FAQ  •  Registracija  •  Login

OTVORENI MALONOGOMETNI "KUP DALMACIJE"

<<

jebako

Član

Post 13 sij 2010, 19:41

tesko je virovat da ima onih koi nikad nisu culi za ALENA DELPONTA jednog od najbojih igraca malog baluna na ovim prostorima.sta rec o njemu nego ziva legenda i veliki golgeter a danas trener brodosplita.al eto izgleda da ima i onih koi su juce poceli pratit balun pa je na nama starim znalcima da ih poducimo
SACUVAJ ME BOZE LJIGAVIH VODITELJA
<<

pipinjo

Član

Post 13 sij 2010, 22:13

SRAMOTA ZA OVAJ TURNIR DA JE JOSKO ZARKOVIC PROGLASEN NAJJBOLJIM IGRACEN TURNIRA!
.........NAŠ ŽIVOT JE KOCKANJE,KURVE I TUČNJAVE,ALKOHOL DROGA I TO JE SVE JA TE VOLIM HAJDUČE.......
<<

Drle-huligan

Član

Post 13 sij 2010, 22:31

pipinjo napisao:SRAMOTA ZA OVAJ TURNIR DA JE JOSKO ZARKOVIC PROGLASEN NAJJBOLJIM IGRACEN TURNIRA!

Al je? Otiša san prije proglašenja ća. Malo je ka! Pomislit će neko da su viši interesi. Al sve u svemu dobar turnir moran reć.
Krasan nam je izbornik!
<<

miho

VIP član

Post 14 sij 2010, 07:19

klupa fala na izvještajima.lako ćemo mi za male greškice
Alistair McCoist
<<

KLUPA

Član

Post 14 sij 2010, 09:29

jebako napisao:tesko je virovat da ima onih koi nikad nisu culi za ALENA DELPONTA jednog od najbojih igraca malog baluna na ovim prostorima.sta rec o njemu nego ziva legenda i veliki golgeter a danas trener brodosplita.al eto izgleda da ima i onih koi su juce poceli pratit balun pa je na nama starim znalcima da ih poducimo

Je je u pravu si!!
<<

ubodepaode

Novi član

Post 14 sij 2010, 09:48

KLUPA napisao:
jebako napisao:tesko je virovat da ima onih koi nikad nisu culi za ALENA DELPONTA jednog od najbojih igraca malog baluna na ovim prostorima.sta rec o njemu nego ziva legenda i veliki golgeter a danas trener brodosplita.al eto izgleda da ima i onih koi su juce poceli pratit balun pa je na nama starim znalcima da ih poducimo

Je je u pravu si!!

Ma bez obzira na grešku s Delpontom, hvala Klupi na informacijama o utakmicama...Svaka čast...
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 14 sij 2010, 09:49

Drle-huligan napisao:
pipinjo napisao:SRAMOTA ZA OVAJ TURNIR DA JE JOSKO ZARKOVIC PROGLASEN NAJJBOLJIM IGRACEN TURNIRA!

Al je? Otiša san prije proglašenja ća. Malo je ka! Pomislit će neko da su viši interesi. Al sve u svemu dobar turnir moran reć.

Izgleda da se išlo na to da i neko iz SKELE BRODOSPLIT dobije neku nagradu. Tino Lagator iz DOVITE je najbolji strijelac, Mišo Lončar iz CRNOG TINGULETA je najbolji vratar... Inače se nagrada za najboljeg igrača u pravilu daje nekom iz pobjedničke momčadi...
No dobro, nemojmo tražit dlaku u jajetu. Turnir je bio jako dobar i sve pohvale organizatoru. No ako ćemo već o zamjerkama, napravljen je veliki propust u proglašenju pobjednika kod veterana jer su trećeplasiranu momčad proglasili četveroplasiranom i obratno...
Više o finalnoj večeri turnira na www.crofutsal.com
Zadnja izmjena: AUTO SIMPET; 14 sij 2010, 09:49; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

dalEr 1

Česti član

Post 14 sij 2010, 10:30

AUTO SIMPET napisao:
KLUPA napisao:LISTA NAJBOLJIH STRELACA
SENIORI:
1. Dean Banić - Radunica 7. kom
Tino lagator - CB Dovita 7. kom
3. Teo Vardić - CB Dovita 6. kom
4. Darko Novačić - Crni tingulet 5. kom
5. Joško Brnabić - Radunica 4. kom
Andrija Bogdanovi - CB Dovita 4.kom
Slaven Gračanin - Radunica 4.kom

VETERANI:

1.Alen Delponte - Brodosplit inžinjering 10kom

2.Zdravko Prkić - "UDRUGA ZA ŠPORT I POMOĆ ŠTIĆENIH OSOBA DESETKA" 9kom

Klupa, uvik ti se pokrade ista greška. Kod veterana se igrač zove ALEN DELPONT a ne "Delponte". Ne znam koliko pratiš 1.HMNL, ali Alen Delpont je nekada bio sjajan igrač, reprezentativac, a sada trener prve momčadi BRODOSPLIT INŽENJERINGA.
Znaš kako kažu, "tko radi,taj i griješi" pa eto da i to ispravimo...

ajde moj šimac, ti ili jedan od braće (nije bitno koji) ste na stranici crofutsal u izvještaju o turniru isto napisali ka i klupa tako da nemoj pisat gluposti...ako mi ne viruješ odi na crofutsal...uostalom ova greška je od životne važnosti pa sad ode napadate čovika...delpont - delponte...čak mi lipše ovako delponte zvuči...hahahha
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 14 sij 2010, 11:50

dalEr 1 napisao:
AUTO SIMPET napisao:
KLUPA napisao:LISTA NAJBOLJIH STRELACA
SENIORI:
1. Dean Banić - Radunica 7. kom
Tino lagator - CB Dovita 7. kom
3. Teo Vardić - CB Dovita 6. kom
4. Darko Novačić - Crni tingulet 5. kom
5. Joško Brnabić - Radunica 4. kom
Andrija Bogdanovi - CB Dovita 4.kom
Slaven Gračanin - Radunica 4.kom

VETERANI:

1.Alen Delponte - Brodosplit inžinjering 10kom

2.Zdravko Prkić - "UDRUGA ZA ŠPORT I POMOĆ ŠTIĆENIH OSOBA DESETKA" 9kom

Klupa, uvik ti se pokrade ista greška. Kod veterana se igrač zove ALEN DELPONT a ne "Delponte". Ne znam koliko pratiš 1.HMNL, ali Alen Delpont je nekada bio sjajan igrač, reprezentativac, a sada trener prve momčadi BRODOSPLIT INŽENJERINGA.
Znaš kako kažu, "tko radi,taj i griješi" pa eto da i to ispravimo...

ajde moj šimac, ti ili jedan od braće (nije bitno koji) ste na stranici crofutsal u izvještaju o turniru isto napisali ka i klupa tako da nemoj pisat gluposti...ako mi ne viruješ odi na crofutsal...uostalom ova greška je od životne važnosti pa sad ode napadate čovika...delpont - delponte...čak mi lipše ovako delponte zvuči...hahahha

Prijatelju, nisi upućen. Ja pišem za www.crofutsal.com ali izvještaje s turnira sve do finala pisao sam po principu copy-paste. Klupa mi je na mail slao dnevni izvještaj koji sam ja samo zalijepio na stranicu CROfutsala, tako da znaš da to nisam ja pisao već samo objavljivao. Izuzetak je finalna večer gdje sam bio prisutan i radio izvještavanje. Split ima 5 prvoligaša i uz obveze prvoligaša ne mogu svakodnevno pratit i turnire...
Inače, za Klupu nemam ni mrvu zamjerki. Čovik je ipo, bio nam je na raspolaganju sinoć i spreman u svakom pogledu pomoć. Ovim putem mu još jednom zahvaljujem na svemu i čestitam na sjajnoj organizaciji.
<<

KLUPA

Član

Post 14 sij 2010, 13:00

Pozdravljam sve kritike i sugestije jer znam da su dobronamijerne i da su u interesu malog baluna u Splitu!!!!

Uskoro izviještaj sa finalne večeri!!!!
<<

gavra stari plac

VIP član

Post 14 sij 2010, 13:39

klupa jel gotov r1
<<

BEGO- STAKLO MAAS

Česti član

Post 14 sij 2010, 17:29

tko je gleda cetvrtfinale polufinale i finale POGOTOVO SKELU slozit ce se da je ZARKOVIC uvjerljivo bija njihov najbolji igrac i da ih je dovea do finala ...pogotovo polufinalna utakmica......mozda je BRALIC ili DEPEDER triba dobit nagradu ali eto nije ni ovo pogresno...............

uglavnom ovaj TURNIR se pokaza ka pun pogodak ,,,,,,,,,,,,, bilo je jako punooo dobrih ekipa igra se dobar balun atmosfera ugodna.... ovo je bas tribalo SPLITU potovo u ovo zimsko vrime kad lige miruju.............

nadam se da ce ovo postat tradicija................... i btw CESTITKE TINGULETU NA OSVOJENOM NASLOVU....

i klupaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa rijesi mu taj r 1 vise ...:):)

nisam se ja smrza cekajuci 45 min isprid prostorija kluba....svi smo dobili prehladu ja soco alen,,,,,,,tako daa....:):)
<<

KLUPA

Član

Post 14 sij 2010, 18:11

Malonogometni ZIMSKI KUP DALMACIJE koji se održava u dvorani na Gripama jučer je okončan finalnim utakmicama i utakmicama za 3.mjesto za veterane i seniore. Pred oko 500 gledatelja nazočili smo pravom spektaklu, a u revijalnom dijelu nastupili su ŽNK MARJAN - ŽNK DALMACIJA (2:1) te VETERANI 4.GARDIJSKE BRIGADE - UDRUGA SPECIJALNE JEDINICE POLICIJE "BATT" (1:1). Za glazbeni dio programa bili su zaduženi Nenad Vetma i klapa Žrnovnica.
U nastavku Vam donosimo rezultate utakmica s opširnijom obradom finalnih susreta, a zanimljivo je da su svi susreti odlučeni nakon izvođenja kaznenih udaraca. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VETERANI

UTAKMICA ZA 3.MJESTO
AUTOPRIJEVOZ ZIDIĆ - CROATIA BLIZNA = 3:3, na penale 2:1
STRIJELCI: 1:0 Grubišić (4.min.), 1:1 Barada (11.min.), 1:2 Juranović (26.min.), 2:2 Lauš (27.min.), 2:3 Grbeša (29.min.), 3:3 Bučan (30.min.)
PENALI: Grbeša -brani Novaković, Grubišić -1:0, Juranović -vratnica, Duvnjak - greda, Šustić -1:1, Lauš -2:1!

FINALE
"DESETKA" - BRODOSPLIT INŽENJERING = 2:2, na penale 2:1
SUCI: Robert Kulušić i Damir Silić
"DESETKA": Nakić-Alfirević, Perica, Šper, Dugeč, Poljak, Prkić, Andrijašević, Granić, Lovrić, Januzović, Škaro, voditelj: Pavle Marinković
BRODOSPLIT INŽENJERING: Mijić, Matić, Nikolić, Vulić, Kosor, Jarni, Tomičić, Delpont, Ercegović, voditelj: Lovre Vukas
STRIJELCI: 0:1 Jarni (6.min.), 0:2 Jarni (12.min.), 1:2 Lovrić (15.min.), 2:2 Granić (28.min.)
PENALI: Jarni -brani Nakić-Alfirević, Andrijašević -1:0, Tomičić -1:1, Granić -2:1, Delpont -brani Nakić-Alfirević

U finalu veterana slavila je ekipa "DESETKA" ili punim nazivom "Udruga za šport i pomoć štićenih osoba Desetka", iako je početak susreta slutio suprotno. Naime "inženjeri" su u 6.minuti poveli golom Jarnija udarcem s 9 metara s lijeve strane, a isti je igrač povisio vodstvo nakon lijepe kombinacije s Tomičićem i Vulićem. Uz to, "Desetka" je od 13.minute igrala s 5 akumuliranih prekršaja... No "inženjeri" su do poluvremena znatno pali, a "Desetka" u 15.minuti golom Lovrića u situaciji 1 na 1 smanjuje na 1:2! U 28.minuti Prkić iz kornera pronalazi u sredini slobodnog Granića koji iz blizine zabija za 2:2! Do kraja nismo vidjeli pogodaka iako su i jedni i drugi imali svoje prilike te se pristupilo izvođenju kaznenih udaraca. Već u prvoj seriji Nakić-Alfirević brani udarac Jarnija i usmjerava vodu na mlin "Desetke", a točku na "i" stavio je vratar "Desetke" obranivši i udarac Delponta.

