FAQ  •  Registracija  •  Login

3. liga mladi

<<

BaJdA

Član

Post 17 svi 2011, 18:52

DON FABIO napisao:Zamro je forum ove lige jer se nema sta napisat. Volia bi da sve ekipe daju mali rezime svojih nastupa, ali većina i nije tu pa nista od toga.

Evo Done samo za tebe.... Glavni cilj je bia ostat u ligi, što smo po mnogima kao najveće iznenađenje uspili već u prvom djelu sezone (što zbog odustajanja ekipa :(, što zbog bodova osvojenih u utakmicama gdje smo trebali biti kante za napucavanje :)..... Proljetni dio sezone uglavnom igramo bolje ove godine to nije slučaj, možda zbog niza nesretnih okolnosti koje nas prate već duže vrijeme, ali ja sam mišljenja da je naša neozbiljnost došla na naplatu. Više mi je mučno i neugodno od situacija gdje dolazimo na utakmicu sa 4 igrač, poluvrijeme završava 0:0, a utakmica 6:0 za protivnika. Svaka čast prvoj ligi oni su za nas evropa, ali i Strožanac kao prvak (još jednom sve čestitke) i Celent kao drugoplasirani, gleda san skoro sve utakmice i nikad ih nije ispod 8 bez obzira protiv koga igraju, a da ne govorin da su im glavni igrači uvik prisutni (Buljan, Perišić, Jerčić / Martinac, Kraljević, Rađa). Kod nas to nije slučaj već duži niz godina i mi sve da imamo ambicija za nešto više, padamo u startu i moramo bit prezadovoljni kad uspijemo ostat. Čestitke Monty-u i Ribarima na ulasku u ligu više, moran priznat da će mi falit pogotovo Ribari - imali smo vas obe utakmice to je čudo šta ste nam vratili.... Sritno
I bez sudaca i bez miliona Podstrana dobit će novog šampiona
<<

kontra

Novi član

Post 17 svi 2011, 20:41

Možda je malo rano ali neka da se znate organizirat na vrime. Dakle najvjerojatnije oko svetog Ante (13.06.) počinje već možemo reći tradicionalno 5. turnir u Podstrani na igralištu Petričevo. Već prepoznat kao jedan od boljih turnira u Dalmaciji. Znači sve isto:
- 4+1,
- prijava 500kn,
- nagrade kao lani 1. 12 000, 2. 6 000, 3. 3 000, 4. 1 000
- prijave na mob.: 099 253 0402 i 091/530 3104

Prošlogodišnji pobjednik je ekipa Sveti Josip Dugi rat. Uvijek imamo dosta ekipa iz udruge pa vas očekujemo i ove godine. Turnir je prošle godine bio i medijski odlično popraćen a bit će tako i ove godine.

Pozdrav i prijavljujte se smile
<<

torres19

VIP član

Post 18 svi 2011, 05:53

BaJdA napisao:
DON FABIO napisao:Zamro je forum ove lige jer se nema sta napisat. Volia bi da sve ekipe daju mali rezime svojih nastupa, ali većina i nije tu pa nista od toga.

Evo Done samo za tebe.... Glavni cilj je bia ostat u ligi, što smo po mnogima kao najveće iznenađenje uspili već u prvom djelu sezone (što zbog odustajanja ekipa :(, što zbog bodova osvojenih u utakmicama gdje smo trebali biti kante za napucavanje :)..... Proljetni dio sezone uglavnom igramo bolje ove godine to nije slučaj, možda zbog niza nesretnih okolnosti koje nas prate već duže vrijeme, ali ja sam mišljenja da je naša neozbiljnost došla na naplatu. Više mi je mučno i neugodno od situacija gdje dolazimo na utakmicu sa 4 igrač, poluvrijeme završava 0:0, a utakmica 6:0 za protivnika. Svaka čast prvoj ligi oni su za nas evropa, ali i Strožanac kao prvak (još jednom sve čestitke) i Celent kao drugoplasirani, gleda san skoro sve utakmice i nikad ih nije ispod 8 bez obzira protiv koga igraju, a da ne govorin da su im glavni igrači uvik prisutni (Buljan, Perišić, Jerčić / Martinac, Kraljević, Rađa). Kod nas to nije slučaj već duži niz godina i mi sve da imamo ambicija za nešto više, padamo u startu i moramo bit prezadovoljni kad uspijemo ostat. Čestitke Monty-u i Ribarima na ulasku u ligu više, moran priznat da će mi falit pogotovo Ribari - imali smo vas obe utakmice to je čudo šta ste nam vratili.... Sritno

