FAQ  •  Registracija  •  Login

CORPO MORTO 2012/2013

<<

Susque

Novi član

Post 02 lis 2013, 10:57

Danas saznajen za trening vjerovatno cetvrtak, sta se tice golmana golman nece bit u nedilju, a vrlo je vjerovatno da se nece uopce igrat jer zovu kisu sub i nedilju....
" Guraj MNK Neslanovac " !!!
<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 02 lis 2013, 12:45

Susque napisao:Danas saznajen za trening vjerovatno cetvrtak, sta se tice golmana golman nece bit u nedilju, a vrlo je vjerovatno da se nece uopce igrat jer zovu kisu sub i nedilju....

to si reka i za prošlu nedilju (da će kiša) pa smo razdrljili po tabeli do 2. mista... jea! nek žeky ponese oni golmanski dres za karotu, donosi mu sriću :lol:
"Kad Corpo igra, sunce sija..." :cool:
<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 13 lis 2013, 21:38

Čestitam ekipi na pobjedi! Vidite da možete ponekad i bez mene, ono sa Ispod pele je izgleda bilo slučajno... :mrgreen:
<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 21 lis 2013, 11:17

samo da ispravin karotinu tvrdnju, nismo 3. obrana lige već dijelimo 2. misto s marinerom kao 2. obrana lige... eto...
Prilog
untitled.JPG
<<

podbradak

Novi član

Post 13 stu 2013, 15:09

nema treninga ništa?
:?
đir, a ne ljubav
C.M. 2011
<<

garry

VIP član

Post 13 stu 2013, 21:37

podbradak napisao:nema treninga ništa?
:?

Ima sutra u 19 h naKmanu sa FC United,provjeri sa duhovnim vođom Karotinjom.
<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 09 pro 2013, 12:42

Obavijest za nastavak sezone 2013/2014

Ekipa, 3 stvari:
1. Svi koji nisu platili 2.ratu 150,00 kn mogu igrat do kraja ove polu-sezone jer su ipak platili 1.ratu koja je polovica cilog iznosa. Pare triba dat dogodine do početka drugog dijela lige.
2. Naravno, svi koji još nisu platili 1.ratu bi tribali platit šta prije jer će doć ubrzo i 3.rata. Ona će bit malo veća jer smo drugu manje platili, dugujemo 400kn.
3. Stanje na tabeli nakon 12.kola:

5 CORPO MORTO 12 6 3 3 36:31 0 21

znači, trenutno smo 8. napad lige sa 36 gola i dijelimo drugo misto za najbolju obranu lige s još dvije ekipe, primljeni samo 31 gol. Sve u napad!

Pozdrav,
Izbornik
<<

podbradak

Novi član

Post 09 pro 2013, 14:50

kolika će bit treća rata?

i kad su treninzi?
đir, a ne ljubav
C.M. 2011
<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 20 pro 2013, 11:43

Corpo Morto i na Fejsu...

<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 23 pro 2013, 13:47

Sramotan nastup za kraj ove godine...

nemam komentara:

Sramota.JPG
<<

garry

VIP član

Post 24 pro 2013, 11:10

Izbornik [C.M.] napisao:nemam komentara:

Sramota.JPG

Kad unaprijed upišeš 3 boda to ti se uvijek obije o glavu.To se dogodilo nama,to se dogodilo vama.Vi ste prvo poluvrijeme otvorili odlično,poveli ste 1:0,zatim je Žele mogao dat 2/3 gola i još neki,ali niste.Falio vam je golman a Karota nakon dugo vremena nije bio onakav kakav on zna bit.Iz 2 udarca su vam dali dva gola i ušla vam je voda u uši i eto potopa.Nadalje,kako sam gledao cijelu utakmicu moram primjetiti da su bez tebe na klupi sasvim druga ekipa.Bilo vas je 12 a ulazilo se i izlazilo kako je koga bilo volja.U takvoj situaciji ne možeš očekivati da Crta npr,uđe u igru jer on ulazi samo ako mu autoritet kaže a vi ga juče niste imali.Trebate strogo odrediti tko je voditelj ako tebe nema e onda taj mora biti u opremi(jer službeno nije voditelj) i voditi ekipu ,da ga se sluša i da taj ne ulazi u igru.Po mome taj neko bi bio Karota ali on je juče branio što je bilavelika greška.Ne želim vam soliti pamet ali,juče je Karota trebao biti voditelj a Željko golman cilu utakmicu i vi bi,neka mi oproste momci iz JEL NEĆEŠ glatko dobili meč.Oni su juče odigrali dobro i kolektivno i dobro su vas napumpali.Eto,toliko od mene,nadam se da se ne ljutite.Znate da sam ja vaš iskreni navijač i tako će i dalje biti.
Želim vam svima skupa Sretnu novu godinu!
<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 27 pro 2013, 11:55

garry napisao:

Sramota.JPG

Kad unaprijed upišeš 3 boda to ti se uvijek obije o glavu.To se dogodilo nama,to se dogodilo vama.Vi ste prvo poluvrijeme otvorili odlično,poveli ste 1:0,zatim je Žele mogao dat 2/3 gola i još neki,ali niste.Falio vam je golman a Karota nakon dugo vremena nije bio onakav kakav on zna bit.Iz 2 udarca su vam dali dva gola i ušla vam je voda u uši i eto potopa.Nadalje,kako sam gledao cijelu utakmicu moram primjetiti da su bez tebe na klupi sasvim druga ekipa.Bilo vas je 12 a ulazilo se i izlazilo kako je koga bilo volja.U takvoj situaciji ne možeš očekivati da Crta npr,uđe u igru jer on ulazi samo ako mu autoritet kaže a vi ga juče niste imali.Trebate strogo odrediti tko je voditelj ako tebe nema e onda taj mora biti u opremi(jer službeno nije voditelj) i voditi ekipu ,da ga se sluša i da taj ne ulazi u igru.Po mome taj neko bi bio Karota ali on je juče branio što je bilavelika greška.Ne želim vam soliti pamet ali,juče je Karota trebao biti voditelj a Željko golman cilu utakmicu i vi bi,neka mi oproste momci iz JEL NEĆEŠ glatko dobili meč.Oni su juče odigrali dobro i kolektivno i dobro su vas napumpali.Eto,toliko od mene,nadam se da se ne ljutite.Znate da sam ja vaš iskreni navijač i tako će i dalje biti.

Garry, također sve najbolje u 2014-oj.

Sve šta je napisano stoji, nisan bia tu ali san čuja od nekoliko igrača njihove verzije utakmice i uglavnom se slažu priče... ali zbog ovakvih utakmica i služi voditelj da ne dođe cirkusa, tribali su se prije utakmice dogovorit ko će vodit. Vidim da nisu... moj prijedlog na treningu u četvrtak prije utakmice je bia da karota vodi a žeki brani (ako zatriba i ka golman-igrač...). Ali eto, odabrali su drugu opciju i desilo se šta se desilo... idemo dalje! 2014 je puna novih izazova...

pozdrav i svima sve najbolje u 2014-oj želin!
<<

garry

VIP član

Post 28 pro 2013, 19:29

Izbornik [C.M.] napisao:
garry napisao:

Sramota.JPG

Garry, također sve najbolje u 2014-oj.

Sve šta je napisano stoji, nisan bia tu ali san čuja od nekoliko igrača njihove verzije utakmice i uglavnom se slažu priče... ali zbog ovakvih utakmica i služi voditelj da ne dođe cirkusa, tribali su se prije utakmice dogovorit ko će vodit. Vidim da nisu... moj prijedlog na treningu u četvrtak prije utakmice je bia da karota vodi a žeki brani (ako zatriba i ka golman-igrač...). Ali eto, odabrali su drugu opciju i desilo se šta se desilo... idemo dalje! 2014 je puna novih izazova...

pozdrav i svima sve najbolje u 2014-oj želin!

Nisu oni odabrali krivu opciju već koliko ja znam iz druge ruke(neka mi Žeki oprosti)nije htio nipošto branit jer više voli igrat.To je njegovo pravo jer ste ga doveli kao igrača.Ipak,ja bih se uvijek stavio u službu ekipe.Sve u svemu,ovu polusezonu možete ocijenit vrlo uspješnom.
POZDRAV!
<<

garry

VIP član

Post 09 sij 2014, 22:25

Iako večeras nisam bio na treningu a svi znate i zašto(leđa),izvinjavam se u ime cile svoje ekipe što trening nije prošao kako spada i kako smo svi očekivali.
Potpuno ću vas razumjeti ako više ne budete htjeli trenirati sa nama.
POZDRAV!
<<

Izbornik [C.M.]

Član

Post 27 sij 2014, 13:42

Statistika

Primjetite što se dogodilo sve kad je Andro doša na drugo poluvrime i kad je uša u igru...

p.s. nepropustite legendarni prekršaj Buddya u 19 minuti za crveni karton... ali mu je sudac oprostija s obzirom da mu je prvi u ove 2 ipo godine lige.

pozzz
Prilog
Slika.JPG
Andro i njegov učinak
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito