FAQ  •  Registracija  •  Login

sokolana

<<

PUMPLE

Član

Post 22 srp 2010, 19:14

svilaja1508 napisao:celent lutrijom šesteraca ide u polufinale gdje ga čeka pako !!
garaža izgubila protiv jake ekipe ff medeni,njihov protivnik nije mi poznat,,uglavnom prava ekipa koliko sam čuo
uvijek tvrdo č

FF MEDENI bi trebala biti gotovo ista ekipa kao i LUMBRELIN (isti gazda drži oba lokala), a ta ekipa je osvojila nedavno završen turnir u Slatinama. U finalu su pobjedili Trogirane (KLIMATIZACIJA ŠVABO), 3.mjesto su uzeli UVIK ISTO (Mejaši), a 4. je CB CORTE. Najbolji igrač turnira Andrijašević.
Evo i pobjednički sastav: Perković, Kraljević, Martinac, Vrleta, Đikić, Lucić, Juras, Andrijašević, Špar, Brnabić
<<

svilaja1508

VIP član

Post 22 srp 2010, 21:20

PUMPLE napisao:
svilaja1508 napisao:celent lutrijom šesteraca ide u polufinale gdje ga čeka pako !!
garaža izgubila protiv jake ekipe ff medeni,njihov protivnik nije mi poznat,,uglavnom prava ekipa koliko sam čuo
uvijek tvrdo č

FF MEDENI bi trebala biti gotovo ista ekipa kao i LUMBRELIN (isti gazda drži oba lokala), a ta ekipa je osvojila nedavno završen turnir u Slatinama. U finalu su pobjedili Trogirane (KLIMATIZACIJA ŠVABO), 3.mjesto su uzeli UVIK ISTO (Mejaši), a 4. je CB CORTE. Najbolji igrač turnira Andrijašević.
Evo i pobjednički sastav: Perković, Kraljević, Martinac, Vrleta, Đikić, Lucić, Juras, Andrijašević, Špar, Brnabić

ovih pola igraca je igralo za torcidu trial koja je ispala ,,protivnici šegi su mi nepoznati !!
uvijek tvrdo č
SVILAJA ;ČISTI ZRAK I MIR
<<

georgebest

Član

Post 23 srp 2010, 11:50

protivnici ff medenom je pekara ana koja je sakupljena od igraca s velikog baluna i kojeg s malog,uglavnom precvrsto igramo,izbacili smo dobre ekipe,u osmini hercegovca i u cetvrtfinalu torcidu trial..
<<

svilaja1508

VIP član

Post 23 srp 2010, 23:50

celent više imao igru ,, u finale ipak iskusna pakova ekipa
protivnik im ff medeni
uvijek tvrdo č
<<

svilaja1508

VIP član

Post 24 srp 2010, 23:31

celent šestercima poražen u borbi za treče mjesto
finale,,pakova ekipa dala gol zaslugom pere velič,,,, i to je bilo sve od golova,par vrhunskih obrana STOJKIČA ,,borbenosti i htjenja nije nedostajalo SA OBJE STRANE!!
najtrofejniji voditelj ovih prostora naravno što se tiče turnira JURAS morao je priznati i čestitati velikom PAKU na još jednom trofeju !!opasno mu se približava po pokalima .......
uvijek tvrdo č
Prethodni

Vrati se na: Turniri 2010