FAQ  •  Registracija  •  Login

FUTSAL EUROPSKO PRVENSTVO 2012

<<

nemoj da te ko cuje

Član

Post 05 vel 2012, 09:36

jucer nije moglo bit ljudi jer je pa snig pa je sve u kolapsu. bice zato u ponediljak. nemojte kupvat karte unaprid jer isprid dvorane ima dobrih i normalnih ljudi koji dile mukte karte pa mozda i vi dobijete. meni je sve ove dane karte da oni covik sta trenira dicu u torcide i ja mislin radunicu u nasin ligama a jucer radic. tako da ako njih vidite pitajte njih karte jer ako imaju dace vam. ima jos ludi sta dile al ih ja ne znan.

ima i debila koji svercaju. ako ne dobijen mukte nebi u svercera kupija radje cu na salter kupit kartu makar i skuplja bila. zasad nisan kupova ali ako ne bude mukte kupicu a necu u svercera.
Žbljonzita
<<

10

VIP član

Post 06 vel 2012, 11:19

oce danas od vas imat ko 2 karte viska, da ne kupujen bezveze. znan da se uvik dililo isprid dvorane, ali do sad mi nije tribalo.

fala
<<

shevchenko

Član

Post 07 vel 2012, 09:54

pa kako vas nije sram grintat toliko oko karata? cijene karata su bile 10, 20 i 30kn ako ih kupite dan prije utakmice. ja san pogleda 6 utakmica. za manje od 200kn san kupija najbolja mista. da ne govorin da se svih 8 utakmica u splitu moglo pogledat za 80kn. pa o čemu vi kukate. za 10 eura pogledat 8 vrhunskih utakmica malog baluna?! pa to nema nigdi a vama je i to puno?! pa jeftinije su karte nego kokice ili piće u dvorani! više san vidija borbe i poteza na ovih 6 utakmica nego zadnjih 5 godina na hajduka ukupno.
<<

ivan.sk

Član

Post 07 vel 2012, 12:48

Ja nisam kupio karte jer sam prestar za to gledat. draže je meni sa 5 igraća igrat. otiša sam na 2 utakmice i dvorana je bila prazna. ne radi se o tome da je problem kupit karte nego da su se karte dilile bez plana. bolje bi bilo da su dali udrugi da dili karte bilo bi više gledaoca na utakmicama. jućer su naši napravili uspjeh i ušli u polufinale. šteta šta to nije u splitu.
<<

shevchenko

Član

Post 07 vel 2012, 13:18

kad se nešto dobije besplatno onda se to uglavnom ne cijeni. smatram da su cijene 10, 20 i 30kn isto kao da se karte i dile. i nema se tu šta udruga petljat kad je ovo pod ingerencijom uefe i hnsa. uostalom udruga svoja natjecanja organizira po modificarinim pravilima futsala pa je to dodatni uteg jer su ovi na to alergični. ne ulazin u to koje u pravu.

šta se tiče posjete, i s podiljenin kartama bi bila mala jer je ovi grad izgubija kulturu odlaska na sportska natjecanja. snig tu dođe ka dobra skuža. kapacitet dvorane je 10.931 za mali balun. mediji tvrde da je sinoć kažu da je bilo između 9 i 10.000 i tako se i meni parilo. isti ti mediji su tvrdili da je prvu utakmicu s rumunjima bilo 8.000 a nije bilo više od 5-6.000 ljudi. na utakmice druge grupe se jedva skupilo par sto ljudi.

osim kulture odlaska izgubljena je i kultura gledanja utakmica. sićan se kad me otac vodija na utakmice da bi se pljeskalo protivniku ako ti zabije gol, a svoje se zviždalo zbog nezalaganja. jučer je neki kreten bacija i mobitel na igralište?! da ne spominjen upaljače i kovanice. isto je bilo i protiv čeha. činjenica je da je oni čeh provocira ali to nije skuža za gađat ikoga. a sinoć niko nije provocira pa di je tu skuža. još nan rezultat ide u prilog jer se vidi iz aviona da su ukrajinci jača ekipa i s dužon klupon. šta bi bilo da smo izgubili? ovi su jači, mi dajemo maksimum i šta da se izgubilo. stisnit ruku i radi još više da moš dobit drugi put. a ne prekidat utakmicu. nešto je doletilo u teren taman kad je jelovčić krenija sam na vratara, a šta da je da gol a suci ga ponište pa ispadneš na penale ili uđe neka od šansi šta su ih imali ukrajinci do kraja? kad će više redari zaradit plaću?

ne pružanje ruke i ne uzimanje zastave na početku utakmice je dovelo do toga da su sad naši ispali veći seljaci nego ukrajinci. njima nemoš ništa dokazat a ti imaš snimku koja direktno ide u više zemalja di se vidi da ti kapetan najblaže rečeno nije sportski odgojen. šta mislite koliko ljudi van hrvatske zna za utakmicu azerbejdžan : ukrajina? lipo ih primiš, počastiš, suci ti pomognu malo ka domaćinu, odigraš muški kako se sinoć odigralo (na tome svaka čast!), ispratiš doma i onda ih još jebeš kako si ti gospodin a oni primitivci. a sve isto napraviš samo još pružiš ruku prije utakmice. toga nama fali. tu su njemci i skandinavci najjači, oderu te ko mačku i još ti se smiju kako uvik kukaš. a to se radi u kancelarijama a ne na terenu. tu smo tanki i bit ćemo uvik tanki u svim sportovima.
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 07 vel 2012, 14:53

shevchenko napisao:uostalom udruga svoja natjecanja organizira po modificarinim pravilima futsala pa je to dodatni uteg jer su ovi na to alergični. ne ulazin u to koje u pravu.

Jedina modifikacija koju mi imamo je skraćeno vrijeme igre (i shodno tome se puca 5ti, a ne 6ti akumulirani) zbog ograničenih termina u dvorani. Sva ostala pravila su upotpunosti preuzeta i u skladu sa FIFA naputcima.
Oni su alergični na nas zato šta nismo pod njima nego smo samostalna udruga i ktome još i puno uspješnija (na lokalnoj razini naravno) i bolje organizirana.
Da "oni" imaju malo više pameti i socijalne inteligencije onda bi maksimalno forsirali suradnju s nama kroz koju bi oni puno više profitirali.
Samo za primjer, naša natjecanja su idealna za razvoj mladih futsal sudaca, jer di bi drugo oni imali priliku gotovo svakodnevno sudit ozbiljne natjecateljske utakmice. Oni bi mogli, uz malo dobre volje i minimum truda, pokupit vrhnje i dobit gotove suce za svoja natjecanja. Da ne kažem kako bi okolnim prvoligašima i drugoligašima izvrsno došlo da njihove juniorske ekipe (koje su ako se ne varam obavezni imat) igraju naše lige,a ne da se ka dosad uglavnom popunjavaju škartovima sa velikog baluna. Samo, to zahtjeva planski razvoj futsala ka posebnog sporta, a HNS nema ni plana ni razvoja niti za nogomet, a kamoli za futsal.
<<

10

VIP član

Post 07 vel 2012, 14:56

nisna mislia pisat nista, ali daj shevchenko, ne pisi pizdarije. ka prvo ima snimka utakmice di su oni pustili na kvalifikacijama i to je prejadno. zasto bi mi uvik bili ti koji trpe sranja drugih i pokunjimo se pred svima, zato i jesmo zasrali sve sta imamo rasprodali jer se idemo svima uvlacit. neka su ono napravili nedavanjen ruke, svi ozbiljni i van hrvatske sta igraju balun znaju razlog i podrzavaju, a ti ako se mislis njima uvlacit, uvlaci se. svaka cast njima na borbenosti, vratili su in na terenu i gusta san samo tako.

p.s. aj molin te mi objasni sta znaci ono tvoje skuža??? ja san splicanin, ali nikad nisan cua tu ric, daj objasni

sta se tice jedne stvari, sa tobon se slazen, a to je bacanje pizdarija u teren
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 07 vel 2012, 16:33

Skuža je izlika (izgovor, opravdanje, isprika..). I ja sam spličanin i dida i baba su mi je koristili.
Ovo je dobro da malo razmjenjujemo zaboravljene riči i izraze ;). Moj otac već ne koristi ni pola riči koje je koristija dida, a ja još i manje mada se trudim šta više koristit naše izraze, da mi dica bar nešto nauče...
Zadnja izmjena: Vice ColoColo; 07 vel 2012, 16:34; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

10

VIP član

Post 07 vel 2012, 17:28

znan ja sta znaci skuzaj, to je isprika, ali nisan cua za skuza bia. nema veze. nije to poanta javljanja mi bila nego uvlacenje u dupe svima, uvik se moramo pokunjit svima umisto da svima jeb.mo mater i budemo kraljevi, da se ljudi pocnu nama ulizivat. ovo se odnosi na sve, a ne samo na sport
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 07 vel 2012, 17:48

Ma razumija san šta oćeš reć, triba pokazat zube i imat kičmu ali isto tako i bit svjestan svojih ograničenja - koji put se bolje savit nego puknit...
Ono šta bi ja reka je da nam definitivno fali kulture u svemu - može se i zube pokazat i noge polomit ali sa stilom, na nivou. Mi se nažalost vrlo često spuštamo na vrlo niski i primitivni nivo.
Ja se sa shevcenkon slažem oko ovog nedavanja ruke, to nam nije tribalo. Tako gubiš svoje dostojanstvo, nije to ulizivanje, možeš ti bit hladan i suzdržan ali uobičajene civilizacijske norme moraš zadržat - pogotovo kao domaćin i organizator.
<<

10

VIP član

Post 07 vel 2012, 21:15

mene zanima oce li se igrat liga u subotu budemo li usli u finale jer bi isa gori gledat to, a mislin da necu ni bit jedini pa mi je malo glupo da se igra?
<<

josip_radic

Stari član

Post 07 vel 2012, 22:38

Već smo o tome pričali. Čekamo da organizatori potvrde konačan raspored poluzavršnice i završnice. Ukoliko Hrvatska bude igrala u četvrtak (09.02) u 18.30 sati kako je najavljeno, odgoditi ćemo kompletno kolo 2.lige mladih, a ovisno o ishodu polufinalne utakmice donijeti će se u petak (10.02) odluka vezano za subotu (11.02).
Trenutno se jedino zna da se zbog svih ovih vremenskih uvjeta, utakmice naših liga neće igrati niti sutra (srijeda 08.02).
Pozdrav.
<<

10

VIP član

Post 07 vel 2012, 23:06

ok, fala
<<

AUTO SIMPET

VIP član

Post 07 vel 2012, 23:17

Hrvatska igra polufinale u četvrtak u 18:30 protiv Rusije. Čekamo potvrdu odgode lige. Odgodili ili ne, ja idem u ZG.
<<

DON FABIO

VIP član

Post 08 vel 2012, 01:42

Nema odmora dok traje obnova!
F-OFF!!!
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito