FAQ  •  Registracija  •  Login

ZIMSKI KUP DALMACIJE-SPALADIUM ARENA

<<

gavra stari plac

VIP član

Post 12 sij 2010, 14:43

fabiofabio napisao:
gavra stari plac napisao:
fabiofabio napisao:Necu se puno misat ali posto se proziva moja ekipa duzan sam napisat par rici...gavra (mislim da te osobno ne poznajem) ne igraju ljudi iz uprave na terenu vec momci koji igraju manje vise dvi do tri godine zajedno drugu hrvatsku ligu plus dva tri momka van ekipe.Igramo dobar balun i nije cudo da smo u finalu jer smo izbacili Bituminu,solidnu ekipu Sv.Ivan,C.B.Spaladium za kojeg su igrali i Brnabic,Lemo,Tomicic,Alfirevic,jedno vrime i Bajrusevic,pa nije valjda da smo prosli sve na sricu ili uz pomoc sudaca.

poznas vrlo dobro i to jos odavno, ja san samo reka da je to zanimljivo, i gleda san vasu prvu utakmicu koju ti nisi igra dok ste gubili 3-0 i lose ste igrali pa san isa ca, druge utakmice nisan gleda, ako se ko od vase ekipe nasa uvridenin ja se ispricavan, mozda san malo pretjera rado ogorcenja prema turniru koji je pljacka

A valjda se onda znamo premda ja i dalje na znam tko si.Prvu utakmicu nisam igra pa je i ne zelim komentirat dok smo druge odigrali jako dobro.
Nema se tko sta ljutit ali isto tako nije ok od tebe da govoris o necemu sta nisi gleda (a s druge strane seres po uspjehu nase ekipe).
Sta se organizacije turnira tice mislim da ima jako puno propusta i nekorektnosti i da je lose organiziran.

ja nista o uspjehu vase ekipe nisan reka a kamoli sra, procitaj malo bolje moj post, samo san komentira da je u finalu ekipa cija uprava organizira turnir, nista nisan reka ni o vasin igracima,igri i bilo cemu drugom prema tome nema potrebe za uvlacenjen u neku svadu, e i ja san gogi, nekad prije san zivija u varosu, igrali smo cesto balun dok se to jos igralo u varosu, eto mozda ces se sad sitit ako ne jebiga
Zadnja izmjena: gavra stari plac; 12 sij 2010, 14:45; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

fabiofabio

Česti član

Post 12 sij 2010, 14:45

"samo sam komentira da je u finalu ekipa cija uprava organizira turnir" - a po meni si sve sa tim reka
Hajduk Split
<<

gavra stari plac

VIP član

Post 12 sij 2010, 14:48

fabiofabio napisao:"samo sam komentira da je u finalu ekipa cija uprava organizira turnir" - a po meni si sve sa tim reka

a dobro ako ti to tako svacas, tako bi reka za bilo koji turnir, zanimalo me misljenje drugih koji su gledali sve utakmice da komentiraju jel bilo zasluzeno ili ne
<<

dalEr 1

Česti član

Post 12 sij 2010, 23:32

pobjednici 'TENA GABRIJELA ČALE' (bumbo, kardum, čoki i ekipa) zasluženo...1-0...faliven penal, jedna stativa i dvi tri extra šanse...
<<

josip_radic

Stari član

Post 12 sij 2010, 23:33

Ja mogu kazati da sam dosta utakmica pogledao. Organizaciju turnira, cijenu ulaznica i sve ostalo nemam pravo komentirati, ne bi bilo u redu.
Igru želim komentirati. Ekipa Škvera je igrala odličan nogomet i potpuno zasluženo ušla u finale u kojem je isto tako zasluženo izgubila od danas i tijekom cijelog turnira dobro posložene ekipe Tena Gabrijela Čale koja je, usput rečeno, u polufinalu demolirala igrom favoriziranu Konobu Dalmatino. I finalistima i pobjednicima sve čestitke na odličnom malom nogometu. Bravo momci.
Juniore sam gledao samo dva puta našeg Duku i oba puta su pobijedili i bili bolji, a utakmicu polufinala i za 3.mjesto nisam gledao pa o suđenju na tim utakmicama nemam pojma ništa. Što se tiče suđenja, ono što sam ja gledao je po mojoj procjeni bilo dobro, odnosno vrlo dobro.
<<

svilaja1508

VIP član

Post 12 sij 2010, 23:45

dalEr 1 napisao:pobjednici 'TENA GABRIJELA ČALE' (bumbo, kardum, čoki i ekipa) zasluženo...1-0...faliven penal, jedna stativa i dvi tri extra šanse...

ČESTITAM, jaka ekipa pogotovo SA BALUNOM PETICOM i ZAGIJEM na vratima
uviijek tvrdo č
SVILAJA ;ČISTI ZRAK I MIR
<<

josip_radic

Stari član

Post 12 sij 2010, 23:53

ja bih dodao NEVJEROJATNIM Zagijem s time da ni ostale igrače ne treba podcijeniti, svi su igrali zato jedno veliko BRAVO!!! Veliki su to uspjesi kada do finala dođe ekipa kojoj to nije svakodnevnica i koja nije prepuna poznatih i priznatih (i plaćenih) igrača.
<<

jmijac-4

VIP član

Post 13 sij 2010, 00:06

pridružujem se čestitkama-bravo!
Živija profesionalni amaterizam!:cool:
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 13 sij 2010, 07:10

Ekipa TENA GABRIJELA ČALE zasluženo je osvojila turnir. U finalu nisu ŠKVERU dozvolili da stvori ozbiljniju priliku. Od ostalih finalnih utakmica izdvajam "moje" s Mertojaka koji su u juniorskoj konkurenciji nošeni podrškom navijača došli do trijumfa.
Opširnije na www.crofutsal.com
<<

bacoST

Član

Post 13 sij 2010, 09:09

Moram i ja pohvalit moju ekipu Varoša koja je osvojila turnir u veteranskoj konkurenciji.U finalu je bilo tvrdo protiv kaštelana ali smo ipak dobili nakon penala di su mastralno odradili Vuka kao raspucivač i dobri duh ekipe Šego koji je obranija 3 penala.Moram pohvalit sve igrače jer su zaista ostavili srce na terenu pogotovo Šetka koji je cili turnir odigra ozljeđen a opet je proglašen za najboljeg igrača stari meštar Vina je največi dobitak Varoša čovik odigrao s takvom lakočom turnir nemoš virovat,Rašo izvaredan na poziciji zadnjeg igrača vrhunski vodija ekipu,Poma u napadu izuzetno opasan Nike,Škaro i Jale odlično minjali igrače šteta što je Kovač bija ozljeđen.Moram na kraju pohvalit i naše brojne navijače pogotovo Boku koji su svojim savjetima sa tribina pomagali ekipi kad je bilo teško i da ne zaboravim voditelja Burića koji je maestralno vodija ekipu i kad bi se ozbiljno uvatija voditeljskog posla vrlo brzo bi posta odličan voditelj zna sve,možda je to njegova buduća zanimacija.Ovaj turnir može postat dobar uz neke korekcije ali to bi morli uvidit sami organizatori a ne da se prave najpametniji.SPLITSKI MALI BALUN ŽIVI VJEČNO A POGOTOVO VETERANSKI
<<

fabiofabio

Česti član

Post 13 sij 2010, 13:08

Cestitke pobjednicima
Hajduk Split
<<

coky

Član

Post 13 sij 2010, 15:12

srdacni pozdrav ekipi skvera..

momci i u porazu fair i korektni...
<<

jebako

Član

Post 13 sij 2010, 19:43

stoposto zasluzen trijumf ekipe tena gabriela cale.svaka cast momci i nadan se da cemo vas gledat i ubuduce
SACUVAJ ME BOZE LJIGAVIH VODITELJA
<<

yanakiss

Novi član

Post 14 sij 2010, 02:55

Torcida Hansa-Flex napisao:
gavra stari plac napisao:i zanimljivo skver je u finalu a oni organiziraju turnir

I zanimljivo je da su juniori koje keko vodi isto u finalu... a protiv nas u polufinalu je bilo krade....... SRAMOTA..

TVOJA EKIPA JE SVAKO KOLO PROSLA NA KRAĐU TAKO DA MI NIJE NI ŽAO AKO VAS JE POKRALO, TO ST I ZASLUŽILI
<<

yanakiss

Novi član

Post 14 sij 2010, 03:10

Jedan od najlošije organiziranih turnira svih vremena.
Prvo moram spomenit nagrade, ako su objavljene nagrade za 1.,2., 3. i 4. mjesto nije u redu da se mijenjaju tokom turnira, da ne govorim o tome da se u nekim kategorijama nagrade nisu ni dodijelile. trebalo bi provjerit jeli sve to po zakonu!
Drugo moram spomenuti da su se pravila mijenjala iz kola u kolo - govorim o juniorskom natjecanju, gdje su pravila bila 1. kolo drugacija u odnosu naostala kola, a sve da bi se utakmice što brže odigrale - možda bi bilo bolje da se bacao novčić na početku utakmice tko će proći dalj jer i tako se žurilo cijelo vrijeme, kao nema termina u dvorani
Općenito cijeli se turnir nije igrao za ekipe koje su se prijavile nego radi organizatora koji je očito htjeo zaraditi lovu i za ništa drugo ga nije briga, a to se vidi i po nagradama-a da još jednom spomenem, nije mu to prvi put jer je to i prošle godine napravio.
Stoga, moram reci da sdam ove godine prvi put sudjelovao na turniru pod ovim organizatorom a to mi je ujedno i zadnji put, a ostalim ljubiteljima i igračima preporučujem da dobro razmisle o sudjelovanju s obzirom na sve navedno!
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Turniri 2009