FAQ  •  Registracija  •  Login

ZIMSKI KUP DALMACIJE-SPALADIUM ARENA

<<

coky

Član

Post 12 sij 2010, 11:50

izlevatili su i nagrade...

od najveceg nagradnog fonda do skromnih 20 000 za prvo i 7000 za drugo...
<<

dena

Česti član

Post 12 sij 2010, 12:01

ja nisan bija dole nikako. vanka ruke mi je a kad san čua da se igra sa peticon onda pogotovo. štaš to ić gledat svi zada i nabijačina. a to šta se tiče nagrada o je normalno za onoga šta organizira. on je prošle godine popušija batina na veteranskom turniru jer je privarija ekipe. ako i sad tako će bit i uvik. sluša san ga na radiju on napada sve živo govori da su oni najbolji turnir da ostali imaju jednogpobjednika a da on više njih jer igra više kategorija žene dica juniori kadeti veterani i seniori i da on ima 24 nagrade a ne ka ostali turniri 4. to je sve banda koja radi turnire da bi dobro zaradila a puca njima ona stvar za iti jednu ekipu.
<<

dena

Česti član

Post 12 sij 2010, 12:05

a dokle je doša taj turnir?
<<

gavra stari plac

VIP član

Post 12 sij 2010, 12:12

i zanimljivo skver je u finalu a oni organiziraju turnir
<<

coky

Član

Post 12 sij 2010, 12:17

veceras finale u 9 skver protiv propalih zvjezda umn-a....

bude li levacenja oko para...mi nosimo kacavide i cilu opremu u svlacione..

bar dvi plazme ce platit...
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 12 sij 2010, 12:55

gavra stari plac napisao:i zanimljivo skver je u finalu a oni organiziraju turnir

Nekorektno s tvoje strane Gavra. ŠKVER je zasluženo u finalu, dobro igraju i favorit su protiv ekipe TENA GABRIJELA ČALE koji su iznenađujuće došli do finala. Za 3.misto će igrat SV.IVAN BRISTIVICA protiv ekipe KONOBA DALMATINO koja je po imenima tribala igrat barem u finalu.
Rezultate završnice ovoga turnira za sve kategorije možete vidjeti na www.crofutsal.com
<<

gavra stari plac

VIP član

Post 12 sij 2010, 13:28

AUTO SIMPET napisao:
gavra stari plac napisao:i zanimljivo skver je u finalu a oni organiziraju turnir

Nekorektno s tvoje strane Gavra. ŠKVER je zasluženo u finalu, dobro igraju i favorit su protiv ekipe TENA GABRIJELA ČALE koji su iznenađujuće došli do finala. Za 3.misto će igrat SV.IVAN BRISTIVICA protiv ekipe KONOBA DALMATINO koja je po imenima tribala igrat barem u finalu.
Rezultate završnice ovoga turnira za sve kategorije možete vidjeti na www.crofutsal.com

to sta je korektno a sta ne pusti meni da odlucin, tebe nisan spominja pa ne komentiraj
<<

Torcida Hansa-Flex

Česti član

Post 12 sij 2010, 13:36

I zanimljivo je da su juniori koje keko vodi isto u finalu... a protiv nas u polufinalu je bilo krade....... SRAMOTA..
<<

fabiofabio

Česti član

Post 12 sij 2010, 13:49

Necu se puno misat ali posto se proziva moja ekipa duzan sam napisat par rici...gavra (mislim da te osobno ne poznajem) ne igraju ljudi iz uprave na terenu vec momci koji igraju manje vise dvi do tri godine zajedno drugu hrvatsku ligu plus dva tri momka van ekipe.Igramo dobar balun i nije cudo da smo u finalu jer smo izbacili Bituminu,solidnu ekipu Sv.Ivan,C.B.Spaladium za kojeg su igrali i Brnabic,Lemo,Tomicic,Alfirevic,jedno vrime i Bajrusevic,pa nije valjda da smo prosli sve na sricu ili uz pomoc sudaca.
Hajduk Split
<<

coky

Član

Post 12 sij 2010, 13:59

eo sad me prijatelj zva da je karta 20 kn...

mozda cak i ne dodjemo igrat...

koji jebeni lopovi....

560 kn za karte ( nas je 8)

800 uplata..

i onda je drugo misto 7000 kn...
Zadnja izmjena: coky; 12 sij 2010, 14:17; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 12 sij 2010, 14:04

gavra stari plac napisao:
AUTO SIMPET napisao:

to sta je korektno a sta ne pusti meni da odlucin, tebe nisan spominja pa ne komentiraj

Šta ti je? Čemu tako?
Ne triba meni tvoja dozvola da komentiram. Ali mislim da nije u redu optuživat neku ekipu, a da nisi gleda utakmicu...
<<

gavra stari plac

VIP član

Post 12 sij 2010, 14:19

fabiofabio napisao:Necu se puno misat ali posto se proziva moja ekipa duzan sam napisat par rici...gavra (mislim da te osobno ne poznajem) ne igraju ljudi iz uprave na terenu vec momci koji igraju manje vise dvi do tri godine zajedno drugu hrvatsku ligu plus dva tri momka van ekipe.Igramo dobar balun i nije cudo da smo u finalu jer smo izbacili Bituminu,solidnu ekipu Sv.Ivan,C.B.Spaladium za kojeg su igrali i Brnabic,Lemo,Tomicic,Alfirevic,jedno vrime i Bajrusevic,pa nije valjda da smo prosli sve na sricu ili uz pomoc sudaca.

poznas vrlo dobro i to jos odavno, ja san samo reka da je to zanimljivo, i gleda san vasu prvu utakmicu koju ti nisi igra dok ste gubili 3-0 i lose ste igrali pa san isa ca, druge utakmice nisan gleda, ako se ko od vase ekipe nasa uvridenin ja se ispricavan, mozda san malo pretjera rado ogorcenja prema turniru koji je pljacka
<<

gavra stari plac

VIP član

Post 12 sij 2010, 14:22

AUTO SIMPET napisao:
AUTO SIMPET napisao:Nekorektno s tvoje strane Gavra. ŠKVER je zasluženo u finalu, dobro igraju i favorit su protiv ekipe TENA GABRIJELA ČALE koji su iznenađujuće došli do finala. Za 3.misto će igrat SV.IVAN BRISTIVICA protiv ekipe KONOBA DALMATINO koja je po imenima tribala igrat barem u finalu.

Šta ti je? Čemu tako?
Ne triba meni tvoja dozvola da komentiram. Ali mislim da nije u redu optuživat neku ekipu, a da nisi gleda utakmicu...

aj neda raspravljat, ne mozes sebi dopustit da se predstavljas ka moralna vertikala pa da ocjenjujes sta je korektno a sta ne samo san to tija rec svojin komentaron, nista drugo
<<

gavra stari plac

VIP član

Post 12 sij 2010, 14:23

coky napisao:eo sad me prijatelj zva da je karta 20 kn...

mozda cak i ne dodjemo igrat...

koji jebeni lopovi....

560 kn za karte ( nas je 8)

800 uplata..

i onda je drugo misto 7000 kn...

ma osvojit cete pa ce bit veca nagrada
<<

fabiofabio

Česti član

Post 12 sij 2010, 14:37

fabiofabio napisao:Necu se puno misat ali posto se proziva moja ekipa duzan sam napisat par rici...gavra (mislim da te osobno ne poznajem) ne igraju ljudi iz uprave na terenu vec momci koji igraju manje vise dvi do tri godine zajedno drugu hrvatsku ligu plus dva tri momka van ekipe.Igramo dobar balun i nije cudo da smo u finalu jer smo izbacili Bituminu,solidnu ekipu Sv.Ivan,C.B.Spaladium za kojeg su igrali i Brnabic,Lemo,Tomicic,Alfirevic,jedno vrime i Bajrusevic,pa nije valjda da smo prosli sve na sricu ili uz pomoc sudaca.

poznas vrlo dobro i to jos odavno, ja san samo reka da je to zanimljivo, i gleda san vasu prvu utakmicu koju ti nisi igra dok ste gubili 3-0 i lose ste igrali pa san isa ca, druge utakmice nisan gleda, ako se ko od vase ekipe nasa uvridenin ja se ispricavan, mozda san malo pretjera rado ogorcenja prema turniru koji je pljacka

A valjda se onda znamo premda ja i dalje na znam tko si.Prvu utakmicu nisam igra pa je i ne zelim komentirat dok smo druge odigrali jako dobro.
Nema se tko sta ljutit ali isto tako nije ok od tebe da govoris o necemu sta nisi gleda (a s druge strane seres po uspjehu nase ekipe).
Sta se organizacije turnira tice mislim da ima jako puno propusta i nekorektnosti i da je lose organiziran.
Hajduk Split
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Turniri 2009