2 min prije kraja mi igramo s golmanom igracem i primimo gol samo zato jer su svi stali ocekujuci da sudac svira ruku koja se vidila iz male dvorane gripe ali jbga sudac je nije vidija i ode bod ili nesto vise. Onda mi pada na pamet utakmica protiv Veselih di vodimo 4 :0 i 20sec prije kraja 4:2 i na kraju ostajemo 4:4 a to ozbiljne ekipe ipak sebi nebi dopustile. Kad vrtim slike vodili smo i KMAN i onda radili glupe akumulirane ( jos mi svjeza slika di nas igrac radi falun kraj out crte na njihovom golmanu pri rezultatu 3:2 ) ali sve je to sportski i normalno u malom balunu zato se i igra.... iako da smo ozbiljniji iskusniji sumnjam da bi se to dogodilo ali jbga nismo to dolazi s godinama.Evo jos jedan bezazlen primjer neiskustva..... Svako odgada utakmice kad im fali 1 2 igraca a ja osobno sam budala... Igramo protiv Max Morissa... 3 igraca igraju za MNK USTANIK ja pod virozom ali ne nema odgadanja idemo igrat i naravno gubimo ( ne kazem da bi ih dobili da smo tad bili kompletni ali sanse bi nam bile dosta vece) a kad se siti zasto su pojednicni odgadali dode mi da se sam udrem.....A tek kad se sitim utakmice protiv PISMOM ZVATI ...vodstvo 3:0.. par min do kraja i 3:3 posljedice... 2 boda manje i ozljeda do tad naseg najboljeg igraca Soce koji je pauzira 2 miseca......Bilo je tu jos puno stvari za koji smo mi krivi ali ipak na nesto se moglo utjecat na nesto nije... i onda tragicno ispada da smo ostali kratki za. samo 2 boda.....Rec ce svi niste zasluzili...., nasa igra nije bila na razini ali ipak mislim da smo imali i previse pehova...Sad smo pametniji iskusniji i sljedece god igrali mi 3 ili 2 ligu neke stvari se nece dogadat.....Ja samo za zadovoljstvom mogu rec da cemo i sljedece godine igrat ligu, da ekipa ostaje ista. i da dovodimo vrhunskog golmana i jos jednu top klasu igraca a za ostalo je lakoo....Montyu i Ribarima puno srice u drugoj ligi ...prvi su suvremeno ovo osvojili ( iako ne treba zaboravit da su prosle god u 4 bili tek treci iza ribara i nas) ali ove god su se "narugali sa svima"a RIBARI svi znaju imaju kvalitetu a ovaj put su imali i malo vise srice od nas i svaka im cast na tome .

Jos je rano davat najave za sljedecu sezonu....... dolaze dobre ekipe iz 4 lige ispadaju dobre iz 2 lige vec tu imamo 2 3 ekipe koje su u borbi za vrh tako da ne sumnjam u napetost....

iako da se zna ....sljedece god u ovo vrime.....:) :)

Daj ti pare kome si dužan pa ti igraj di očeš!!! :-)

ajde ne placi tu za oklade zna se da ja uvik zajebajen Liverpoolove igrace i upravu cemu bi ti bija iznimka!!!!! hahahahahha.... iako ce se tebi posricit .....sta cu od tebe...:)

dečko nemoj da ti opalim kamate!!! Uozbilji se!
you"ll never walk alone
<<

fools and horses

Član

Post 19 svi 2011, 13:35

Dirk Kuyt napisao:
Dirk Kuyt napisao:Daj ti pare kome si dužan pa ti igraj di očeš!!! :-)

ajde ne placi tu za oklade zna se da ja uvik zajebajen Liverpoolove igrace i upravu cemu bi ti bija iznimka!!!!! hahahahahha.... iako ce se tebi posricit .....sta cu od tebe...:)

dečko nemoj da ti opalim kamate!!! Uozbilji se!

