FAQ  •  Registracija  •  Login

CORPO MORTO 2012/2013

<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 27 ruj 2012, 13:18

Ofišl stranica za sezonu 2012/2013 Corpo Morto.......

"......ljubav, a ne đir....."
"Kad Corpo igra, sunce sija..." :cool:
<<

garry

VIP član

Post 28 ruj 2012, 12:12

'Izbornik [C.M. napisao:']Ofišl stranica za sezonu 2012/2013 Corpo Morto.......

Ajmo Admine,izbrisi ovo,definitivno ovo nije niko iz ekipe CORPO MORTO.Budi brz jer ce inace ovdje izac velike bljezgarije ka i svake sezone.Momak svake sezone promini nik i lupa gluposti.
Pozdrav!
<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 28 ruj 2012, 12:36

garry napisao:

Ajmo Admine,izbrisi ovo,definitivno ovo nije niko iz ekipe CORPO MORTO.Budi brz jer ce inace ovdje izac velike bljezgarije ka i svake sezone.Momak svake sezone promini nik i lupa gluposti.
Pozdrav!

Neznan kojeg se momka spominje, ali to ovdi nije slučaj.
Pozdrav
<<

garry

VIP član

Post 28 ruj 2012, 17:56

'Izbornik [C.M. napisao:']
garry napisao:

Pozdrav!

Neznan kojeg se momka spominje, ali to ovdi nije slučaj.
Pozdrav

Ajde.vidicemo,mozda grijesim,Pokazat ce vrime........
<<

D-ex 15

Česti član

Post 02 lis 2012, 11:18

Pozdrav izborniku,vidija san da si me donekle posluša po pitanju startne petorke,šteta šta ste izgubili,bice bolje kad se još malo uigrate-samo tribaš objasnit onom visokom momku da se više dodaje jer mislin da nije tolika klasa da može sve sam,virujen da je dobar igrac ali to nije baš pokaza-više je izgorija u želji-marijo van je najbolji igrac ali je ocito da se nerazumi jos sa ostalima,andro je zadnju utakmicu bija neprepoznatljiv,a crta po običaju ne koristi svoj dobar udarac-da nebi ispada dežurni kriticar...ipak ovo sve pišen u dobroj namjeri i volija bi da krenete s pobjedama jer neki su vas vec proglasili najlošijima u ligi a to sigurno niste (još)....ovo u zagradama je šala...docu danas malo do blatina povirit prije svog treninga...pozdrav!
<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 02 lis 2012, 12:20

D-ex 15 napisao:Pozdrav izborniku,vidija san da si me donekle posluša po pitanju startne petorke,šteta šta ste izgubili,bice bolje kad se još malo uigrate-samo tribaš objasnit onom visokom momku da se više dodaje jer mislin da nije tolika klasa da može sve sam,virujen da je dobar igrac ali to nije baš pokaza-više je izgorija u želji-marijo van je najbolji igrac ali je ocito da se nerazumi jos sa ostalima,andro je zadnju utakmicu bija neprepoznatljiv,a crta po običaju ne koristi svoj dobar udarac-da nebi ispada dežurni kriticar...ipak ovo sve pišen u dobroj namjeri i volija bi da krenete s pobjedama jer neki su vas vec proglasili najlošijima u ligi a to sigurno niste (još)....ovo u zagradama je šala...docu danas malo do blatina povirit prije svog treninga...pozdrav!

Alvaro :-), za prvu utakmicu se nije mogla sastavit takva petorka ka za ovu sad, mislin da još 2,3 utakmice triba odigrat dok ne proradi sve. Ipak, prvu petorku su činili igrači koji uopće lani nisu ni igrali za Corpo Morto pa nije ni čudo šta se još nisu 'proigrali'... ne bih o pojedincima, u nas nema zvijezda, sve je kolektiv i svi rade da iz utakmice u utakmicu budu bolji, kako ja tako i igrači... a ovima šta nas proglašavaju najlošijima nemam šta za reć, nek se bave svojim ekipama ne tuđima.
pozdrav
<<

D-ex 15

Česti član

Post 03 lis 2012, 14:38

'Izbornik [C.M. napisao:']
D-ex 15 napisao:Pozdrav izborniku,vidija san da si me donekle posluša po pitanju startne petorke,šteta šta ste izgubili,bice bolje kad se još malo uigrate-samo tribaš objasnit onom visokom momku da se više dodaje jer mislin da nije tolika klasa da može sve sam,virujen da je dobar igrac ali to nije baš pokaza-više je izgorija u želji-marijo van je najbolji igrac ali je ocito da se nerazumi jos sa ostalima,andro je zadnju utakmicu bija neprepoznatljiv,a crta po običaju ne koristi svoj dobar udarac-da nebi ispada dežurni kriticar...ipak ovo sve pišen u dobroj namjeri i volija bi da krenete s pobjedama jer neki su vas vec proglasili najlošijima u ligi a to sigurno niste (još)....ovo u zagradama je šala...docu danas malo do blatina povirit prije svog treninga...pozdrav!

Alvaro :-), za prvu utakmicu se nije mogla sastavit takva petorka ka za ovu sad, mislin da još 2,3 utakmice triba odigrat dok ne proradi sve. Ipak, prvu petorku su činili igrači koji uopće lani nisu ni igrali za Corpo Morto pa nije ni čudo šta se još nisu 'proigrali'... ne bih o pojedincima, u nas nema zvijezda, sve je kolektiv i svi rade da iz utakmice u utakmicu budu bolji, kako ja tako i igrači... a ovima šta nas proglašavaju najlošijima nemam šta za reć, nek se bave svojim ekipama ne tuđima.
pozdrav

nije valjda da sad i tebi moran objasnjavat da ja neman veze s njim,neko bi moga krivo protumacit-pusti te gluposti i vidi s androm ocete doc sutra na brda sa utd u 18h,andro sve zna pa se javi njemu-jebo te Recoba
<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 10 lis 2012, 10:12

amo, ko dolazi sve u nedilju, ko ne? izjasnite se...
<<

K4ci

Novi član

Post 10 lis 2012, 12:21

dolazim
<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 10 lis 2012, 13:31

K4ci napisao:dolazim

nisan ni sumnja :) oće li ti prika doć?
<<

K4ci

Novi član

Post 11 lis 2012, 10:24

neznam vidit ću
<<

№ 3

Novi član

Post 11 lis 2012, 11:32

Ja isto dolazim, naravno. Danas bi triba bit trening, vidit cemo ima li nas bit cete obajvesteni u toku dana. karota.
<<

numero 10

Član

Post 11 lis 2012, 12:05

Ja isto dolazin u nedilju, a na trening ako ga bude, javite mi sta prije tako da znan zvat ostale oce li ga bit.
<<

Corpo Morto

Novi član

Post 11 lis 2012, 12:36

Dolazim
<<

№ 3

Novi član

Post 11 lis 2012, 14:16

trening u 6h, blatine. vidimo se
Sljedeće

Vrati se na: Općenito