FAQ  •  Registracija  •  Login

3. malonogometni turnir "Torcida Rogoznica 2010"

<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 14 kol 2010, 23:08

Za kraj čestitke organizatorima, prijateljima iz Rogoznice Robertu i Crnome na dobro obavljenom poslu, što su turnir podigli na još veću razinu i nadam se dogodine da će to biti još bolje, jer bolje uvijek može.
<<

lovre22

Novi član

Post 15 kol 2010, 03:18

aj okocha još si smješniji neznam te al ja sam jedan od organizatora i znam ne znam već znam šta pišem i šta je sve bilo.....pa šta nisu ti prvoligaški igraći dokazali tko su ...aj pogledaj lipo pa vidi koliko je bilo prvoligaških igraća u finalu s obje strane.....kad već toliko hvališ igrače vegasa ti i simpet kako to mogu u finalu podabacit naravno kad su dosad imali lakše protivnike....i odma da kažem jer će odma i simpet reć neomaložavam ekipu simpeta...svaka im čast.....al finale nije 1.kolop zvjezde neka se dokažu....

forza torcida rogoznica
<<

PAGO

Član

Post 15 kol 2010, 08:12

Prijatelju,ovdi si i mene malo povuka za jezik: svi dobro znamo kako je gornja polovica ždrijeba bila neusporedivo teža od donje,tako da se nikako ne mogu složiti sa onom tvojom da je Vegas imao lakše protivnike.Dovoljno je baciti pogled na imena u toj polovici: Vegas,Outsideri,Ražine,Mijalić Goleš,Torcida Trogir,Torcida Rogoznica.Sve su to ekipe koje su mogle bez problema otići do kraja...Ne slažem se ni sa izjavom Simpeta da je ekipa Vegas najbolja na turniru,igrački tu ima znatno boljih ekipa ali eto svako ima pravo na svoje mišljenje.
<<

rogoznjanin

Novi član

Post 15 kol 2010, 13:23

aj okocha još si smješniji neznam te al ja sam jedan od organizatora i znam ne znam već znam šta pišem i šta je sve bilo.....pa šta nisu ti prvoligaški igraći dokazali tko su ...aj pogledaj lipo pa vidi koliko je bilo prvoligaških igraća u finalu s obje strane.....kad već toliko hvališ igrače vegasa ti i simpet kako to mogu u finalu podabacit naravno kad su dosad imali lakše protivnike....i odma da kažem jer će odma i simpet reć neomaložavam ekipu simpeta...svaka im čast.....al finale nije 1.kolop zvjezde neka se dokažu....

forza torcida rogoznica

molim te lovre ne seri i ne govori da si ti neki pd organzatora. molim te ko si ti?? nemas nikakve veze sa ovim turnirom i a kamoli sa organizacijom. i molim te da vise nikad nisi spomenija da si ti u torcidi rogoznica kad nisi i nemas nikakve veze sa tim.
<<

rogoznjanin

Novi član

Post 15 kol 2010, 13:29

PAGO napisao:Prijatelju,ovdi si i mene malo povuka za jezik: svi dobro znamo kako je gornja polovica ždrijeba bila neusporedivo teža od donje,tako da se nikako ne mogu složiti sa onom tvojom da je Vegas imao lakše protivnike.Dovoljno je baciti pogled na imena u toj polovici: Vegas,Outsideri,Ražine,Mijalić Goleš,Torcida Trogir,Torcida Rogoznica.Sve su to ekipe koje su mogle bez problema otići do kraja...Ne slažem se ni sa izjavom Simpeta da je ekipa Vegas najbolja na turniru,igrački tu ima znatno boljih ekipa ali eto svako ima pravo na svoje mišljenje.

nije istina da je vegas bia najbolja ekipa turnira. istina je da je livi dio zdrijeba bia tezi ali tako je ispalo. molim vas da mi odgovorite dali je ekipa "Aparati za zabavu nike" losa ekipa, ekipa koja ima jukica, martinca kraljevica, buzova... i za koju sam ja mislia da ce osvojit turnir ali nisu jer su ispali 3:0 bb jer ih protivnici nisu tili cekat 45 minuta. na ovogodisnjem turniru bilo je 10 ak vrhunskih ekipa a pobjedu je osvoia klismar i to zasluženo. nisu slučajno bili se 3 godine u finalu i 2 puta osvojili.
<<

okocha

Član

Post 15 kol 2010, 13:33

lovre22 napisao:aj okocha još si smješniji neznam te al ja sam jedan od organizatora i znam ne znam već znam šta pišem i šta je sve bilo.....pa šta nisu ti prvoligaški igraći dokazali tko su ...aj pogledaj lipo pa vidi koliko je bilo prvoligaških igraća u finalu s obje strane.....kad već toliko hvališ igrače vegasa ti i simpet kako to mogu u finalu podabacit naravno kad su dosad imali lakše protivnike....i odma da kažem jer će odma i simpet reć neomaložavam ekipu simpeta...svaka im čast.....al finale nije 1.kolop zvjezde neka se dokažu....

forza torcida rogoznica

Šta ti znači ovo znam ne znam već znam šta pišem i šta je sve bilo?
Klismar je zasluženo osvoija, nema tu zamjerki, ali ti si napisa da je vegas tija dilit zato što su znali da će izgubit??? Ipak sam malo upućeniji od tebe u cijelu situaciju, tako da shvatiš ti, kao i neki drugi, da je to normalno za 2 ekipe u kojoj se poznaje 90% igrača.
Prevagu je dono Žare i Pero koji nije igra za Vegas, ka šta je napisa i Simpet. Suba nije igra iz nekih drugih razloga.
<<

lovre22

Novi član

Post 16 kol 2010, 07:33

Ispričavam se svima ako sam možda nekog uvridia,eto neću ništa komentirat više da nebi uvridia nikog....pozz veliki svima i velikim igračima i zvijezdama koji sve znaju...
Prethodni

Vrati se na: Turniri 2010