Poštovani,

forum je nesluzben zato ako imaš kakvih problema pošalji mail Ozrenu u udrugu .
ovo je mjesto gdje razmjenjujemo svoje misljenje i stavove a ne prijetnje tako da cu zamolit admina da ovo sakcionira.
svaki pokude savjeti su dobrodosli i trudimo se udovoljit svim vasim zeljama ali to jednostavno nekad ne ide previse vas ima polako kad dodes na red hahha.......:):)
This time next year we'll be play in Split second league
<<

fools and horses

Član

Post 19 svi 2011, 13:37

DON FABIO napisao:Kako stvari stoje, prije necemo igrat nego ocemo. Vi ste dobra ekipa i ne bi mi smetalo vas vodit, dapace, ali ja tražim red,rad i disciplinu i najbitnije, ne sudjelujem u natjecajima, mene ili se zove ili ne zove, nema treće. Ja ne mogu bit jedan od.. ili jesam ili nisam :)

znam kako ti je ali previse je tu ludih glava.... Mijo Peric , Goreta, Radic, Lesina .... svi su tempirane bombe a nazalost prosli voditelj nije zna sa njima a mi vrimena nemamo...stari se....:):)
<<

DON FABIO

VIP član

Post 19 svi 2011, 16:39

Sad ozbiljno, ne znam ocemo li mi igrat iduću sezonu, najvjerojatnije ne jer par ljudi ide ca, a tesko je nać kvalitetne igrace i ljude istovremeno, i tu je jos jedan problem, nemamo sponzora pa bi ti isti ljudi morali bit spremni i zavuc ruku u džep. Ja sam se malo umoria od stalnog zivkanja, traženja , upiranja kao da se igra za moj osobni probitak, a sta se ludih glava tice, imamo ih i mi, ne brini. Nije problem radit s ljudima ako žele radit i slusat, bit disciplinirani i imat poštovanja jedni prema drugima, to razdvaja uspješne od neuspjesnih bez obzira na kvalitetu. Kohezija u ekipi je bitna i rad za uspjeh. Mišljenja sam da smo i mi i vi imali kvalitetu i za bit prvi u ligi, ali nam je očito falilo to nesto. Ne bojim se ja tih tempiranih bombi, samo neka oni daju 100 % na treningu i utakmici, malih trzavica uvik ima, ali zato voditelj mora drzat uzde u rukama i konje na okupu i mora imat autoritet i da ga igrači poštuju , a van terena moze bit spremne i zajebancije, znas ono, druzba je druzba, a služba je služba. Kako ocete, mi ako ne budemo igrali, ja cu vjerojatno nesto nać , a ako i ne nadjem zadovoljavajucu opciju (ekipu željnu rada i uspjeha jer me samo to zanima), odmorit cu malo. Ja sam malo specifičan , glasan, bez dlake na jeziku, i igram skupa s ekipom, nekome to valja, a nekom ne. Vi cete odlucit ko Vam je najprikladniji izbor, ja se ne guram niti cu, samo sam iznio svoje stavove.
F-OFF!!!
<<

torres19

VIP član

Post 19 svi 2011, 20:08

DON FABIO napisao:Sad ozbiljno, ne znam ocemo li mi igrat iduću sezonu, najvjerojatnije ne jer par ljudi ide ca, a tesko je nać kvalitetne igrace i ljude istovremeno, i tu je jos jedan problem, nemamo sponzora pa bi ti isti ljudi morali bit spremni i zavuc ruku u džep. Ja sam se malo umoria od stalnog zivkanja, traženja , upiranja kao da se igra za moj osobni probitak, a sta se ludih glava tice, imamo ih i mi, ne brini. Nije problem radit s ljudima ako žele radit i slusat, bit disciplinirani i imat poštovanja jedni prema drugima, to razdvaja uspješne od neuspjesnih bez obzira na kvalitetu. Kohezija u ekipi je bitna i rad za uspjeh. Mišljenja sam da smo i mi i vi imali kvalitetu i za bit prvi u ligi, ali nam je očito falilo to nesto. Ne bojim se ja tih tempiranih bombi, samo neka oni daju 100 % na treningu i utakmici, malih trzavica uvik ima, ali zato voditelj mora drzat uzde u rukama i konje na okupu i mora imat autoritet i da ga igrači poštuju , a van terena moze bit spremne i zajebancije, znas ono, druzba je druzba, a služba je služba. Kako ocete, mi ako ne budemo igrali, ja cu vjerojatno nesto nać , a ako i ne nadjem zadovoljavajucu opciju (ekipu željnu rada i uspjeha jer me samo to zanima), odmorit cu malo. Ja sam malo specifičan , glasan, bez dlake na jeziku, i igram skupa s ekipom, nekome to valja, a nekom ne. Vi cete odlucit ko Vam je najprikladniji izbor, ja se ne guram niti cu, samo sam iznio svoje stavove.