Nama je ova godina neuspjeh.Nismo uspili u tri glavna cilja od četiri.Dobit Begu ,bit bolji na tablici od njega,dobit Dona bit bolji na tablici od njega.
Samo smo dobili Dona a falila nam je pobjeda u zadnjem kolu da bi bili bolji na tablici.
Nemogu se otet dojmu da smo mogli i morali bolje izgubili smo obe utakmice protiv Baterije ,jednu protiv pekare i ispustili vodstvo 5-1 protiv bajde,strašno.
Te utakmice smo morali dobit ako smo mislili bit u gornjem domu a ja sam virova da možemo.
Iznenadija me max morris oni su do predzadnjeg kola disali za vrat vodećima svaka čast momcima ,ovo drugo manje više očekivano s tim da ovo šta sam pisa za svoje vridi i za bajdu za dona i za begu oni su mogli bolje s obzirom na kvalitetu koju posjeduju.
Nije bilo naboja sve se znalo unaprid i toga mi je falilo.

Bit će bolje dogodine.
Zadnja izmjena: torres19; 18 svi 2011, 05:54; ukupno mijenjano 1 put/a.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

dalEr 1

Česti član

Post 18 svi 2011, 12:03

torres19 napisao:
BaJdA napisao:

Nama je ova godina neuspjeh.Nismo uspili u tri glavna cilja od četiri.Dobit Begu ,bit bolji na tablici od njega,dobit Dona bit bolji na tablici od njega.
Samo smo dobili Dona a falila nam je pobjeda u zadnjem kolu da bi bili bolji na tablici.
Nemogu se otet dojmu da smo mogli i morali bolje izgubili smo obe utakmice protiv Baterije ,jednu protiv pekare i ispustili vodstvo 5-1 protiv bajde,strašno.
Te utakmice smo morali dobit ako smo mislili bit u gornjem domu a ja sam virova da možemo.
Iznenadija me max morris oni su do predzadnjeg kola disali za vrat vodećima svaka čast momcima ,ovo drugo manje više očekivano s tim da ovo šta sam pisa za svoje vridi i za bajdu za dona i za begu oni su mogli bolje s obzirom na kvalitetu koju posjeduju.

Bit će bolje dogodine.

ajde bar ti je bego ''osta'' u istoj lizi...:P
<<

torres19

VIP član

Post 18 svi 2011, 13:24

dalEr 1 napisao:
torres19 napisao:
BaJdA napisao:Evo Done samo za tebe.... Glavni cilj je bia ostat u ligi, što smo po mnogima kao najveće iznenađenje uspili već u prvom djelu sezone (što zbog odustajanja ekipa :(, što zbog bodova osvojenih u utakmicama gdje smo trebali biti kante za napucavanje :)..... Proljetni dio sezone uglavnom igramo bolje ove godine to nije slučaj, možda zbog niza nesretnih okolnosti koje nas prate već duže vrijeme, ali ja sam mišljenja da je naša neozbiljnost došla na naplatu. Više mi je mučno i neugodno od situacija gdje dolazimo na utakmicu sa 4 igrač, poluvrijeme završava 0:0, a utakmica 6:0 za protivnika. Svaka čast prvoj ligi oni su za nas evropa, ali i Strožanac kao prvak (još jednom sve čestitke) i Celent kao drugoplasirani, gleda san skoro sve utakmice i nikad ih nije ispod 8 bez obzira protiv koga igraju, a da ne govorin da su im glavni igrači uvik prisutni (Buljan, Perišić, Jerčić / Martinac, Kraljević, Rađa). Kod nas to nije slučaj već duži niz godina i mi sve da imamo ambicija za nešto više, padamo u startu i moramo bit prezadovoljni kad uspijemo ostat. Čestitke Monty-u i Ribarima na ulasku u ligu više, moran priznat da će mi falit pogotovo Ribari - imali smo vas obe utakmice to je čudo šta ste nam vratili.... Sritno

Bit će bolje dogodine.

ajde bar ti je bego ''osta'' u istoj lizi...:P

ni to nije sigurno ,svašta se šuška.
Pa nisam ja Jole brate ,da se slikam sa ženom i dicom.Ja sam Vuco,ja sam hodajući spomenik.Ja sam LIVERPOOL čoviče,ja nisam pjevač ja sam LIVERPOOL.
http://dnevnik.hr/showbizz/omg/bez-dlak ... menik.html
http://www.youtube.com/watch?v=yuTYYl-oqL4
http://www.theguardian.com/football/vid ... -mcg-video
<<

DON FABIO

VIP član

Post 18 svi 2011, 15:18

Bego će uć na mala vrata, ko je sritan i u zahodu nije gladan.
Mi da smo mogli bolje, a jesmo, ja sam vec prvi dio sezone ocjenia s -5 (bili smo drugi iako smo imali -3 boda), drugi dio jedva za 2, složilo se puno loših stvari, odmah na početku krenulo s pustim ozljedama, 4 utakmice bez golmana (koji je najbolji golman lige), pa kazne, malo nesrice da bi na kraju jedva uspili odigrat zadnje 2 utakmice, igrali nam ozljedjeni ljudi bez zamjena,da paradoks bude veći i to utakmice s Foolsima i Gradskom di smo ih s odjelom za intezivnu njegu držali u sahu jedne i druge i vodili do zadnje 2 minute i onda pukli. Eto i to govori da smo mogli vise, ali nismo, a iduće sezone ko zna sta će bit, kakve će bit ekipe, a i mi sami smo veliki upitnik, ako ne nadjemo par igraca koji su pojačanja koja mogu dolazit i ne sredimo financije, mozda se oprostimo nakon 15 godina. Zasad je sigurno da par ljudi odlazi.
F-OFF!!!
<<

fools and horses

Član

Post 18 svi 2011, 15:51

Evo iza nas je najgora sezona u ove 3 god sta smo u ligi. Mislim da smo ove godine platili danak neiskustvu koje su ozbiljne ekipe znale kaznit. Kad se sitim utakmice protiv Baterije pri rezultatu 2:2 2 min prije kraja mi igramo s golmanom igracem i primimo gol samo zato jer su svi stali ocekujuci da sudac svira ruku koja se vidila iz male dvorane gripe ali jbga sudac je nije vidija i ode bod ili nesto vise. Onda mi pada na pamet utakmica protiv Veselih di vodimo 4 :0 i 20sec prije kraja 4:2 i na kraju ostajemo 4:4 a to ozbiljne ekipe ipak sebi nebi dopustile. Kad vrtim slike vodili smo i KMAN i onda radili glupe akumulirane ( jos mi svjeza slika di nas igrac radi falun kraj out crte na njihovom golmanu pri rezultatu 3:2 ) ali sve je to sportski i normalno u malom balunu zato se i igra.... iako da smo ozbiljniji iskusniji sumnjam da bi se to dogodilo ali jbga nismo to dolazi s godinama.Evo jos jedan bezazlen primjer neiskustva..... Svako odgada utakmice kad im fali 1 2 igraca a ja osobno sam budala... Igramo protiv Max Morissa... 3 igraca igraju za MNK USTANIK ja pod virozom ali ne nema odgadanja idemo igrat i naravno gubimo ( ne kazem da bi ih dobili da smo tad bili kompletni ali sanse bi nam bile dosta vece) a kad se siti zasto su pojednicni odgadali dode mi da se sam udrem.....A tek kad se sitim utakmice protiv PISMOM ZVATI ...vodstvo 3:0.. par min do kraja i 3:3 posljedice... 2 boda manje i ozljeda do tad naseg najboljeg igraca Soce koji je pauzira 2 miseca......Bilo je tu jos puno stvari za koji smo mi krivi ali ipak na nesto se moglo utjecat na nesto nije... i onda tragicno ispada da smo ostali kratki za. samo 2 boda.....Rec ce svi niste zasluzili...., nasa igra nije bila na razini ali ipak mislim da smo imali i previse pehova...Sad smo pametniji iskusniji i sljedece god igrali mi 3 ili 2 ligu neke stvari se nece dogadat.....Ja samo za zadovoljstvom mogu rec da cemo i sljedece godine igrat ligu, da ekipa ostaje ista. i da dovodimo vrhunskog golmana i jos jednu top klasu igraca a za ostalo je lakoo....Montyu i Ribarima puno srice u drugoj ligi ...prvi su suvremeno ovo osvojili ( iako ne treba zaboravit da su prosle god u 4 bili tek treci iza ribara i nas) ali ove god su se "narugali sa svima"a RIBARI svi znaju imaju kvalitetu a ovaj put su imali i malo vise srice od nas i svaka im cast na tome .

Jos je rano davat najave za sljedecu sezonu....... dolaze dobre ekipe iz 4 lige ispadaju dobre iz 2 lige vec tu imamo 2 3 ekipe koje su u borbi za vrh tako da ne sumnjam u napetost....

iako da se zna ....sljedece god u ovo vrime.....:) :)
This time next year we'll be play in Split second league
<<

PUMPLE

Član

Post 18 svi 2011, 16:16

Evo da se i ja osvrnem na odigranu sezonu svoje ekipe (FOOLS AND HORSES):
Od priključenja momčadi (2.kolo) zacrtao sam zadani cilj, a to je ulazak u 2.ligu. Znao sam da će nam glavni konkurenti biti Ribari i Gradska, pa samim time kako je navedena dvojka ispred nas, ocjenjujem ovu sezonu neuspješnom. Ima više faktora koji su utjecali na to, od neozbiljnosti i pristupa (lako ćemo) do neodgovarajućeg termina utakmice (subotom popodne se igra 2.hmnl). E, a sad to što mi nismo odgađali utakmice nego došli igrat s tim šta smo imali na raspolaganju, to je druga stvar..., ali nisu sve ekipe postupile tako...
Moram reći da sam mislio da ću kao voditelj moći više dati ekipi, ali kako od ove sezone kao sudac UMN-a sudim svakim danom osim petka, tako se nisam mogao posvetiti ekipi koliko sam mislio da ću moći...
Ima tu još stvari za navest, ali ne bi iša' puno u širinu. Za sljedeću sezonu se tribaju igraći više dati za ekipu, a ne da ispada da je stalo samo njima 4-5, pa će i rezultati biti bolji.
Do sljedeće sezone zdravi i veseli bili !!!
<<

Dirk Kuyt

Novi član

Post 18 svi 2011, 16:17

fools and horses napisao:Evo iza nas je najgora sezona u ove 3 god sta smo u ligi. Mislim da smo ove godine platili danak neiskustvu koje su ozbiljne ekipe znale kaznit. Kad se sitim utakmice protiv Baterije pri rezultatu 2:2 2 min prije kraja mi igramo s golmanom igracem i primimo gol samo zato jer su svi stali ocekujuci da sudac svira ruku koja se vidila iz male dvorane gripe ali jbga sudac je nije vidija i ode bod ili nesto vise. Onda mi pada na pamet utakmica protiv Veselih di vodimo 4 :0 i 20sec prije kraja 4:2 i na kraju ostajemo 4:4 a to ozbiljne ekipe ipak sebi nebi dopustile. Kad vrtim slike vodili smo i KMAN i onda radili glupe akumulirane ( jos mi svjeza slika di nas igrac radi falun kraj out crte na njihovom golmanu pri rezultatu 3:2 ) ali sve je to sportski i normalno u malom balunu zato se i igra.... iako da smo ozbiljniji iskusniji sumnjam da bi se to dogodilo ali jbga nismo to dolazi s godinama.Evo jos jedan bezazlen primjer neiskustva..... Svako odgada utakmice kad im fali 1 2 igraca a ja osobno sam budala... Igramo protiv Max Morissa... 3 igraca igraju za MNK USTANIK ja pod virozom ali ne nema odgadanja idemo igrat i naravno gubimo ( ne kazem da bi ih dobili da smo tad bili kompletni ali sanse bi nam bile dosta vece) a kad se siti zasto su pojednicni odgadali dode mi da se sam udrem.....A tek kad se sitim utakmice protiv PISMOM ZVATI ...vodstvo 3:0.. par min do kraja i 3:3 posljedice... 2 boda manje i ozljeda do tad naseg najboljeg igraca Soce koji je pauzira 2 miseca......Bilo je tu jos puno stvari za koji smo mi krivi ali ipak na nesto se moglo utjecat na nesto nije... i onda tragicno ispada da smo ostali kratki za. samo 2 boda.....Rec ce svi niste zasluzili...., nasa igra nije bila na razini ali ipak mislim da smo imali i previse pehova...Sad smo pametniji iskusniji i sljedece god igrali mi 3 ili 2 ligu neke stvari se nece dogadat.....Ja samo za zadovoljstvom mogu rec da cemo i sljedece godine igrat ligu, da ekipa ostaje ista. i da dovodimo vrhunskog golmana i jos jednu top klasu igraca a za ostalo je lakoo....Montyu i Ribarima puno srice u drugoj ligi ...prvi su suvremeno ovo osvojili ( iako ne treba zaboravit da su prosle god u 4 bili tek treci iza ribara i nas) ali ove god su se "narugali sa svima"a RIBARI svi znaju imaju kvalitetu a ovaj put su imali i malo vise srice od nas i svaka im cast na tome .

Jos je rano davat najave za sljedecu sezonu....... dolaze dobre ekipe iz 4 lige ispadaju dobre iz 2 lige vec tu imamo 2 3 ekipe koje su u borbi za vrh tako da ne sumnjam u napetost....

Daj ti pare kome si dužan pa ti igraj di očeš!!! :-)
you"ll never walk alone
<<

PUMPLE

Član

Post 18 svi 2011, 16:20

Evo, Bego je i navea neke konkretne primjere...
<<

fools and horses

Član

Post 18 svi 2011, 16:34

Dirk Kuyt napisao:
fools and horses napisao:Evo iza nas je najgora sezona u ove 3 god sta smo u ligi. Mislim da smo ove godine platili danak neiskustvu koje su ozbiljne ekipe znale kaznit. Kad se sitim utakmice protiv Baterije pri rezultatu 2:2 2 min prije kraja mi igramo s golmanom igracem i primimo gol samo zato jer su svi stali ocekujuci da sudac svira ruku koja se vidila iz male dvorane gripe ali jbga sudac je nije vidija i ode bod ili nesto vise. Onda mi pada na pamet utakmica protiv Veselih di vodimo 4 :0 i 20sec prije kraja 4:2 i na kraju ostajemo 4:4 a to ozbiljne ekipe ipak sebi nebi dopustile. Kad vrtim slike vodili smo i KMAN i onda radili glupe akumulirane ( jos mi svjeza slika di nas igrac radi falun kraj out crte na njihovom golmanu pri rezultatu 3:2 ) ali sve je to sportski i normalno u malom balunu zato se i igra.... iako da smo ozbiljniji iskusniji sumnjam da bi se to dogodilo ali jbga nismo to dolazi s godinama.Evo jos jedan bezazlen primjer neiskustva..... Svako odgada utakmice kad im fali 1 2 igraca a ja osobno sam budala... Igramo protiv Max Morissa... 3 igraca igraju za MNK USTANIK ja pod virozom ali ne nema odgadanja idemo igrat i naravno gubimo ( ne kazem da bi ih dobili da smo tad bili kompletni ali sanse bi nam bile dosta vece) a kad se siti zasto su pojednicni odgadali dode mi da se sam udrem.....A tek kad se sitim utakmice protiv PISMOM ZVATI ...vodstvo 3:0.. par min do kraja i 3:3 posljedice... 2 boda manje i ozljeda do tad naseg najboljeg igraca Soce koji je pauzira 2 miseca......Bilo je tu jos puno stvari za koji smo mi krivi ali ipak na nesto se moglo utjecat na nesto nije... i onda tragicno ispada da smo ostali kratki za. samo 2 boda.....Rec ce svi niste zasluzili...., nasa igra nije bila na razini ali ipak mislim da smo imali i previse pehova...Sad smo pametniji iskusniji i sljedece god igrali mi 3 ili 2 ligu neke stvari se nece dogadat.....Ja samo za zadovoljstvom mogu rec da cemo i sljedece godine igrat ligu, da ekipa ostaje ista. i da dovodimo vrhunskog golmana i jos jednu top klasu igraca a za ostalo je lakoo....Montyu i Ribarima puno srice u drugoj ligi ...prvi su suvremeno ovo osvojili ( iako ne treba zaboravit da su prosle god u 4 bili tek treci iza ribara i nas) ali ove god su se "narugali sa svima"a RIBARI svi znaju imaju kvalitetu a ovaj put su imali i malo vise srice od nas i svaka im cast na tome .

Daj ti pare kome si dužan pa ti igraj di očeš!!! :-)

ajde ne placi tu za oklade zna se da ja uvik zajebajen Liverpoolove igrace i upravu cemu bi ti bija iznimka!!!!! hahahahahha.... iako ce se tebi posricit .....sta cu od tebe...:)
<<

fools and horses

Član

Post 18 svi 2011, 16:35

PUMPLE napisao:Evo da se i ja osvrnem na odigranu sezonu svoje ekipe (FOOLS AND HORSES):
Od priključenja momčadi (2.kolo) zacrtao sam zadani cilj, a to je ulazak u 2.ligu. Znao sam da će nam glavni konkurenti biti Ribari i Gradska, pa samim time kako je navedena dvojka ispred nas, ocjenjujem ovu sezonu neuspješnom. Ima više faktora koji su utjecali na to, od neozbiljnosti i pristupa (lako ćemo) do neodgovarajućeg termina utakmice (subotom popodne se igra 2.hmnl). E, a sad to što mi nismo odgađali utakmice nego došli igrat s tim šta smo imali na raspolaganju, to je druga stvar..., ali nisu sve ekipe postupile tako...
Moram reći da sam mislio da ću kao voditelj moći više dati ekipi, ali kako od ove sezone kao sudac UMN-a sudim svakim danom osim petka, tako se nisam mogao posvetiti ekipi koliko sam mislio da ću moći...
Ima tu još stvari za navest, ali ne bi iša' puno u širinu. Za sljedeću sezonu se tribaju igraći više dati za ekipu, a ne da ispada da je stalo samo njima 4-5, pa će i rezultati biti bolji.
Do sljedeće sezone zdravi i veseli bili !!!

osvrt bivseg voditelja.....
<<

fools and horses

Član

Post 18 svi 2011, 16:39

Done sad kad je misto slobodno ako ne budete igrali... natjecaj je javan... TRIBA NAM MOuRINHO

sta ce mi igra ocu trofejeeeee samo to se pamti!!!!!
<<

DON FABIO

VIP član

Post 18 svi 2011, 16:41

Sta je Bego, remont, novi voditelj, uprava, golman, igrači .. di to vodi? Jebe vas se, bar imate para :P
F-OFF!!!
<<

DON FABIO

VIP član

Post 18 svi 2011, 16:47

Kako stvari stoje, prije necemo igrat nego ocemo. Vi ste dobra ekipa i ne bi mi smetalo vas vodit, dapace, ali ja tražim red,rad i disciplinu i najbitnije, ne sudjelujem u natjecajima, mene ili se zove ili ne zove, nema treće. Ja ne mogu bit jedan od.. ili jesam ili nisam :)
F-OFF!!!
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sezona 2010/2011