FAQ  •  Registracija  •  Login

UMN na Facebook-u

<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 29 svi 2012, 18:08

Zahvaljujući entuzijazmu našeg člana Ante Čovića (Arista) od sada je Udruga prisutna i na Facebook-u
Nadamo se da će naša Facebook stranica zaživiti kao dodatni način komunikacije i razmjene mišljenja, vijesti, fotografija.
Za početak možete pogledati fotogaleriju sa dodijela pehara i medalja u dosad završenim natjecanjima...
<<

DrugCkalja

Član

Post 20 sij 2014, 18:30

od pusto obaveza ne stignu zaposlenici i službenici udruge na profilu ništa stavit od 24.02.2013? !!!
<<

Izbornik

Član

Post 20 sij 2014, 19:27

E moj Čkalja, pa jel ti znaš pročitat post iznad tvoga?
Vice ColoColo napisao:Zahvaljujući entuzijazmu našeg člana Ante Čovića (Arista) ...

Znači momak koliko ja znan ne prima niti kune za to i ti mišaš njega sa nekakvin uposlenicima?
Ko zna di je momak sad, jel uopće igra igdi u udruzi i kakvi je s vrimenom. Šta se lipo ti (ili ko god ima volje) ne javiš u Udrugu pa se uvatiš ažurirat facebook?
Ja momku skidan kapu šta je uopće ima volje pokrenit sve to, odvojit svoje privatno vrime, da bi te neko kasnije popljuca.
Bebiću Ante, Clasicov dijamante!!!
http://www.mnkelclasico.net
<<

DrugCkalja

Član

Post 20 sij 2014, 21:59

nije to poanta bila. čast Aristu za inicijativu, ali što se ne mogu pokrenuti "profesionalci" i pokriti aktivnost kada nema prvoga? a neću se javljati raditi minimum posla koji mogu i ovi iz ureda dok sjede ispred kompa. to je stvarno minimum vremena dnevno jedno 15 minuta za stavit video ili sliku koju ili komentar sa foruma link-at ili neku vijest vezanu za sport. puno lakše nego admina na stranici čekat da ažurira stvari. onako neslužbeno. vjerojatno bi se i drugi onda aktivirali sa komentarima i prijedlozima.

Vrati se na: Općenito