Mene ne žele a sljedeći najbolji izbor iza mene si ti Done.
Nije lako doć vodit iza Šimca ipak je on kvaliteta i ka čovik i ka neko ko nešto zna u balunu a i nije temperamentan ka ja sa njim se da.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

DON FABIO

VIP član

Post 19 svi 2011, 21:30

Ali bitno da sam iza tebe :P
Ja sam mozda i pretemperamentan ponekad, jebi ga, ludi, tvrdoglavi bik.
Ma, neka Foolsi i Bego sami odluče sta je za njih najbolje, oni su ipak unutra i najbolje znaju kakvo je stanje, ne valja se misat u tudju kucu i dilit savjete.
F-OFF!!!
<<

torres19

VIP član

Post 20 svi 2011, 10:54

DON FABIO napisao:Ali bitno da sam iza tebe :P
Ja sam mozda i pretemperamentan ponekad, jebi ga, ludi, tvrdoglavi bik.
Ma, neka Foolsi i Bego sami odluče sta je za njih najbolje, oni su ipak unutra i najbolje znaju kakvo je stanje, ne valja se misat u tudju kucu i dilit savjete.

Ja isto volim pametovat iako znam da nevalja.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
<<

bubi0502

Član

Post 20 svi 2011, 11:00

a sta je vama dobrooooo
dikod uđe dikod neuđe i opet dobro je
<<

jebako

Član

Post 20 svi 2011, 11:30

DON FABIO napisao:Kako stvari stoje, prije necemo igrat nego ocemo. Vi ste dobra ekipa i ne bi mi smetalo vas vodit, dapace, ali ja tražim red,rad i disciplinu i najbitnije, ne sudjelujem u natjecajima, mene ili se zove ili ne zove, nema treće. Ja ne mogu bit jedan od.. ili jesam ili nisam :)

nisi
SACUVAJ ME BOZE LJIGAVIH VODITELJA
<<

torres19

VIP član

Post 20 svi 2011, 12:23

jebako napisao:

nisi

TI SI GARANT ONAJ S USTAŠKOM KAPOM.

MALEŠ USTAŠOOOOOOO,MALEŠ USTAŠOOOOOO
<<

DON FABIO

VIP član

Post 20 svi 2011, 13:11

Eto, Jebako sve zna, triba samo pitat njega, a ne se mucit diskusijama. Nije on Males, on je Sapunar, samo sapunaje di stigne..
F-OFF!!!
<<

torres19

VIP član

Post 20 svi 2011, 13:23

DON FABIO napisao:Eto, Jebako sve zna, triba samo pitat njega, a ne se mucit diskusijama. Nije on Males, on je Sapunar, samo sapunaje di stigne..

http://www.youtube.com/watch?v=DXjDmeR2rGY
<<

Drle-huligan

Član

Post 20 svi 2011, 13:25

znam kako ti je ali previse je tu ludih glava.... Mijo Peric , Goreta, Radic, Lesina .... svi su tempirane bombe a nazalost prosli voditelj nije zna sa njima a mi vrimena nemamo...stari se....:):)

Stvarno je nemoguće izać na kraj sa tin likovima. Srića šta si bar ti smiren, staložen, razborit... :D
Krasan nam je izbornik!
<<

KLUPA

Član

Post 20 svi 2011, 17:23

A bego bego .... ma koji ste to na kraju??? Vidim da sve minjaš?! A da za promijenu malo sebe promineš!!

Dođi koji put na termin da te malo provozam!! pozzz
<<

fools and horses

Član

Post 20 svi 2011, 18:03

Drle-huligan napisao:

Stvarno je nemoguće izać na kraj sa tin likovima. Srića šta si bar ti smiren, staložen, razborit... :D

mora sve te lude glave neko drzat na okupu...
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2010/2011