FAQ  •  Registracija  •  Login

In Memoriam Milan Ivčević Pajo (1962-2012)

<<

alebic

Novi član

Post 19 ožu 2012, 21:39

dragi PAJO neka te dragi bog primi u svoje kraljestvo nebesko koliko je PAJO igraca stvorija i otkrija ne mogu virovat da nema vise moga prijatelja,kriticara najvecega nemogu virovat koja bolna vijest........ LEGENDO ZIVICES VJECNO U MOME SRCU............
<<

Ian Rush

Česti član

Post 19 ožu 2012, 21:51

Mi smo ka ekipa ostali totalno u šoku od jutros, kad smo od prijatelja čuli ovu tužnu vijest.

Većina nas iz Liverpoola je Paju znala priko 15 godina, neki od nas su igrali sa njim, neki trenirali, putovali , išli na utakmice malog i velikog baluna, privatno i obiteljski se družili ...uživali smo gledat ga na terenu i slušat ga sa tribina, dok je govoria o balunu i životu....Volija nas je zajebavat o svemu i u svemu, a mi smo se uvik cerili ka mala dica na njegove anegdote, upute, kritike prigovore.....on je uvik ima jednu za dodat, da se cila ekipa prospe po podu ....

Gotovo je nevjerovatno koje je on pehove sa zdravljem ima u svom životu: bolesno srce , slaba pluća , moždani udari.... nekako se sve slomilo po njemu zadnjih godina i nikako ga nije tilo pustit....i prerano ga odvelo do Raja .....
......na žalost njegove Snježane i dice i na žalost svih nas koji smo ga volili i kojima će strašno nedostajat.....

Uvik u našim srcima :
Miroslav Delić, Željko Radja, Ivan Delić, Ivan Nikšić, Darko Kokić, Joško Bebić, Damir Mikulić, Zoran Bradić, Stipe Piplica, Ante Piplica, Stipe Vrdoljak - LIVERPOOL ST.//2012
YNWA
<<

AMADEUS

Novi član

Post 19 ožu 2012, 22:07

Posljedni pozdrav prijatelju PAJI od ekipe IS Deutsche!
PUNIH 19 GODINA
MISTRAL-BILIŠKOV-BOB MARLEY-GI GOTU-C.B CLEOPATRA-AMADEUS JEANS-IS DEUTSCHE
<<

Fone

Član

Post 19 ožu 2012, 22:25

Otiša je dobri duh splitskog malog baluna, počivao u miru. MNK Nevera Postira
<<

ivan.sk

Član

Post 19 ožu 2012, 22:35

Rijeći su suvišne.
Prijatelju moj. Legendo. Doviđenja. Snježani i dici iskrena sućut.
<<

livi bočni

Novi član

Post 20 ožu 2012, 13:05

Djelili smo komentare i cerili se skupa,uvik je ima toplu rić i savjet,sjetit ću ga se po mnogo anegdota ali i po zadnjoj recenici koja će mi odzvanjat do kraja života,tek sad je vidim najbliže istini ..... Pocivaj u miru Božjem....
I TO JE U REDU
<<

Toma

Član

Post 20 ožu 2012, 18:11

Pozdrav našem legendarnom Paji!
<<

PARNI POGON

Novi član

Post 20 ožu 2012, 19:02

Ostali smo bez čovika koji je doslovno živija za mali balun. Ostali smo bez čovika koji nas je uveseljava svojim zafrkancijama, pričama, anegdotama, koji je gorljivo objašnjava taktiku, svađa se sa sucima, dilija savjete...uvik cili uživljen u mali balun. Pajo je bija mali balun. Mali balun je Pajo.

I dok se grlo steže pod naviranjem uspomena na brojne zajedničke trenutke, a suze naviru na oči, osjećamo obavezu da toj dobričini i velikom čoviku vratimo barem dio onoga šta smo od njega dobili. Ostaju za njim oni koji su ga sve ove godine nesebično dijelili s nama, njegova žena Snježana i troje dice koja se još školuju. Svi koji znaju Paju znaju da je teško živija i da se njegova obitelj bori za osiguranje životnog minimuma. Teška su vrimena i nikome nije lako, ali ako netko misli da može i financijski pomoć Pajinoj obitelji, virujen da bi mu naš dobri Pajo bija najzahvalniji.
Zato su njegovi prijatelji otvorili račun na koji svi koji mogu i žele mogu uplatiti svoje priloge:

Za našeg Paju
Snježana Ivčević
Broj računa: 2360000-3239573482 (Zagrebačka banka d.d.)

Hvala svima u ime Pajinih prijatelja i njegove ekipe Parna Mastiona!
<<

Pjero

Novi član

Post 21 ožu 2012, 08:07

Koga ću sad pitat ko je bia najbolji igrač turnira Cisti Velikoj lani? Koga ću sad s gušton zajebavat da me je pokra na više turnira nego sam ih i igra? Ko će me svaki put kad me vidi pitat šta ima u Neveri i usput podilit par najprijateljskijih savjeta na svitu? Ko će me sad pitat di je Kale, šta ima na Braču, kako to da je Konoba ili Fortuna izgubila? Nikad, nikad više neću čut kako se zva onaj mali livonogi golgeter kojega je Pajo pobijedia u polufinalu turnira u Drnišu, ali ću zauvik pamtit tvoj ludo pozitivni entuzijazam i miljun nezaboravnih anegdota... Adio Pajo, adio prijatelju!
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 21 ožu 2012, 11:17

Dobri naš Pajo...
Sudija si mi prve turnire u balunu prije 20 i kusur godina.Prve moje lige s AM 90,Mejašima,Kaznenom...
Nemalo smo puta komentirali i zajebavali druge sudce i igrače ka i ovo lito u Kaštelima,kod Bućana na Ožujskom...
Ljudino moja falit će nam TVOJ DOBRI DUH!!!
Doviđenja LEGENDO...
Obitelji iskrena sućut od voditelja i igrača DDK LOKVE.
<<

cile

Česti član

Post 23 ožu 2012, 11:11

pajo legendo, počivaj u miru!
<<

PARNI POGON

Novi član

Post 19 ožu 2013, 13:31

Navršila se godina dana otkako nas je napustio naš dragi Voditelj Pajo. Svi koji su vezani uz mali balun, sigurno će se složiti da je u splitskom malom balunu ostala velika praznina. Nema više toliko zafrkancije i veselja u dvorani, dobacivanja s tribine, žustre rasprave o poznavanju pravila, taktici...Neponovljivi naš Pajo.
Kako je neko napisa, utjeha nam je da sad zabavlja "one gore", sigurno ih uči kako izać iz presinga i govori da nemaju pojma pričajući im kako je to genijalno igrala ekipa AŠ Bruno.
Pajo, prijatelju, iako te nema na klupi s nama si u mislima. Većini nas će bit nemoguće pomislit na mali balun, a da te se ne site.

Tvoja Parna Mastiona
Prethodni

Vrati se na: Općenito