U veteranskom dijelu turnira dodijeljena su slijedeća pojedinačna priznanja:
-NAJBOLJI IGRAČ- Zdravko Prkić ("Desetka")
-NAJBOLJI STRIJELAC- Alen Delpont (Brodosplit inženjering)
-NAJBOLJI VRATAR- Joško Nakić-Alfirević ("Desetka")

Na kraju spomenimo i da je momčad "Desetke" uoči finala najavila kako će dio osvojene novčane nagrade donirati u humanitarne svrhe. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

SENIORI

UTAKMICA ZA 3.MJESTO
RADUNICA - CAFFE BAR DOVITA = 5:5, na penale 3:4
STRIJELCI: 0:1 Vardić (4.min.), 0:2 Lagator (5.min.), 0:3 Lagator (8.min.), 0:4 Vardić (10.min.), 1:4 Matenda (11.min.), 1:5 Lagator (19.min.), 2:5 Tomičić (20.min.), 3:5 Banić (22.min.), 4:5 Čulić (25.min.), 5:5 Brnabić (35.min.)
PENALI: Tomičić -1:0, Vardić - 1:1, Banić -2:1, Poljak -2:2, Brnabić -3:2, Bogdanović -3:3, Brnabić -brani Zebić, Poljak -3:4!

FINALE
CRNI TINGULET - SKELA BRODOSPLIT = 1:1, na penale 3:2
SUCI: Petar Gabrilo i Ćiro Ugrin
CRNI TINGULET: Lončar, Kuzmanić, Vulić, Budimir, Novačić, Skoko, Depeder, Brlaić, Vlaški, Dvornik, voditelj: Krstanić
SKELA BRODOSPLIT: Bašić, Vrleta, Vrvilo, Koturović, Buzov, Đikić, Nuić, Rajčić, Vrbat, Mikulić, Žarković, voditelj: Vunić
STRIJELCI: 0:1 Rajčić (9.min.), 1:1 Novačić (24.min.)
PENALI: Vrleta - brani Lončar, Skoko -1:0, Đikić -1:1, Depeder -2:1, Rajčić -2:2, Dvornik -brani Bašić, Vrleta -brani Lončar, Skoko -3:2!

U finalu seniora CRNI TINGULET je nakon boljeg izvođenja penala slavio protiv SKELE BRODOSPLIT te tako osvojio naslov pobjednika i novčanu nagradu od 30 000 kuna. Zanimljivo, CRNI TINGULET je i u polufinalu ,te još ranije u osmini finala, slavio nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca.
SKELA BRODOSPLIT je povela u 9.minuti kada Rajčić najprije pogađa vratnicu, a zatim odbivenu loptu posprema u gol za 0:1! CRNI TINGULET dolazi do izjednačenja u 24.minuti kada Dvornik prima dugu loptu i dodaje za Novačića koji u naletu iz pozadine zabija za 1:1! Iako su "skelari" imali inicijativu, do kraja nismo vidjeli pogodaka pa se pristupilo izvođenju kaznenih udaraca, a onda na scenu stupa Mišo Lončar i dvaput brani udarce Vrlete za trijumf CRNOG TINGULETA.

U seniorskom dijelu turnira dodijeljena su slijedeća pojedinačna priznanja:
-NAJBOLJI IGRAČ- Joško Žarković (Skela Brodosplit)
-NAJBOLJI VRATAR- Mišo Lončar (Crni tingulet)
-NAJBOLJI STRIJELAC- Tino Lagator (caffe bar Dovita)

Pobjedniku u seniorskoj konkurenciji uručen je i veliki prijelazni pehar, a organizator najavljuje za slijedeću godinu još bolji i spektakularniji turnir.
HVALA JERKU ŠIMCU JER SAM SADA JA NAPRAVIO COPY-PASTE
Zadnja izmjena: KLUPA; 14 sij 2010, 18:12; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 15 sij 2010, 07:14

Ha,ha... Neka,neka. Mislim da je OK napisano. Šteta šta sam zaboravija fotoaparat jer bi inače stavija i koju sliku, a na netu nisam naša nigdi ništa objavljeno pa da preuzmem neku sliku...
Pozdrav prijatelju. Vidimo se!
<<

miho

VIP član

Post 15 sij 2010, 07:28

Na kraju spomenimo i da je momčad "Desetke" uoči finala najavila kako će dio osvojene novčane nagrade donirati u humanitarne svrhe
baš me zanima koliko.previše je tu plaćenika koji ne igraju mukte
Alistair McCoist
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Turniri 2009